anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Фев 24, 2007 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 7:29 pm
Мнения: 737
Местоположение: Heaven on Earth Back again Into Under Far in between Through it In it And above...
Такам, приятели поставят пиеса по "Коприна" на Алесандро Барико. И им трябва музика за тази цел. И тъй като на мен, с няколкото японски песни на мп3-то, нещо не ми се отдава да им помогна, се надявам тук някой да е достатъчно навътре за да го направи. Голяма част от представлението е модерен балет. Сега, искат музиката да има "автентично" японско звучене, каквото и да имат предвид ^w^' Аз книгата не см я чела още, не мога да я усетя, за да знам какво би и паснало най-много. Най-общо се говори за европеец, заминаващ за Япония някъде през 19 в. с идеята да вземе/открадне от копринените буби. Там се среща с японка, следва една красива, мълчалива любовна история(макар 'любовна' да не е точната дума) завършваща с нечия смърт. Толкова дотук. Ще се опитам в най-скоро време да я зачета, но дотогава, ако е възможно, ми предложете варианти(то и след това, пак към вас ще се обърна за помощ^_^' ). Накратко музиката трябва да е изящна и японска, както по-динамична, така и по-баладична. Пускам рикуеста малко на сляпо, но времето леко ги притиска. Ако ви е хрумнало нещо, без ограничения в стила, което би било подходящо, моля, споделето го ^.^

П.П. Айде де, не искам класическа или народна музика. ОСТ-ове, поп, транс, готик, Гакт, денс, дрън. Каквото и да е. От нещата които сте слушали, все нещо което ви е нарадвало и може да се върже ще има. Аз см много комерс, ще ги оставя на ост-овете на ГИТС и Айнджъл Сенкчуери да се гърчат :lol: Моля, моля. Помощ, помощ.

А капъл ъф уийкс лейтър: Мхахахаха, те т'ва е. Ако си дебел плешив чичка нема помощ. :lol: Аз скалъпих некв саундтрак, бъдете добри да изтриете темата, нема заема екранно пространство я. :P

_________________
Той. Стъпва бавно. Много бавно. Танцува тежко върху горещите парченца кожа. Облизва острието на ножа. Опиянява се и се усмихва. Подръпва завивките на леглото. Сяда на стола, отпуска ръце и гледа как кръвта засъхва по чаршафите. Пее.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов