anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 5:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Requiem of the Rose King
МнениеПубликувано на: Сря Авг 07, 2019 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Изображение

BAROAOU NO SOURETSU - или разказ за братоубийствената войната на родовете на Червената и Бялата Роза : Ланканстър срещу Йорк.

Историческа манга, базирана свободно на пиесите на Шекспир : Хенри VI и Ричард III.

Излезли 11 тома до сега.

Артът е изключително красив и детайлен. А биши-пауъра удря тавана. Не моем си изберем любимец.

В центъра на събитията е животът на Ричард, който по ирония на съдбата се ражда с два пола (вместо сколиозна гърбица)
Мразен от майка си като изчадие,но обичан от баща си, който му дава своето име и закрила, Ричард е отглеждан като принц.

Събитията от мангата следват учудващо достоверно всички исторически моменти на войната и всичко около разпадането на династията Plantagenet.

За sucker и тотален любител на исторически романи, манги, сериали и квото се сетите, тази манга ми задържа вниманието и продължава да ме изненадва изключително приятно. Закупих си всички томове досега (11 он гоинг)



P.P. И все пак любимците ми засега- > Henry Stafford, Lord Buckingham и Catesby :oops: :twisted: :-3 :-3 A татенцето Richard Plantagenet е просто в друга лига.

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов