[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Среднощни размисли - втора част

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 12:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1507 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 12:55 am 
Offline
hikikomori
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 08, 2004 6:50 pm
Мнения: 5472
деца не стойте до късно, щото идва големия влак и ви кара до някакви приплетени мечти и чудесии, които е малко вероятно да видите и все пак, ако не е нощта, няма да го има и деня,,, а какво по-хубаво от една ракия, мохабет, ян тиерсен и няква лимонада

_________________
"The real question is not whether machines think but whether men do. The mystery which surrounds a thinking machine already surrounds a thinking man." — B. F. Skinner


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 1:43 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Еми ей те така си е ебало майката, ама като строй та гледай. точкя.
Иначе не си ебе майхката толкоз често по принцип, ама от време на време си я ебе здраво.
Майки са ебани и ше се ебат! Който не го верва, не е роден от пичка.
Пичките... айде тава нема го пиша, да не стане мизерия.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 2:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:02 pm
Мнения: 1263
Местоположение: ~/
Ни поштфайте откат сте пияни :lol:

_________________
you lost it.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 10:31 pm
Мнения: 1472
Местоположение: Virtù
Що? Само 1 бутилка изпих. Някво велтинско зелено, което е сухо бяло моравсско вино. Нищо зелено нямаше ввътре.
Мамка му и спел ччекър - пак е на английски.

Дали да не ходя да си купя още алкохол преди близките китайци да са затворили....

Ма сскука ми е дееба. Моцарт в тубата поне добре звучи. Тва не е град, който предразполага към класиката някак си. Стари уличкки и стари къщи в центъра. Голям и хубав център. (Къв е тоя Григ в Моцарт плейлиста в тубата беее...) Стари, но поддържани. И кули. И църкви.

Църкви и кули с едни по-особени покриви. Каквито няма в България. И замък в почти всяко село. Всъщност: храд или замек. В зависимост от предназначението. Първото е крепост построена, за да отбранява. Второто е по-скоро нещо като лятното / зимното имение на милорд.

Спомням си, когато бях дете. Малко соц и малко след соца. Нямаше много интересни неща по телевизията. Детското беше малко. Анимации внесени от Франция, но всъщност с много японски имена сред аниматорите, и т.н. Пчеличката Мая. Костенурките нинджа...

А игралните детски бяха внос от Русия. И източна Германия. И Чехословакия. Призраци под виенското колело. С вещици, които летяха на прахосмукачка... която се включваше в носа на техния слуга... който толкова ги мразеше, че омразата му произвеждаше ток от носа, която захранваше прахосмукачката.

И Арабела. Приказка как нашия свят се омеша с приказното царство. И злият магьосник Румбурак. И как жителите на приказното царство се превърнаха в трабанти. Маалко странно звучи ама наистина готино направено.

Спомням си и едно друго в което една купчина дечурлига за лятната ваканция отиде на гости при нечии баба и дядо, които живееха в замък. Имаше магически стол в един забутан край на замъка, на който като седнеха и един глас им говореше. Имаше и един случай с разни духови инструменти, които посред нощ се бяха отзовАли в едни кофи за боклук.

Та мисълта ми е че се чувствам като в приказка. Като в приказка, както героите от "В Брюж". (Между другото силно препоръчвам да посетите и . Лъха на Средновековие и от двете. По-различно от пражкото. (В замъка на графа на Гент ухае на средновековни кочове / рицари според жена ми. Харесва ми да вярвам, че , символизирал свободата и бълвал огън, заРАДи трикове на гилдията на занаятчиите, от една кула в Гент, е първообразът на Еръл.)

И това с приказката го почувствах още преди края на първият месец тук. Когато се качих на Вишехрад. Беше март и студ. Двоен студ защото на стените по хълма, на който се мотах духаше много. Но имаше Гледка към Града. И старият и новият. И гледката много ми хареса. А камбаните на църквата зад мен известиха 12 часът и биха сладко-сладко 15 минути някаква мелодия. (Всъщност утре ще се кача там. Дослушаха ми се.) И тогава осъзнах, че не искам да живея повече в София. Харесва ми да живея в този град с приказен привкус. И година и половина мнението ми не се е променило. Освен че искам на още по-приказно място.

Всъщност преди почти месец разглеждах обявите за работа в Япония. Е не видях нищо, което да ме интересува, на което да отговарям и да е в Киото например. Пък и за съжаление подозирам, че климата там няма да ми дойде добре така или иначе: тъпата ми астма не понася влагата. А аз не понасям жегата. Ама би било добра за изследване на Япония и околните държави.

Горди сме че България има природа? И Чехия има природа. И . И всяка проклета европейска страна в която съм излизал извън града. Баси гордостта. Да ама в Чехия примерно бях в няква пещера някъде от Бероун нагоре: до Бероун я с влак / автобус на всеки час и от там със селския градски транспорт. Който беше редовен и с обявено разписание на сайта им... и на сайта на пещерата. И пещерата беше с обявени цени и часове на туровете вътре на сайта им... Сметка можеш да си направиш в колко ще стигнеш, колко ще чакаш за тура и колко да останеш. А в БГ от Белоградчик до не се сещам коя пещера в радиус от 100 км. не можахме да стигнем, щото нямахме кола... Друго си е девствената българска природа.

Искам в още много приказки да мога да живея.

Гледам Чехия и си мисля, че завоевателите и съседите са й повлияли много през вековете за начина по който изглежда сега. Австро-Унгария и Германия. Че и Лихтенщайн. Включително и на това как се осъзнават и държат чехите - нищо че са много по-големи мрънкала от българите и могат да се чуят от тях същите приказки както и в България.

Реаниматора питаше дали не съм бил депресиран. Не съм. Светът е широк. Харесва ми че мога поне в ЕС, да се кача, когато ми щукне на влак / самолет и да отпраша на някъде без да ми пука за визи и бюрокрация. Свободното движение на хора е велико нещо. Винаги съм искал БГ да е в ЕС само заради това. Границите са нещо малоумно - остатък от феодализма и крепостните селяни. (Крестьяне на руски. Винаги ми е бил интересен произходът на тази дума. Все ми звучи като християни: закрепостени към кръста като християните от Ендимион.) Никога не ме е кефело да съм крепостник на малоумни политици, които си мислят, че съм там само, за да има кой да им дава да лапат като ненормални. Мръсна приказка.

И все пак градът на стоте кули. Или градът на вафличките със сладолед и статуийките честващи пикливите момченца. Или градът на джелатото и Ренеснасовите художници / скулптори платени от църквата, много наподобяващ на София по ебан градски транспорт. Или градът, където всяко трето семейство си има лодка; с парк от сексуално разкрепостени статуи и музей от стари къщи с морава на покрива. Или градът с щъкащи моцартовци по улиците и с флактюрме обитавани само от птиците - наследство от Хитлер. Или градът с филмов фестивал, раздрискаващи минерални извори и орди от руснаци. Или пък градът за който се говори, че още може да се почувства Втората световна заради малкия опушен стар център; с нощта на църквите и с премиерата на Фауст в местната опера... директно прожектирана на площада отвън; и златната блестяща в нощта статуя на Август Велики. Или пък градът с музеи с цели пирамиди вътре; с широки улици и вкочаняващ есенен студ. Или градът със статуи на лордове от една или друга война; жегаво като в ада метро и конски стражи (от които аристократично осезаемо мирише на тор), които отиват до двореца.

Абе що говоря само за градове дееба...

Не съм разгледал и 1% от това което искам да видя. Само в ЕС. Светът е широк и спасение от това няма. Искам някой ден децата ми да са граждани на Света. Не знам дали ще успея да ги възпитам като такива без да им причиня умопомрачение.

Поздравления ако сте прочели цялото ми словесно изпразване. Надявам се да не ви е било скучно.

А ако някой се чуди кво толкоз ме е ударило: скука. Жена ми я няма почти една седмица и ми липсва. Осезаемо. Достатъчно основание да ме хване някво местно вино.

Ни поштфайте откат сте пияни!

_________________
Тигре, Тигре, жива жар,
лумнал полунощен звяр,
кой ум вечен разчерта
твойта стръвна красота?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 12:20 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Прочетох. Прекрасно е :sad:

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 6:29 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Северине, колко те мразя, не е истина! :sad:

Така ми се довръща в Европа, че ме заболя чак. Видяла съм някои от градовете, които споменаваш - липсват ми до умопомрачение. Канада пък си има само природата. Гледат ми се красиви сгради и музеи със статуи и картини на стотици години - искам да ходя по улиците докато ми прокървят краката и да снимам, снимам, снимам, както правех в Италия и Франция. Таман бях позабравила, колко мразя пластмасата тука и ти взе, че написа това... :sad:

Прекрасно беше. Напиши пътепис за градовете, в които си бил. Ще го чета и ще рева.

Иначе, вероятно сте искали да стигнете до Магурата от Белоградчишките скали. Аз направих тази разходка с нашите като се прибрахме тая пролет.
Абе България е разкошна и колкото повече виждам от света, толкова повече се уверявам в това. Канадците се бият в гърдите колко им е прекрасна природата, като едно 80% от страната е безкрайна и скучна преприя, която на север избива на тундра, а великите им Рокис, които са наистина много величествени, са доста еднотипни всъщност. Ние на 111000 квадрата сме събрали такова количество от брутални гледки, с ен на брой напълно различни планини, море и всякакви интересни забележителности, че светът само може да ни завижда. Не е за подценяване никак. Сега оставаше и да си я пазим, нали, и да си организираме туризма, така че да може да се стига удобно навсякъде. Повярвай ми, за момента НЕ Е чак толкова зле - може и по-зле. Тук в Канада няма никакви автобуси дори до по-големите туристически атракции, а влаковете вървят само между 2-3 града. Без кола наистина е ужасно трудно да стигнеш където и да е.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 10:01 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Аз за това се кефя на средновековни крепости - камънье на кубичен тон, калдъръм, информационни табели дето нищо важно не пише и много биваща гледка към околността (щот крепостите винаги са строени на високо). Тъпото е като атракциите за туристи го избият на кич, като примерно говорещите кукли на няколко езика на входа на Търновската крепост...

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
говорещи кукли в Царевец?! това пък кой идиот го е измислил?

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 03, 2010 10:13 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
аз ако знаех щях поименно да спомена майка му...
иначе куклите са в одеждите на великите царе от епохата на втората българска империя, да речем някой от Асеневците - царя, царицата и шута. пъхаш стотинки и те ти говорят история кво що било, на немски примерно.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 10:31 pm
Мнения: 1472
Местоположение: Virtù

_________________
Тигре, Тигре, жива жар,
лумнал полунощен звяр,
кой ум вечен разчерта
твойта стръвна красота?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 3:07 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
И в мен нищо не трепва от бирата и не мога да схвана идеята на това да изминеш няколко стотин или даже хиляди километра, за да седнеш да пиеш бира някъде. Ма аз съм особена по този начин - дай ми Рим, една кутия сухи пасти за два дена и фотоапарат и карта и ме пусни да ходя да снимам съмнителни с оригиналността си фасади, докато ми шурне кръв от краката. Тогава съм щастлива като прасе в кочинка - докато рева пред разните камънаци, дето Микеланджело ги е дялал, или докато едвам стъпвам върху оголеното си месо на път към изложбата на машините на някъв си там Леонардо. Мдам, сигурно бирата би направила живота ми много по-пълноценен.

Северин, аз от Германия съм виждала само Мюнхен, който след Франция и Италия ми се стори скучен, и малкото шварцвалдско село, от което извира Дунава - неговото заглавие не мога да го произнеса ако ще турско да е. Нагоре в планината беше такава неземна идилия, с едни прекрасни бели спретнати къщички и с една прясна-прясна зеленина, дето направо изгаря ретините, че се влюбих завинаги в тоя пасторал. Само че, понеже не изпих нито една бира, вероятно съм си пропиляла много лошо времето. Ти ако имаш път нататък, мисля че ще ти хареса, особено ако нацелите хубаво време с жената. На мен пък лошо време (и истеричен родител) ми попрецака ходенето до Флоренция, заради което ще го повторя, като този път взема повече слънце и мъж ми с мен. Иначе ме валя по немски в Австрия, в Залцбург. Което не ми попречи да си порева гледайки Алпите от крепостната стена. Аз бтв рева безкрайно рядко и то основно по време на туризъм. Това сигурно е знак от организма ми, че трябва да седна да пия бира някъде. Убедена съм, че ако почна да пия бира, вместо да гледам разни такива рандъм гледки, няма да рева толкова...

А за Белоградчик - ние бяхме там с много ударна и стегната програма и не минахме да разглеждаме града. От скалите се целеустремихме директно към Магурата. А седмица преди това, нашите ми спретнаха страхотна изненада - тръгнахме уж към Перник да гледаме някакви мебели и накрая се озовахме през ждрелото на р. Ерма край Трън (където него ден имаше рокерски събор), та чак в Бусинци, където гледахме българска керамика и не пихме никаква бира. Фантастично беше! След 2 години шляене сред сградите в Калгари, абсорбирах като сюнгер тия неземни майски гледки на българските планини. Свива ме под лъжичката като се сетя. Пътува ми се, та чак ми се вие... Ей това ми е на мен мечтата в живота - да правя достатъчно пари, че да мога да ги харча за туризъм. Или за бира, ако взема че поумнея внезапно.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 9:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 05, 2009 8:12 pm
Мнения: 698
Местоположение: where angels fear to fly
Явно хората се кефят на номадството, аз пък не ^^

Мечтая за момента, в който ще мога да спонсорирам артисти, които да рисуват по стените и да сложат един голям надпис на някои блок в дружба (за да се вижда от летището):

"there are a lot of good people out here"

Пътуването е готино занимание, но без бачкане не става. А ако бачкаш някъде, значи 20-30 процента от изкараното отива към нечия държава. Северине, няма начин да не плащаш някому нещо. И когато ти кажат от работа да дойдеш в Събота да работиш - ще отидеш, защото сме крепостни селяни и нищо друго.

Да имаме повече "свободи", но това е просто още един начин да се контролират масите. Живота на туриста е жалък и принизен до консумацията.

За да създадещ нещо ново, трябва търпение, пот и вяра. А никои няма вяра в България.

Не на последно място, донякъде по вина на миналото поколение, ни е внедрена идеята, че някои трябва да се грижи за теб, а ти нищо не трябва да даваш. Получил си образование тук, но си решил да си даваш данъците в друга страна. Браво, похвално.

Този егоистичен индивидуализъм "гражданството на света", е просто извинение. А коментарите за това как България не е това, което други страни с троен БВП от нашия (ако не и петорен) са е просто смешно.

Всеки емигрант, които е оставил родителите си тук и не е дал нищо обратно, трябва да се замисли за начина, по които живее. В германия след втората световна война, да не би да са тръгнали да емигрират масово към САЩ? Не са и са направили нещо от държавата си с общи усилия.

Надявам се повече да не си позволяваш да публикуваш такива коментари, след като си тръгнал да си търсиш късмета навън. Най-малкото лъхаше злобна омраза от поста, въпреки останалите красиви думички. Винаги съм смятал че българина има манталитет на шизофреник - в/за чужбина може да говори/да бъде един човек, но в българия или за българското си е "българин".

П.П.: Повечето германци си бачкат в родината и въпреки това дават най-много пари за туризъм и пътуват най-много. А ние сме миши, защото 2-3 милиона работоспособни българи бачкат в чужбина. И през останалото време даваме изкараните пари за продукция произведена в чужбина.

_________________
I found a flame in the burnt out ashes... burn out, burn out!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 11:25 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Абе има начин да ти излезне евтино туризма, ама трябва да си пречупиш начина на мислене на 180°. Един приятел обиколи Испания, Франция, Британия и още от страните, като отиде до Испания с резервиран евтин самолетен билет (40 евро ли, нещо от сорта) и след това на стоп нататък и така се върна до България. На стоп е обиколил почти целия Балкански п-в, нагоре до Нидерландия и обратно пак така. Също и половин Турция. Аз лично не мога така да тръгна, само с една раница на гърба и нещо от сорта на 100 евро в джоба с които да изкарам 2 седмици спейки където намеря и ядейки квото намеря. НЕ ми стиска.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
тоя метод на туризъм на първо място не ми е кеф. чак след това идва до стискането. от лукс нямам нужда, но трудности с елементарната хигиена са ми анти отвсякъде. затова не съм и палаткаджия, де.

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1507 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов