anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 7:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Inception
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 3:42 pm
Мнения: 857
Местоположение: Hell's Kitchen
Абе, няма уейт, няма уат, аз филмът не съм го гледал, за да кажа дали със сигурност няма или има ефекти, но на този етап се доверявам на това, което са ми казали. Иначе върху твърденито дали харесвам баница, не може да ми кажеш дали харесвам козунак, това са простотии. Watchmen е готин филм, но за мен киното е велико изкуство, кефя се на прекалено много филми, които нямат общо помежду си, защото някак успявам да извлеча удоволствие или нещо позитивно от всичко, до което се докосна. Иначе от две седмици се разбираме с едни да ходим да гледаме Инсепшън, но след като не можахме да се съберем плана пропадна. Ще излезне блу-рей и ще го ям в нас, докато ям диня. :lol:

Ако има нещо, което съжалявам, че не съм гледал на кино, то това е Advent Children. Най-брутално се бях накефил на прожекцията на първата Матрица. Тогава кино Левски не беше изгоряло и прожекцията беше там. Последния принос за киното с брутални размери беше Аватар поради обясними причини. Горе долу това е.

Бтв, най-безумния филм, който съм гледал на кино, е The Forth Kind.

_________________
I'm not high, just kinda drunk. All the time.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Inception
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 4:48 pm
Мнения: 1611
Аватар не е предложил нещо кой-знае колко по-различно от показваното досега..Не разбирам феновете на тоя така плосък филм, но всеки с вкуса си :) ...
Иначе Inception изглежда с бая ефекти на терейлъра.. Не знам.. може в самия филм да няма кой-знае колко такива сцени, но това, което съм видяла си е обещаващо 0.о

_________________
I just don't care if it's real!
That won't change how it feels!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Inception
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 3:42 pm
Мнения: 857
Местоположение: Hell's Kitchen
Не е предложил нищо по-различно от показването до сега? Това е единствения филм пускан досега в аймакс, за който си струва да се каже нещо. Ефектите на филма и визията са това, което носи плюсове за цялото развитие на киното. Но тук е момента, в който хората казват - е, да, само ефекти и т'ва е. Ако под плосък имаш предвид клиширан, той си е точно такъв, но това няма нищо общо с това, което Аватар означава за киното. Те не са имали идеята да се отклоняват от клишето, те си вървят по него, но го правят адски добре.

_________________
I'm not high, just kinda drunk. All the time.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов