anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 05, 2003 2:37 pm 
Offline
hentai
Аватар

Регистриран на: Съб Май 10, 2003 6:32 pm
Мнения: 1139
Местоположение: Sofia
Thnx za info-to :) Shte trjabwa da probwam po 2-3 parcheta ot tezi, koito izredi


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 15, 2003 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 17, 2003 5:32 pm
Мнения: 24
Vse si misleh 4e tuk e mqstoto kydeto da spomena ne6to za men ( gledam foruma - q tva e koi sum az? dam ... tuka pi6e moito ime ... aha da ve az sym na vernoto mqsto) ...
No kakto i da e ... TASK mi kvo da ti kaja moi 4ovek ob6to vzeto ako ima6 interes samo v edna oblast si po4ti krygla nula (moje da se spori nulata krygla li e ili elipsovidna). Ta po otno6enie na knigite az po4nah da 4eta kato mlad ( neznam kak da kaja 4e e na 6-7 godi6na vyzrast) i po4nah s suoer fentyzito MAn6on, Poluobuvka i Myhesta Brada ... kvo da vi kaja - koito ne e 4el vreme e da go pro4ete :twisted:
Ina4e sym fen na fentyzi na fantstika i na prikazki ... kaji re4i indiiski qponski arabski ruski ... tuk tame bg i o6te ne kvi li ...
Za muzika - ami hora kvo da vi kaja to da gledate anime i da ne se kefite na new edge(mai taka se pi6e6e) :twisted: :twisted: :twisted:
A pyk koi kaza ne6to za risuvane - ako iska moje ne edin ami tolkova mnogo fenove deto risuvat ima. Moje i klub4e da si napraim i da se u4im i da gledame anime ( kak samo se izvyrta samo i samo da se gleda anime a? :twisted: )
Neznam o6te kakvo da dobavq no ako se setq nepremeno 6te go hvyrlq prez granicata ta 4ak do vas da stigne ...
za vas ot Niderlandiq - az


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов