[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Корейска музика

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 10:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2006 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.
Това с ае супер много ме дразни, защото всички казват таекуондо и аз издивявам. :lol:
И, thumbs up за SE7EN. Радва момъкът. (Въпреки че, иронично, любимата ми негова песен е точно японска, 光)
И извинете, че спамя темата. ^_^'

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2006 4:02 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2006 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 30, 2006 11:30 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 31, 2006 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.
Ей туй му е мамата, мерси много на този, който направи отделна тема. :D
Иначе... и аз 비 не го харесвам. И SE7EN всъщност много не харесвам. ^^;;; Преди ги харесвах повече, после ми омръзнаха и сега съм so-so. Принципно любимите ми корейски изпълнители (от по- популярните, иначе слушам и доста рок, за който ще пиша малко по- късно...) са все групи- Super Junior, SS501 и 1TYM.
И , и са поп групи (момчешки), а са (в момента в почивка, тъй като единият от тях е в армията) рапъри.
Ето можете да гледате клиповете на SJ. Ако някой иска да чуе повече музика, просто да каже, имам всичките им песни и бих се радвала да кача нещо.
Ето пък са клиповете на SS501. Работите с музиката стоят по същия начин- само попитайте и качвам.
ги има всички клипове на 1TYM. И, да, нещата с музиката пак стоят по същия начин. можете да видите клиповете на 태빈 (или Danny, както си решите), той освен че е в 1TYM, е и соло изпълнител. Има и няколко песни със SE7EN (какви ги приказвам, всички в YG Family сякаш пеят заедно XD), live-овете на една от коите са много интересни за фенките. :lol:
пък можете да видите клипа към 노세 놀아보세 на Sugarless (무가당), соловият проект на 백경 от 1TYM. Лично аз обожавам песента, понеже има страхотно веселяшко настроение (think: Supa Funk), както всичко, което 백경 е написал. (Е, пристрастна съм, и?)
И тъй като споменах YG Family (повечето звезди на YG Ent. се събират заедно и издават песен, същото като SM Town на SM Ent.), можете да гледате клиповете им. Лично аз обожавам YMCA, понеже е доста забавен, а и песента си я бива. =)

Но стига толкова за музиката, която сигурно всички сте слушали, време е да представя и моята истинска любов- рок музиката.
Любимата ми рок група от Корея определено е EVE (и стартите EVE, и новите EVE). Попаднах на тях съвсем случайно, виждайки снимки на и мислейки го за ужасно сладък (не е ли? ^_^'). После поразпитах тук-там кой е той и разбрах, че е китаристът на EVE. Някак намерих един техен албум и се влюбих в звученето им. Песни като Ghost School и Love Patient определено ми харесаха много, въпреки че и по- бавните също бяха добри. Това, разбира се, беше преди да разбера, че преди EVE са били съвсем друго- група от 4 човека. И всъщност единственият от оригиналните членове е 김세헌 (когото въпреки прекрасния му глас, ненавиждам, заради някои неща, които спомена относно старите EVE в едно интервю...). Както и да е, давам го на пълно ramble и с моята памет, досега трябва да сте се оплели в разсъжденията ми. Можете да разберете повече за EVE , а клиповете можете да гледате . Ако някой се интересува, мога да кача всеки един от 7те им албума, затова не се притеснявайте, а питайте.
Друга рок група, дори свързана с EVE, е Nemesis (които също са много добри)- соловият проект на Се Бин. Засега са издали само един (който обаче си заслужава да гледате, доста добре е изпипан) и един албум (който мога да кача за желаещите), но наистина имат потенциал. Трудно се намират неща за тях из интернет, затова, ако някой ще търси, препоръчвам ви Naver, там е най- лесно да се намери каквото и да било, когато става въпрос за някоя забутана корейска групичка. :lol:
Друг страничен проект на членове (вече бивши членове) на EVE е Virus, групата на бившия китарист Парк Уунг и бившия басист Ким Гън. За жалост групата вече се е разпаднала, оставяйки зад себе си само един албум (доста добър, смея да твърдя) и нищо повече. За тях е съвсем трудно да се намери каквато и да е информация, затова аз и не търся. :lol: Гледам по сайтовете за EVE както става около двамата напоследък, но, за жалост, нито едно от нещата, които стават, не е свързано с правенето на музика. :cry:
Има доста други корейски рок групи, които харесвам (DEVA, Seed, Trans Fixion...), но за тях ще говоря някой друг път, понеже това ще стане прекалено дълго и оттегчително.
И преди да завърша, ще спомена и един рок изпълнител, който бих се очудила, ако не сте чували- . Прекрасен певец, минал през толкова много музикални проекти, че чак не е смешно вече. Също така и добър приятел на YG (YG, YG... кой YG? Да, същия дето е шеф на YG Ent. и най- злобно изрита SO-1..... .... както и да е....). Но най- вече добър музикант. Можете да гледате клиповете му , като семпли за музиката му, но ако все пак ви харесат и искате да чуете още, обърнете се към мен. :)
И без малко да се намразя, понеже щях да забравя една от любимите си корейски групи (ако не и любима), въпреки и разпаднала се. H.O.T. Дън-дън-дън... it's sad fangirling over a nonexisting band, eh? Както и да е, H.O.T са постигнали това, което никоя корейска поп група няма да постигне в скоро време, вярвайте ми. Всички се опитват да ги имитират (не се шегувам)- вокалистите искат да пеят като КангТа (...), рапърите (в поп групите става въпрос) искат да стигнат нивото на УуХюк (пхаха, Хюки... ... inside joke, извинете...)... но не успяват. Доказателство е изпълнението на DBSG(ay) на песента на H.O.T- Iyah!. По- голяма излагация не съм виждала през живота си. И най- тъжното беше, че УуХюк беше в публиката. Както и да е, говоря като фенка, а не като човек, който трябва да представи групата. Ето можете да гледате клиповете им (ще се очудите да видите колко различни по звучене са песните им), а ако искате още музика, yours trully е насреща.
Разбира се, след като H.O.T се разпаднаха, членовете започнаха да пеят соло, в групи или още един Господ знае как. Бих казала, че от всички, най- много ми допадна творчетвото на ХийДжун след H.O.T. Докато беше в групата не го забелязвах толкова много, но като соло певец той сякаш намери себе си. Песните му са страхотни, особено последният му албум. Клипове можете да гледате , препоръчвам ви да ги гледате всички, за да видите, че освен рок, той има и много приятни балади.
УуХюк, Тони Ан и ДжеУон пък създадоха JTL (Jang, Tony, Lee... да, оригинално...), когато H.O.T се разпаднаха. Доста приятна група, мен ако питате, даже някак повече ми допаде от соловите им изпълнения (о, да, те и соло пеят...). Не знам какво да говоря за тях, защото съм говорила вече за H.O.T, но... хайде, вижте клиповете им и ако ви харесат, ще кача нещо.
E, говорих за солови изпълнения, нали? Няма да говоря дълго, просто ще дам линкове- за клиповете на УуХюк, за клиповете на Тони Ан и за единствения клип на ДжеУон. :lol: Пак, албумите им мога да кача аз.
КангТа, самата аз не го харесвам (в H.O.T го търпях..), затова сами си търсете песните и клиповете им. Има соло песни, а има и песни с Ванес Ву от F4 (хаха, от F4 беше, нали? XD). Единственото, което ми харесва е песента Scandal (с Ванес...чо...), другото не съм си правила и труда да слушам. :lol:
Е, това е от мен засега, после може да дойда пак да поспамя. Надявам се това да ви е било полезно. Още няколко рок групи + някои певици в следващия ми пост. =)) А и качени албуми, ако някой се поинтересува.

ПП: Пазете темата от yoli_massu, защото е тотална fangirl на корейската музика. :lol:

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 31, 2006 1:38 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Ба, ти си ЛУДА! Откога слушаш азиатска музика??? Аз си мислех, че аз съм наясно, ама ти ме водиш драстично в познанията си. Иначе, ако можеш няк'ви сингли да качиш на 1TYM и няк'ви по-рнб/рап парчета на останалите ( в смисъл да са няк'ви в стил се7ен), ще съм много доволна.
А иначе ползвай конглиш, че аз корейски не чета :) ( а смятам, че едва ли и някой друг чете).

А аз какво още съм слушала - Lee Hyori - имам й някакъв албум, мацето е уйбаво, ама албумът не ми хареса особено. Мога да го кача, ако има интерес, де :).

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 31, 2006 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.
Скоро ще станат 5 години. ^_^'
А колкото до писането... добре, отсега нататък ще ги пиша и на корейски, и на конглиш. Самата аз не мога да търпя ромаджи/конглиш, но ще направя изключение, за да виждате за какво става въпрос. :)
Ще кача дискографията на 1TYM до вечерта и ще я пусна. А ако бъдеш така любезна да ми обясниш за какви точно по-рнб/рап парчета става въпрос (за другите групи...), ще ти бъда благодарна.
Между другото, можеш да потърсиш и клипове на Epik High в YouTube, ако харесваш рап, може да ти допаднат. Особено ти препоръчвам Paris, определено любимата ми тяхна песен.
А ХьоРи я... окей, не я обичам. ^_^' Въпреки че Джанг ХьоРи (Джанг УуХюк in drag XD) беше забавна гледка... Можете да го видите . :lol: (О, Хюки...)

За да не е спам, ето малко downloads:









More to come. (Извинете, ако нещо съм объркала линковете или нещо не работи...)

EDIT: А ако искаш нещо като SE7EN, чуй 휘성 (Wheesung). Според мен стилът му е доста сходен, но гласовите му способности са доста по- добри. Лично аз го предпочитам пред SE7EN. ^w^' Клиповете му можеш да гледаш , а ако ти хареса, ще ти кача нещо негово.

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 03, 2006 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 5:08 am
Мнения: 124
Местоположение: малка къща в прерията :)
Здравейте от мен! Много ме радвате с тази темичка, защото и аз съм голям запалянко на азиатската музика...японската и корейската. И китайско дръпнах, но още не го слушам много. Не съм слушала много, но определено ми допадат. Подлудявам приятелите около мен и те са ме обявили за хахо - не ги виня. Много, много, много ме кефи Рейн и направо не мога да повярвам, че е звучал по радио Експрес!!!!! :shock: Браво на тях! Иначе си слушкам и SE7EN и Taebin. Последния мноооого ме радва имам нещо като цял албум и други работи. Има и едни The Trax. Милите как приличат на момиченца, ама това което съм гледала - PARADOX доста ме разтърси. С удоволствие ще се възползвам от линковете, които сте пуснали. Sierra, Notti мога ли да ви попитам горе-долу какво друго си слушкате, че при мен музикалната каша е пълна. Оопс, това си беше въпрос :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 03, 2006 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 05, 2006 10:35 pm
Мнения: 30
Здравейте и от мен!Много хубаво сте се сетили за такава темичка!Браво!!!И аз съм много голяма почитателка на азиатската музика.От скоро я слушам ,но адски много ми допада!Notti ме запали по нея! :grin: А сега и аз да кажа нещо за корейската музика!ТЕЗИ КОРЕЙЦИ НАПРАВО МИ ПЪЛНЯТ СЪРЦЕТО!Имат страхотни песни!Дори баба ми запалих по тях!Мога да ги слушам с векове!Едни от любимите са ми Big Bang(най-новата група в момента и то вече със сингъл!),Super Junior,Bi(Rain),Se7en,1TYM,The Trax,BoA,Big Mama,MILK,Dong Bang Shin Gi(можете да го видите и съкратено като DBSG),Tony Ahn,UN,Lee Soo Young,Kang Ta,JTL(групата вече не съществува,но песни те остават :wink: ),Moon Hee Jun и.........Много са!Казах ви,че като цяло корейската музика много силно ме привлича! ;)

_________________
Obi4am Qponiq i KOreq!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 03, 2006 4:00 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Ми слушам гореизброените корейци, а за японско - дърпам си орикон класациите.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.
Щом питате... аз слушам... много неща. Давам подред първите 10 изпълнители от общата папка с 4000 песни, за да дам представа за моята total randomness:

1. With Hunter Robin OST- няма нужда за обяснение, нали?
2. SHUGO TOKUMARU- японска алтернативна музика.
3. 関ジャニ∞ (Kanjani8)- японски поп.
4. 이수영 (Lee Soo Young)- корейски поп.
5. メリー (Merry)- японски рок.
6. 蜉蝣 (Kagerou)- японски рок.
7. midnightPumpkin (Princess Princess D ending)- японска ска.
8. Imago- филипински поп.
9. sprout- супернеизвестна японска поп група, която слушам, само защото Шиозава Хидемаса пее в нея. :lol:
10. 周杰倫 (Jay Chou)- китайски поп/и сама не знам какво.


Не толкова random, колкото мислих, че ще се окаже. :cry: Принципно... слушам японски рок (не indies, в повечето случаи), алтернативна, опера, обожавам мюзикъли (както филми, така и театрални мюзикъли), саундтраци на филми (Blue Spring има най- хубавия саундтрак според мен), индустриална и... въобще много музика. Oт Theatres de Vampires до TOKIO. Каквото ми харесва, слушам. Не само азиатска, въпреки че най- вече азиатска слушам.
Сори за offtopic-a, ама ме питаха... ^_^'

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Последна промяна Notti на Вто Сеп 05, 2006 10:30 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 9:59 am 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Аз напоследък съм се запалила много по една песен на Мияви - мовата де - Kimi ni negai wo, харесва ми и Каела/Каера Кимура - полу англичанка/полу японка, макар че полуанглийското се губи някъде (поне в речта й :), а и видът и е по-скоро японски). Песните на Каела са от типа на рекламите за водафоун, много са весели и нетипични за япония. Иначе в ъплоуда ми на чизето има една група, която мнооооого си обичам, ако искате, ще дам линк - High and Mighty Color.

Корейско - срам ме е, ама БоА много ме радва, дам и горе си писах за останалите :).

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 12:08 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 05, 2006 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 12:51 pm
Мнения: 97
Местоположение: Sofia, Bulgaria.
Кен Ллойд е вокалистът на FAKE? (също и на вече разпадналите се Oblivion Dust, които обаче са/бяха страхотна група и все още обичам да ги слушам). Оливия е правила ending? opening? на анимето NANA (в общи линии, A Little Pain, не съм гледала NANA и не знам дали е началото или края... просто харесвам Оливия, затова знам песента.), също така има много други известни песни- Into the Stars, Blind Unicorn, Liquid Skies, Spider Spins...
А Широта Юу го бутнах там просто от лига (и понеже все пак е половин японец и половин испанец, тъй че се връзваше с offtopic темата ни...). Актьор е, прави някакви , но като цяло най- хубавото от него е визията му. :lol: Здраве да е.
Определено подкрепям за HaMC. ;)
А също мога да качвам, там нещо, ако някой иска... стига да ми кажете какво. ^_^'

За да не е flood, ето сингъла на BIG BANG.

Изображение
1.
2.
3.
4. *
(*Да, remake на песента на Maroon 5...)

_________________

渋谷のゴミにも歌舞伎町のネオンにも何か隠されている。 何かって背骨も目も筋の通った口がない。


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов