anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кое ММОРПГ предпочитате?
1. Lineage 2 13%  13%  [ 4 ]
2. World of Warcraft 35%  35%  [ 11 ]
3. Guild Wars 6%  6%  [ 2 ]
4. Eve online 6%  6%  [ 2 ]
5. City of Heroes 0%  0%  [ 0 ]
6. City of Villains 0%  0%  [ 0 ]
7. Knight Online 0%  0%  [ 0 ]
8. Ragnarok 6%  6%  [ 2 ]
9. Ultima Online 16%  16%  [ 5 ]
10. Друго 16%  16%  [ 5 ]
Общо гласове : 31
Автор Съобщение
 Заглавие: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 11:04 am
Мнения: 248
Местоположение: София
Е аз като един запален мморпг геймър, не мога да не ви попитам - какво цъкате, защо и къде!

Моите фаворити са Линидж 2 и Гилд Уорс. ЛоЛ не ме кефи, няма и да ме кефи никога, заради детската си визия. А защо харесвам Л2 и ГУ - защото и в двете всичко е мега аниме-ориентирано (нищо, че е 3Д). Лендскейпа и персонажите са като извадени от някое култово аниме. Анимацията е мн добра, а геймплеят е просто #1. И ако семи-ботовското 'жънене' при ЛоЛ и Л2 не ви допада - ето ви ГУ. За нула време (по-малко от 5 мин) имате герой с максималния лвл и топ лвл оръжия. Всичко, което ви остава е да се впуснете в разнообразни ПвП битки и да си отключвате скилове с точките от победите. С 8те скила, които можете да използвате и с екипът, който сте си избрали, построявате т.нар. билд. Билдовете варират от персонални (за собствения герой) до парти билд от по 8 души. ПвП системата е коренно различна от тази на повечето мморпг-та и затова е и много по-трудна. Колкото до Л2 - това за мен е най-красивата мморпг онлайн игра правена някога. Всичко е изпипано и повярвайте ми арт концепция въобще не е липсвала при направата на това невероятно произведение на изкуството! (лично мое е мнение, критиките ще бъдат игнорирани) Ето защо тази игрица я джиткам вече четвърта година и не мога да се откажа от нея за повече от 2 месеца. ГУ играя от 3 години.
Къде играя:
ГУ - има само официален сървър за съжаление и не може да се играе безплатно. Плюс тук е, че веднъж закупили играта, не трябва да плащате месечни такси, за да играете.
Л2 - играя на официалния сървър (теон), където има месечни такси. Също така и на няколко безплатни 'хай рейт'/пвп сървъра, където за 0 време се сдобивам с герой с макс. лвл и топ гиър (ПвП здравей, здравей!)

Някой, ако се интересува за повече инфо или някаква помощ - да пита смело.

1. Моля феновете на другите мморпг-та да бъдат така, добри да напишат и те защо предпочитат посоченото от тях заглавие.
2. Също така, нека оставим споровете настрана за това кое е дъ бест и кое не е, защото всеки си има собствено и непоклатимо мнение.
Ако спазим т.1 и т.2 може да помогнем на някой колебаещ се към кое мморпг да се насочи.

ВНИМАНИЕ! Честата игра в мморпг режим води до загуба на личен живот и всякакви риъл социални контакти. Забелязват се и проблеми с работата, семействата и още мн. други. Най-голямата глупост, до която може да се стигне е закупуването на предмети с реални пари, за по-висок статус в играта. Обърнете внимание, че това е по-опасно и от хазарта, защото няма дори и 0,00001% възвръщаемост! За пример - един мой адаш до момента е набил към $5000 и 3 години и пак не е дъ бест в теон.

Но пък си е друго да смачкаш някой отворко и да му кажеш Нуууб! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 8:37 pm
Мнения: 391
Местоположение: The Dungeon Dimensions
WOW(несериозно играя до пич-кинга) и Ultima(последното едно време). И 2те оригинални сървери. Конан играх 2 месеца но играта е супер скучна и оплескана на места. Warhammer Online!!!!!- това от сега съм го поръчал колекторса! Като сериозен Warhammer фен го чакам от 3 години. Гилдията ми влезе в гилд бетата и казаха че всички сме вътре, демек - играта е добра :).
Играх и Cabal едно време ама за много кратко. Тогава нещто не можах да се изкефя ама напоследък пак се замислих....

L2 и Guild wars - НЕ! Не ме кефят и на визия и на геймплай. Евентуално Lineage може да ме изкефи ама не искам да давам още пари на месец за едното може, щот ако не е на оригинален сървър не мисля че си заслужава да се играе. Хората са се трепали да я направят и трудът им трябва да се оцени.

_________________
Dobbelju Ti Eff


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 10:41 pm 
Offline
-|- Safeguard -|-
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2004 3:02 am
Мнения: 7580
Местоположение: ||| NetSphere |||
Бих играл STO и SGW като излезнат.

_________________
It's not you, it's me... I don't like you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 3:28 pm
Мнения: 3690
Учудвам се, че не си писал 9dragons. Това е играта с най-добре изпипани бойни умения. Имаш ужасно много оръжия, добър набор от бойни техники и голяма част от тях изглеждат превъзходно. Детайлирани движения (най-вече на мечовете). Просто е разкошна откъм пресъздаване на бойните движения. Това е което аз търся в една игра и което ме задържа вече... 3 седмици... там.

Иначе ще чакам гулд-а 2ката. Сигурно ще е страхотна игра. Ще чакам и настолен комп, че на лаптопа не се играе.

_________________
SPRING BREAK!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Липсва Rappelz и разбира се много груб пропуск е култът Air Rivals Online http://www.airrivals.net . Жалко, че в сървара където е могъщата българска бригада не могат да се създават повече акаунти. Който почнал почнал, който не да ходи в Орион да се мъчи :P.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 8:37 pm
Мнения: 391
Местоположение: The Dungeon Dimensions
Fly For Fun? това едно време един ме овещаваше колко е велико и невероятно :P ;)

_________________
Dobbelju Ti Eff


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 7:36 am 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389
Аз се чудя дали да не пробвам Rohan, която наскоро излезе.
Иначе отделих адски много време на Perfect World. Супер добра е с този си арт.
Играх Kabal малко - горе долу кефи в началото после ти втръсва до смърт.
Bloodymare Requiem - кървища, ефекти, гола вода като геймплей.
Принципно си дадох сметка, че такива игри са интересни в началото, а после еднообразни и скучни, та спрях да ги играя. То не може 95% грайнд за лвл ъп. И въпреки всичко чакам Aion, смятам, че ще бъде най-красивата и добре замислена в този жанр.

ПП; Archlord също е много скапана!

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
В AirRivals Online има предимно Action, после пак ... Action и накрая още много - Action

+ изглеждаш така: Изображение

Това не е ли супер яко ...


Гледайте, Гледайте: Изображение[http://i17.photobucket.com/albums/b97/Butcherbg/AirRivals2008-08-0109-34-20-75.jpg[/img]
Изображение

Тука с компания от бригадата: Изображение

Хайка за ловене на противниковата нация: Изображение

Статсове: Изображение

Тука малко приключения със старата броня:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 11:04 am
Мнения: 248
Местоположение: София
ЕърРайвълс ми напомня Ив онлайн... Не ме кефят летателните джитки. А там вдигаш ли лвли, нещо?
ей сега прегледах сайта на 9драгънс онлайн - напомня ми Rappelz. Бих я пробвал, ако има с кой и стига да не е толкова лагава, като Rappelz. Не знам дали е така, защото е фрий, ама и 3те дни, които се опитвах да я джиткам играех, използвайки Силата, за да видя какво всъщност става, докато героят ми седи на едно място и се офлянква. СКАПАН ЛАГ!

Aion ще е мега яка, наистина! Нали все пак е разработена от НЦСофт (Л2, ГУ, СоХ, СоВ и т.н.)

пп
ами няма как да изброя всички мморпг, дето ги има в 1 анкета. затова сложих и 'Друго' в опциите :-3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 1:30 pm 
Offline
20th Century Boy
Аватар

Регистриран на: Пет Май 09, 2003 4:35 pm
Мнения: 1791
Местоположение: Jiānghú, the Wuxia paradise
ми можеше City of Heroes и City of Villains да са на едно, защото на практика си е едно и също

_________________
Then, as tears of bubbling pitch stream down my face, my dark work will begin. I will open one of my six mouths, and I will sing the song that ends the Earth.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2008 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 11:04 am
Мнения: 248
Местоположение: София
Ейййй прав си! Аз чак сега го видях това :lol: Исках да ги сложа на едно място и под тях да добавя Табула раса, ам нали пиша от работа и ми е малко накъсанко... мисленето :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2008 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 2:47 pm
Мнения: 613
Владооо кажи че УоУ-а му е майката :roll: :lol:

П.П.Предатора пак почна...паладин вече е над 60 левел :shock: @_@ за кратко време

П.П.2.Бъчер извинявай ама искаш ли аз сега да постна N броя снимки от УоУ или нещо подобно които ще служат само да си въртиш като идиот надолу скрола на мишката за да прочетеш мненията след това!Струват ми се излищни толкова снимки.Аиде 1-2 може ама...... @_@ @_@ @_@


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2008 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 11:04 am
Мнения: 248
Местоположение: София
Номак, а пък ти кажи, защо ти харесва ЛоЛ де! Не че ще ме убедиш пак да я пробвам, ам някой друг може да се навие :D

Тази сутрин (вкъщи и на работа) пробвах предложената от Дифендъра 9Драгънс. Ами яка е игрицата. Графиката не е кой знае какво, но са вкарали малко шейдърчета и блум, та да замажат положението. Определено ми е още мъглява, но мога да кажа някои впечатления:
1. Това, че има атрибут система (УО, ГУ, ЛоЛ) определено ще даде голям мегдан за построяване на различни билдове от един и същ клас.
2. Анимацията на движенията е сууууупер добре копирана от кунг фу филмите. Направо ме кефи повече и от Гилд Уорс.
3. Куестовете поне в началото не са кой знае колко трудни.
4. Липсва повечко информация относно оръжията и броните. Аз, например, още не знам дрехите дават ли бонус към дифенса или не. И тъпото е, че може да си купиш меч за 3000 пари дето си сабирал цифра време и да се окаже, че не можеш да го ползваш, щото не знаеш какво по дяволите е 6 Ченг от Еди Кво Си.
5. Много интересно беше вдигането на лвл на самите скилове. Това става или чрез тренировки при някой учител или докато си ползвате уменията (кунг фу, батенце!) върху някой заблуден моб.
6. толкова за сега

Ако има и други ентусиасти, които искат да я пробват тая джитка, нека да се съберем и да качваме заедно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2008 5:46 pm 
Offline
-|- Safeguard -|-
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2004 3:02 am
Мнения: 7580
Местоположение: ||| NetSphere |||
розово самолетче...

_________________
It's not you, it's me... I don't like you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Do you MMORPG?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2008 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 11:04 am
Мнения: 248
Местоположение: София
ахахаххахахааххаха с нежно сърце :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов