[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Какво си харесахте от сезон есен 2015?

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 21, 2015 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2015 4:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 1:07 pm
Мнения: 433
>Конкретната или всяка псевдофилософия?
Конкретната.

Shomin Sample is just soooo comfy <3 I guess I'll be finishing it.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2015 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai ep. 3 - с новата шматка нещата изтъпяха дори повече, да не говорим, че яко ръшнаха през историята.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru ep. 3 - както обикновено самата загадка беше OK, но хората дразнят. Най-дразнеща в случая беше внучката.
Дроп.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2015 9:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider ep. 3 - най-накрая разкриха, че основната тема са убийства и загадки около тях. Доста мудно, но за мен няма проблем, защото това шоу ме кефи, дори когато не се случва нищо. Просто ме забавлява идиотското празнодумство на главните герои.
Един негатив - "перфектната компютърна система". Не само, че това е абсурдна мисъл :lol: , ами и Сайкава-сан е невъзможно да стигне до такъв извод само с гледане и приказки със сис-админ-ката.
"Недостъпна за вируси" също е глупаво изхвърляне, защото няма начин системата да не изнася и внася данни периодично от други системи, което значи носител, което значи потенциално вкарване на вируси...а някои от тях може да са написани така, че да се разпространяват независимо от OS-а.
Естествено могат да изкарват данни на хартия и да ги вкарват с клавиатура, но малко ме съмнява, а и част от хардуера идва с вграден софтуер. Като казах хардуер, това ме подсети, че щом си пишат собствена OS, значи сами си пишат и драйверите. :lol:
Да, системата е по-сигурна, но ако има входна точка (поне за данните), значи сами си пишат и осъвременяват своя собствена in house антивирусна програма.
Не знам какво правят на този остров (извличат гения на д-р Магата? :lol: ), но нужната малка армия от програмисти ми идва твърде голяма инвестиция само за една система.
Ако беше голяма корпорация с множество клонове, вече друга работа.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2015 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Concrete Revolutio: Choujin Gensou ep. 4 - темата "Кой злодей, кой герой е гледна точка." става, но семейството производители на кайджута бяха пълни малоумници и абсолютно изстискани от пръстите персонажи.
Ценното беше, че почнаха да разкриват, кой стои зад агенцията.
Еми била лисица йокай - йеее!

Brave Beats ep. 3 - и за стандартите на детско шоу почна да се видиотява.

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ep. 4 - възрастните са много, много лоши и единствената им цел в живота е, да прецакват нещастните тинейджъри.
И още трудовото обучение облагородява душата и те прави филантроп (това хич не са го измислили дъртаци...вервайте ми!).
Тъй де, според очакванията шоуто става все по-абсурдно, особено опитите за вменяване на някакви послания.

Gakusen Toshi Asterisk ep. 4 - мдаммм. Зарязаха опитите да зарибят публиката с гъзарска анимация и превключиха на екшън от тип училищна пиеса: главният герой особено бодро и театрално размахва меча си, а цялата останала анимация се "случва" извън кадър.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns 2nd Season ep. 4 - то бива тъпи загадки и невъзможни трикове, ама тези беше най-абсурдните досега в Киндайчи.
Май ударихме дъното. Да се надяваме, че в следващия епизод ще се отблъснат от него.

Ushio to Tora (TV) ep. 17 - цялото това "хайде да му съберем харема, за да му вчешат мазната четина" предполагам трябваше да е смешно, а не абсурдът, който се получава. Екшънът беше някакъв разхвърлян и не ме изкефи, не само защото анимацията липсваше, но и като последователност от действия.
Константната радост са само Тора и Изуна.

Miss Monochrome: The Animation 3 ep. 4 - напълно излишни Star Wars opening titles.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2015 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
One Punch Man ep. 4 - поредният супер готин епизод. Покрай monster of the week имаме и нещо, като guest seiyū of the week, често дори двама-трима такива.
Приятно е да чуеш познати гласове със страхотно изпълнение.

Monster Strike ep. 4 - това ме забавляваше с елементарността си, но почна да ми дотяга. Още епизод и го дропвам, ако няма промяна.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2015 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Teekyuu 6 ep. 4 - и тази серия беше с невъзможни за изчитане без пауза реплики и едновременен говор от поне три героини.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2015 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
One Piece ep. 707-712 - общо взето сюжетът се носи със скоростта на бясно препускаща костенурка, но в 710-ти нещата станаха малко по-интересни и заслугата е изцяло на Лао Джииии. По-нататък забавленията идват предимно от Бартоломео, а и от това, че на Зелето почнаха да му избиват чивиите. Добре, че Робин-семпаааай съобразява и действа бързо.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2015 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
One Punch Man ep. 5 - скъсваща комедия, както обикновено, а двубоят беше епичен. (Ако не друго промениха пейзажа, което за мен е критерий за епичност.) Според очакванията тези от геройската организация, също са някакви идиоти.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou ep. 5 - няма добри-лоши в това шоу. Всички са гадове, лъжат, манипулират и топят противниците с мръсни тактики и провокации. Харесва ми колко мрачно и политическо стана това шоу, въпреки детинския арт и ярките цветове.
Май цялата история е алегория за студентските бунтове по света през 60-те или по-конкретни японски събития. Навява ми и Jin-Rou спомени.
В същото време е деконструкция на кайджу екшъните и супер-героичните жанрове.
Определено скритият диамант на сезона.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai ep. 4 - както предния епизод и този изглежда ръшнат. Цундерето най-неочаквано прояви здрав разум. Много експозиция и обяснения за очевидни неща.

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ep. 5 - най-накрая нещо по-гъндамообразно, включително и тъпнята шефът да яхне в битка mobile suit и да го убият безславно на бойното поле...щото самуройски символзъм и пр.
Продължава и сценаристката тактика "teen - good, adult baaaad" :lol: . Не уважават особено публиката си...ма гледам и тя се лови на бастун и взима историята за много deep. :lol: :lol: :lol:

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns 2nd Season ep. 5 - най-неочаквано началото на тази арка ми хареса доста. Хем е с нормален премайз, хем артът е по-добър от предните четири епизода.
Действието се развива в невероятно красива локация. Старинно японско имение, с традиционна градина - храстчета, дървета, камъни, езерце...естетика. Май е истинско място, което са сканирали от снимки.
Новите герой също ми харесват, особено капитанката на отбора по Го на нашите. Сеюто и ми е някакво познато, но не се сещам откъде.

Gakusen Toshi Asterisk ep. 5 - тъп епизод (естествено), но намаленото количество екшън води до по-качествени бойни сцени.

Ushio to Tora (TV) ep. 18 - този епизод демонстрира, какво ми е най-скучно в бойните шонени: дъги репетативни диалози по време на свръх-напрегната битка. Плюс е, че все пак я опукаха за 2-3 епизода. В някое монгосерийно, щеше да се точи поне 12.
Имаше и един-два смешни момента с Тора и Маюко.

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider ep. 4 - разглеждане на сцената на местопрестъплението. Много разсъждения и анализи. Кефят ме, въпреки бавното темпо. (Това го повтарям за всеки епизод. :lol: )
Изкефи ме репликата "Няма достатъчно информация", която доказва, че не сме в meitantei сериал, където детективът познава "с орлов поглед и галеното има на престъпника" (Цитат по памет от "Инспекторът и ноща" :lol: ).

Miss Monochrome: The Animation 3 ep. 5 - нещо не get-нах референцията. Някаква роля на Юи Хорие?

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2015 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
One Punch Man ep. 6 - поредният готин епизод. Геройската организация очевидно е гротеска на съвременна корпорация. Строги правила за служителите (ако не отчитат активност губят лиценза), отчитат се статистики, преизпълняват се планове, предприемат се мерки...и в крайна сметка никой няма представа за реалната картина и реалните проблеми.
На мен ми се струва, че рано или късно ще обявят нашия човек за враг номер едно, защото от бюрократична гледна точка може да бъде възприет като абсолютен злодей.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou ep. 6 - поредният хубав епизод, който демонстрира колко противоречиви резултати дава подмолната дейност и на двете организации. Дори засилиха хумористичната нотка.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns 2nd Season ep. 6 - както вече казах, неочаквано добра арка за Го убийството. Освен това се оказа кратка и сбита.
Следващият път съюз с най-големия враг.

Gakusen Toshi Asterisk ep. 6 - чак към края стана малко по-интересно от обичайната фесървис скука.

Brave Beats ep. 4 - и аз не знам защо го гледам това, но все пак имаше един-два гега.

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ep. 6 - инфодъмповете бяха най-интересното. Те също внесоха известна Gundam атмосфера, каквато ми липсва в шоуто.
Има известно извинение за липсата на екшън - историята се развива в условия на относително политическо спокойствие.
"Пътят между Земята и Марс минава през Юпитер" може и да има някакъв смисъл, но тези хора трябва да разполагат с невероятни двигатели, компенсатори на ускорението и гориво, щом тази разходка е само досадно забавяне, а не няколко загубени години.

Monster Strike ep. 5-6 - мацката е яка в реалния свят, но е безполезна в играта...това е скучно и сексистко.

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider ep. 5 - не напреднаха много в историята, но празните дървени философии дето ги раздуват през цялото време ме забавляват. Всъщност гледам шоуто предимно зарази тях.

Ushio to Tora (TV) ep. 19 - епизодът не е нищо особено, но ме зарадва повече от предните два. Пътуването във времето беше толкова Time Bokan-ско...

Miss Monochrome: The Animation 3 ep. 6 - puntastic епизод.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai ep. 5 - най-тъпият епизод до сега и продължава да деградира :lol: . При това шоуто почна относително ниско. :lol: :lol: :lol:

Teekyuu 6 ep. 5 - забавно както винаги. Добре е, че се върнаха към тази мацка. Предишната и кратка поява възбуди любопитството ми.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 16, 2015 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
One Punch Man ep. 7 - забавно епизодче. Организацията демонстрира за пореден път, че хич не знае какво се случва по места, а пък на членовете с ранг S не им дреме за нищо.
Дядката е готин. Напомня ми за Лао Джи от бандата на Донфламинго, който също ми е симпатичен.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou ep. 7 - главната героиня май е най-големият злодей, но и сама не го съобразява. Поредната история колко са относителни представите за добро и зло.
Странно, Ърт-чан в заспало състояние прилича на Спутник. :lol:

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ep. 7 - стандратните "тийновете къртят" малоумщини, но поне битката беше готина...по гъндамските идиосинктратични стандарти, де.

Brave Beats ep. 5 - ъъъ, детинщините дотук ме радваха, ама вече не. Дроп.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns 2nd Season ep. 7 - новият арк почна обещаващо. Ако не друго локацията е красива и със сложна структура.

Gakusen Toshi Asterisk ep. 7 - лолито сериозно ми лази по нервите. Ако продължи да доминира в харема - дроп.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai ep. 6 - и това вече не ме забавлява с тъпизмите си. Дроп.

Miss Monochrome: The Animation 3 ep. 7 - мечтата на всяка супер-идолка...да захвърли лукса и да се върне на най-ниското ниво в бизнеса - раздаването на рекламни памфлети.
Тези вярват ли си?

Ushio to Tora (TV) ep. 20 - реално погледнато доста глупави неща се случиха, но поне задълбаха в митологията на главния злодей и компресираха драмата.

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider ep. 6 - най-накрая Мое изнуди Сохей да почнат разследване. Той пък защо си говореше сам? (Може би навик, който е описан в по-предните книги.)
От записа се вижда, че има вероятност някой де е бил под количката (но едва ли). Светещият индикатор на асансьора също е добро откритие.
Най-забавният момент беше как Мое се напи с безалкохолна бира. Нито тя може да се напие (по-скоро и стана лошо то много течност), нито някой нормален човек би се наливал с бира толкова интензивно.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 18, 2015 2:51 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Нищо. Не си харесах, имам предвид. Имаше няколко анимета, които уж имаха потенциала да ми допаднат, но не успяха. Може да продължа да гледам онова за кокалите, ако се сетя.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 20, 2015 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Gintama° ep. 28-33 - за маймуните беше ръшнато. Афро самураят почна добре, но краят му не ме зарадва толкова . Не ми хареса и погребението на Кагура. Най-смешно ми беше за мангаката.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2015 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
One Punch Man ep. 8 - добър епизод за ескалация на напрежението.
Някак ми напомни за One Piece с морските хора и трансексуалния мускулест тип.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou ep. 8 - поредния дебат за това, какво е справедливост и как трябва да се бориш за нея: сам ли да налагаш представата или само да и помагаш.
BL детективчетата бяха между другото и някаква деконструкция на Detecive Conan, дори си имаха тяхна версия на крадецът фантом.

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans ep. 8 - в 7-ми ги похвалих и още в следващия побързаха да залеят зрителя с глупости.

Gakusen Toshi Asterisk ep. 8 - това вече и аз не го понасям. Дроп.

Kindaichi Shounen no Jikenbo (TV) ep. 1-6 - върнах се в началото на историята и почнах първи сезон. Загадките са от познатия вид, само дето историята я избива на по-сълзлива и по-емоционална драма от всичко, което съм видял в поредицата.
В най-новите приглушават малко нещата.

Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns 2nd Season ep. 8 - арката го кара добре, но артът и анимацията спаднаха рязко, в сравнение с предния епизод. Готик поетесата е пълна идиотка...или се преструва на такава.

Kindaichi Shounen no Jikenbo: Kuromajutsu Satsujin Jiken-hen ep. 1-2 - като по-новите ТВ серии, но с по-добра анимация.

Lupin III: Bye Bye Liberty - Kiki Ippatsu! - стандартно спешълче с Люпен Трети, но годинките си казват думата, а и анимацията е по-близка до дъртите ТВ серии и по-далече от филмите. Сюжетът също не е особено смислен.
Компенсацията е в тоновете традиционно добри гегове и игра на сеютата.
Видеореставрацията на която попаднах също е много добра.
Смятам малко по малко да напредна в усвояването на Lupin III филмите и спешълите.
Досега съм гледал 10-тина, които са само малка част от океана, който представлява френчайза.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2015 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 3:23 pm
Мнения: 4485
Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider ep. 7 - и обичайните епизоди тук са безцелни, но настоящият беше от най-безполезните (само един-два щриха от миналото на Мое), а любимите ми празнодумско/отвлечени диалози/монолози почти липсваха не ме изкефиха.
Скука.

Ushio to Tora (TV) ep. 21 - случиха се важни неща, но точно в това тематично русло на battle shounen-ите, което ми е най-досадно.
Скука.

_________________
Vila: Die? I can't do that!
Avon: I'm afraid you can. It's the one talent we all share, even you.



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов