[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Какво си харесахте от сезон пролет 2014?

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пон Май 13, 2024 5:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2014 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
Mekaku е баси и шафтщината. Ще се гледа. Ест, ще се чака фагосаурс да си направи магията първо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Soredemo Sekai wa Utsukushii ep. 3 - мацката е забавна, но малко ме дразни когато пее. Хлапенцето вече е доста дразнещо. Засега анимето става.

Sidonia no Kishi ep. 2 - това шоу продължава да не ме грабва. Да, има нахвърляни някакви sci-fi идеи, но някак не се връзват.
Примерно фотосинтезата. Нима човешката кожа е достатъчна, като повърхност? Освен нормалната храна, която ядат веднъж седмично, не трябва ли да поемат и други вещества аналогични на почва и торове? Ако ядат всичко с едно хранене, за нашия човек не трябва ли специална рецепта без тор и минерали? Щом са в космоса и далеч от звезда, от къде идва слънчевата енергия за фотосинтезата? Кварцови лампи? Не е ли по-лесно да бяха избрали процес, който позволява директно включване към захранването?
Сюжетно засега се псевдо гимназистка драма, нищо отвяващо.

Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV) ep. 2 - това взе че ми стана интересно след втория епизод. Загадки, пъзели, разследване. Дори вдигнах оценката с един пункт.

No Game No Life ep. 2 - не ме кефи това шоу. Героите са ми крайно анитпатични и въобще не се държат, като асоциални хикикоморита, които не могат да излезнат от стаята си. Прекалево streetwise са. Е, може би сестрата, но тя по дефиниция си е аутистка.
Още епизод и най-вероятно ще го дропвам.

Nisekoi ep. 15 - епизодът беше добре.

Mushishi Zoku Shou ep. 3 - стандартен епизод. Малко нелогичен в средата, а и измръзването трябваше да е по-фатално.

Mekakucity Actors ep. 2 - все повече ми харесва. Хем е откачено, хем ми е интересно. Визуалният стил на Shaft за мен си е нещо стандартно. Става за предаване на такъв тип истории.

Mahouka Koukou no Rettousei ep. 3 - обяснението на магиите са солта и пипера на шоуто. Гимназисткият сюжет пък е най-лошата му черта..., но след образа на сестрата. Музиката и звукът са доста добри.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns ep. 3 - определено е под нивото на Detective Conan. Някак ще го изтърпя, ама си е реално зле.

Hitsugi no Chaika ep. 2 - безумно е, но някак става.

Escha & Logy no Atelier ep. 2 - продължи в същия стил, като първи епизод. Приятно и разтоварващо.

Captain Earth ep. 3 - тъпичко е, но анимациите и шарениите компенсират.

Black Bullet ep. 2 - не мога да го трая повече това шоу. Главният е супер емоционален, точно в моментите, когато не трябва да е такъв (ако иска да оцелее...а вече го прави в този бизнес от години).
Лолито пък си е лоли. Дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 9:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Young Animator Training Project (2014) Harmonie - опитах се да го гледам това. Наистина опитах, но не издържах отвъд 10-тата минута. Най-тъпите ученически и романтични клишета сложени на едно място. Нищо впечатляващо откъм анимация, музика или игра на сеютата.
Не е за мен това заглавие.

M3: Sono Kuroki Hagane ep. 1 - това е евтино анимирано (а е с mecha елементи), сюжетът е някаква бъркотия от нахвърляни познати неща, а и копието на което попаднах беше отврат. Въпреки това има нещо любопитно в него и ми стана любопитно каква е връзката между героите и как ще се развие нататък. Ще го следя, въпреки че някак ми напомня за онази тъпня Kiss Dum, която почна амбициозно и изпадна в глупости и евтина анимация.

Tonari no Seki-kun ep. 16 - черните фигури на шаха можели да се ползват за нинджи. Май основната цел на Руми в живота е да сталква и психира Тошинари.

Mou Hitotsu no Mirai wo. ep. 2-3 - това се разви в голяма тъпня. Жалко, че първи ми изглеждаше толкова обещаващо.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
Daimidaler ep3: Rikantz Seaberry is fucking great.

Soredemo продължава добре. Само че... само "добре". Ако бяха добавили малко повече fluff към мангата, щеше да се получи страхотно аниме. Сега следващата арка интересно как ще я адаптират.

Mekakucity Actors: става за гледане. Хареса ми как включиха песента, честно казано.

Why is NouCome so great?

List of anime I should have dropped earlier:
1. Kawaisou
2. Dragonar
3. Captain Earth

List of anime I will not be dropping:
1. Nanana
2. Soredemo

List of anime I may drop only if it angers me really much:
3. Chaika

List of fun stuff:
1. Mahouka
2. Mangaka to
3. Gochuumon wa
4. Kindaichi
5. Daimidaler
6. Atelier
7. Mekaku

I still haven't made up my mind about:
1. Едноседмични приятели


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
hhahahahahha

ok, I didn't see this coming

ok, I kind of did suspect Miyuki of something? like, being swapped or something? but that was just a passing thought at one moment. ah, this shit is fun <3 перфектно за гледане докато вечеряш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
А сега може ли да дадеш контекста, че ме мързи да си го изграждам сам...

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2014 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 10, 2003 12:31 am
Мнения: 23
Лелллееее, вие всеки отделен епизод ли коментирате ? :o Че и едно аниме от сезона не пропуснахте. Лошо няма. И след като излязох от void-а в който живея, я да пиша и аз нещо по темата...
Хмм така... мен ме мързи да гледам всичко, пък и напоследък май само romcom-и харесвам, затова Nisekoi е и единственото, което следя и си ми харесва. От по-новите май онова с флагчетата по главите им ще гледам (но еп.3 беше тъп, тъй че кой знае); No gay no waifu- видях само еп.3, средна работа; нищо друго не съм гледал, само ревюта и синопсиси съм чел, та ще видя и black bullet и чайката дали стават за нещо. А, и ако има някое еччи или нещо с повечко фансървис, не бих пропуснал :D .

_________________
Имайте предвид че нямам какво да ви кажа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2014 3:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
@velush
the shitty detective show. I mean, Kindaichi. I mean, the third episode.

@Vortex
go check Mangaka-san to Assistant-san to.
Като цяло сезонът е слаб, та няма какво много да се гледа. Нанана и Соредемото си заслужават, ама май не са ти точно в страйк зоната.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2014 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
Atelier ми харесва неочаквано много. Изобщо, положението не е чак толкова зле, колкото си мислех първоначално. 'cept Chaika.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 28, 2014 3:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
I don't think Mekaku could have possibly worked at all if it was not Shafted like this. It would've been just plain shit... but, like this, I enjoy it rather a lot.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 28, 2014 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Sidonia no Kishi ep. 3 - това ме дразни страшно. Не стигат сапунджийските тийн драма моменти, ама и сега трябвашe да затрият асовете пилоти по невъзможно дебилен и бих казал характерен за SnK начин. Разбирам, че за да се получи сюжетната врътка, точно това трябваше да се случи, ама има поне 100 начина да ги убият по по-достоен начин, вместо "той да пази нея, тя да го отмъсти...а останалите загиват от изненада...".
Дроп.

Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV) ep. 3 - този сериал ме кефи все повече. Само не разбрах защо полицайките бяха такива побойнички (може би ще има обяснение нататък).

No Game No Life ep. 3 - бахти шаха. Малко ми напомни за шоги епизодите в Tonari No Seki-kun. Ако наистина функционира така, те по-скоро го играят твърде ограничено. :lol:

Nisekoi ep. 16 - реално нищо не се случи в този епизод...а да...сега могат да си пишат SMS-и по най-тънката тарифа :lol: .

Mushishi Zoku Shou ep. 4 - доста добър епизод.

Mekakucity Actors ep. 3 - изкефи ме как всичко се навърза и обясниха загадките от първи. Новите герои са симпатяги. Това засега ми е второто най-любимо шоу за сезона. Първото е Mushishi Zoku Shou.

Mahouka Koukou no Rettousei ep. 4 - като приказват за магия и политика е адски интересно. Като насочат фокуса към училищните работи или яндере сестрата - блях.

Hitsugi no Chaika ep. 3 - редовната доза от това, доста си ме радва. Нищо изтрещяващо този епизод. Малко разшириха света. За жалост следващият път ще трябва да се антагонизират с една адски готина мадама.

Escha & Logy no Atelier ep. 3 - кара доста приятно. Руските надписи бяха приятна изненада. Особено с коя дума свършиха работата.

Captain Earth ep. 4 - май единственото хубаво качество на този епизод беше, че ми се приядоха палачинки.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 28, 2014 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
>Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV) ep. 3 - този сериал ме кефи все повече. Само не разбрах защо полицайките бяха такива побойнички (може би ще има обяснение нататък).
Ъм, това не бяха ли крадците от началото? Дето си пуснаха онова "око", и нашия случайно го намери? Или нещо се лъжа? Не ми се гледа пак, честно казано, предпочитам да си запазя rewatch-a за точно след като свърши анимето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 28, 2014 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Крадците не бяха ли мъж и жена (и май не ми прилича на нито една от полицайките...и мен ме мързи да проверявам)?

Забравих да отбележа, че към автомобилните марки на Hitsugi no Chaika - Чайка, Трабант и ГАЗ добавиха Шкода.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 28, 2014 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
велше, всички са така всъщност: http://en.wikipedia.org/wiki/Acura
Мързи ме даже да търся останалите. Направих си труда всъщност само за Чайка Богдан, оказа се че Богдан били някакви лади, правени в Украйна.

А, за крадците, струва ми се че жената е същата. Втората жена сигурно е друга съучастничка? Тея явно ще строят един доста завидно голям каст, така че има да си виждаме нови лица още дълго време. Well, at least we are sure that no matter whom they introduce, his name will include some sort of a pun and/or a number. Dem japs and numbers in the names... трябва да взема да попрочета това от къде идва исторически. Или да abuse-на малко хелрейзър да ми каже.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 29, 2014 9:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Tonari no Seki-kun ep. 17 - Руми вече почна да се вживява прекалено...пък Тошинари е напълно психиран, но някак хич не ми е жал за него :twisted: .

Soredemo Sekai wa Utsukushii ep. 4 - принцесата мина във full shoutacon mode. Вече се взима за майка орлица.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns ep. 4 - това е толкова тъпо, че и за мен е мистерия защо го гледам. Реших вместо да го дропна, да му сваля оценката още и да го потрая малко.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов