anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 395 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сънища
МнениеПубликувано на: Пет Юни 17, 2011 12:45 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
Подгответе се за най-лудия сън евър...

Сънувах, че плувам в някакво блато (мъж съм) с още едно момче и учителката ми по танци (предполагам, че е тя, щото беше черна и мязаше на нея, но в съня ми не я познавах). Оказа се, че тя е загубила сина си някъде и ще тръгне с нас по тази причина.
Като излязохме от водата се запътихме на някъде и аз мъкнех някакъв чадър (после става много важен в съня), намерихме една мека и аз седнах да я управлявам. По едно време стигнахме до долина и аз зарязах меката в пещера, за да разгледаме. В долината имаше огромни сателити и разбрах, че чадърът, който мъкна също е сателит, разтворих го и изведнъж се появиха огромни екрани, на които ни показваха нашата групичка. Появи се друга мека, която започна да стреля по сателитите и се върнахме в пещерата за моята.
Минахме по ръба на билото, което беше над долината и разбрах, че, когато разпъна чадъра, се появяват сателитите и меката, която ги стреля, която върви по някаква поточна линия отгоре, над тях. В края на долината имаше оооогроооомен танк, който ни стреля със свръхзвукови самолети. Завзехме го (аз още съм в меката) и разтворих чадъра - сателитите и меката се появиха и аз започнах да стрелям с танка по нея. Видях, че самолетите не се насочват към меката и реших да излетя с моята и да ги насоча.
Лошата мека падна, но се появи друга, която не можехме да отстреляме. В един момент долината се напълни с вода и незнайно как аз паднах на дъното (вече магически си се бях превърнала в жена оО). Докато лежах на дъното осъзнах, че сънувам и натисках един бутон рестарт на китката си, за да се събудя, или да сменя съня. Не подейства и тогава се отблъснах с крака, за да изплувам.
Видях, че новата лоша мека се подготвя да се приводни и разбрах, че ще изпращат екип, който да проучи дали наистина съм на дъното, умряла. Потопих се пак (установих, че мога да дишам под вода, но не бива да си личи) и се правих на умряла, докато екипът ме разглежда. Това продължи твърде дълго за стандартите на всеки сън. Е, тръгнаха си с много съмнения, но все пак се изнесоха.
Изплувах, някак се добрах до моята мека и успях да разбия другата, докато е приводнена. След това се гмурнах обратно във водата и видях командирката на лошата мека с едни много дълги коси. Вързах косата й за някакви останки, пожелах й успех иронично и изплувах. Озовах се в командния пункт на моята мека, където спорех с шефа си (не знам от къде се появи подобна фигура), защото той искаше да продаде меката ми и даже вече беше намерил купувач. В този момент се чу тракане на токчета в коридора и се появи въпросният клиент, който за моя изненада беше командирката на лошата мека, вече с къса коса! Плеснах се по челото за малоумието на шефа ми и се озовах в такси в Щутгард, за който нямах карта и таксиджията ми обясняваше на български (беше нашенец) как да стигна до някакъв мол, където обменят евро за левове, щото имах само такива в себе си. НАрисува ми карта и се събудих.

Ева си простотията!

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сънища
МнениеПубликувано на: Нед Юни 19, 2011 1:22 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Да си гледала новия трансформърс наскоро? :mrgreen:

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сънища
МнениеПубликувано на: Нед Юни 19, 2011 11:26 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
ами не, което е странното

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сънища
МнениеПубликувано на: Чет Яну 16, 2014 5:28 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
Сънувах филм! Още в съня знаех, че е филм и аз бях просто наблюдател. Мисля, че един от героите беше Брад Пит.
В една болница лежаха двама обирджии на бижута, които се криеха там и се чудеха как да се измъкнат от полицията. Решиха да фалшифицират смъртни актове и се бяха скрили в боклука на стаята, за да ги изнесе санитарката. Тя ги беше оставила в лекарската стая, където една лекарка се усъмни в смъртните им актове и реши да ходи да ги търси. Те се възползваха и избягаха на улицата.
В същото време лекарката, която им беше помогнала да фалшифицират смъртните си актове беше отвлечена от едно младо момиче и се возеха в ретро автомобил без покрив. Лекарката забеляза, че шофьорката изглежда странно и момичето обясни, че това е андроид секс-кукла, която се произвежда от баща й. В следващият момент бяха в имението на бащата, който караше лекарката да прави секс с андроид секс-кукла ши-мейл пред публика, за да го рекламира и да го купят!
Обратно на обирджиите. Единият (Брад Пит) се беше озовал на някакъв покрив на странна сграда. Имаше метални конструкции с дупка в средата. Той беше в тази дупка, а около металните конструкции се спускаха swat екипи, които стреляха с автомати. Обирджията се скри в една от конструкциите и, когато екипът се качваше нагоре по рампа и обстрелваше с автоматите, куршумите не можеха да го стигнат. Обирджията тръгна да бяга по покрива, а хеликоптер го обстрелваше! Той скочи от покрива към центъра на града и във въздуха се превърна в Хълк и вече куршумите не му правеха нищо. С няколко скока се озова в тих краен квартал с тесни улици, беше вечер и балконите светеха уютно. Той си търсеше къде да се скрие.
В следващият момент обирджията беше с лекарката, която беше спасил от имението, беше обрал богаташа със секс-куклите и двамата с нея се къпеха в някакво джакузи, което беше издълбано в пода на вила в чужбина. Там се криеха. Обаче милионерът ги беше открил някак си и беше изпратил задвижващ се с дистанционно боен хеликоптер, който откри огън. Двамата се потопиха в джакузито, за да не ги надупчат куршумите. УСпяха да се измъкнат, но милионерът нямаше да се откаже.
В града, където първоначално започна всичко, адвокатът на милионера е на бюрото на обирджията и търси из шкафовете му. Намира един номер и го набира.
Обирджията получава обаждане, че майка му е много болна и ще умре. Той й се обажда и тогава тя му признава, че всичко е постановка от богаташа, за да го открие и проследи по телефона. Дават я как прегръща богаташа, който седи на стол и казва "Аз вече съм с него".
В този момент лекарката се притеснява, че ще ги открият, те са в хотел до летището. Обирджията отваря прозореца и хвърля мобилния си на покрива на един автобус, който отива към града. След това отиват на летището да бягат, но се оказва, че трябва да ползват лоу кост полет и да идат в специална зона на летището. Там има събуей и обирджията казва, че никога не е ял такова. Нареждат се на опашка за сандвичи, а камерите ги заснемат.
Обратно в града, където започва всичко. Обирджията и лекарката отново се маскират като пациенти, но през деня излизат от болницата и ходят неясно къде. Оказва се, че жената, която е с тях в стая е поставено лице от болничния персонал. Те го разбират и решават да я убият като изрязват възглавничките на пръстите й. После се качват в един асансьор на болницата, за да бягат отново.
Събудих се.

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сънища
МнениеПубликувано на: Чет Яну 16, 2014 7:11 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Пиши на Тарантино.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 395 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов