anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Online Doujinshi viewer
МнениеПубликувано на: Сря Ное 11, 2009 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 18, 2003 9:16 pm
Мнения: 831
Местоположение: в собствените си съмнения
реинсталирах наскоро уиндоуса в къщи и забравих да си копирам букмарковете. съответно загубих сумати интересни сайтове, които ползвам сравнително редовно и за това не им помня изобщо адресите (нали си ги имам на линкове). Един от тези сайтове беше онлайн doujinshi/hentai manga архив/viewer, който беше напълно безплатен, с над 20000 заглавия повечето от които ги имаше и в оригинал и на английски, търсене по много и разнообразни тагове и с ежедневни ъпдейти с практически всичко най-ново което излиза и се сканира. В момента живота ми да зависи от това не мога да си спомня дори най-бегло името на сайта или адреса или пък от къде бях попаднал на този сайт. Естествено търсенето в нета не ми дава нищо полезно, само стотици платени сайтове. Не знам дали на някой може да му стане ясно за кой сайт говоря от горното, но приемам всякакви препратки. На този етап честно казано не толкова ми липсва сайта, колкото по-скоро се нервирам, че не мога да си го спомня или дори да го намеря. :x

_________________
Научи се да се смееш на себе си и тогава ще можеш да се смееш на другите...или поне заедно с тях .


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов