[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Bleach :!: дискусии?! Хит Анимето?!

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Ехаааа...гледате Блича ли бе :) Тумбс Ъп, Тумбс Ъп...Аз кат видно Бличтардче да се израдвам...

в момента са филъри,дам...1 година ще са сигурно... ;) ..моят Блич е он-холд поради таз причина. 8)

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 30, 2011 8:57 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
тея филъри да си ги заврат дето слънце не огрява...

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 5:29 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Аз загледах Аранкар арка. Хуморът е все така тъжно тъп, Ичиго е все така тъжно безполезен и Орихиме е все така тъжно дразнеща, както си ги спомням.
Появи се Гримджоу. He's hot въпреки грима. Дано да е як и като характер. Дано да рита много епично жалкия задник на оня мръхляк Ичиго. Ако междувременно облитерират Кон, останалите куклички, цяло Токио, като особено наблегнат на даскалото на нашия и неговите съученици, ще съм безмерно щастлива. Искам комизма и фенсървиса в тва аниме да се ограничат до циците на Матсумото, щото въпросната ме кефи, особено в комбо с Хитсугая.
Дано скоро да ни занимаят повече със страничните персонажи от Соул Сосайъти, щото главните земляни са невероятно тъпи и проблемите и борбите им изобщо не ме интересуват. Това аниме щеше да е около 27 пъти по-яко, ако Холоу Ичиго му беше главният герой.

ПП. Артът е толкова ужасно зле, че почвам да се чудя ония с аналните си отвори ли са държали моливите докато са рисували....

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 7:40 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BolyIY_qzk4

Тва дали не е най-якото нещо, което се е случвало в Блийч въобще изобщо???
Гримджоу фор дъ фъкин уин!!!

Окей, последните 4 епа, които изгледах (превъртайки дразнещите глупости) ме изкефиха доста много и сякаш и арта се пооправи (поне не са им толкова криви лицата вече). Банкая на Мадараме рулира. Искам да видя Еспадата в действие и ако може да я пуснат срещу Кенпачи цялата ще съм най-доволна. Отивам да зяпам още - ако продължава в същия дух ще взема и да го догледам...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
:)

Хехе,...Grimmjow все още е топ Ъф дъ топ в личната ми секси и hotness класация !

Пък Аранкар-Визард арката ми е любимата до тук в анимето. ;)
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Сега точат неква филърна арка с едни Регаи, които са нещо като Гигаи,ама за шинигамита. Но не можа да ми привлече вниманието като Занпакто филър арката, която пък пак IMO е най-добрата филър арка и ставаше за гледане.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 04, 2011 10:44 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Аз да питам - Гримджоу появява ли се нататък в анимето след боя им с Ичиго в Хуеко Мундо? Да знам има ли смисъл да гледам неквите стотици епизоди след тоя.

Голяма фенка му станах на Гримджоу, обаче банкая му нещо хич не ме кефи - баси, краката му се чупят наопаки, баси.... И верно прилича на Соник дъ хеджхог, както вика един приятел. Ама тия сини очища и бликащия куулнес, когато се разхожда в човешка форма с пола-панталона, ме карат да простя всичко.
Улкиора също ме кефи. Май само тия двамата от Еспадата ми харесват - ма те още не са показали всичките де. Поне знам защо Айзен си ги държи под ръка - като го налегне нагона да има кво да прибодне. Откакто си махна цайсите и сложи лещи, заприлича на истински педобеар тоя. А Нойтора очаквам да бъде убит мъчително - ще се зарадвам доста от кончината му, нищо че е с гласа на Гатс.

Кенпачи нема ли да се вясне вече беееееееееее! Писна ми да гледам Ичиго - мизерникът има 1 (ЕДНА) техника + пиниза с маската. Изтърка се още преди първата им употреба. Тите Кубо мое ли да си направи главния герой толкова тъп начи?

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 04, 2011 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Welcome to the Grimmjow fenclub... 8) 8) 8) Малко късничко го откриваш, но по-добре късно или там квот се вика.. :lol:

СПОЙЛ:Съдбата му е неизвестна след битката му с Ичиго в ХМ,но все още не се е вяснал и в мангата..... :( . О
Всебщото мнение е, че е оцелял и ще се появи по некое време.


Догледай битките с аранкарите. Заслужават си ;)

Търпение, Кенпачито чука на вратата...а Ноитора е бахти и дефиницията за бад бадасс, кефеджийница :-3 .
Супер-дивак :twisted: :twisted: :twisted:

Повече нема да спойлвам, макар че ужасно ме сърби езика.

П.П. И мен Грим релийза не ме радва, толко колкото оргиналната му форма на хот бадасс, но за пантера- става: докарали са го. :mrgreen:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 04, 2011 10:37 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Ясно, ще се живее на фенфикове начи. Поне за Гримджоу са някви квардилиарди, та имам с кво да задоволявам глада.

Спойлер:
Иначе съм на милион % уверена, че оня е жив и ще се завърне при най-финалната финална финална битка с Айзен, който доколкото разбрах е само пратен в изгнание некъде си, ама ще избяга когато Ичиго си върне силите, за да го бие. И тогава сигур ще помага на нашите, щото то се виде, че го готвят за положителен персонаж - не е пречукал нито един човек досега, само някви себеподобни убива. Още от малък.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 05, 2011 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Мдаааа...това е всеобщата прогноза за Грими, гледам - и ти я споделяш.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Прегледай го и в мангата, там е мн по-брутален от анимето... , където са го поцензурирали малко... :twisted: :mrgreen:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 9:13 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Кенпачи вс Нойтра завърши.
Спойлер
Нойтра взе, че ми хареса като мотивация и смърт (ако е умрял изобщо), обаче не мога да преглътна стеричното пречене на 6те му коси в 6те му ръце. Толкова неадекватен дизайн...
Самата битка завърши дебилно - Нойтра загуби, щото Кенпачи си хвана меча с две ръце. Дъъъъъ....


Тите Кубо, плз, спри да се опитваш да си оригинален и иди да видиш как се правят персонажи от Ода Ейичиро. Щото последния е способен да направи дори дебилна твар като жирафа на убер велика и гениална машина за убиване и да създаде умопомрачителен куулнес дори при принципно малоумни концепции като например герой, който държи трети меч В УСТА. Докато ти успя да осереш дори инхерентно величествен бозайник като пантерата и инхерентно зловещо насекомо като богомолката.

Едно от малкото неща, които ме крепят в тва аниме са гласовете - събрали са почти всичките ми любими сеюта и дори тъповатите персонажи ми стават по поносими така. Кенпачи обаче страда от това - той е с гласа на Мадаото от Гинтама и вече никога няма да мога да спра да го асоциирам с най-върховния лузър в аниме вселената...
Музиката е готина, макар и мега драматична на моменти. Така е в някво аниме дето се взима толкова насериозно, а така да не му се получава...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 07, 2011 12:21 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Правилото в Блийч с отрицателните герои е следното: колкото по-грозен - толкова по-бързо ше умре. Ако не е грозен може и да не умре, само да бъде бит и да не му се знае съдбата. Дразнещо е колко разводняват, баси... Флашбеци летят както на нещо случило се преди 200 епизода, така и на нещо случило се преди 5 минути в същия епизод! И лошото е знаете ли кое - че от толкова гледане на булшит епизоди на Блийч,сега се повредих и мога да гледам най-тъпото аниме, очаквайки след някой-друг епизод да стане нещо интересно, а всъщност не става нищо... ;_;

Амелия, като гледам скоро ше стигнеш до арката със мечовете (опънинг с меч и глас казва мнооого епично "Zampaktou..."). Има време до по-квалитетния кютек, но ше има :mrgreen:
Спойл:
Но тогава Гримджоу го няма така или иначе. Той изчезва безследно както оня последния вампир с желязната кукла.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 07, 2011 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 9:34 am
Мнения: 411
Местоположение: IN HELL!
Аз отдавна спрях Белината - по-точно след арка с Айзен. Нямам думи - това аниме се превръща (поправка - превърНА) в Наруто номер 2 - интереса история в началото , бързо развитие на действието, яки тупаници и тн. (грабва те на мига и с огромно удоволствие си гледаш епизод след епизод, изгълтвайки 200 епизода като топъл ляб за 3-4 вечери) и след 100 и някой (като в няко изключителни случаи удържат и то 200 и някой) си епизод всичко запада, умира и действието почва да се влачи по-зле и от Дързост и красота о.О Има готини битки, но само заради тях не мисля да си избивам мозъчните клетки в гедане на адската боза.

Направо да те е яд за големя потенциал и пропилените възможности, НО това си е част от тертипа на шоунен сапунките >.< @_@

_________________
Какво е общото между мен и чумата - ами и от 2те ни оттърване има само в гроба!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 08, 2011 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218


New Era Of Bleach Is Comming ! :-3

__________________________________

Да тегля чертата и да обобщя какво ми впечетлението дотук за това толква противоречиво и разбуждащо духовете сериалче.

Можем да кажем ,че първата ера на Блийч приключи. >_<

Ако има новоприсъединили се зяпачи, спокойно може от предстоящата арка да се включват.... 8

Оценка за първия финале: ми хареса ми, идеален кат за шонен стайл. 9/10

Не му давам 10/10, щото липсвхаа психология и емоционалност в дълбочина(която напр. ориг.Наруто има), но пък кефометъра беше на маХ, така че компенсира.

С изключение на една-две дразнещи филър арки/скип бутона там есте/, историята като цяло ме държа в напрежение, развитието на героите ми допадна. На много хора любима арка им е Соул Сосайъти арк, но пък аз най- се изкефих на Вайзърд/Аракар арката.

Ичи стана мегаимба,претърпя няколко епиЦ трансформации и победи няколко страхотни персонажа както и непобедимия Айзен. :twisted:
Анимацията абс ми допадаше - имаше няколко перфектно анимирани битки, на които настръхвах.
ОСТ-а беше на изкл ниво през цялото време,а керъктър дизайна претърпя драстично подобрение сравненено с началото.

Мн доволна от екипа генерално за адаптацията на мангата.(Е, имам няколко забележки, но те не са толква важни...)
Засега държат ниво и не се осират, кат юнаците- аниматори на Шитпуудена.
___________________
В очакване на ера 2 от Бличта :wow: - има мн неизяснени неща, Урахара, който е пълна мътна Индия, 0 squad/ Gods realm - бе има матриал за още 5 години напред (с филърите :lol: ) 8)

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 12, 2011 9:45 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Ичи претърпял трансформации? Да не би случайно да е развил някоя друга техника освен Getsuga Tensho-то?

Не е - сега проверих уменията му в Блийч Уики. Гениални са: Enhansed strength. Enhansed spiritual power. Enhansed Bankai duration. :sad:
Поклон пред творческият гений на Тите Кубо! Поклон! :sad:
Бате, откъде ги измисли???? Отде я извади тая оригиналност???? АЗ НИКОГА НЯМАШЕ ДА СЕ СЕТЯ!!!!! :sad:

Има и две нови техники Enhansed Getsuga Tensho и Final Getsuga Tensho + Mugetsu. Които са, както можете да се сетите, Getsuga Tensho на стероиди.

Следващите, понеже Тите Кубо няма фантазия за пет стотинки, ще представляват СЪЩАТА техника, с повече размах, диапазон и експлозии около нея със следните заглавия: Super Final Getsuga Tensho. Super Mega Giga Final Getsuga Tensho. Super Mega Giga Hyper Uber Final Getsuga Tensho. И накрая, вече във финалния арк, в който се бият с Айзен, ще ни бъде демонстрирана: Final Super Mega Giga Hyper Uber Final Getsuga Tensho. Ние ще разберем, че тва е ОМФГ великата техника от коментарите на околните персонажи, които ще са много впечатлени, въпреки че визуално нищо особено не се случва.

Това заглавие е такава помия.... Тъжното е, че самият източник е помия - погледнах му мангата, покъртително зле е. Не е от аниме адаптацията, просто Кубо толкоз си може маминия... След първият Соул Сосайъти арк, който риташе задници и ми хареса повече от ранното Наруто, всичко е неква некохерентна, бездарна бълвоч. Само че докато Нарутото взе, че се разви и изпонапоказа яки персонажи, умения, сетинг, история и т.н., Блийч спря в нищото. Хуеко Мундо можеше да е толкова як, ако беше правен от човек с някви умения. В този вариант, това, което видяхме беше трагикомично.
От цялото аниме ще запомня дребния изблик на творчество изградил Соул Сосайъти сетинга и Гримджоу, чието основно предимство в очите ми беше не секси дизайна му, а това, че би бездарния Ичиго на почивки при първата си поява. Уви, това остана в миналото...
Мисля да зарежа Блийч завинаги. Освен ако не се появи Гримджоу и не направи нещо по-съществено от това да е хубав на екрана.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 12, 2011 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Ми мен лично не ми трябват 'амнайсет вида техники да ме впечатли даден герой в развитието си.
Гетсугата - в банкай/вайзърд/мугетсу варианти напълно задоволиха скромите ми изисквания.

Хареса ми всъщност, че Кубо не прикачи на Ичи други техники, ами разви тази докрай.
Защото дефакто Гетсугата е същността му - градира постепенно и паралелно със силата, волята и уменията му.

Евела на Тити за което!
__________________
Относно сравнението ти с ранното Наруто: аз все още не намирам шонен, с който да го сравня.
Наскоро пак прегледах няколко битки от там (Саске срещу Гаара, Наруто срещу Саске на водопада, Неджи срещу Паяка..), просто за амнайсти път се убедих колко е ненадмината и съвършенна анимацията му. Цветове,перспектива, хореография, движения,МУЗИКА - всичко е съчетано в перфектна хармония: кристал бе, Сваровски !!! ((;_; и кат си помисля кво е сега и сърцето ми се къса. Ама квото е - такова. :cry: ))

Блийча технически погледнато има перфектно анимирани битки, нямам грам забележка ...и все пак, нещо същественно липсва да мога дори да си помисля да го сравня с Наруто. То е ИМО пресъздаването на зашеметяващият дух на героите в битките на Наруто, който директно инфектира емоционално зрителя. Само екипа на Наруто знае тоз трик, признала съм ги!
Все пак да прекратя с моите нарутардски излияния... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , да се върнем към Ичиго.

За мен Васто Лорде трансформацията му е една от най-внушителните, които съм засичала въобще в шонен. (Пък и и при нея май немаше Гетсуга, поне аз не си спомням - спомням си гранде реятсу и брутално церо).
А битките му с Грим,Улкиора и Айзен ги пращам към шонен класиките дирекшън.

Не ,че нямат кусури и недоизпипаности - и мангата и анимето.
Но според мен се изказваш прекалено крайно, което пък те издава ,че си вложила достатъчно количество емоции :wink:

П.П. Ще те уведомя ако се появи Гримм пак... И не само теб де, сигурно ще орева форума кат настъпи тоз момент... :-3

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов