[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Пришла анимУ-зИмА 2012

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Ное 02, 2011 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Дозо анимУ-подарачки под е(->йо)лачку... :mrgreen:


_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2011 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
тоя линк май нещо е прецакан:

я тоя :


_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2011 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 30, 2005 1:04 am
Мнения: 2786
Местоположение: goatze paradizo
ИСТИНА Е! ОЩЕ ЕДИН СЕЗОН НА NATSUME YUUJINCHOU!!! омг! омг! Четвърти! :D :D В тиха истерия от щастие съм! Защото и според мен е адски успешно, а за моя огромна и необуздана радост е и всичко, на което се кефя на макс в едно аниме.
Освен това виждам, че и адаптацията на Gyo всъщност ще се случи, а няма да остане глас в пустиня.
Kyousogiga го очаквам почти със същото нетърпение, а особено и Brave10. Определено ще видя и продължението на Bakemonogatari и какво ще измайсторят от Black Rock Shooter, това Another не изглежда лошо, за сферичната котка също... Въобще тоя сезон ще да е много силен в моите очи, а дори списъкът не е пълен още. :P

_________________
Аз съм един много прост човек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2011 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Какво ще проверя:
Recorder to Randoseru - звучи мегаизродски затова ще му хвърля едно око.
Danshi Koukousei no Nichijou - SOL комедия с преобладаващи момчета...такова нещо не съм гледал, ще го погледна.
Another - звучи като някакво ghost story...ще се загледа.
Brave 10 - може да излезе нещо епично.
Kill Me Baby - звучи като забавна идиотия.
Moretsu Uchuu Kaizoku - това ако е нещо, като шоджо вариант на Captain Harlok ще се гледа, ама ако шоненски ечи фенсървис, ще се дропне
Nisemonogatari - ще се загледа понеже е продължание на Bakemonogatari.
Rinne no Lagrange - това ще съдържа някакви mecha елементи (тотално не си личи от постера), ще му хвърля едно око.
Shin Tennis no Ouji-sama - за Prince Of Tennis слушам похвални оди от доста време...ще хвърля едно око на това ново заглавие и ако става мога да се върна ретроспективно и към по-старите. Макар че едва ли...аз и спортните анимета нещо не се разбираме :lol: .

Какво със сигурност няма да гледам:
Ai no Kusabi - това е очевидна педерастия.
Sacred Seven: Shirogane no Tsubasa - това не го следя.
.hack // The Movie - това не го следя.
Amagami SS Plus - загледах две серии от първи сезон и беше отврат. Втори няма шанс.
Aquarion Evol - всъщност харесвам първи сезон, ама нещо не ме блазни продължението.
Black Rock Shooter - това не го следя.
Inu x Boku SS - шонен пък с такъв шоджо арт и премайз. Предполагам, че не съм му в таргет аудиторията :lol: Така де, гледам шоджо и джосей и дори имам любими заглавия, ама това тук ми изглежда буквално прицелено към зрители педали.
Papa no Iukoto o Kikinasai! - това ми намирисва на дебилен фенсървис.
Tantei Opera Milky Holmes 2 - загледах една-две серии от първи сезон и бяха ужасни. Втори сезон го скипвам.
Zero no Tsukaima F - това го мъчих три сезона (и аз не знам защо...от мазохизъм?). Четвърти е скип.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Яну 07, 2012 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Загледах първата серия на Kill Me Baby - приятна комедийка.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 08, 2012 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Senki Zesshou Symphogear - някакъв пълен шит и карашък манджа от познати елементи (да кажем песните от Macross Frontier, ритардския каст на K-On, грозно нарисуваните и анимирани противници от Madoka...имаше дори и едно копие от Busou Renkin...). Сюжетът е малоумие, героите са малоумие, графиката е мешавица - дроп.

Highschool DxD - още един пълен шит. Бях останал с впечатлението, че от това теоретично може да излезе нещо...ами не...яко оппай и толкоз...дроп.

Recorder to Randoseru - първото кратко епизодче нещо не ми се видя интересно. Засега ще го следя.

Mouretsu Pirates - и това е тъпо, като гъз (а интрото е по-зле дори от това на Kill Me Baby)...ама е някак поносимо. Прилича ми силно на Coyote Ragtime Show.
Не че нещо, ама ще го следя защото рядко се срещат анимета на космическа тематика (или там каквото минава за такава), а Gundam Age ми е на ръба на дропва още откакто започна.

Nisemonogatari - си почна като директно продължение на Bakemonogatari със садо-мазо сцена между Koyomi и Hitagi. Писах аз, че момчето си взе белята с тази кучка, ама неее била "перфектната мацка"...дааа бе...никакво цундере, тя си е откровена садистка.
Пак много диалози, много референции, много гаври и самоирония...определено ще се следи.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 09, 2012 3:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Загледах неква 3-минутка и паднах да се хиля.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Мн мий сложно заглавието и сега не го помня, ама ще е голям майтап. Некво братче дет прилича на чичко и неква кака дет прилича на първолаче... сметайте какво са сътворили болните мозъци тоз път...:twisted:

Също и Brave 10 . Малко лейм като заглавие по мое мнение. Само по заглавие нямаше да ме зарибят, добре че беше поста с бишитата. Иначе е от самурайския жанр и от 1ви еп. съдя, че може и да задържи интереса ми. Забавно е, ако не друго. И артът и анимацията са сносни. Трябва да се образовам малко точно за тоз период от Едо, че нещо знанията ми куцат.

Имам си ново домашно.

:-3

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 09, 2012 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 30, 2005 1:04 am
Мнения: 2786
Местоположение: goatze paradizo
Аз тоя Brave10 май ще го изчакам да излезе целия... ако устискам. :D :D Щото ще ми е от любимите, усещам.
Иначе започнах с Nisemonogatari, но там не очаквах изненади и съответно не останах и изненадана. Само дето героите са ми с няколко идеи по-антипатични от преди. Не знам защо го гледам.
От всичко останало се очертава по план да тръгне и Another, така че ще започна и него да следя и с това май приключвам. За Natsume-то вече казах.

_________________
Аз съм един много прост човек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 09, 2012 8:26 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Brave 10 звучи кат за мен да е правено. Плз, свирнете като свърши да го насмуча!!!

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 10, 2012 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
На мен след PV-то този Brave 10 ми идва прекалено хомоеротичен (въпреки, че уж не били педали...дааа бе...), та няма да го следя.

Aquarion Evol - впечатление след първите два епизода (излъчени back-to-back). В началото хич не ми приличаше на стария Aquarion (а OVA-то не съм я гледал). Различни локации, различни герои, различен сетинг, различна атмосфера. Малко по малко обаче почнаха да се появяват познати елементи и ситуации. В крайна сметка Aquarion Evol си е пълнокръвно продължение на Sousei No Aquarion с леко по-различен character design и по-незрели герои.
Какво ми хареса: графики, анимации, бекграунди - всичко което се вижда. Е, CGI-ът на mech-овете пак е грозноват, но той си беше такъв и в старите серии.
Музиката пак си е толкова епична и ползва познати мотиви (с изключение на новите OP и ED песни, които са гадни...или поне не са на нивото на първите...).
Какво не ми хареса: всички герои са някакви психически нестабилни и постоянно изпадат в крайни настроения, а историята набляга яко на мелодраматата.
Не че и в оригинала не беше така, но там авторите прибегнаха масово до тези средства, чак към края на историята, когато ситуацията стана безизходна и такова поведение изглеждаше логично и на място.
Т.е. всички компоненти от Sousei No Aquarion, които ми харесваха са налице, но са ми вкарали и малко повече от елементите, които не харесвах.
Засега ще следя Aquarion Evol.

Rinne no Lagrange - първа серия ми беше гнус. Всички герои са ми някакви антипатични, говорят с недомлъвки и накъсани изречения...за разлика от главната, която не спира да дудне...глупости. Същата е някакъв tensai дето всичко и се отдава...освен общуването с хора.
Както казах тя не млъква (и дори има собствена система от безсмислени жестове и реплики), но никога не слуша останалите и дори не и пука дали я разбират.
Оказва се, че същата има някакви ултра-хипер способности свързани с някаква пилотирана mecha. (От този вид mech-ове, за които е задължително пилотът да е в кокпита, за да функционират...но не е задължително той да ги управлява :shock: )
И понеже сме в японско заглавие, всяка женска суперсила идва с голямо...прецакване за притежателката и...та по-добре да не я ползва...обаче шматката я ползва, защото изненада - хората, които трябваше да я предупредят, нито го направиха на време, нито го направиха правилно и разбираемо. :shock: :shock: :shock:
Та очаквайте мега-гига-депресарско развитие в края на историята...ако въобще ви пука. :lol:
Абе фрашкано с познати тропове от които ми е писнало, играта на сеютата е средниста, а диалозите са отвратителни.
Механичният дизайн е грозноват, но засега ми е интересен.
Бойните сцени - нищо особено.
Ще следя още серия-две, но нещата отиват към дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2012 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Ano Natsu de Matteru - впечатления от първи епизод.
Прилики с Onegai поредицата:
- червенокоса извънземна с некадърна cover up story и псевдокавайска грозотия за интерфейс с главния компютър на кораба и.
- същите училищно комедийно-драматични простотии.
- герои от същите типажи.
Разлики: почти няма, но
- керъктър дизайнът е малко по-кавайски.
- графиката, анимациите и бекграудите са доста по-разнообразни и по-пипнати.
Ще му гледам още епизод-два и ако единственото интересно за мен нещо продължава да е шарената графика - дроп.


Danshi Koukousei No Nichijou - впечатления от първи епизод.
Приятна slices of life комедийка с тъпи момченца (обикновено този род комедии са с тъпи момиченца). Общо взето упражнение на тема "до къде може да стигне човешката идиотия" :lol: . Не е нещо особено, но изпълненията на Tomokazu Sugita, Kenichi Suzumura и Miyu Irino радват много и носят по-голямата част от тежестта на шоуто.
Лично на мен ми докара някакви носталгични спомени. Може би не точно от гимназията, а по-скоро края на основното училище и началото на гимназията.
Не че ги вършехме буквално същите глупости (е, имаше един дето излизаше полугол на балкона със сутиена на братовчедка си и крещеше някакви простотии :lol: ), но атмосферата на неспасяем дебилизъм си беше същата :lol: :lol: :lol: .
Определено ще се следи.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 12, 2012 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Brave 10 - бил съм в голяма грешка с това аниме. И тази грешка идва от това, че съм гледал грешното PV :shock: :shock: :shock: .
При това да пукна ако знам за кое друго аниме е била рекламата :D - някакво фентъзи, чийто мъжки каст преди това е участвал в нещо средно между карнавално шествие и гей парад.
Иначе самото Brave 10 хич не е лошо и смятам да го следя. Не че няма гейове, ама са в поносими количества :grin: . Това което дразни всъщност е единствения за сега женски персонаж - damsel in distress-ката. Не стига че е пълна кифла, ама звучи прекалено анахронично дори за супер исторически неадекватна история на Brave 10.
Иначе красива графика и относително интересни битки.

Papa no Iukoto wo Kikinasai! - това е тъпа ечи комедия съчетана с wish fulfillment-а, на някаква публика, която хем си пада по големи цици и хем по малки момиченца :lol: .
Дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2012 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Kill Me Baby втори епизод - продължава да си ме кефи тази нискобюджетна комедийка.

Mouretsu Pirates втори епизод - почти толкова зле колкото първи. Гимназистки униформи с полички в безтегловност - дааа бе...странното е че нямаше и едни panty-shot :shock: . Т.е. хем са решили да бъдат нелогични, хем са решили да бъдат нелогични по нелогични причини. :lol:

Nisemonogatari втори епизод - нещо не ме изкефи. Първа серия беше фрашкана с рециклирани сцени от Bakemonogatari с пренаписан диалог (е, имаше и една-две нови), но ставаше за гледане. Във втора като почнаха новите неща се оказа че новите са тъпи. Преди поне безсъдържателните разговори бяха фрашкани с подтекст, символизъм и хитри идеи. Втора серия си беше взета, като от някой флиртаджийски форум, много приказки, много пъчене, а всъщност скука и никакъв прогрес в историята.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2012 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Абе тва Brave 10 мн плосичко след 2рата серия се очертава.....хайпнах се без време нещо...

давам му още 1/2 епа макс и после ще последва мощен дроп ако е толква avarege, колкото си мисля.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2012 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 171 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов