[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Оплаквания епизод 6 - Завръщането на молците

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Сря Май 08, 2024 7:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1352 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 2:04 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Ванка, сега му е времето за разврат, пиене, коври и т.н. Удари го на живот!

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Никога не съм разбирала мъже, които седят и чакат с палци в уста от тъпата страна на триъгълника, честно...

А е масово явление.

Един мой приятел тук една рускиня го праи сам да си говори в момента. Уж го заряза зарад друг, но продължава да му звъни - я да и премести гардероба,я за кафе,я за ресторант... и нашия и търчи по гъза и чака и се надява да се 'вразуми'. Оня другия откъм острия ъгъл знае ли не знае ли че се виждат, не знам. По-скоро не знае и умницата просто опипва почвата между двамата. Кой ще е по-надежден партнер.
И да го видите хайванчето как я гледа, все едно е последната жена на света.
Много облъчен.
Жалка гледка.

Напрао ми иде да фана една сопа и бой до откат докат му доди акълЯ.

Толква пък да не можете да се справите със зарязваниците.

Боли. Така е. Болест си е вътре в душата. Но минава. Болката има доста полезно действие всъщност, пречиства.
И наистина те прави по-силен.
И ако минеш през същото пак, процесът ще е много по-лек.

Така че стига рива и са оплаква в темата за оплакваници, ми излез , огледай се - сега му е времето за размазване с приятели.


>_< >_< >_<

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
тъй-тъй. не случайно твърдя, че романтиката е най-тъпата тъпотия, измисляна някога.

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 6:35 pm 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Силве, ако беше пачавра, нямаше да те боли.

Такива душевни поразии каквито интелигентна и хубава жена може да ти причини, никоя лъскава пачавра не може.

Те са най-опасни. И част от тях винаги остава в теб, дори когато си тръгнат.
Но дори загубата на такива жени ти е от полза, защото - първо научаваш нещо за тях и второ еволюираш, т.е. променят те - в повечето случаи в положителна посока, ако си силен.
Но ако си слаб, можеш много да затънеш и дори да се провалиш.

Не казвам, че няма шанс за втори шанс - но той ще е след време,когато и двамата трябва да сте покачили стъпало от развитието си. А дотогава междувременно може да си срещнал някоя девойка, която ще запълни празнината, която в момента зее в душата ти.

Но се въоръжи с търпение. Трябва си време. И колкото по-дълбока връзка сте имали, толкова повече време трябва.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Добре де - и аз да си кажа, да не се чувстваш самотен в страданието си. По принцип пазя личния си живот и преживелици, но ще направя изключение.

И аз се разделих с едно момченце, с което принципно не трябваше да има нищо сериозно, но то не пита трябва ли или не трябва.
То си става. Трябваше да е летен флирт от миналото лято, емоция и авантюра и дотам.Но нещата загрубяха доста.
Той дойде при мен и макар че осъзнавах, че всичко е една глупост и ще си тръгне един ден,незнам защо го допуснах.

Толкова раздалечени по стълбата на живота сме, че няма накъде. И той ще ги изкачи тези стъпала един ден, но дотогава...

Е дадохме си шанс- нищо. Събра си партакешите и се прибра. Нямаше какво да прави тук, житейската му реализация не беше на едно и също място с моята. Пътят му не беше моят.

Ужас, все едно ми бяха резнали далака. 3 кила надолу за 10 дена и стисках зъби до чупене от душевна болка. Хем бях минала през този кошмар 2007, когато подобна, но много по-дълбока и трайна връзка приключи. Уж знаех какво да очаквам.
Тая страст, за която говориш си се превръща в потребност и много липсва. И си идва с прекомерната цена.
От раздялата 2007 знаеща(с научен урок), че краят ще настъпи-> съм попивала всеки един момент с този човек на 100% и съм била благодарна за всеки миг с него.

Нямаше как да сме приятели, защото не си беше отишла проклетницата страст. Триеници от фейсбуци, разкарване на общи приятели. Мазало. Последният смс беше ,че ме обича и че ми пожелава всичко най-хубаво на мен и детето ми.

И от тогава не сме си разменили и дума. Минаха няколко месеца.

Обградих се с много приятели и хора които ме обичат. Дори един много близък приятел от деца(аз бях влюбена тайничко в баща му - my first child crush),който ми е много близък на душичката ми погостува и ми спретна малко терапия. Изхвърли му всичкия остатъчен багаж - четката за зъби, спортните му принадлежности, дрехи, всичко което аз нямах сили да изхвърля...И ми каза- ей така се къса, кифло. :mrgreen:

И после много ме гушка. Направо до синьо. И ми помогна да го преодолея.

Понякога наистина трябва да има някой да те разтърси, да ти лепне два шамара и да ти каже да оставиш хубавите моменти, а всичко негативно в коша и напред.

Успех Силвъре, моя counseling свършва тук ;) !

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
къде беше картинката с пуканките?

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 8:37 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Пръче, остай хората да си излеят мъкичката, да им олекне.

Дорче, не знаех, че сте се разделили с гърчето. :( Красива двойка бяхте, ама там беше ясно, че нищо няма да стане поначало. Дано ти мине скоро.

Ама Иванчо много си я обичаше Марийка и там явно беше сериозна работата.

Силве, не съм те видяла да мрънкаш бтв. Удивително добре се справяш всъщност, като се има предвид, че хората около мен като се раделят с някого, се напиват като прасета и почват да пускат епично-патетични постове по форуми и Фейсбук. Радвам се, че извличаш поуки за това какво да промениш в себе си, - рядко срещано явление е и това. Стискам ти палци да си намериш щастието - дали ще е в лицето на Мария или друга жена, няма значение.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
Амелийо, ма, аз имах късмета да ме зарязват многократно на ранна възраст, та много отдавна ми е през кура 8)

иначе верно си е гадно усещането, но минава като на прасе.

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 23, 2013 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Еми жиУот. Ние се разделихме преди лятото, но не беше от раз.

Той искаше да се върне в UK, затова си беше оставил куп партакеши тук. Но аз виждайки наистина ,че няма перспектива го отрязах. Чакаше ме за РД да отида в Гърция, аз обаче реших в крайна сметка да го празнувам в България и това беше повратна точка. Шат от фейса, беше ме блокирал даже,в момент на гняв, ама набързо ме разблокира. Смее ли мен некой да ме блокира за дълго време :mrgreen:

И сега по ирония на съдбата новата ни изгора се казва Марийка ;) Ехх, тез Марийки бе,мн напористи бря. От името ще да е. Фотографка, готино момиче. Мн лъчезарна.

Тя го беше обсадила от много време и си дочака реда. :lol: Което потвърждава моите отдавнашни наблюдения ,че упориотостта и търпението се възнаграждават.

Бе да му се радват бе, той си е рядко красиво и добро същество. :lol: Желая му само щастието, а и знам че част от това което е той в момента, съм аз. ;)

Аз вече продължих напред. Мен не ма мисли. Аз съм категория SUPERbitch. :mrgreen:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 5:37 pm 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Ми мен така ми се отразяват разделите, най-скоростната и ефективна диета. Не си измислям.
Сега съм си back to normal де. :mrgreen:

Няма да ти разказвам за раздялата 2007 тогава, че ще ме сметнеш верно за пълно хахо, а Бразилските сериали спокойно могат да седнат на първи ред с пуканки. ;)

:)

Радвам се, че си по-добре btw.
Добре е също, че сте поговорили и обсъдили нещата. Адмирации!



гУд лУк от тук насетне!

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Ето това му викам аз ЕПИК ФЕЙЛА на годината и всичкото оплакване горе ми избледнЕ некъкси:



Мастър Локи е бил на КомиКона, а аз въобще да не разбера...може дори да сме се разминали нейде из коридорите. :lol:

Досега ривах на Тсунча и на Мизето, сега и тук да ревна на всички... ;_; ;_; ;_; ;_; ;_; ;_;

Не мога да повярвам, че не видях Tom Hiddleston @_@ @_@ @_@ , a съм била на 'см' от него.

Невежеството е гуем бич, особено в моменти когато си ...up all night to get LOKI ... :| @_@ >_<

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 2:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Напразно съм се хАбила. А и ми беше свръхподозрително нищо да не се чуе за звезда от ранга на Т.Х.

Туй в San Diegо Comi Con International 2013, не в Лoндон.

След по-подробен рисърч се оказа, че тез комиконци имат ивенти едва ли не навсякъде , дори тук в наше Бирмингамско село са имали ивент е те този уикенд в National Exhibition Center-a.

Така че ignore the upper post.

Камък ми падна от сърцето. :-3 :-3 :-3

Life is beautiful!! ...with Loki in it ! >_<

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 5:01 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Loki is very epic. Ако не бях влюбена окончателно и безвъзвратно в Адам Дженсен, щях да съм влюбена в Локи. :lol: :lol: :lol:

Трябва да се разкараме до някой американски комик кон някой път. Макар че се пробвахме веднъж да идем на някъв тука в Калгари. Имаха разни хора от Стар Трек и т.н. Та отидохме, видяхме и не победихме. Разходихме се до входа и минути по-късно се целенасочихме към неква кръчма, щото видяхме кво трябва да изчакаме, само за да ВЛЕЗЕМ в шибаното място. То тея събития май се състоят основно от кибичене по опашки, а мен нито един жив и истински човек не ме вълнува толкова дълбоко, че да си загубя безценни часове и дни от живота в това да се редя на опашка кат за кисело мляко по времето на Виденов само за да го зърна. Кат ги видя наживо - кво? Нито искам автографи от тях, нито снимки с тях. Ако толкоз ми е зор за мнението им по даден въпрос, ще си издиря интервюта в нета. Правила съм големите чакания за разни метал концерти някога, но сега вече тежкарски си купувам билет с номерче за седалка на трибуните и отивам като пич в последния момент да си седна и да си изкарам метъл концерта кат доволен пенсионер без никой да ме бута.

Наживо ходих да гледам Джон Клийз от Монти Пайтън преди няколко седмици. Ей за тоя тип неща бих отделила време и пари, щото намирам, че обогатяват живота ми с нещо. Бих дала пари да гледам Доминик Къмбърбач наживо в някоя театрална постановка. Некви такива неща. Ма това да ходя по опашки, за да гледам Q&A сесии с некви актьори, режисьори, комикс автори, войс-актьори и т.н. дълбоко не го разбирам. Косплей сесиите са яки - тук съм попадала на разни такива на Аниме експото дето се организира ежегодно в Унито. Ама и за това на опашка ще се наредя точно никога.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1352 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов