[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Какво си харесахте от сезон есен 2012?

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 23, 2012 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Не че не е прекалено рано, но някой трябваше да я създаде тази тема...пък и за on-going нещата не ми се пише (май Jinrui wa Suitai Shimashita ми е най-приятно...и нищо повече не се сещам да кажа... :? )


Какво засега ме впечатлява от есенния сезон:

Hidamari Sketch x Honeycomb - задължително, защото съм голям фен на поредицата.

Robotics;Notes - не че ще има нещо общо със Steins;Gate, но в синопсиса се намеква за асоциални нърдове, а пък студиото е сменено на Production I.G.


Любопитни неща:

Busou Shinki - интересно какво ли ще е това.

Usogui OVA - любопитен плакат, никаква информация.

Btooom - плакатът е гаден, но премайзът не някакъв киперпънкарски 8) ...ще се провери въпреки жалките примери в лицето на Accel Word и Sword Art Online.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai - ще се провери, защото е на Kyo Ani...но пък от режисьора тръпки ме побиват.
Уж щяло да бъде по-комедийно...ама хич не ми се вярва.

Girls und Panzer - това е очевидна идиотщина, но остава любопитството колко далече са стигнали. :lol:

Magi - заради шаренията.

Litchi De Hikari Club - това звучи адски болно :grin: .


Last resort заглавия:

Hayate no Gotoku - ако наистина няма да следя много неща, в крайна сметка ще прибегна и до това, защото съм гледал предните (откровено тъпи) сезони.


Пълен игнор за мен (но може абсолютно задължителни за някой друг :lol: )

Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster - синопсисът звучи, като любопитен sci-fi и студиото е Bones...обаче вижте колко женствено са нарисувани момченцата от плаката. Само ги вижте. От моя стол наблюдавам блатантен fujoshi bait и нищо повече.

Ixion Saga: Dimension Transfer - пак fujoshi bait

Code: Breaker - fujoshi bait.

Chou Soku Henkei Gyrozetter - карти? Блях!

Jormungand: Perfect Order - на това му дропнах първия сезон.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 12, 2012 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Update-наха малко информацията за Psycho-Pass и това го вкара в листата на интересите ми:

Genres: Action, Sci-Fi
Producers: Production I.G
Characters & Voice Actors:
Kougami, Shinya (Main) - Seki, Tomokazu
Tsunemori, Akane (Main) - Hanazawa, Kana


Синопсисът също звучи интересно.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2012 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 07, 2012 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Загледах:

Jojo (2012) и нещо се издразних на анимацията и формата, мн инфантилно го поднасят. Но понеже нема учинически униформи, ще го погледам пък дорде изкарам. Може евентуално мангата да погледна.
Дио Брандо е :twisted: :twisted:

Btoom! - не е зле, анимация МадХаус, и тва ще тече засега.

Sukitte Iinayo и Tonari no Kaibutsu-kun- мн хубави 1ви еп. Ще се следят тез романси...

Code Breaker - след 1ви еп. зачетох мангата. Извън таргета ми е, но бива да му отделя по 20 мин седмично

Zetsuen no Tempest - рисунъкът е фаБ,обаче стории - ш'видим :-3

К. - мн красива анимация, да видим що за стока ще е историята. Нищо особено ако се съди по 1ви еп.

Има някво мн зле Br-Sis аниме, което дропнах на 1/2 еп.

Ще погледна сигурно и Psycho Pass, кат релийзнат 1 еп.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 07, 2012 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Току-що попрехвърлих Ixion Saga: Dimension Transfer

Шаренийка шоненче тип Фери Тейл.

И то е в листата засега до 'измр'зване' :mrgreen:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 08, 2012 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Zetsuen no Tempest - първи епизод почна тъпо и главният герой е абсолютен гей във физиономията. Сюжетът почна безлично и имаше едни отвартителни time skip-ве без никакво предупреждение. Обаче след гробището и появата на една бойна мацка, историята неочаквано стана доста интересна.
Ще се следи (най-малкото заради рециклираните от Darker Than Black ръкопашни боеве в превюто за следващия епизод).
Звучи, като онези заглавия на Bones, в които историята е объркана и загадъчна, но накрая не обясняват нищо, като хората :twisted: .

Hayate no Gotoku 3 - първи епизод. Ще го следя, защото май са решили да зарежат безкрайните комедийни фенсървиси от миналия сезон и да развият малко историята. Жалко, че преминаха към по-опростения character design-а от филма. Явно им е по-евтин за анимиране.

Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai - първи епизод. Изненадан съм, че режисьорът на размазани от депресия и лигоч заглавия в с стил Clannad, е избълвал нещо толкова сладурско, приятно и разпукащо, като Chuunibyou Demo (е, има време да променят тона :lol: ). Засега ме кефи много и ще го следя.

Hidamari Sketch X Honeycomb - първи епизод. Същото като предните сезони, а пък те ми харесват много.
Май тук малко прекаляват с фокуса към yuri двойката Sae-Hiro. Това ме дразни защото хем е скучно, хем не в това е силата на Hidamari Sketch. Надявам се да престанат с употребата на този plot device.
Ще се следи.

Busou Shinki - първият епизод на TV-то ми се стори доста встрани от ONA-та. Не ме кефи като нея, защото яко набляга на "гошуджин-сама" моментите, които ме дразнят.
Засега ще го следя, ама отива към дроп.

BTOOOM - първи епизод. Първото ми впечатление беше, че character design-а хич не ми харесва. После забелязах, че пестят анимираните сцени, а пък тези които съдържат доста движения ми изглеждат дървени. Екшън моментите са крайно нелогични (примерно нашият човек го взривиха 5-6 пъти и нищо му нямаше...същият успя да се скрие на едно абсолютно равно място...и т.н. и т.н.). Историята също не ме впечатлява.
Протагонистът е типичното клише за хикикомори и е хвърлен в жестока reality survival game...ама някак хич не ми пука за него. Формулата май е "personal drama of the week" ако съдя по превюто за следващия епизод (където ще ни запознаят с живота на една друга участничка).
Накратко - за мен анимето е евтино, елементарно, разчита на изтъркана формула и груби методи за привличане на вниманието на зрителя. Смятам дори омразнато ми Highschool of the Dead за 100 пъти по-добър продукт от BTOOOM :lol: .
Дроп.

Little Busters - първи епизод. Това май трябваше да е смешно.
Беше пълно с лафове и ситуации, които се водят хумористични...аз обаче не се засмях и веднъж. Беше ми адски тъпо.
Не знам как е мангата. Гледам феновете вдигат голям шум около нея, но анимето просто не е за мен. Всичко е ми е плоско и некреативно рециклирано от други места.
Дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 08, 2012 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
ПП
Little Busters не било по манга, а по игра...все тая...

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 09, 2012 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2012 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Teekyuu - първи епизод. Кратка двуминутна комедийка. Много приятна.

Tonari no Kaibutsu-kun - първи и втори епизод. Приятна романтична комедийка. Арът и анимацията са много подходящи за историята. Сеютата разиграват геговете перфектно. Това, което не ми харесва е, че понякога героите се държат малко странно. Примерно Shizuku преглътна и прости прекалено бързо на Haru това, че и разби носа по погрешка. Всъщност протагонистката отнесе доста физически тормоз. Може би за японските гимназии това да е обичайно ама на мен ми е малко зловещо за комедия.
Или пък е нарочно търсен ефект...ама това ще се разбере по-нататък.
Втората серия ми хареса повече - идиотите в групичката се увеличиха. :lol:

Sakurasou no Pet na Kanojo - първи епизод. Стандартна комедийка с ечи елементи, но засега е по-шарена и много по-динамична от обичайното. Да се надяваме, че занапред ще продължат с бързото темпо и изродските реакции на персонажите.

Girls und Panzer - първи епизод. Това го погледнах, за да видя дали толкова безумна смесица от жанрове може да сработи. Отговорът е - не и при такъв подход.
Имаме едни хилави момиченца в стандартни sailor fuku с къси полички, които управляват танк. И то не някакъв съвременен танк, където всичко е компютри и автоматика, а ръждясали антики. Същите дечица и поддържат тези танкове.
Нали се сещате, че целите трябва да са изподрани от острите части и изпонамазани с грес и мръсотия.
Няма такова нещо. Униформите им са чисти, краката розови :lol:, а прическите перфектни (да, дори не носят шлемофони).
Някъде след средата на серията им прожектираха един пропаганден филм "Танкистка е най-женствената професия!" (или нещо в този стил), но и там военните униформи на момичетата бяха с къси полички :shock: :? .
Ясно е, че целта е тотална гавра, но някак хич не ми е смешно и според мен не се получава хумор, а тъпотия.
Най-забавното нещо в епизода беше, че от време на време преводачите превключваха от английски на немски :lol: :lol: :lol:, понякога с фраза различна от японската.
Имаха страхотни попадения, но не смятам да следя Girls und Panzer само заради чувството за хумор на хората, които го превеждат.
Дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2012 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Psycho-Pass - първи епизод. Най-яката първа серия за сезона. Дано продължи в същия стил защото има страхотен потенциал.
Убийствени картинки и анимации. Атмосферата и сетингът напомнят на sci-fi заглавия, като Ghost In The Shell (от същото студио), Blade Runner и Minority Report (както и съвсем малко на Judge Dredd). Sci-fi идеята за psycho-pass-а и ролята му в общество, което се контролира с такива устройства, както и разглеждането на дълготрайните социални последствия (авторитарна оруелска антиутопия, естествено :lol: ) много ми харесва. Успоредно с това авторите имат и извинението да сложат страхотни екшън сцени.
Засега няма амбициите и дълбочината на GITS TV-то, но да видим как ще се развие нататък.
Героите са все познати типажи. Много фенове не харесаха протагониската, защото вдигала голям шум и била прекалено емоционална. За мен тя е подходяща, защото е еталон как един обикновен човек трябва да реагира на такъв свят и на такива методи за борба с престъпността (примерно на Psycho-Hazard-а, който инкриминира автоматично и жертвите). Тя е аналог на Togusa от GITS. В сравнение с нея останалите герои, които са добре интегрирани в този свят, изпъкват като не толкова нормални.

Robotics;Notes - първи епизод. Красива MOE графика и анимации. Пак е дело на Poduction IG, като Psycho-Pass. Тази година вадят доста скъпи заглавия. Засега е много приятно и нърдско. Още не сме навлезли в историята, а само ни запознаха с героите и обстановката. Жалко, че тя е гимназиална, за разлика от университетската в Steins;Gate.
Знам, че това ще отблъсне доста хора.
Аз ще го следя и се надявам историята в Robotics;Notes да се заплете в загадки и конспирации, подобно на останалите заглавия от френчайза.

Chousoku Henkei Gyrozetter - първи епизод.
Това си е детско заглавие...но не демонстрира никакво уважение към детския интелект. :lol: Случват се всякакви безумия, а героите се държат, като идиоти.
От визуална гледна точка, всичко е прилично и шарено...с изключение на това, което е в центъра на вниманието :lol:: трансформиращите се коли-пилотирани роботи...
Те са кичозни, лошо CGI-нати и са анимирани дървено (Само погледнете ending-а, ужасен е!).
Засега ще го следя от любопитство, до какви върхове на идиотизма смятат да стигнат :lol: .

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2012 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
В интерес на истината, този сезон сцепи мрака по изплюване на силни анимета.

Как ще насмогвам с всичко дет съм си набелязала не ми е ясно.

Но всичко дотук много ми харесва и нямам дроп. Т.е. имах един несполучлив. :mrgreen: :mrgreen: Ама втори еп. (да не се мина) се оказа голямо забавление и сега ще се гледа( тва Бр-Сис анимето)

Особено тази смЪти манга Suki-tte..... Мн добро! :-3 :-3 :-3 :mrgreen:

Най-накрая малко целувки, а Дай Боже и нещо друго :)

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2012 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2012 9:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Code:Breaker - втори епизод. Егати дебилната серия. Всички реагираха, като идиоти, но най-зле беше главната героиня. То това и беше съдържанието на епизода - маса неадекватни реакции + "Леле колко му е злобна усмивката на Огами!" (според мен е по-скоро слабоумна).
Имаше някакъв намек "Ако сте послушни, ще вземем да ви разкрием още малко от останалите герои.", но като видях какво има за разкриване, честно казано хич не съм любопитен.
Анонсът за следващия епизод обещава яка магическа битка, но аз толкова намразих заглавието, че смятам да го зарежа още преди да съм навъртял класическите три епизода.
Дроп.

Magi - втори епизод. Нищо особено, ама засега ми е интересно.

Sword Art Online - петнадесети епизод. Леле какъв туист от латино сериал сложиха за повдигане на напрежението. :lol: Now introducing the evil fiance! От хилещия се, облизващ се и парадиращ с властта си тип.
А това, че вкараха сестричката в brothercon или по-скоро в cousincon също не демонстрира завидни писателски умения :lol: :lol: :lol: .

Tonari no Kaibutsu-kun - трети епизод. Това е толкова яко, че не е истина, а сеютата играят повече от убийствено, включително тези на по-второстепенните герои (примерно реакциите на даскалицата или на бащата). Ето така се строи курник - сбиваш се с група хулигани, а после под претекст, че искаш да се сдобриш с тях ги караш да свършат работата вместо теб. 8)

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2012 7:43 pm 
Offline
hikikomori
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 08, 2004 6:50 pm
Мнения: 5472
Изображение
ей какво си харесах и се изкъртих да гледам тия дни докато се наложи да лежа вкъщи лежейки и четейки заради разпорена челюст
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh ... e&aid=9076

_________________
"The real question is not whether machines think but whether men do. The mystery which surrounds a thinking machine already surrounds a thinking man." — B. F. Skinner


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 21, 2012 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 04, 2003 9:05 pm
Мнения: 467
Вторият сезон на Йормунганд наистина изглежда като да е добър. Нямам време да пиша подробно, само ще кажа, който има възможност да почне да гледа Jojo. Доста време мина докато се хванат наистина да направят цялостно аниме по цялата история на мангата. Сега това вече е факт и се надявам да има успех, тъй като базовият сорс материал така да се каже е по-добър в доста отношения от водещото шонен трио(което вече си е само двойка де ама как и да е)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 183 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов