[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Аниме пролет 2013

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 9:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Аниме пролет 2013
МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2013 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218


Леко ужас ми изглежда... @_@

едва 2-3 заглавия лекинко ми застанаха на полезрението

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 23, 2013 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Простотийки, които ми хващат погледа

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru - училищна комедия
Ginga Kikoutai Majestic Prince - кефа меха
Hyakka Ryouran: Samurai Bride - първия сезон беше сладурско ечи дори в цензурирания вариант.
Kakumeiki Valvrave - още меха...ма неква по-грозна
Kick-Heart - май ще е пълна изродщина
Shingeki no Kyojin - обещават масово клане на великани...но дали ще го получим?
Toaru Kagaku no Railgun S - Мисака се завръща (заедно с останалата част от юри дружинката...това де комедийна юри дружинка)
Yuyushiki - изглежда смешно

Има да излизат и още анонси.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 02, 2013 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Little Witch Academia е първото нещо, което изгледах от тези сезон и е един убийствено сладурски 26 минутен спешъл.
По дух и атмосфера малко прилича на Mahou Shoujo Tai Arusu, но е с по-кайвайска графика, а и историйката е доста кратка.
Част е от Anime Mirai 2013 - Young Animator Training Project.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 05, 2013 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Ginga Kikoutai Majestic Prince - първа серия. Засега е някак комедийно, с голеееми карикатурни лица и реакции на героите.
Не им пука за всякакви там военни реализми и пр. детайли.
Само мога да предполагам, че по някое време ще го избие на дълбока драма (пак не особено реалистична).
Космическите битки го дават нискобюджетно, но интензивно. Ако се вярва на опита, това е за зарибявка, а от тук нататък нещата ще стават по-евтини. :lol:
Когато показаха mech-овете за първи път ми харесаха, но се оказа, че това са учебни модели...истинските бойни mech-ове са безкрайно по-грозни. Изглеждат ми непрактични и кичозни :lol: :lol: :lol: .
Ако продължи в същия несериозен стил, ще ми е приятно да го следя, но ако се опитат да вкарат дълбочина - мале мила.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 08, 2013 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Death Billiards - e поредната част от Anime Mirai 2013. Тази е дело на MadHouse и съответно е страшно красиво нарисувана и анимирана. Темата също е интересна, но някак нямаше развитие - просто оставиха едни отворени въпроси и толкоз...
Тръгна много амбициозно пък накрая - нищо.
Ако го сравнявам с Little Witches Academia - и двете нямат кой знае какво съдържание, и двете ползват познати trope-ове (но от различни жанрове). Накрая нещата опират до това, кое ме кефи повече анимационно.
Е, сори ама продукцията на Trigger се развива в много повече локации, съдържа повече визуални гегове и екшън приключенски сцени.


Hataraku Maou-sama - първа серия. Красиво нарисувано и приятно заглавие, но се страхувам, че в първи епизод са профукали всичките пари за сезона. :lol:
Комедията и адаптирането на mao-то към необичайна за него среда - нашия свят, са забавно и интересно представени.

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru - първа серия. Очаквах да ми хареса повече, но си е най-обикновена училищна комедия.

Zettai Bouei Leviatan - първа серия. Бахти тъпнята - дроп. Хем лигаво, хем елементарно анимирано.

Devil Survivor 2 The Animation - първа серия. Анимационния бюджет не е зле, ама някак е прекалено шарено и фрашкано с неща взаимствано от 10-тина други места. Резултатът е среднист. Това би трябвало да е някакво шоненски екшън приключение с RPG елементи, ама хич не ме радва.

Hyakka Ryouran Samurai Bride - първа серия. Силно орязан анимационен бюджет и притоплени шегички от първи сезон. Засега хич не ме кефи.

Namiuchigiwa no Muromi-san - първа серия. Приятна непретенциозна скечова комедийка, но за съжаление графиката и анимацията са доста евтини, претупани и грозновати.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 09, 2013 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Yondemasu yo, Azazel-san Z - първи епизод. Това е продължение на едно просташка окултна комедийка, която харесвам. Доколкото мога да съдя по епизода получаваме още от същото. Ще го следя с кеф.

Suisei no Gargantia - първи епизод. Това е sci-fi заглавие с доста голям бюджет. Визията му е голяма шарения.
В първия епизод имаме една епична космическа битка, но се съмнявам, че сюжетът ще продължи в тази насока и че от тук нататък ще има чак толкова mecha стражения.
Историята ме заинтригува. Ще го следя с или без още епика от този калибър.

Mushibugyo - първи епизод. Типична шоненска тупалка със самураи. Проектът изглежда относително евтин.
Артът е нереалистичен и малко в стил Katamagatari, но ги няма тамошните кратки, но убийствено красиви битки. Няма го и най-ценното: философските излияния.
Накратко, тъпа шоненка с алтернативна визия. Музиката ми се строи гадна.
Не е за мен - дроп.

Date A Live - първи епизод. Някакъв абсурден ечи date sim харем със sci-fi елементи и танцови битки.
Елементите са изключително глупаво комбинирани, а сюжетът няма никакъв логически смисъл.
Щом фенсървисът и тупалките не си струват - дроп.

Shingeki no Kyojin - първа серия. Замисълът е доста добър. Фентъзи с екшън, хорор и драма елементи. Локациите са страхотно замислени, а артът е много красив. Музиката - подходяща.
Обаче имам два проблема:
1. Анимацията е страхотна, но само на две места - битката в гората преди началните надписи и самия opening.
На всички останали места имаме страхотни background-и и плоски, почти неподвижни герои върху тях, които изпъкват като ваденки.
Не знам защо изглеждат плоски...имат си светлосенки и всичко...просто по някаква причина не изглеждат интегрирани добре в средата.
Само мога да предполагам, защо анимацията е толкова оскъдна (нещо необичайно за студиото) - бюджетът е ограничен и са опукали всичко за екшън сцените.
2. Заглавието прелива от емоции.
Хората в него не разговарят, а крещят.
И то не само в напрегнатите моменти. Крещят за най-малката дреболия. Крещенето е и основното занимание на главният герои. Всеки диалог бълва към зрителите тонове подтиснати чувства и омраза. Всяка сцена трябва да го ядоса или да tearjerk-не съчувствието му.
Примерно, на една майка дадоха единственото останало от сина и - откъсната та му ръка. Кой идиот ще даде на майка такова нещо? А от рационална гледна точка, кой идиот ще я запази тази ръката, докато бяга да се спаси от сигурна смърт?
С други думи заглавието се опитва да манипулира реакциите на публиката по най-елементарен и долнопробен начин. Знам че има фенове точно на такъв вид заглавия, но аз се дразня от тъпия начин по който авторите си мислят, че могат да предизвикат съпреживяване с героите.
Не са познали, за мен този метод е пълен боклук - дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Aiura - първа серия. Непретенциозна slice of life училищна гег комедийка. Не ме впечатли много, но ще следя още епизод-два.

Yuyushiki - първа серия. Непретенциозна slice of life училищна гег комедийка. Нещо ми е скучна, та я дропнах.

Arata Kangatari - първа серия. Шоджо фентъзи. (Пардон, било шонен...да бe) Както се очакваше има познати елементи и арт от Fushigi Yuugi и Ayashi no Ceres (от същата авторка е).
Историята ме заинтригува въпреки едни-два странни момента (примерно, защо момчето дето премина от фентъзи света в нашия наследи и спомените на месния, а пък тукашният Арараги попадна оттатък в небрано лозе само със своите си знания...явно така несиметрично работи трансферът...).
Ще се следи. Ако не друго обещава маса политически интриги, туистове и експлорване на фентъзи света.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
To Aru Kagaku No Railgun S - първа серия. Май ми изглежда малко по-лигаво отколкото го помня предния сезон, но серията беше за reintroduce-ване на старите героини и introduce-ване на 1-2 нови.
Имаше си ги стандартните екшън сцени, в които Мисака и Куроко (този път и с малка помощ от Сатен) ритат задници. Те ми липсваха най-много в паузата.

Hentai Ouji to Warawanai Neko - първа серия. Стандартна ечи комедийка, но засега поне е смешно и има един-два забавни лафа и ситуации, за разлика от обичайния рециклаж на брадати вицове.

Kakumeiki Valvrave - първа серия. Mecha екшън драма...в гимназия... Общо взето клише до клише, а и mecha дизайнът не чак толкова отвяващ - поредната алегория за самурайски доспехи. Сюжетът на първи епизод в много отношения прилича на първата серия на Gundam Seed (гаднярчета инфилтрират вражеска колония, за да разрушат тайно оръжие, нищо не подозиращи гимназисти, unlikely hero се мята на Gun...това де пилотираната mecha и помачква противниците...). Чудя се дали е homage или плагиатство.

Sparrow's Hotel - първа серия. Тъпа short комедия. Дроп.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru - втора серия. Някак стана малко по-интересно. Засега ще го следя.

Hyakka Ryouran Samurai Bride - втора серия. Нещо ми тъпее този сезон. Май отива към дроп.

Hataraku Maou-sama! - втора серия. Продължава много готино. Засега се очертава като най-добрата комедия за сезон пролет.

Majestic Prince - втора серия. Не е зле. Видяхме малко повече от света и от дизайна на mech-овете (поне са направили обслужването и окомплектоването им доста сложно), а протагонистите определено си намериха майстора.

Suisei no Gargantia - втора серия. Това шоу продължава де ме кефи много. Както се очакваше, нямаше масови битки като в първа серия, но това не е беда. Общуването на главния герой с останалите протича интересно, светът на който попадна също много любопитен - на практика Waterworld, но с повече ръждясала технология.
Ще го следя с кеф.

Devil Survivor 2 The Animation - втора серия. Този епизод ми хареса повече. Засега шоуто е Persona 4, но с фиксирани недостатъци.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Обобщение какво смятам да следя през този сезон:

Arata Kangatari - заради шоджо фентъзи троповете (в шонен заглавие).

Devil Survivor 2 The Animation - заради шаренията.

Ginga Kikoutai Majestic Prince - mecha шарения с тук-таме екшън и комедия.

Hataraku Maou-sama - определено най-яката комедия с най-симпатичните герои.

Hentai Ouji to Warawanai Neko - кретенска ечи комедия.

Kakumeiki Valvrave - засега е интересно с екшън-драмата си...стига да не прекалят с училищните клишета нататък.

Namiuchigiwa no Muromi-san - тъпа, но забавна комедийка.

Suisei no Gargantia - най-доброто sci-fi за сезона.

Toaru Kagaku no Railgun S - шарения, ESP-ерщина, комедия, екшън и евентуално драма (ако подхванат sister историята).

Yondemasu yo, Azazel-san. Z - кретенска комедийка.


Отиват към дроп:

Aiura
Hyakka Ryouran: Samurai Bride
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2013 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Devil Survivor 2 The Animation ep. 3 - неочаквано як епизод. Анимето нещо надобря.

Ginga Kikoutai Majestic Prince ep. 3 - това също го дава доста приятно и приключенски.

Hataraku Maou-sama! ep. 3 - както казах, най-добрата комедийка от сезона.

Kakumeiki Valvrave ep. 2 - епизодът беше по-объркан и по-зле от предишния, въпреки по-масовите сцени и демонстрирания механичен дизайн. Още една серия в този стил и дроп.

Toaru Kagaku no Railgun S ep. 2 - поредната яка серия. Започна арката със "сестрите".

Останалите, които следя го карат маргинално.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 29, 2013 9:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Kakumeiki Valvrave - дроп щот ми тъпее...по скучен начин.

Hentai Ouji - дроп щот го изби на някаква малоумна дарама.

Останалите си карат стандартно.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Поредна седмица не мога да се насиля да изгледам втория епизод на Arata Kangatari...дроп.

Иначе останалите са си яки с изключение на Gargantia, което извади отвратителен (плажен) епизод.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 06, 2013 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
И понеже не остана много от сезона ще обобщя какво ми хареса от него

Hataraku Maou-sama! - готина комедийка с фентъзи елементи. Не е нищо особено, ама картинките и анимациите на White Fox прават нещата много сладурски. Сеютата също са много забавни.

Toaru Kagaku no Railgun S - не точно продължението на което са надявах, ама става.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru - приятна училищна комедийка. Главния герой е голям терк с мизантропските си монолози, а и всеки от останалите герои е шантав на някаква тема. Картинките и играта на сеютата се приятни.

Ginga Kikoutai Majestic Prince - абсолютно шарена и фрашкана с кич mecha. Кефи ме защото е забавен бъркоч пък и някои от боевете са динамични и красиви (от хореографска гледна точка).

Namiuchigiwa no Muromi-san - нискобюджетна гег комедия. Действа ми разтоварващо.

Suisei no Gargantia - почна амбициозно, но после направи безброй завои в разнообразни посоки и жанрове. Май нищо особено няма да излезе от него, но пък за компенсация има убийствени беграунди (кораби, помещения, наводнени древни лаборатории) и механизми (кранове, mech-ове, машинни отделения). Все пак Production I.G.

Yondemasu yo, Azazel-san. Z - бележи връх на креативната простотията в сравнение с предния епизод. Много ме радва.

Devil Survivor 2 - това ми е малко безлично, а и героите са тъпи клишета. В момента дори съм му бил паузата ама има интересен дизайн (герои, чудовища, превозни средства и сгради) и ще го догледам.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Чудих се известно време, къде да пиша за това...и реших тук, защото преводът му излезе сега в края на пролетта (е, аз го гледах вече в астрономическото лято).


Покрай ongoing-ите изгледах филма 009 RE:CYBORG

Ооокккеййй...силно противоречиви впечатления.

От една страна сюжетът колко и да си го въртя в главата не го навързвам в нищо логично. Някои неща просто се случват и зрителят трябва да ги приеме.
А пък масовото CGI е с доста ниски детайли (може би по финансови причини) и въпреки, че героите са в правилните сцени, с нужните жестове и участват в правилните композиции на кадъра, грубите черти и дървените анимации тотално провалят ефекта.
От друга страна в бойните сцени точно движенията са грациозни и красиво хореографирани (и естествено чупят колкото се може повече физични закони).
Цялостните екшън сцени, макар и често нелогични, са интензивни, комплексни, интересни и много приятни за гледане.
Фоновете макар на места семпли на други пък доста детайлни и съдържащи доста CGI елементи са красиви и естетични (любимата локация - Венеция...с една малка промяна, водата на лагуната е прозрачна!).
Механичният дизайн е изпипан до най-малки детайли.
Музиката е прекрасна и много подходящо използвана (може би е малко безлична, но май такава е модата, да кажем в Young Justice ги има същите атмосферни техно-ритми и синтетични звуци и пак вършат добра работа).
Саунд дизайнът страшно ме впечатли, таман да похваля японците...и видях във финалните надписи логото на Skywalker Sound. Ама който и да го е правил - супер си е.
Играта на сеютата е доста адекватна.

В крайна сметка май по-скоро ми хареса.
Сюжетът не ме кефи, героите се държаха странно и му дърпаха по някоя дълга агитационна реч в най-неудобния момент, пък и не открих и капчица смисъл в него, а керъктър дизайнът си странен, но пък резултатното аудиовизуално шоу си заслужаваше hi tech преживяването.

Може би, за да се го разбере и осмисли, човек трябва е чел мангата или да е гледал предните заглавия от френчайза.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 04, 2013 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Приключих Yondemasu yo, Azazel-san. Z.
Според мен беше по-добро от първи сезон и някъде на нивото на OVA-та.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов