anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Юли 30, 2021 10:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 09, 2005 9:34 am 
Аватар

А пък аз не мога да разбера как може при условие,че мангата е One-Shot да има някви др персонажи,които всъщност липсават... :? :?
Примерно тоя тип с късата черна коса къв е...Или пък това го няма в мангата...Аааа,мноо мразя така!Тая Judith Park лично ще я убия!И без т'ва вече ми писна да се зарибявам по манги,които преди да бъдат напълно преведенои ги drop-ят,ами сега и безсмислени и манги....Ъъъъ :cry:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 09, 2005 1:25 pm 
Аватар

peppe написа:
А пък аз не мога да разбера как може при условие,че мангата е One-Shot да има някви др персонажи,които всъщност липсават... :? :?
Примерно тоя тип с късата черна коса къв е...

Ха ха - и аз се чудя къв е оня с късата коса и от къв зор е там :) Аз поне нямам спомен да съм превиждала страница, където да фигурира той.... чудно :roll: да не съм го пропуснала или изтрила по погрешка :oops:
А що се отнася до онава скетче (както аз му викам ^_^) ето го на български . Направих му едно бързо преводче, за да могат и незнаещите немски да се порадват :lol: Май малко го попретупах.... ама карай.... става за четене :mrgreen:

BUNNY!

My Humble works ^^;;;

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 10, 2005 10:00 am 
Аватар

КАто гледам графиката е готина, ма май яко е играла компютърната обработка. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 26, 2005 7:20 pm 
Аватар

След дълго затишие ето ви една бонус историйка :D

BUNNY!

My Humble works ^^;;;

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 4:12 am 
Аватар

Jelena написа:
След дълго затишие ето ви една бонус историйка :D

:shock: Бонус историйка????Ми нали само т'ва си е мангата??? :shock: LoooooooL!!!Niceeeeeeeeeeeeeeeee.. :lol:
/me is happy! :lol:

Edited:Мн е готинка тази бонус историйка,миси,Jelena! :wink: :roll: Еее...ама ся искам и тая манга:
Изображениеда я изкопаем отнякъде,а?Какво ще кажете по въпроса!?! :P :lol: Искаааааааааам....Уааааа! *рев*

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 12:25 pm 
Аватар

Ми Peppe аз тази одавна съм я изкопала :D
Проблемът е, че преводачът ми се скри в дън земя (и не мога да се свържа с него..хммм) и сега не знам аз ли да си превеждам или какво....(оффф то хората са си го казали - като искаш нещо - си го свърши сам). И доста мераклии да прочетат новата манга.... Търпение моля! Обещавам, че ще бъде преведена (рано или късно) :wink:
Е радвам се, че банусчето е станало сполучливо ^^

BUNNY!

My Humble works ^^;;;

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 3:36 pm 
Аватар

А Jelena аз твоя превод на Dystopia много ми хареса..така че колкото кажеш толкова ще чакам за новата манга, само да е с твоя превод.. :lol: :lol: пък и без друго трудно ще се намери мангата в интернет пространството.. :? :?

П.П. Можеш ли апропо да ми кажеш колко са цветните страници от тази манга?! :) :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 6:26 pm 
Аватар

*confused*
Ъъъъъм..мен немският не ме притеснява..Аз си го чаткам.. :wink: Само не разбрах има ли линк да си я сваля.. :? Хах..

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 6:38 pm 
Аватар

~earth~ написа:
А Jelena аз твоя превод на Dystopia много ми хареса..така че колкото кажеш толкова ще чакам за новата манга, само да е с твоя превод.. :lol: :lol: пък и без друго трудно ще се намери мангата в интернет пространството.. :? :?

П.П. Можеш ли апропо да ми кажеш колко са цветните страници от тази манга?! :) :)

Ех поласкана съм (то нали знаеш, с лъскаене далеч се стига :D )

Ми виж сега - ако изключително много държиш ще ти я пратя и на немски - да си гледаш картинките (честно казано съм разочарована от историята... не исках да го казвам, ама просто не мога :( ...но арта е просто божествен - само зарди него ще се потрудя да преведа мангата)
Ми то и Dystopia май я няма на английски...аз по едно време си мислих и на английски да я преведа - ама се отказах (нямам време)
Y square е още топла-топла - излизе миналия месец :D Тъй че определено НЯМА да я намериш и на немски дори.

Иначе на товя чуден въпрос за цветните страници - естествено, че мога да ти кажа..чакай да си взема томчето и да видя.... (след 1 мин разглеждане) Ми ако не броим предната и задна корица, както и 2те страници със съдържание и там нещо си с къртинка, са 6 ^^ (+ станичката със заглавието на първа глава)
Още въпроси? :roll:

BUNNY!

My Humble works ^^;;;

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 7:34 pm 
Аватар

Ммммммммм..Даааааааааа!! :D YAAAAAAAAAAAAAY
:D Искам я и на немски...Мога да се пробвам да я преведа...Да ти я препратя и ти да си я EDIT-неш,че аз с тия програмки мн не мога да работя! :P :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2005 9:47 pm 
Аватар

Jelena написа:
Иначе на товя чуден въпрос за цветните страници - естествено, че мога да ти кажа..чакай да си взема томчето и да видя.... (след 1 мин разглеждане) Ми ако не броим предната и задна корица, както и 2те страници със съдържание и там нещо си с къртинка, са 6 ^^ (+ станичката със заглавието на първа глава)
Още въпроси? :roll:

А, мерси, значи са като при Dystopia общо 6 без задната и предната корица..мерси..а нека задоволя учудването ти защо питам: като я принтирам цветните страници ходя на специално място да ги вадя и да мога се ориентирам колко пари да заделя от сега като превода е готов.. :) :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2005 10:20 pm 
Аватар

peppe написа:
Ммммммммм..Даааааааааа!! :D YAAAAAAAAAAAAAY
:D Искам я и на немски...Мога да се пробвам да я преведа...Да ти я препратя и ти да си я EDIT-неш,че аз с тия програмки мн не мога да работя! :P :lol: :lol:

:D Ако наистина освен, че си мераклийка да помагаш, имаш и свободно време (че то все пак си изисква внимание ^_~) те приемам за преводач (да приемем, че нивото ти на немски е задоволително ^^) Ако си готова да поемеш отговорността - значи няма проблеми. :wink:
Прати едно лс с някакви данни - yahoo messenger, skype, e-mail, (поне аз с тия неща разполагам ^^) И да се разберем как ще става работата - и да свършим поне 1 глава :wink:

~earth~ написа:
А, мерси, значи са като при Dystopia общо 6 без задната и предната корица..мерси..а нека задоволя учудването ти защо питам: като я принтирам цветните страници ходя на специално място да ги вадя и да мога се ориентирам колко пари да заделя от сега като превода е готов.. :) :)

~earth~ Надявам се нямаш нищо против да включа Peppe в екипа :roll: Две глави мислят по-добре от една ^^

Да разбирам ли, че Dystopia си я принтирала (и подвързала ?)? Интересно ^^, ама не излиза ли малко скъпичко?

Хе хе - иначе доста пари ще събереш докато бъде преведена Y square :wink:

BUNNY!

My Humble works ^^;;;

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2005 10:42 pm 
Аватар

Е, Пепе може..тя е старо куче.. :) :) като става дума за манга..душата си дава.. :lol: :lol: превода ще го изяде за отрицателно време.. :) :)

Иначе ами не съм я принтирала точно, но скъпо, скъпо..не бих казала - подвързването е 1лв, принтирането на 8 цветни страници ще излезе хм 9,60лв..черно-белите страниници минават през принтера..там не мога сметна точна цена..у нас е.. :) :)
Но за манга давам луди пари, особено като е на бг..хихи.. :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 29, 2005 9:19 pm 
Аватар

~earth~ написа:
Е, Пепе може..тя е старо куче.. :) :) като става дума за манга..душата си дава.. :lol: :lol: превода ще го изяде за отрицателно време.. :) :)

Дано дано :wink:
Цитат:
Иначе ами не съм я принтирала точно, но скъпо, скъпо..не бих казала - подвързването е 1лв, принтирането на 8 цветни страници ще излезе хм 9,60лв..черно-белите страниници минават през принтера..там не мога сметна точна цена..у нас е.. :) :)
Но за манга давам луди пари, особено като е на бг..хихи.. :lol: :lol:

хи хи - не си я принтирала точно ли? - каквото и да си я правила, ще го имам предвид и за Y square ще се постаря повече, за да ако наистина я принтираш, да изглежда представително :wink:
Иначе тия цветни стараници май излизат по-скъпо от черно-белите, ама черно бели пък не върви - като е гарга - да е рошава (ама че израз - май не го опотребих според случая) :oops:

BUNNY!

My Humble works ^^;;;

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 30, 2005 6:13 pm 
Аватар

~earth~ написа:

Lol,~earth~,полека!Недей толкова да ме хвалиш,че накрая ще взема да се изложа..Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]