[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Какво си харесахте от сезон лято 2014?

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 2:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
За мен

Любопитно:
Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal - това най-вероятно няма да се случи и през лятото.
Ai Mai Mii - некво махо шоджо...дали ще ми се падне от лотарията заглавие, дето да ми удовлетвори носталгията по Sailor Moon, Wedding Peach и Kamikaze Kaitou Jeanne? Най-вероятно не.
Aldnoah.Zero - още един оплескан напоследък жанр - mecha.
Bakumatsu Rock - обещава да е мега кретения.
Gekkan Shoujo Nozaki-kun - постерът е някъв "зубър сваля червенокосо момиче с безизразната си физономия" :lol: 8)
Glasslip - звучи прилично за sol сетинг. Картинките стават.
Rail Wars - шантав сетинг и приятен керъктър дизайн.
Shirogane no Ishi: Argevollen - постерът е отвратителен, а студиото не от най-любимите ми (но свършиха добра работа по Yamato 2199). Все пак ще го проверя.
Tokyo Ghoul - да видим дали могат да направят истински хорор или пак ще имаме елементарно дегизирана драма. Ъъъ студио Pierrot...


Абонамент:
Witch Craft Works OAD
Non Non Biyori (2014)
Space Dandy 2
Sword Art Online II - обещава да е мега кретения и unintentionally funny


Твърдо нйе:
K: Missing Kings (aka kissing transsexual queens)
Dramatical Murder - детективско...обаче в същото време BL


WTF:
Tokyo ESP - "One day, she is going home from school when she chases a flying penguin to the top of New Tokyo Tower — only to have fish swimming in the air suddenly appear before her. One of the fish goes through Rinka and gives her extraordinary powers beyond those of no...". Май ще го загледам това. :lol:

Zankyou no Terror - "The culprits behind the act that woke up this complacent nation, were just two boys. The culprits known as Sphinx now, begin a massive game that envelopes Japan.". Отново по темата "Всички японски тинейджъри заслужават невероятно садистична смърт, но лошото е, че ще им хареса!"

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
ПП
Това Ai Mai Mii било втори сезон. Май трябва да потърся първи.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2014 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Смятам да метна око на Сейлър Муна ако излезе...само добри неща съм чувала за старата версия.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 03, 2014 9:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Вервай ми...ако се опиташ да го гледаш сега няма да ти хареса...дори с всичките му там педали, дето в европейската версия ги бяха изкарали жени...
Мен ме кефи от чиста носталгия, а и тук-таме има някой готин гег.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 06, 2014 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Sailor Moon Crystal (meth?!) Official Trailer - https://www.youtube.com/results?search_ ... on+crystal

Това което може да се каже със сигурност е, че керъктър дизайнът е по-близко до мангата. Може би трябваше да сменят сеюто. Не че жената все още не е адски кадърна, ала не знам как ще подейства на новата неносталгичната публика.
Друго - представят всичките inner planet мацки. Значи евентуално няма да я има заигравката със Sailor V (Коя ли е тя? Тя ли е легендарната принцеса на лунното кралство? :lol: )

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 07, 2014 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Shounen Hollywood: Holly Stage for 49 - това очаквах да е комедийно, що ли. Оказа се обаче, че е прицелено по-скоро към фуджошитата.
Дропнах го преди да приключи епизода.

Tokyo Ghoul ep. 1 - като оставим настрана среднистката и на места дори лоша реализация, нищо не ме грабва в това заглавие, нито историята, нито героите, нито атмосферата - дроп.

Bishoujo Senshi Sailor Moon: Crystal ep. 1 - по-свястната реализация, която феновете на мангата заслужават.
Чета че има оплаквания на тема CGI-а в трансформацията, но аз помня че и старата секвенция, не беше много красива. :lol:
Керъктър дизайнът сега е по-близко до мангата.
Другото впечатление което се налага още от трейлъра - сеюто на Усаги още си я бива, но играе в стил 90-те, а това е твърде over the top за сегашните разбирания. Не че не си я харесвам, но ми е някак неадекватна.
Тук демонстрираха функцията на "ушите" на Усаги. Надявам да запазят този елемент и за в бъдеще, а не да го зарежат, като в старата анимация.

Sword Art Online II ep. 1 - почна по-скоро добре и любопитно. Кирито го пратиха под прикритие.
Не ме кефи това, че Асуна е някак деградирана до по-слаб и някак по-пасивен персонаж.

Shirogane no Ishi: Argevollen ep. 1 - това засега е доста добро. Интересна завръзка, скъпи анимации, приятен керъктър дизайн и страхотни фонове. Дано се развие епично.

Aldnoah.Zero ep. 1 - изглежда някак евтино. Покрай Full Metal Panic елементите, взаимства и някои от Gundam. Събуди любопитството ми. Засега ще го следя, нищо че е нискобюджетно за mecha.

Rail Wars! ep. 1 - комбинация между отакувщина на тема влакове и MOE-вщина. Резултатът естествено е идиотски, но има нещо в него и засега ще го следя.
Най-смешното е, как лансират суперидиотски ситуации, само да покажат някой модел влак или да пробутат любопитни за влаковите нърдове факти. (Ако въобще има такова нещо, като влаков нърд.)

Barakamon ep. 1 - това на места уж е забавно, но на други доста идиотско. Най-досадно ми е, когато се опитва да "стопли сърцето" на зрителя и да покаже човещината на героите. Според мен не му се отдава. Дроп.

Glasslip ep. 1 - красиво нарисувано, но историята ми е безинтересна, а я предават разпокъсано и с някакво психопатско неравномерно темпо. Дроп.

Pri Para ep. 1 - нещо като Pokemon, но с идолки...които някак хем са фурор, хем са забранени. Напомня ми за AKB0048 First Stage, но е много по-детинско и елементарно нарисувано. Ще гледам още епизод-два, защото е толкова идиотско, че чак смешно, но едва ли ще го изтърпя дълго.

Mahouka Koukou no Rettousei ep. 14 - следващият епизод може би ще стане интересно. Обещаха сблъсък Psychotics Gays vs Phlegmatic Incest Practitioners :lol: :lol: :lol:

M3: Sono Kuroki Hagane ep. 11 - бах, скука.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns ep. 14 - най накрая разкриха всички загадки от арката, но от средата на епизода нататък ги изби на дълбока драма :lol: .

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 07, 2014 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
ПП
Разменил съм текстовете за Shirogane no Ishi: Argevollen и Aldnoah.Zero.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 08, 2014 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Mobile Suit Gundam-san ep. 1 - това short-че се оказа голяма простотия...но не смешна такава. Дроп.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun ep. 1 - много приятна комедийка. Картинките са сладки, играта на сеютата също. Геговете не са нищо революционно, но ме забавляват. Разпускащо шоу. Не било лесно да се пише шоджо манга.

Akame ga Kill! ep. 1 - това до средата ми харесваше и после имаше един сюжетен обрат дето по замисъл трябваше да ми взриви мозъка, но всъщност ме подразни. Общо взето забавно е, та ще се следи, заради шаренията, комичните реакции и бързината с която се развива действието.

Space☆Dandy 2nd Season ep. 1 - продължава си в същия идиотски стил познат от първи сезон. Много си ме кефи, обаче не беше от най-силните епизоди. Идеята беше добра, но липсваше развитие.
В началото ме изкефи как Ред беше по майчински загрижена за бъдещето на Денди, Мяу и КюТи. :lol:

Lupin III vs. Detective Conan: The Movie - забавно филмче. Приятен арт, плавна анимация и много добри екшън сцени. Играта на сеютата и хуморът са характерните за двата френчайза.
Появиха се множество персонажи, каквато беше и едно от целите на заглавието, но камеото на Джоди-сенсей изненада приятно дори и мен (за съжаление със сменено сею).
Определено ще се хареса и на феновете на Lupin III-ти и на феновете на Detective Conan. Историята е свързана със спешъла от 2009 - Lupin III vs. Detective Conan и е добре човек да е запознат и с него, но не е задължително.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 08, 2014 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
>that feel when I don't really want to watch anything besides the two series that could possibly be 9/10 or 10/10

Надявам се Баракамон да продължи с това качество, макар че ме съмнява.
Сигурен съм, че Геккан Шоуджо Нозаки-кун ще продължи с това качество, така че единственото, което ме спира вече да му дам 10/10, е че ендингът нещо не ми харесва напълно. But eh, I may grow to like it? Or, even better, they may discontinue it in favor of a nano.RIPE one?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 09, 2014 9:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Опитах са да гледам първи епизод на Ao Haru Ride. Ма то нищо не се случва!
Или поне нищо, което да ме вълнува, а и артът не е някакъв оттрещяващ (какъвто беше да кажем на Isshuukan Friends).
Дроп на 7-мата минута.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2014 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 10, 2003 12:31 am
Мнения: 23
Sabagebu! еп.1 - С две думи, Survival fun. Комедийка, която много ми се понрави и вдигна високо летвата на очакванията ми. Сюжет засега не се очертава, само fun, fun, fun. :lol:

Ao Haru Ride еп.1 - Седмичната доза feels. Определено е наследникът на Isshuukan friends като жанр, а дали дозата ще е толкова качествена, ще разберем след някой и друг епизод.

Momo Kyun Sword еп.1 - Mahou shoujo, нещо като Sailor Moon и Wedding Peach, но с повече екшън. Не особено сериозно, много oppai (дори с цензура), никакъв фансървис. През цялото време докато го гледах, се чудех към коя възрастова група е насочено. Сякаш са опитали да угодят на всички възрасти, което разбира се ще доведе до провал.

Locodol еп.1 - Фансървис. Друго не забелязах да има.

Hanayamata еп.1 - Не мога да го преценя. SoL, Drama, School, но много по-точно е определението Uguuu~~.

Fate Kaleid Liner PRISMA ILYA 2wei! - Mahou shoujo lolis save the world... или нещо такова. Не е далеч от Momo Kyun Sword, освен по oppai показателя. Май трябва да изгледам първия сезон, преди да си съставям мнение.


И съвсем накратко за тези:

Argevollen - Mecha. Не си падам по жанра, анимето ми се вижда средна работа.
Aldnoah Zero - Извънземна принцеса среща земно момче. Работата отива към AOTS.
Glasslip - Стандартен SoL. Скука.
Rail Wars! - необикновен setup. Ще се гледа :D
Tokyo Ghoul - Horror. Дроп.
Sailor Moon Crystal - 2 страници няма да ми стигнат, а ме мързи да пиша :lol: Ще го гледам, заради носталгията.
Akame ga Kill - оххх, на това съм му чел мангата, което е дразнещо. Няма начин да съм безпристрастен.
SAO2 - Всичко, по-хубаво от .hack//sign, е добре дошло за мен в този жанр. Не знам защо толкова много хейтъри има...

_________________
Имайте предвид че нямам какво да ви кажа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2014 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2014 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
I just can't fucking believe. I am worried, is Wakamoto ill or something? Is he retiring? I will cry ;_;
I mean, what other reason there can be for him NOT to be the narrator of Sabagebu?

(inb4 you actually answer this question)

P.S. Rokujouma was less shitty than I expected. But I expected something really shitty, so the most I can say right now is that I may actually watch the second ep too. Jinsei was about as shitty as I expected. So, there too.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 13, 2014 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Този уийкенд почти нямах време за анимации... :cry:

Zankyou no Terror ep. 1 - добре нарисувано (особено фоновете), красиво анимирано, екшън сцените са представени по страхотен начин, а музиката хем е добра, хем е използвана със страхотно чувство...обаче...сюжетът ми е отвратителен, а героите заедно с част от керъктър дизайна ме отблъскват силно.
Да, правен е от майстори и формата е страхотна, но пък съдържанието не ме кефи. Дроп.

Majimoji Rurumo ep. 1 - приятна комедийка за поредния японски гимназист сексуален маняк. Фентъзи елементите дават възможност за забавни комедийни гегове. Керъктър дизайнът ми напомня за Soul Eater, а сюжета като начин на развитие, не като съдържание за Midori no Hibi. Ще се следи.

Jinsei ep. 1 - комедийка с множество и при това скорострелни гегове. Нещо като кръстоска между сложно референтния хумор на Joshiraku и отношенията между героите в Boku wa Tomodachi ga Sukunai. От подхванатите до тук от мен хумористични заглавия от сезона, това ме впечатли най-силно. Да видим дали ще продължи в същото темпо или епизодът беше просто за зарибявка.

Momo Kyun Sword ep. 1 - идеята всъщност ми хареса, както кучето, маймуната и фазана, но циците на Момоко и наистина дебилният хумор ме дразнят. Дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов