[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Алтернативна Медицина

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 2:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 3:11 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Имам предвид, че медицината ни НЕ ни лекува. Както казах - потиска и облекчава симптоми, но не премахва болестта. Премахва болестта при някои възпаления и инфекции и при някои хирургични намеси. Останалото сичкото е мижи да те лажем с шепите лекарства дето ги джмокаш цял живот. Това бтв съм си го говорила с дипломиран лекар.

Не казвам по-добре без нея ффс! Как ще кажа такова нещо? Казвам просто, че колкото и по-добре да е отпреди ен на брой столетия, все още не е достатъчно добре.

И що не е достатъчно добре? Първо, щото още не знаем твърде много неща за собствените си тела и за това какво ги прави да се сбъгасят (и как), че да го оправим после. И второ, щото никой не го ебе за психичния компонент в тея неща, а той е доста важен. Медицината ти вкарва агресивния химикал венозно, орално, анално, етц. Тоя химикал е насочен към конкретен симптом. Разкарва симптома или поне го потиска. Болестта си стои обаче. Щото болестта е дошла отнякъде и ни поразява цялостно, а симптома е просто едно от проявленията й, а не е самата болест. Ние сме кат рибата - откъм главата се вмирисваме. Опраи си психичните страдания първо, оттам и тялото ти ще се чувства по-добре. Казвала съм го и друг път - след като видях жена с мнима бременност, с всичките симптоми на бременността, ама без плод в нея, щото ТОЛКОВА й се искаше да е бременна - вече почнах да мисля, че всичко можеш да си направиш на тялото с мисъл. Докато стоях с едно почти сляпо око, научих за хистеричната слепота - където си сляп, щото си мислиш че си сляп. Е моето се оказа истинско, уви. И почвам да си мисля, че си го правя сама - увреждам си сама очния нерв с личната си неврастения. Може да ви се струва дебилна причина, но поне е няква причина. Щото алопатите ми вдигат рамене, гледат ми лезията по нерва на ЯМР-а и не ми дават причина. "Идиопатично" било. Идиотично по-скоро, ама карай да върви.
Психосоматика - изкарваш физически симптом, заради психическо преживяване. Тва психиката е зловещо нещо и ние знаем точно един _|_ за нея. Оттам казах, че ПСИХОСОМАТИКАТА трябва да се ползва от медицината, а не хомеопатията. Медицината трябва да комбинира физическото и психическото лечение - тогава може и да проима някакъв смисъл. Ей на тая комбинация й викат холистичен подход. Ей към това се стреми хомеопатията. Дали го постига е изцяло отделен въпрос. Не отричам, че може да е плацебо ефект, абсолютно е възможно, даже е и по-вероятно. Ама ако на някой му помага - нема лошо.

@секи - Ганди мисля ходи в Белград на всеки 6 месеца, за да си наглежда пациентите там и да изнася семинари. Ще потърся и-мейла на сръбкинята дето му е свръзка там и ще ти го пусна на пм. Оттам вече се разбирайте с нея. Таксата беше доволно солена обаче - 250 евро, а за да ти проследява случая 6 месеца по-късно - още 150. Аз последните 150 така и не ги дадох, щото се чувствах добре и реших, че няма нужда. И още си пазя няколко гранулки от лекарството - ако ми изтрябват ще си направя разтвор с по-голяма потенция от тях. Тая цена ме накара да се поозъбя, ама по света е общо взето стандарт. Намерих го малко с връзки - през приятелка на майка ми, която му е била ученичка, когато тоя е бил в Бг да прави няква школа към бг хомеопатичното дружество. Имай предвид, че това, че аз се почувствах по-добре не прави човека истински лекар - може да е някой шарлатанин, който да ми е повлиял добре в оня момент, когато наистина исках да повярвам в квото и да е, стига да почна да спя най-сетне. Както на малоумните американки им влияят разговорите с некви медиуми, дето ги свързват с умрелите им близки. И както на малоумните българки с екстрасенсите. Квото съм чела от книгите на Шанкаран (превеждах ги от английски на български за майка ми) обаче изглежда смислено, а Ганди диагностицира и лекува по неговия метод.
Трябва да кажа, че тогава си направихме яка разходка до Белград с колата на брат ми, брат ми, баща ми и Сашо. Оставих ги да ядат плескавица и отидох оня да ми задава въпроси, докато ме разреве и така...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 3:59 pm 
Offline
-|- Safeguard -|-
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2004 3:02 am
Мнения: 7580
Местоположение: ||| NetSphere |||

_________________
It's not you, it's me... I don't like you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 28, 2010 8:11 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Къде виждаш да давам аргументи ПРОТИВ квото и да е тука?
Не отричам алопатичната медицина, защото ми е ясно, че колкото и да е зле, в момента е най-доброто, с което разполагаме. Просто виждам доста сериозни проблеми и пропуски в нея. Да, в момента тя ни поудължава живота, но определено не ни прави здрави. Няма кво да я издигаме в култ, щото понастоящем, по този начин тя работи не толкова за пациентите, колкото за фармацевтичната индустрия.

Къде й е познат психологичния момент? Ти попадал ли си на лекар, който да се поинтересува от нещо друго освен числата от тестовете и картинките от рентгена, ЯМР-а, ехографа и т.н.. Да види дали имаш някакъв психологичен проблем. Да ти каже "ок, болен си от това и това и трябва да пиеш това и това. ОБАЧЕ ще те пратя малко и на психотерапия/хипноза/медитация/уотевър, за да можем да преборим и причината за заболяването". Щото на мен не ми се е случвало. Имала съм 2 по-сериозни заболявания, за които съм търсила лекарска помощ и на двете им лепнаха "идиопатичен" в епикризата. Т.е. не знаят кво е и оттам не знаят кво да го правят. За едното си лоча лекарствата и досега, всеки ден. За другото, попаднах на свестни хора тука в Канада и те казаха, че лечението е стероиди, ама няма много смисъл от него, та да го правя ако пожелая. Не пожелах. В България веднага решиха да ми бият стероидните инжекции в окото, ама ги отсвирих.

А дизайна на тия лекарства ако знаете как се прави... Аз имам някаква идея, понеже съм слушала по семинари в унитата, а и имах QSAR в магистратурата си по изчислителна химия - там основно ни занимаваха с това. Всичко е статистика, ти ако си извън средностатистическото, може и да си умреш от тях като стой та гледай. Трябва да си средностатистически като метаболизъм, да си грозно усреднен. Ако не си - тъф лък, да си бил.
Питай бтв някой лекар има ли представа какво се случва с метаболизма ти като вкараш повече от 2 различни лекарства в себе си. Отсега ще ти кажа - няма. Знаят ужасно малко за това как лекарствата взаимодействат помежду си и с тялото ти. На мен ми е леко мъчно за старци като дядо ми, които от години пият по една шепа лекарства и понастоящем им включват НОВИ, които да се борят с това, което предишните са поразили. Ще кажете, ако не бяха лекарствата, щеше да е умрял досега. Еми това е мислене, лишено от амбиция - човек трябва да иска по-добро лечение, за да го търси и получи.

А що не са доказани "психологическите моменти"? Щото няма да донесат много кинти на разни хора, затова. И щото твърде малко хора имат интерес човечеството да е здраво. И щото са доста субективни и ще е доста по-трудно да се проучат добре отколкото да се направи грубата средна статистика и всички да се тъпчем с един и същ химикал, въпреки че сме толкова различни като метаболизъм и болест. А и това ще заприлича на алтернативна медицина - а медиците не искат така, щото ги е срам. Разбираемо, хората, които практикуват алтернативната медицина са олигофрени и аз не бих искала да ме асоциират с тях. И т.н.
Фармацевтиката пък подхваща докторята още от университета. Подковава ги да й робуват. Там е нема такъв бесен бизнес - който плати и рекламира повече, неговия продукт се продава без оглед на това става ли за чеп за зеле. Сега се сещам за ваксините против свински грип, които не бяха изтествани достатъчно обаче се пуснаха на пазара, за да се изцоцат максимално много пари от истерията. Имаха неприлично много странични ефекти - тук в Канада забраниха няколко от марките и продаваха само една, дето уж била най-добрата. Дори тя успя да поболее някои познати, дето си я вкараха. И т.н. Това, което медицината прави в момента е супер грубо и неефективно. Все едно да стреляш по мухи с базука. Може и да убиеш мухата, ако я уцелиш и тя не ти избяга по тъча, но определено ще ебеш майката на ландшафта. Безумно е и трябва да се промени. Хубавото е, че тук на Запад почват да обръщат повече внимание на психологията и се опитват да комбинират за тежки заболявания като рак и т.н. нормално лечение и психотерапия. Правят го с леко грешната насока да пребориш стреса от САМАТА болест (и да се настроиш по-позитивно), а не САМАТА болест, но поне е някво начало. Ако даде добри резултати, барем някой се хване да прилага този подход и другаде.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 28, 2010 11:55 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Баба ми която е лекар от време на време разправя как веднъж и излезнала някаква гадна пъпка, май кокоши трън (това се лекува доста бавно), обаче на другия ден имала важно виждане с някви хора и не можело да е грозна, и вечерта много силно се напънала и и казала на пъпката да се маха, каквото ще да е, и на другия ден била изчезнала. Не знам точно каква е била пъпката, но че наистина е изчезнала е сигурно.

Иначе аз знам каква е причината за мойто кръвно. Но само със знанието кръвното не спада, и си пия кротко пенсионерските хапчета вече от два месеца.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 01, 2010 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 4:48 pm
Мнения: 1611
Това с баба ти е много интересно @.@ Ама кокошия трън, до колкото знам от моите баби, понеже имат и те, ама по краката, е по-скоро някакво рогово образование на кожата... абе и аз не съм много сигурна какво точно е, но съм виждала и е едно такова като израстък малко @.@ Сигурно пъпка е било на твоята баба :)

А иначе имах един приятел, който можеше да отпушва носове и да ми оправя главобола с "енергия" както той казваше. Били му отворили няколко чакри преди години, някакъв сенсей по бойни изкуства и от тогава можел да лекува главобол и подобни... Не знам колко е било така или аз съм си го самовнушавала, но наистина действаше @.@

Честно казано обичам да вярвам на филмите, където се говори за заключена енергия и някаква ментална сила в човека, способна да лекува. Някъде бях прочела една мисъл на някой си от сорта на : "Защо когато човек се нарани 1-вичният му рефлекс е да се хване за раненото място? Защото по този начин би могъл да си излекува/облекчи раната, ако енергията му беше отключена" sort-of :)

_________________
I just don't care if it's real!
That won't change how it feels!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 01, 2010 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037
кокоши трън се оправя много лесно, при това без ходене по доктори и болници, където:
*) третират с течен азот - не помага
*) третират с електричество - не помага
*) имаше още некаф метод, който не помага, но не го помня

от собствен опит срещу два тръна, махането става така:
1. накисва се в гореща вода ръката/крака (най-често там излизат) достатъчно дълго време за да омекне кокошия трън.
2. остъргва се старателно както се стържат бабешки мазоли.
3. нагрява се яко едно малко гвоздейче на спиртна лампа и се забучва смело в кокошия трън.
4. точка 3 се повтаря няколко пъти докато започне да пари (в началото съвсем нищо не се усеща - не е за вярване, сравнено с визуалния ефект).

след време вече умрелия кокоши трън изчезва сам като най-обикновена рана с коричка.

загряването в точка 3 може и да се прави и с поялник с остър връх. така направи един, понеже в наши дни по-лесно се намира поялник, отколкото спиртна лампа.

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 01, 2010 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 4:48 pm
Мнения: 1611
!! Това е много полезно инфо! Ще го кажа на баба, ако пак и излезе >_<

_________________
I just don't care if it's real!
That won't change how it feels!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 01, 2010 10:36 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Btw, почетох от линка за homeopathy body count-a. Толкова е малоумно, че кредибилити-то му е същото като на олигофрените хомеопати. Няква умряла от СПИН, докато била на хомеопатично лечение. Следователно, хомеопатията е виновна - все едно ако беше на някво друго нямаше да умре.
Някви, дето са били на финалната права към смъртта, болни от рак и т.н. умрели щото ползвали хомеопатия в последните си мигове. Глупости на търкалета. Имаше и валидни примери, но наличието на ей такива наебва целия замисъл.
Особено яко беше едно за някъв хомеопат, дето правил липосукция на някъв тип и нещо се сговнясало. Следователно хомеопатията е виновна. ВТФ?

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 01, 2010 10:50 pm 
Offline
-|- Safeguard -|-
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2004 3:02 am
Мнения: 7580
Местоположение: ||| NetSphere |||
Същото важи и за разни анекдоти за баба ми дето се изцерила, прогледнала и проходила щото се подстригвала само на пълнолуние.

Когато се докаже, че действа консистентно по-добре от плацебо, догава елате да го възхвалявате.

I won't read walls of text!

_________________
It's not you, it's me... I don't like you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 1:59 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
А, това за бойните изкуства си има много просто обяснение :) като години наред си подлагаш тялото на натоварване, то става резистентно към определеното натоварване, в случая - бой, ходене по стъкла, лежане на пирони, забиване на копие в гърлото и т.н. :lol: Така е между другото и с всичко останало. Нали имаше разни истории как започват да се приемат малки количества отрова, постепенно увеличаваш количствата и накрая можеш да изпиеш смъртоносна доза за друг човек, без нищо да ти стане :lol:

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 6:51 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
lud.pruch, примерът щеше да е як, ако лицето си имаше някакъв хабер от метаболизъм и кво се случва с него като вкараш отровата в организма. Още в древността, Хипократ (май) беше казал, че няма отрови - има дози. Ти ако искаш, можеш да се отровиш до смърт и с готварска сол. За да подейства едно вещество като "отрова", а не като "лекарство", то трябва да е в определена концентрация. Под тази концентрация то няма да се прояви така. Хомеопатията работи с много ниски концентрации, та възможността да си блокираш важни стъпки от метаболизма с разтворите й е нищожна. Оттам - тя не може да те отрови. Не и по начина, по който сме свикнали да мислим за "отравянето". Тя, евентуално (ако концепцията й е вярна), може да ти направи промяна в организма в по-далечен план или със симптоми, които не са баш на отравяне, а на болест, която съответства на това лекарство. Което ме връща към пневмонията на мен и майка ми след като пихме хомеопатичен лахезис, който бтв се прави от няква змийска отрова. Изписват го за хора с проблеми с кръвообращението, варикозни вени (майка ми) и болезнен и твърде обилен цикъл (мен). Междувременно, облекчавал дихателни проблеми и т.н. Според хомеопатичния принцип, подобно се лекува с подобно - т.е. изписваш на човек с варикозни вени нещо, което съсирва кръвта (като тая отрова). На човек с дихателни проблеми му изписваш нещо, което причинява такива. Това, което съм чувала от хомеопати е, че ако прекалиш с едно лекарство или пиеш лекарство, което не ти трябва (най-честия случай, понеже хомеопатите са дебилни и лекуват като алопатите - изписват ти лекарства според симптомите ти, а не според конституцията ти), можеш да почнеш да показваш симптомите на лекарството. Не знам дали пневмониите ни бяха от лахезиса или нещо друго - може да е било съвпадение някакво. Но определено, ако хомеопатията наистина действа, не трябва да се изписват лекарства за щяло и нещяло с мисълта - "е то е много разредено, и да не подейства, поне няма да навреди".

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2006 4:48 pm
Мнения: 2100
Местоположение: sofha-ha
Абе имаше някав дето разправяше, че 10 години е бил на фотосинтеза - само вода и слънце. Ай всички като него :lol:

_________________
Check it with your eyes shinjitsu or gensou sagashite
Check it with your feel uraka omodeka! hikari ka kage ka!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 12:58 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
имаше и един дето пиеше бензин вместо да яде, казваше че с 3-4 чаши на ден си живеел добре :lol:

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 22, 2010 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 9:20 am
Мнения: 490
Местоположение: Анкх-Морпорк

_________________
Եվ լեռները վախենում են փողի


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов