[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Инцеста-ЗА,ПРОТИВ ?

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 8:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

ИНЦЕСТА- proes & cons?
за...кво пък,готино 23%  23%  [ 5 ]
не...гнуссс,блякк 41%  41%  [ 9 ]
се мий тая,не ма бърка 36%  36%  [ 8 ]
Общо гласове : 22
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 19, 2010 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
сезон есен 2010 е истината... :twisted: :twisted: :mrgreen:

баси и изобилието... :mrgreen:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 19, 2010 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 19, 2010 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Ми поне 3 са с централни герои братя и сестри и хммм....''отношенията им" :mrgreen: , а за сателитите кат горното не съм уведомена..

;)

+тва дет спомена(което си е баш за инцест, ако питаш мен)

Aki Sora(in a dream) ОВА

Yosuga no Sora

Tея двете са графични, особено фул фенсървизната ОВА

и други може да има...ама засега на тези попаднах от рандом заглавия дет загледах :lol: :lol: :lol:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 20, 2010 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
1. Изглежда, че твоето рандъм и моето рандъм се различават...явно аз остявам инцестите още на ниво плакат без дори да знам за какво става дума. Пък и ти явно подбираш жанрове в които инцестът е често срещано явление...Тази есен не забелязвам промяна в тенденцията при жанровете, които аз предпочитам.

2. Не си права за Ore No Imouto...поне за сега...и то според хората, които са чели мангата.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 21, 2010 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
1. Съвсем случайно, честно... :mrgreen:

2. Ша видим, то ша доди видов ден :wink:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 22, 2011 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Брееей, в Saiyuki мангата имало строшено табУ( с трагична развръзка, разбира се). :shock:

...а ми изглеждаше стандартно шоненче... :-3 :-3

Каква приятна изненада. 8)

Имам си нов любимец BTW от там... :oops: :oops:

Saiyuki reload е със страхотен арт БТВ. Направо ми се подкосиха краката кат видях Санзо. Абе и Гожо и Хаккай са сладури. Мн добра таз мангака(или тоз) :shock: :shock:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 17, 2011 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
...отдавна се каня да пиша един пост, специално предназначен към Сиерра, но може да е полезен и за други, които живо ги вълнува как и защо точно ме засяга инцестния ?

Направи ми впечетление, че Сиерка във ВСЕКИ пост уж неволно се отклоняваше от онази прословута и вече заключена ГЕЙСКА тема. Забиваше възмутително как аз дръзвам да пиша, да се интересувам, да защитавам инцеста и как въобще имам смелостта да го правя.

Нечувана дързост! :mrgreen:

Прекалено много, даже подозрително много натъртваше...дотолква да ме наведе на мисълта, че може наистина живо лично да я интерсува въпростА. И както мн хора, да е ИнДинайъл от тъмните кътчета на интересите си.

Сега, според нея мен трябва да ме е ужасно срам от подобно нещо, да се навра в ъгъла, да си посипя косата с пепел и да не шуквам по въпроса.
В нейното съзнание тва ме впечетлява по особено перверзен начин(заради роднинските връзки, които по дефолт са забранени) и да речем ми събужда нагона. Но аз не само не стоя навряна в ъгъла, ами смея открито да говоря за проблема и даже безобразно - въобще не ме е срам от факта. 8) :lol:
Та тва е гледката през найната камбанария, доколкот разбрах и генералният извод беше - ти си сбъркана от малка.

Дали? :-3 Ще пообясня туй онуй, да не оставам и други душици в подобен Смут. :D

Разяснение номер 1.

Интересът ми към това явление датира смътно много преди всякакви полови жлези да ми функционираха и да ми объркваха перцепциите. Както споменах съм дразнещно любознателна и обичам да знам аджеба ако има забрана, отдге призлиза. Навремето като попитах защо, не получих отговор по-добър от : ми така ПРОСТО не се прави при нас.
Не беше гуд ИнЪф за мен.
С течение на годините, като събирах повече информация не само за тази, а и за други генерални табута картинката взе да ми се изяснява. Пак навремето хомосексуализмът и лесбийството бяха мн по-големи табута, защото за тях наистина не ми попадаше нищо в полезрението,завесата беше здрава.
Но другото табу, някакси се прокрадвше между капките.

В съвременният свят едновремешното строго табу хомосексуализм във всичките му форми е вече прието, дотолкова, че поне да не е преследвано от закона и на всеки му е дадено право свободно да обича, който му харесва от др пол в зряла възраст. Стига другия да няма нищо против. Инцестът обаче продължава да си е яко дискриминиран, законно преследван и много по-неприеман. Стига да нямат поколение, според мен не би трябвало да има законов проблем такива двойки да са заедно.
В реалността, това са двойки, които или не са отраснали заедно, или се намират случайно на по-късен етап в живота си. Развиват силно привличане и голия факт , че са генетично свързани не е достатъчен да ги спре от романтично обвързване.
GSA-syndrome ако някой се интересува.Викиа...

За да предпази по естествен начин вида, природата го е измислила така, че хора ,които отрастват заедно от малки, не развиват сексуално привличане - независимо дали са обвързани с генетика или не. Явлението се нарича Westermarck effect. Разбира се, има и изключение, когато привличане се получава и в нормални семейства, но то е супер изключително рядко.

Та, относно брат-сестра двойки не разбирам какъв е проблема и защо са заклеймявани толкова много. Те са на същото стъпало като гейовете, лесбийките - нестандартна, рядка форма на романтично или сексуално обвързване.
Сега Сиера искаше да не сравнявам двете, но аз ще ги сравнявам, щото не намирам никва разлика да се дискриминират по различен начин.

Разяснение номер 2: Има почитатели на инцеста, които наистина го харесват именно заради строшеното табу. Ако това не беше масово неприемано, нямаше да им е интересно.Т.е. те са инцест фетешисти и то им влияе на нагона.

Но света познава орди яои фен-гърли, дет го дигат от хомо-секс и са много горди от това. Бият тъпана навсякъде и ама хич не се срамуват.
Незнам защо тези, които са инцест-фенове трябва да се срамуват тогава.
Тва си е техният фетиш, както милиони други и никой няма право да им гледа в паницата, още повече да ги подиграва. Всеки си има по някоя пикантерия в своята, да си гледа нея... :-3 :-3

Разяснение номер 3: сега идва най-интересната част - аз от коя категория спадам - чисто научната или не съвсем.
Не ви влиза в работата кат изначлно ! :mrgreen:

Обаче хинт: да речем мн повече ме интересува пътят, стъпка по стъпка на романтичното обвързване при такива двойки, отколкото хамалогичната част(секса де) :mrgreen: Психологичният анализ на такива двойки мн по- ми го дига. ;)

И не съм единствена.
Има учени дет изследват явлението и предполагам на тях никой не им вика ,че са откачени само защото се интерсуват от корените на проявите на инцест и неприемането му, ами напротиФ...Цели научни звания получават хората за рисърча си. Похвално е , че дръзват да разучат територия дет не всеки би навлезъл, именно заради дълбоко вкоренени предразсъдъци...

Та според мен инцестните двойки трябва да излезнат на открито, както вс други нестандартни двойки и да си защитават правата. Те са светлинни години назад от хомо-обществата в тази насока, бидейки дори извън закона в много държави. Едва прохождат и според мен им трябват повече поддръжници.
Не мисля ,че хората трябва да са нещастни цял живот, само щото са се родили с подобни гени, по същата логика на тези с еднаквите полови хромозоми.

Относно деца при такива двойки, пак поради опастност от объркване на детската психика е по-добре да не осиновяват. За раждане да не говорим, там съм абс против пък.
Това е цената ,която трябва да платят за да са заедно, след като съдбата им е решила така да ги тласне един към друг по този неприемлив начин.
Не става хич без жертви.

П.П. Съселче, мерси за инфото за Oldboy. :mrgreen: Отдавна съм го гледала, щото обичам корейско кино. Препоръчвам филма 3М.

Е, нема пикантерии кат инцест, ама пак си залсужава. ;)
+ тва не гледам филми,анимета и прочее само щот в дескрипцията им пише инцест. Разбира се проявявам интерес, но една не малка бройка съм дропила ако са бози и не стават.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 17, 2011 8:36 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Дорчеееее, Дорче...

Постът ти щеше да има повече смисъл, ако все пак беше разбрала закво точно Сиера ти пускаше паралелите с инцеста. Мога да те уверя, че не е било щото й дреме дали го вдигаш от инцест, лоли, шота, гуро и т.н.. :lol:

И да те питам бтв, как точно ще спреш/забраниш на една инцест двуполова двойка да си направи деца, м? Узаконяваш им връзката и в мига, в който подпишат неквия там документ или декларират пред света, че са заедно - аре в съседната стая да им клъцнат ташаците и яйчниците? Ако вземе, че се пръкне нещо от любовта им - да се отнема и убива? Или насилствен аборт? Обясни плз как си представяш легалния и физически механизъм, според който ще се възспре производството на болни индивиди от такива двойки, които после ще легнат и на нашите ръце, като данъкоплатци? Айде, нали си медик с тапийка? Понапъни се още малко и току виж си успяла да разбереш дефинициите за болест, кога вероятността за проява на наистина тежки болести в поколението нараства и т.н. Тогава разликата между хомосексуалността и инцеста лъсва сама, даже не е нужно да разсъждаваш много усърдно, за да я видиш.

Нека да кажа сега в прав текст, че с кривия не е ясно доколко ще се разберем. Горния въпрос ти го зададох не щото имам нещо против легализирането на тия двойки и взаимоотношенията им. Аз съм за това любовта да побеждава - стига двамата души, които се обичат да са достатъчно пораснали, с акъла си, да осъзнават кво им се случва и да са съгласни с него. Оттам насетне дали двойката ще е от брат и сестра, майка и син, баща и дъщеря, два гея, две лесбийки, мъж и жена, мъж и по-възрастна жена, жена и по-възрастен мъж, бял с цветнокож, цветнокож с друг тип цветнокож, християнин с мюсюлманин, комунист и капиталист, учен и артист и прочее и прочее, няма НИКВО значение. Ако двойка им е малко на хората - да правят тройки, четворки, петици. Да правят квото искат. Ако искат да чукат обувки - да чукат обувки. Ако искат да се побийват по време на секс - да се побийват. Ако искат да правят перверзен ролплей - да правят. Ако искат да ядат лайна, докато се шият - да ядат. Щом това ги дърви и отсреща имат навит за целта партньор - да са живи и здрави и много да се забавляват. От всичките тия "девиации" държа за сериозни законови забрани само за педофилия, некрофилия и секс с животни. Останалите като се либят - да се земат. Ще ми се наложи ли да обяснявам с кво тия трите са различни от горните? Надявам се, че няма.

Е да, ама тук идва проблемът - щото за мен "легалното заедно" не може да е половинчата "мижи да те лажем" история за отбиване на номера. Легалното заедно включва това пред закона да декларираш връзката си и той да ти я признава. И това от тази връзка да си родиш потомци, ако имаш биологичната способност за това. Ако я нямаш - да ти се позволи да си осиновиш. Щото аз като человек това искам от живота си напоследък - семейство и деца. И ако някой ми забрани едно от двете, ще съм дълбоко опечалена. И понеже според разни златни правила на етиката не трябвало да правим на другите това, което не искаме на нас да ни правят, не бих могла да туря забрана, лишаваща от семейство и потомство която и да е съвкупност от хора, която изброих по-горе. И ето сега идвам с един такъв казус, който не съм разрешила - ко прайм тогава в случай на двойки, чието потомство ще бъде болно с доста голяма вероятност? Не върви да им забраниш да си го правят, не върви и да им разрешиш. Аз съм по-скоро да им се разреши - ако не е няква традиция инцеста да продължава поколение след поколение, ами се е случило сега тия човеци толкова много да се желаят, няма да е голяма биологична драма. Но това е един от въпросите, по които нямам достатъчно категорично становище за себе си - така съм и със смъртното наказание примерно. Не мога да реша за или против него съм. Та? Ти как си ги представяш нещата? Как според теб обществото ни може да ощастливи инцестните двойки? Ма плз, вложи неква мисла в отговора си и не ми се носи по течението на логореята, че напоследък съм станала изключително нетърпелива към човеци, които зорлем се правят тъпи.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2011 1:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218


:-3

Тва е то, разните му ерогета докъде водят.....

П.П.Амели кав пост била изпраскала, а аз въобще да не съм го забелязала...Странно. @_@ @_@

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 07, 2011 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
пхахахаха..... Незнам тва дали е поствано преди във форума, ама е точно за таз тема...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение

П.П. Recently watched incest-wise неща, докат не забравая:

Mawaru Penguindrum (b+s)
Кure-nai (b+s)

охо и лайв mini-series даже : The Game of Thrones (там е як хард-кор б+с)

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 20, 2012 11:09 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Дорче, ти гледа ли Нисемоногатари? Там има инцест, като някои от сцените са си направо хай арт. На линк да видиш:
http://www.youtube.com/watch?v=IIHMr-6aI7g

Ако разбираш испански - добре. Ако не разбираш - не е толкова важно кво си говорят тея двамата. Ей ти обяснение в кратце: Брат и сестра (които от няколко серии вече се опитват да флиртуват един с друг) се хващат на бас, че сестричката ще издържи грубо навлизане в личното й пространство в продължение на 5 минути. Братът идва с гениалната идея да й измие зъбите - щото така не само й е в личното пространство, ами я човърка отвътре, дет се вика. По някое време докато й миеше зъбите, а тя се гърчеше предоргазмено, той осъзна колко е секси малката му сестричка. Край на обяснението.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 21, 2012 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Mне.

Напоследък съм изгубила интерес към рисуван инцест,а то и няма нищо добро като история и психология (освен гол като сокол фенсървиз и тоновете хентай) май от Кои Казе и Утена насам....
И Yosuga no Sora имаше такава основна сюжетна линия, ама там харема яко ме издразни и го издропих.

Е, истории с доведени, и там оказало се накрая ,че не били кръвни не се брои. Такива има доста . 'Лицемерен' инцест му викам аз на тва. :mrgreen:

От аниметата сега съм яко шонен настроена и без да искам малко шонен-айски. :mrgreen:
____________________

Относно табу романси, гледах един мн добър реален по действителен случай преди време: Byron - с Джони Лий Милър.Май писах за него в една друга тема.

А то Game of Thrones, то Borgias сериите - и двата варианта, ... богата работа този сезон е риЪла. Анимето се оказа е мн бедна нива за сравнение. Мангата има мн повече матриал и добри истории. @_@ :D :D :D

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 21, 2012 1:58 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Хах, то полемика се водило, пък аз съм изпуснала.

Дорка, тя Амели ми каза мнението по-добре от самата мен, та няма к'во да заръфваме темата. Просто исках да ти демонстрирам в оная тема, че щом ти можеш да ме съдиш, аз мога да го правя също толкова успешно.

Иначе за инцеста - ми като идея самият инцест не ме дърви. Не ме и притеснява - за мен си е просто хетеро секс в повечето случаи. Повечето дечица надживяват тоя си тип любопитство още като малки, някои други им остава интерес.

Иначе, колкото до половите жлези по-нагоре - твърди се, че бебетата мастурбират първично, като се поклащат напред назад, застанали в пълзящата поза, така че детска сексуалност има и още как ;).

Ще ти препоръчам един бая стар сериал, който смятам, че ще ти хареса, защото за мен носи леко стил Утена (макар и да не го удря толкова на символика) - Onii Sama E се казва. Там обаче не е точно инцест това, което се случва. Има и шоджо ай бая. Но пък е доста психологическо. Въобще тая мангака има много добри неща, проблемът е, че винаги има някакъв шоджо ай елемент и не знам дали понасяш такова нещо.

Иначе на мен "Песен за огън и лед" (по нея правят "игра на тронове") ми е една от любимите книги. Инцестът смятам, че добре се вписва в самата книга. Въобще книгата е изключително добре написана с много хард герои. Кефи ме. Са си дочитам 4-тата част.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 21, 2012 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 10:31 pm
Мнения: 1472
Местоположение: Virtù

_________________
Тигре, Тигре, жива жар,
лумнал полунощен звяр,
кой ум вечен разчерта
твойта стръвна красота?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 2:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218


Aз уж наминах да постна тоя линк, а пък се отплеснах да отговарям на Бъча в другата тема...


та хора, след ерата на ин-витрото и анонимното донорство , квооо.... не се знае знае ли се :mrgreen: :mrgreen:

И аз съм ЗА да се знае кои са донорите, тва е пълно малумие с анонимното донорство. :x

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов