anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: игра с награди
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:27 pm
Мнения: 2
Как да спечелим страхотни награди всеки месец?

Правила и условия на играта


Продължителност на мероприятието: 15.02.2008 - 31.08.2008

Всеки потребител получава по 1 точка за всеки поканен приятел и по 1 точка за всяка регистрация на нов потребител направена от поканения приятел. (пример: Аз каня Генчо - получавам 1 точка. Генчо кани Гинка и той получава 1 точка, и аз получавам 1, като моите стават общо 2, т.к. Гинка е поканена от Генчо, който съм поканил аз.)

Броят се само поканените приятели, които имат: снимка в профила си
активност минимум 30%

Могат да участват само регистрирани потребители с поне една снимка в профила си.
Награди могат да се поръчват само от 1ви до 7ми на всеки месец или да се събират до края на състезанието за по-голяма награда.
Позволено е поръчката само на една награда за един месец.
Възможно е да променим някоя от наградите при изчерпване и да я заменим с друга на приблизително същата стойност.
Наградите се изпращат в рамките на 30 календарни дни на посочения адрес.
При поръчка на награда точките се взимат и не може да се откажете от нея, а точките да бъдат върнати.

Получаваш по 1 точка за всеки поканен приятел и по 1 точка за поканените от твоя приятел приятели.
Може да взимаш подаръци всеки месец или да събираш няколко и да вземеш някоя от големите награди!

А СЕГА ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ПРЕДИ ДА ЗАДАВАТЕ ВЪПРОСИ

Първо: Никой не изисква от вас да каните приятели.
Второ: Просто даваме награди на хора поканили приятелите си тук
Трето: Всичко е на добра воля.

Най-често задавания въпрос: защо нямам точки?
За да ви се брои точката поканеният от вас приятел трябва да отговаря на тези условия:
1. Да има снимка в профила си
2. Да има активност минимум 30%
3. Да е регистриран от уникален IP адрес
- Не забравяйте, че ще получавате точки и за поканените приятели на вашите приятели!

Ако сте получили точка за приятел, но активността му падне под 30%, точката се взима обратно (отново защита срещу фалшиви акаунти, трудно може да се подържат примерно 20 акаунта от един човек, по лесно ще му е да намери 20 реални потребителя ;), качи ли се на 30% пак - връща се точката.


Нито една от наградите не е ограничена в бройката.

Вие само ни лъжете, всъщност не давате никакви награди!

Това не е вярно. Може да видите и да се свържете с хората печелили награди. Чувствайте се поканени да пишете на всеки един от потребителите, за да се убедите в нашата коректност.


По доло ще намерите линк за регистрация :



Забележка:

Линка е с мои реферал. Ако съм ви помогнал с темата ще ви помоля да се регнете през линка по горе

забележка на крокодила - линка е изтрит, дееба мръсния спамер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов