[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - НАЦИОНАЛНА СРЕЩА 2005г - 29,30,31 ЮЛИ!!!!

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 277 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 3:51 pm 
Offline
ИдЕот Гимнастик
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 04, 2005 2:36 pm
Мнения: 1767
Местоположение: Atlantis
iskupah seeeeee ho ho ho sa sum mokur o6te '0_0;
hijata be6e pulen skruc ma na koi mu dreme kat si napravihme kupona e az malko prospah polujenieto no sa da ne se hvurlqm v podrobnosti vsi4ki bqha hiper gotini poslednata ve4er i mnogo piqni :P
e da anime ne gledahme mnogo no ima6e ps2-ka na koqto se kanih da cukam no ne stana trafika be6e golqm tam :/ ni6to drugiq put ^_^
pone horata me zapomniha po4ti 99% sus smeha mi ako ne s drugo nqkoi dori 6tqha da me trepat 4e gi subuih s takuv :)
az se izmuknah ot dunera na istinata 6toto gonih Loki da mi vurne obuvkite gat ne 6te6e da mi gi dade :P

_________________
You make me feel...like I had a heart. It's kind of...funny...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 5:01 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Ето ви и от мен мненийце, допълнено със съвети към хората, които ще ходят на втората среща. Дано да са ви от полза.

От хижата очаквах малко повече, особено след всичките суперлативи, които се изляха. Реалността, обаче, as usual се оказа малко по-влажна и мухлясала :) А сега, след като тръгнах с минусите, да продължа:
- Банята беше доста екстремно място, нашата тоалетна даже дъска нямаше, така че освен ходене по разните му там нужди, се налагаше да правим и някаква странна гимнастика над порцелановото биде. Здравословните начинания в култовото място, не се изчерпваха само с това - аз поне мога да се похваля, че на два пъти моржувах успешно, макар и краткотрайно и много се гордея със себе си. Разправяха, че имало някаква рядка твар - топла вода, но се оказа по-митична и от Йети, което на два пъти видяхме, като единия път даже можахме да го погалим. Топлата вода нито я видях, нито я погалих, да не говорим тя мене :)
- Храната беше доста скъпичка, но то си беше за очакване - все пак хижа е това.
- Комарите, ако и да не бяха като птички, кръволочеха като пет стада Дракули. В момента, благодарение на досадните сърбящи бабунки леко съм поразширила и без това немалкия си обем и съм на прага на нервна криза. Съветвам втората вълна, сериозно да си помисли за някакви мазила, спрейове, мрежички, тенекиени дрешки и квото там може да се вземе, за защита от и нападение срещу бруталните насекоми. Само да ви предупредя, че ако сте решили да ползвате от таблетките Райд дето се включват в контакта - няма смисъл, защото:
- По стаите нямаше ток. В смисъл, имаше лампа и тя светеше. Имаше и контакти, даже в тях можеха да се слагат съответните пригодени накрайници и... дотам. Никакъв ефект. Контактите в механата работеха, както и тези в коридора. Зареждането на GSM-ите се превърна в приключение. За следващата хижа, ако искате си направете организация - списъци и опашка, може и купончета да раздавате. Но най-добре си ги заредете хубаво преди да тръгнете :)
- Не съм особено запозната с детайлите около екшъна с хижарите, но поне аз не бях ни най-малко очарована от спешната евакуация в 9:30 сутринта. Беше леко неочаквано. И нелюбезно.

Сега, ако четейки горното сте се отчаяли дотам, че да не искате да ходите, ще ви кажа, че ще сгрешите адски много. Защото всъщност, въпреки тези дребни кусури аз поне си изкарах страхотно! Ето ги и плюсовете:
+ Любимите хора около мен. И всички останали - беше ми толкова хубаво с тях. Въпреки внушителната бройка нямаше големи ексцесии, което си е постижение - казвам го като добро стадно животно, влачило се на много места с много хора.
+ Красивата природа - ми хубавица ни е родината, какво да я правим. Пък и на временце случихме - долу в ниското може да сте се пържили, обаче ние горе се пекохме. Прохладните вечери бяха...ами прохладни. И много приятни - небето беше обсипано със звезди, имаше светулки (или по-скоро светулка, аз само една видях), имаше огън в умерени количества, изобщо, много гот беше!
+ Механичката беше чудесна - много уютна и успя да ни събере. С голям кеф бих я посетила пак, още повече, че:
+ Манджата беше страшно вкусна. Аз като любител на по-алтернативните яденета по едно време се нахраних с качамак - ама просто най-добрият евър! За скарата и шкембето трябва да се консултирате с мършоядите в тайфата - не чух оплаквания за всеки случай. Тараторчето беше чудесно - нямаше копър и орехи, наистина, но поне на чесън го бяха докарали.

Сега, вече разбрахте, че аниме не гледахме много, но поне си напълнихме очичките с АМV-та, повечето - родно производство. SSJVegetta i KnX - респект, респект! Свалям ви шапка - не съм и подозирала, че сред нас има такива майстори. Мезето просто няма какво да го коментирам - всички знаете, че свежите идеи бликат от него като гейзер. Не знаех, че хентай-AMV-тата можели да бъдат толкова забавни :) Да не говорим за изродската среща на Fumoffu-тo с Pink Floys - The Wall, което си ми е личният фаворит :)
Косплея също беше готин, въпреки, че хич не си падам по такива неща. Хората много се бяха постарали - дяволката беше просто супер, също и момчето, дето се беше костюмирало като герой от Street fighter (моля за прошка, ама не помня нито неговото име, нито това на героя му). Имахме cat-boy (Зак това), също и нинджа от Коноха (Алукард, доколкото си спомням) от някой клан, в който се бият с бейзболни бухалки (даже и аз я подържах малко, вдъхва респект нещото) :) Всъщност бейзболните атрибути бяха допълнени с топка и ръкавица от Майк, който косплейваше бейзболист-побойник от...а сега де? Забравих името на анимето... Мезето се беше маскирал като Кин-чан от Голдън бой. Тъй като ни беше събрат по кенеф (ОНЗИ кенеф), искрено се надявам да не се е вживял прекалено в ролята си :)
Столът на истината също си имаше моментите, макар че както гледам за следващата среща може да го направите с параванче - ако искате да чуете и по-срамежливите от нас. Ок, бе хора, аз се върнах в къщи нахапана ЕДИНСТВЕНО от комарите! Нищо няма да ви стане, ако поприказвате за себе си пред останалите - даже е много приятно! :)
Само си пригответе отговор за пижамата. Много е важно!
Преди АМВ-контеста хората поцъкаха малко електронни игри - Samurai Showdown, ако не се лъжа (има ли въобще такава игра? Много съм застреляна в тая област шъ знаете, при това не само с водно пистолетче). За повече инфо - ще чакате някой от постовете на по-запознатите. Аз падам от Марс :)
По едно време се спретна и турнирче по канадскъ борбъ. До там, докъдето гледах, Сашо-сан просто безапелационно размазваше всеки, който си мереше силата с него. После какво е станало - не знам. Счупени ръце, не се чу да има.

Та това е, май. Поизчерпах аспектите в общи линии, въпреки че сигурно е останало още за казване. Като тегля чертата и направя финална равносметка се оказва, че преживяването си е струвало всяко левче и всяка минута. И искрено съжалявам, че няма да мога да го повторя :(

ПП. Егати ревюто излезе - не знам това, не помня онова...Срам, срам :)
ППП. Еликс-чан, домо аригато! Ще ти се нахилиме хубаво за отплата, обещавам :)

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 5:44 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:43 pm
Мнения: 664

_________________
There is a portrait on my wall...of serial murderer!Life is just a perversion!Who am i!I am a murderer!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 7:15 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
:evil: абе много сте хитри! що не направихте отделна тема?!?!? айде ше си прасна мнението тук, мародератора после ще се погрижи за това...

първо: на някои хора ако съм им се видял прекалено нервен, ми така си беше, щото: в петък бях спал 4 часа, цял ден бях на работа и без да се прибера до нас взех Еликс, Тифа и Хидрос и се качихме. по пътя само и треперех на колата да не прегрее - и това си е натоварване. вечерта докато се свърже всичката техника и докато се уредят нещата още търчане насам-натам.... а сега ми е яко тъпо, заради магариите на хижарите, щото сума ти работа не можа да се досвърши!!!!

за хижарите: когато преди 2 седмици ходихме да уговаряме с тях нещата беше коментиран въпроса с оставането в механата през нощта и с напускането на стаите - хижаря ни каза, че ще е отворено през нощта, и че в неделя трябва да се напусне в 12:00, не в 9:30... уви, явно бяха решили да се отърват от нас по-рано от планираното. жалко за тях, повече няма да сме им клиенти...
Обаче: тез хора им направихме бесния оборот за 3 месеца напред, и въпреки това ни прекъснаха кулминацията на събитието! точно в 1 часа да ти кажат "лягай си" - непростимо!!! затова следващата среща няма да бъде на хижа Планинец. :twisted:

за техниката: питаха ме "кой те би по главата да носиш толкова техника" :roll: ми... това е моя начин да допринеса за това събитие, и няма да понеса да липсва нещо, което през това време спокойно да събира прах у дома.... признавам, че щайгата ми е голям боклук, насичаше на няколко места, за което се извинявам, но ще гледам за следващия път да сменя основно хардуера :D усилвателя за колоните също, че трябваше AlDim да докарва неговите...
за щастие няма нищо счупено или липсващо, освен микрофона, на който му видяхте сметката и едната ми сребърна гривна, която не понесе пянската ми простотия и хвана гората...

за яденето: вярно е, че е страхотна кухнята, само да беше по-евтинко...

за АМВ контеста: журито бая се поизмъчиха за най-доброто АМВ, което значи че или всички за супер зле (пхахахах) или всичките бяха много добри :)
Моите фаворити: за екшън е АМВ-то с Наруто ( аз съм Наруто хейтър), за драма на Снайпера - Believe in dreams, за фън - пак на Снайпера - Keitaro vs Reiko...
радвам се, че ви хареса първото ми сериозно АМВ - стената, май не можахме да се разберем какъв жанр е в крайна сметка...
за хентая няма да споменавам кой е победителя...

за аниметата: AlDim пак ни поднесе от онези по-шантави анимета, на които първо се псува, после се мълчи и накрая се крещи от кеф...
за съжаление поради хижаря не остана време да гледаме още :evil:

за шъбота фечерхххх....: много се бях намотал, съответно падна голямо уважение със всички покрай огъня, много ревахме, драхме и гъргорихме, наргилето направо изби рибата, абе стана си екстра купон! само да не беше хижаря....

за неделя сутрин :evil: : будят ме начи в 9:30 след тежък запой, и ми викат "трябва да освобождаваме стаите", аз не знам къде се намирам, не мога да си намеря половината неща, главата ми определя световните посоки на автопилот, а трябва да се изнасям.... хижаря да му.....&@##$&%!!!!
излизам вънка, гледам хора с подобна участ седят и се въртят и се чудят откъде им се стовари тази случка...

Сега ВАЖНО!!! за снимките и АМВ-тата!!! качвам ги тук: http://chise.ludost.net/upload/meze/Nat ... ng%202005/

но поради бесните ъплоудъри не стигна място да кача всички АМВ-та!!! така че моля изтрийте разни работи дето няма да ви трябват, за да мога да продължа!
поради неразбории с изгонването ни от хижата Cruelty не можа да свали останалите снимки! един друг пък нямаше кабел за апарата и не можа да свали нищо, също така имаше много хора с фотоапарати с лента - очаквам да ми пратите снимките да ги кача на едно място! няма да гася компа, ще седя в IRC и ICQ нон стоп, обаждайте се!

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 7:45 pm 
Offline
Defender of Faith
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 12:49 pm
Мнения: 1407

_________________



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2005 8:09 pm 
Offline
Pantsu Master
Аватар

Регистриран на: Пет Май 09, 2003 8:52 pm
Мнения: 4462
Местоположение: Canada
Пишете в темата на Morz! А който вече е писал тука да си пейстне коментарите там!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 277 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов