anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 9:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: White and dark
МнениеПубликувано на: Чет Фев 22, 2007 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 2:47 pm
Мнения: 613
Ето и нещо измъдрено за 5 минути от мен...първото и евентуално последно от мен.Просто искам да си кажете мнението.Ако не е чак толкова зле може и да намера време за повече...


Полето беше осеяно с трупове.Крака,ръце и глави се сеяха навсякъде.Странно но кръв нямаше.Телата изглеждаха някак си изсъхнали все едно всичко се е случило преди много време.Двана души стояха в центъра на клането.
-Е,най-сетне се срещаме на 4 очи ако мога така да се израза-каза Риудо,облечен изцяло в черно държащ огромен меч по който пробягваха кърваво червени пламъци подсказвайки че оръжието не е от този свят.На двете му бузи имаше странни татуйровки без някаква форма.Само малцина знаехаче това са руни полепнали по тялото му с предназначение да го държат окован.С времето той беше успял да искриви заклинанието и с това изопачавайки руните по невиждан досега начин,чрез който те му даваха мощ.БЕше се освободил от затвора и сега ламтеше за мъст.Очите му бяха червени,а голото му теме лъщеше на залязващото слънце и сякаш само светеше.
-Време е да си разчистим сметките-каза той.
Мъжът срещу него само го погледна и се усмихна.С изцяло белите си доспехи,той приличаше на ангел.Много хора биха го объркали за такъв с това красиво лице което имаше,ако не бяха гарваново черните му очи и коса и този белег минаващ през лявата му буза,през окото и завършващ малко над веждата му.Беше го получил точно от това острие,което беше в ръцете на Риудо преди твърде много време.
-Да време е.
-Нека приключиме с това веднъж завинаги-каза Риудо и с невъзможна за хората бързина атакува с меча.Мъжът не му отстъпи по бързина.Извади катаната си и с невероятно майсторство отби атаката му и на свой ред замахна ниско в стомаха.Двамата се вкопчиха в невероятна битка.Острието на Риудо блъскаше и от всяко париране от него хвърчаха пламъци унищожавайки земята наоколо.Задуха вятър.За миг мъжът в бяло се заслуша в шепота му.Все едно цялата земя ревешв от болка и агония.Той го разбра и колкото и да искаше да спре,трябваше да продължи.Просто трябваше да се свърши.Замахна към главата с изключителна бързина.Риудо дигна меча си и едва тогава разбра че това е било лъжлив удар.С едно много плавно движение мъжът в бяло измести меча си и себе си озовавайке се зад Риудо.С един бърз удар той го прониза в корема.
-ТИ!Нима си мислиш че това ще ме убие.-Черните пламъци обкръжиха Риудо.Той знаеше че тези пламъци могат да унищожат всичко...без него.Усмихна се-Ще те удостоя с честта да видиш истинската ми същност.
Изведнъж черните дрехи се разкъсаха.Тялото на Риудо стана по-голямо и по мускулесто.Кожата му стана кърваво червена,рога изникнаха на главата му и крила се появиха от гърба му закривайки слънцето.Черна аура го обгърна целия.Мъжът в бяло не направи нищо.Той отвори най-сетне очите си,които от старта на битката бяха затворени.Те бяха променили цвета си в зелен,и също такива пламъци излезнаха от тях.Аура в червено го обля.Катаната му стана толкова черна,че човек би си помислил че поглъща всичката светлина и цветове оставяйки само мрак след себе си.
Риудо,извисяващ се с 2 глави над мъжа замахна.Огньове бликнаха навсякъде унищожавайки тъканта на всичко наоколо много на дълбоко.Там където падаха се появяваха кратери създавайки впечатлението че стигат до центъра на земята.И въпреки това мъжът в бяло беше незасегнат.Катаната беше погълнала всичко приближаващо се към него.
-Глупак-каза той и злобна усмивка се изписа на устата му разкривайки изрядно бели зъби от които кучешките бяха странно издължени.С едно замахване той отби меча му пронизвайки го със своя право в сърцето.Риудо изрева и каза нещо на твърде древен език да бъде разбран от хората.Усмихна се.
-Нищо не е свършило.Ти може и да ме победи сега,но този свят е загубен.А аз ще се върна и ще те убия.
Изричайки тези последни думи Риудо се стопи,не оставяйки нищо друго освен странно искряща кръв по меча на мъжа.Света се разтресе,свисе във своята същност и се взриви не оставяйки дори и помен от него.

Мъжът стоеше на скалата и наблюдаваше колоната бежанци стичащи се към близкия град.Никой не можеше да го види прикрит зад щита от магия образувал около себе си.Беше изцяло облечен в бяло.Беше красив с черна коса и очи.Стоеше и се усмихваше
-Глупак.Тетраен не може да ме унищожи-едва казвайки го и света се разтресе.Той се осъзна че може да предизвика унищожението на още един свят и бързо прекрати действието със заклинание изречено на твърде древен език.-Няма да позволя още да загинат от ръката ти Риудо.-каза той взирайки се в последните лъчи на залязващото слънце.
-Тер'аран Каин.Манедер'тир азо'с Тир.-гласът му прокънтя по целия свят.Хората поглеждаха към небето със страх,от където си мислеха че идва гласът.Само древни колкото него хора щяха да разберат значението му: "Назовават ме Каин-този що властва над Смъртта".

Човекът стоеше в кулата си гледайки към небето със усмивка.Тя стоеше до него и го гледаше в недоумение:
-Защо си толкова щастлив.Не те ли оплаши този тътен идващ от небето.
-Не,Сестро.-каза мъжът-Най-сетне пророчеството започва да се збъдва.
И тръгна към вратата със смях."Едва ли някой знае за съществуването на толкова древно пророчество.Цяло щастие е че аз знам за него" помисли си и затвори вратата след себе си оставяйки сестра си гледаща небето с недоумение.


Из древни пророчества за света:
"Тер'аран Каин.Манедер'тир азо'с Тир"
ще прогърми глас в небето известявайки:
"Спасителя е тук
Този що ще се изправи срещу Мрака,
този що единствен може да победи."
И ще се вкопчи в битка с кръвта си
и ще накара хората да тръпнат в страх
и ще се реши съдбата на света
да продължи и ли да изчезне...





И тъй за 5 минути мисъл толкоз от мен.Нямам време за повече и не се сърдете за нескопосаното писане.Кажете си мнението колкото и грубо да е :wink: ще го понеса.
П.П.Леко взаимстване с "Колелото на времето" има но нямаше как четох го наскоро.... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов