anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 28, 2006 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 2:07 pm
Мнения: 18
Прескъпи сине,когато четеш това сигорно вече си достатъчно голям, за да можеш да разбереш това което ще се опитам да ти обясня.Думите не могат да изразят моето съжаление,че аз не съм там със теб.Като Хокаге,всеки ден ми се налага да вземам много трудни решения.Но никое от тях не може да се сравни с решението което ми се налага да взема сега,то е най-трудното досега.Вътре в мен знам,че то е правилно и го приемам,но моето сърце се бунтува все още срещу него.
Заради това решение ти ще бъдеш пожертван,докато аз умра с ясната мисла,че сега оставаш сам.Ах,как само ми се иска да имаше друг начин Наруто,ти си мои син....аз не можех да отида при някое семеиство и да поискам те да ми дадът своето дете.Аз нямаше да мога да живея със себе си дори през кратките мигове след като направя печата ако бях постъпил така.Това което ще направя довечера е за оцеляването на Каноха.
Ти си само на няколко часа сега и аз те държа в моите ръце,Това ще бъде единственото време,когато аз някога ще те държа в моите ръце и аз много съжалявам за това.Ти нямаш право на избор,но аз имам много вяра в теб и знам,че каквото и да ти се случи ти ще се справиш.Аз знам,че ще пораснеш,за да бъдеш велика нинджа.Аз ще ти призная нещо сега,нещо което аз не съм признавал на никои досега.
Имам много вяра на хората от Каноха,но идването на демона ги е отслабило много.След тази нощ някои или нещпо което да бъде обвинено за случилото се.Въпреки,че аз съм казал друго знам,че хората не ще те приемат като герой за доста време.Дори и да съм идеалист осъзнавам последствията до които ще доведът моите деиствия.
Някои жители на селото ще се страхуват от теб,ще те мразят и даже гнусят от теб,други даже ще искат да пролеят твоята кръв само заради това .че деветопашатата лисица демон е затворена в тялото ти.
Разбирам и ,че всичко това може да те накара да изпитваш възмощение,омраза към мен и аз приемма това.Да ,аз мога да го приема,защото дори да знам,че избор ами е правелен преди всичко аз съм родител и имам чувства и представитв на родител.
Моите задължения като родител и хокаге воювът помежду си и аз съм пренуден да поставя едната отгооворност пред другата,Дори то да е най-болезненото нещо което съм приниден да правя.Когато аз пиша това за вас там навън други се борят ,умират ,за да спарат напредването на Kyuubi.След няколко крaтки минути ще те взема от
тук и ще отида сам да се изправя срещу демона.
Преди да тръгна обаче,има нещо,което трябва да ти кажа.Ти си моят единствен син и наследник.Но не мисли,че защото само съм твоят татко,ти трябва да бъдеш,да станеш накакъв невероятен шиноби.Независимо от твоите умения и способности аз винаги ще съм горд със теб.Това ще бъде така дори ако си последен или най-добрият новобранец в академията.Но какъвто и да си аз не искам някои от моите умения да умрът заедно със мен.Затова съм ти оставил свитъци от които да можеш да ги научиш когато бъдеш достатъчно голям.
Ако моят ученик Хатаке Какаши е все още жив аз искам да вземеш от него свитъците и той д ате научи на уменията във тях.Тпй е забележителен шиноби способен да те научи на много неща.Същпо така ти предлагам да потърсиш моят учител Джирая.Той е един от трите велики нинджи и същшо така е способен да ти преподаде много неща.Ако икаш да с енаучиш да призовавш,тогава е най-добре да питаш него.
Има едно нещо обаче,ако ти избереш него,за да те тренира има неща за които не трябва да му подражаваш.Не даваите той да ви предаде неговото отношение към жените(сигорен съм,че вече си достатъчно голям,за да разбиреш какво ти говоря).Джирая е велик учител,но има да учи във връзка с правилното поведение.И не позволяваи никои да те тъпче,унижава и тормози.Ако това стане аз се кълна,че ще се върна от гроба.
Как само лети времето,ето доиде момента когато трябва да те взема със мен ,за да запечатам демона в теб.Но знаеш ли мен не ме страх толкова много колото се претполага,защото като се замисля въпреки всичко аз няма да бъд сам.Ти ще бъдеш със мен и в полседният миг аз ще те притисна към моите гърди,а ти сигорно ще хванеш палеца ми с малката си ръчичка сякаш няма д аискаш да те оставям и последният земен звук които ще чуя ше бъде твоя плач.Наруто.дори као ти не можеш същите ечувства,съшата превързаност и любов която аз изпитвам към теб мъничкият ми,моля те приеми ,че наитина те обичам много.Няма да искам твоята прошка,защото усещам,че не я заслужавам.Както и да е моля те осъзнаи,че аз винаги ще бъда горд със теб.

Arashi



Е?Ккаво милсите за това.Хаиде чакам мнения...

_________________
_________________

И цялата тъмнина в света не би могла да затъмни светлината на една свещичка


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 29, 2009 5:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 12:21 am
Мнения: 1
Местоположение: SeiReiTei
Loool... O.O тфа е мноооу яко!Браво!Много ме кефи,макар че има доста правописни грешки :roll: продължавай в същия дух ;)

_________________
If I Were The Rain...That Binds Together The Earth And The Sky...Who In All Eternity Will Never Mingle...Would I Be Able To Bind The Hearts Of The People Together?



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов