anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2009 10:50 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Много пъти съм шофирал нощно време по тъмни извънградски пътища, но не ми се беше случвало да заспя с отворени очи :shock: Мислех че тея работи се случват само на ТИР-аджии дето шофират с часове и часове.
Много е шибано! Изпадаш в някакво полусънно състояние, тялото ти е почти напълно отпуснато, само ръцете механично коригират посоката на волана, двигателя мърка монотонно, уж гледаш в арматурното табло и пътя, а всъщност блееш. Усещаш че вниманието и реакциите ти клонят към нула и трябва да се разсъниш, но всъщност си викаш "още малко и съм в къщи, ще се наспя, ще издържа" и нищо не правиш. И по някое време се случва и самото заспиване - няколко секунди ти се губят, сепваш се и осъзнаваш че си минал 100-200 метра без спомен за тях, при това без да си си затворил очите...
Вчера докато се прибирахме от Пловдив ми се случи, на няколко пъти. Единия път бях в лявата лента по магистралата и един искаше да ме изпреварва и ми присветна с фарове и се прибрах в дясната. По-късно докато бях и на широката и права отсечка вече в Софийско отново заспах.

Друг път няма да тръгвам на път без да съм пийнал поне едно кафе >_<

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 10:25 am 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389
На мен ми се е случвало да заспя също. След няколко нощни бях в задръстване на жълтите павета. Посред бял ден си заспах в колата като пич. Понеже имаше лек наклон и явно съм спрял да натискам спирачките по някое време, та се събудих като чукнах в бронята на предния. Нямаше удар щото разстоянието между двама ни беше малко, но си бях заспал с отворени очи при силна музика.

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
все още не съм заспивал по време на шофиране, но неведнъж съм се отървавал от катастрофа на късмет. при всеки дълъг път ми се е случвало да "срещам" разнообразие от идиоти.

иначе, заспивал съм дори прав, вървейки по време на караул в малоумната казарма.

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов