[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Близки срещи от третия вид

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 5:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 12:36 pm 
Offline
Зелен и злобен
Аватар

Регистриран на: Пон Май 05, 2003 1:35 am
Мнения: 4234
Местоположение: София
Повечето случаи, на които съм попадал са основно някакви варианти на bipolar disorder (поредния термин, дето не го знам на български), но има една девойка, дето заслужава споменаване.

Nick-а и между нас е "лудата крава". Девойката всъщност е доста хубава (като изключим някои прекалявания с лака за коса) и в общи линии нормалната мъжка мисъл в момента на запознанството е "хм, бих спал с нея". Минава по-късно.

На около 30 е (не и личат особено) и от тях около 8-9 е ходила на психоаналитик. Учи и психология (на принципа, че всички там се опитват да разберат на тях какво им е). Т.е. тя си е била бая лабилна от доста време, след което и се изсипват допълнително три събития - баща и умира, тя катастрофира бая сериозно, а отделно прави аборт (на около 29), щото гаджето и тогава (един всъщност сравнително свестен човек) не е искал деца.

(следващото са основно преки мои наблюдения от излизане с нея, аз нали имам вредния навик да дебъгвам хора)
Тя има три стадия. Първият е нормален - можеш да си говориш с нея съвсем нормално, да обсъждаш живота, вселената и всичко останало и е ок, въпреки че не е от най-просветените хора.

Втория е дразнещ - тя се дразни от разни работи, говори по-високо и като цяло и тя дразни (оплаква се от странни дребни работи или на един концерт през 5 минути идваше да ми обяснява нещо). Може да си е нормално за нея (познавам и други такива непоносими жени), но поне за мене е гадно.

Трета фаза е побъркване, основно като наистина я хване алкохола (тя пие вече почти постоянно). Настроението и скача между двете крайности постоянно - скрива се в тоалетната да плаче и да крещи по телефона на бившия си, смее се и вика (т.е. почти няма тихи периоди), разказва си историята. Аз в един такъв момент съм я прибирал и вървяхме 200 метра за половин-един час, в които освен всичко ми беше предложила да и направя дете. Дърпаше се, половината време искаше да ходи да си допие (тя е сумарно 45 кила и изобщо не ми е ясно къде събира всичкото, което поглъща, аз щях да съм умрял).

Други известни неща (които съм чул от първа ръка, но не съм присъствал) са как след като я изпратихме една вечер от нашата си кръчма ("Кривото", дето се събираме всяка сряда), защото беше супер пияна, таксиджията се върна и обясни на тоя, дето го повика, че ще трябва да плати за пътя и за почистване, щото тя освен, че не платила и се напикала на задната седалка (което всъщност не е за пръв път).
Освен това продължава да тормози бившия си, заплашвайки го с разни хора от нашата компания (те наскоро минали през неговия бар и останали силно учудени от цялата работа).

Последния случай е как в общи линии предлагала пари на човека, дето ни запозна, за да спи с него.

Честно казано, случая е повече трагичен, отколкото плашещ или смешен. Всички са вдигнали ръце, иначе можеше да помислим да я въдворим някъде да се детоксикира и малко да се поосвести, щото да спре да пие е първата стъпка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Звучи Nice. Най-отговорно искам да и предложа терапевтичният си пенис. Няма по-добър начин да се успокои друго човешко същество от телесния контакт. Това е научно доказано. Доброволно ще жертвам 22 годишното си тяло за 2~3 вечери в името на нейното психическо здраве. Такива саможертви трябва да се правят... без майтап.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 1:40 pm 
Offline
Зелен и злобен
Аватар

Регистриран на: Пон Май 05, 2003 1:35 am
Мнения: 4234
Местоположение: София
Има хора, които не искат да им се помогне, но изглеждат по такъв начин. Както казах, тя е на около 30 и изглежда наистина добре, мислиш ли, че си първия с терапевтичен пенис, който е минала?

В общи линии за там си трябва професионалист психиатър и въдворяване за известно време. Поне. Сам човек да се хване по-скоро ще го отнесе, тя все е прихванала нещо от преподадената и психология и може да я прилага подсъзнателно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Тя през живота си може и да е поела много пениси, но нито един от тях не е бил моя...

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 10:19 pm
Мнения: 38
He has the magic stick ;)

Иначе за момичето, има два подхода:

1) Ровене в калта, докато се разбере точно защо пие и е нещастна; тя може да си мисли, че знае, но надали знае. После е лесно.
2) Намираш и някой, който игнорира всичките и бесувания и се държи, все едно нищо необичайно не се случва.
Обикновено човек решава, че е ненормален, докато се сравнява с другите. В повечето случаи просто се сравнява с грешните хора ;) Та ако тя си мисли, че е ненормална и това я тормози, просто трябва да и се втълпи обратното и готово.

Най-добре за нея е да се комбинират тези двете, но това ще отнеме много време и много нерви на този, дето се занимава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 5:38 pm
Мнения: 74
Интересни истории има в тази тема.

>> The--Butcher

не всички се лекуват като теб :roll:

_________________
котараци на рояци


Последна промяна ръ цъ на Съб Авг 21, 2010 5:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 5:55 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Уф, аз колко такива жени познавам...Ако трябва всичките да ги опиша, ще изглежда като научен труд.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 12:47 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Опиши само най-лудата :lol:

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 05, 2009 8:12 pm
Мнения: 698
Местоположение: where angels fear to fly
@ Сиера, а трябва!

Почваи да описваш : ) Ти нали учеше психология също? Кеке

@ он топик

Имам луд родител, но никога не съм се задържал около луд човек. Или поне аз така си мисля, други хора може да се опишат по различен начин.

Не знам как да опиша психично нестабилен родител, особено когато е собствен :/

_________________
I found a flame in the burnt out ashes... burn out, burn out!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 2:02 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Тематично, вчера като се прибирах от Унито, ме сполетя поредния калгарски психопат. Тия тука са много - може би се дължи на здравната им система, която явно не намира за нужно да прибира лудите за лечение. Наистина, толкова много изтрещели, говорещи си сами и пеещи си нещо хора, колкото видях тук за 2 години, не съм виждала в България за целия си живот.

Та въпросния дето ме налази вчера беше изключително женствен. Чупеше китки и говореше като травестит. Беше чист и добре напарфюмиран и с няква странна прическа, която постоянно попипваше. Като се качих в трамвая той вече беше там, просто дойде и се пльосна на седалката срещу мен по няква причина. И веднага започна да се усуква и да се опитва да ми говори. Аз бях със слушалки в ушите и таман си бях надула Горгорот, та не чувах нищо. Видях го, че не е добре и реших да се правя на разсеяна, белким му писне и ме остави. Е да, ама в тоя момент влязохме в тунел, ушите ни заглъхнаха от смяната на налягането и онова почна да се гърчи, да пищи и да пляска с ръце насреща ми. Изтървах се и го погледнах и му се усмихнах. И то ми се хвърли на врата и почна да ме целува...

Някак успях да блокирам офанзивата и да го откача от себе си, бутнах го да си седне на седалката, махнах си слушалките и му казах да си седи на гъза - тогава го чух кви ги дрънка. Едва му се разбираше приказката и всяка втора дума беше псувня - всичкото това с оня травеститски глас. Изкарах 10 интересни минути, през които бях накарана да му закопчая някаква гривничка и впоследствие ръката ми беше целуната от благодарност. Той обаче бързо се отегчи от мен и почна да крещи нещо на някакъв доста ячък реднек чичко с АС/ДС тениска, който реши да се прави на разсеян като мен. После се излегна назад, с което всъщност удари с главата си главата на някаква дребна, седяща зад него женичка. Обърна се и й каза по особено нецензурен начин да разкара шибаната си коса от главата му. Тя скочи и избяга в другия край на вагона. Тая сценка се повтори и с една баба, която седна на мястото на оная женичка... Аз реших да не си сменям мястото, понеже от тоя не ми лъхаше на опасност.

Това бтв ми напомня друга случка в рейс 83, който подозирам заедно със 72 е сред най-инфестнатите от изроди превозни средства в света. Прибирах се от химическия тотално разкапана след 12 часа там, 7 от които - изкарани на крак в лабораторията. Качих се в рейса и той по традиция беше тъпкан. Но не щеш ли - насреща ми празна седалка до някакъв чичко! Пласирах се там без да се замисля, че седалка в тъпкан рейс не остава празна току така. И причината не закъсня да се появи - пичът до мен взе да си говори сам. Нема такъв диалог! Наистина все едно имаше някакъв невидим събеседник. И обсъждаше пътниците в рейса с него. Как да е - на няква по-следващата спирка се качи една баба носеща кофа с цветя - стара, стара, ще се счупи всеки момент. Стана ми жал и й отстъпих мястото - наистина от жал й го отстъпих, в оня момент бях толкова изморена, че изобщо не ме интересуваше тоя до мен кви ги върши. Бабата се трогна и ми подари цвете. Минута по-късно оня си заприказва сам пак. Няма да забравя какъв укоризнен поглед ми хвърли бабето... Замалко да я питам иска ли си цветето обратно...

@маниакс - тая не е биполярна. Те по друг начин се държат май. Менкат манийни с депресивни периоди през годината. Имаме един такъв в Шадоуденс - активизира се като влезе в маниен период и почва да ни призовава да ходим по разни граждански протести и т.н.. Като не се трогнем особено от призовките му, настъпва някакъв епичен скандал. После го сполита депресивния период и изчезва за няколко месеца. Сега примерно се е кротнал. Но него бих го характеризирала по-скоро като дразнещ и нежелаещ да разсъждава и да води адекватен диалог човек. Не баш като наистина много болен луд. Между другото, биполярното му разстройство се е отключило в Канада. Аз също имах психически срив тука. Магнитар има канадски паспорт, което ще рече, че и той е прекарал известно време тук - няма да се учудя ако точно тогава е изтрещял. Нещо й има на тая страна...
Тая мацка е яко травмирана от лошите случки и сега алкохолизмът я досъсипва. Пишка няма да я оправи, особено неопитна като тая на Бъчъра. Трябва й професионална помощ.

@Реаниматор - разбирам те чудесно. И аз имам такъв родител. Трудно е.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 2:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 5:38 pm
Мнения: 74

_________________
котараци на рояци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 3:11 am 
Offline
Котката на крокодила
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 9:12 pm
Мнения: 2997
Местоположение: в кучешката колибка
аз като се замисля чак такива изтрещели преживявания МАЙ не съм имала... поне не се сещам в момента... Ако се сетя за нещо ще пиша непременно :lol:

Иначе Моргот и аз го познавам - от форума на Егмонт, и ми стана много смешно като го четох това сега. :lol: :lol: Визията и държанието му са по-особени, ама чак до такива висоти не се е стигало... честно казано не съм и обръщала особено внимание

_________________
Screw world peace, I want a PONY!!!!

http://z0r.de/63


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 3:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 5:38 pm
Мнения: 74
Моргота е пичага от всякъде бе, к'во искате?

_________________
котараци на рояци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 10:18 am 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Хм, за жените - аз съм имала едно подобно на оная гадже - тя си беше типичен бордърлайн - като цяло беше що-годе ок, като не пиеше, но напиеше ли се почваше да сваля други жени пред мен, душила ме е, хапала ме е по време на секс (и то болезнено). Принципно повечето жени много ни привличат такива лудости. Аз, добре, че се осъзнах. Сега е вече година-две с едно друго момиче и част от нещата продължава да ги прави - наскоро, например, пак сваляше някаква жена пред гаджето си и се събличаше по сутиен. Направо се чудя с къв акъл съм била с тая жена и направо свалям шапка на настоящето й гадже, че е толкова дебелокожо.

Същата девойка наскоро ми звъни в 6 часа сутринта да сме се видели и ме събуди. След това не дойде. Звънях й цял ден да видя к'во станало, щото тя е с едни такива суицидни тенденции и се притесних. Тя ми звъни в 8 вечерта - била спала цял ден. Тя ме пита едва ли не как съм посмяла да се притесня за нея и какво толкова, че ме била събудила в 6. Та, така - казах и к'ва е проста и така ни приключиха взаимоотношенията.

Едно друго гадже пък след скъсването ни (което тя пожела да се случи) реши, че трябва да се самоубива и аз трябваше да я увещавам, че не трябва... Въобще не знам как ги избирам такива шантавели - явно с конкурс.

Колкото до случки в автобуса - случвало ми се е да седна до един без да го загледам - той се оказа циганин и по едно време като почна да пърди - имам чувството, че волево го правеше. Ясно е, че веднага станах.

Сетих се и за един немец, който звънеше в работата и обясняваше, че щял да пусне бомба върху централния ни офис, че сме били евреи, детеебачи и всякакви подобни неща.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 2:01 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Аз доста по-кротки луди съм срещал.
В градския транспорт са предимно два типа:
- говорещи си сами на висок глас на няква определена тематика - примерно политика
- религиозни бабички

Веднъж се возим в авт. 11. Един както си седеше, ни в клин ни в ръкав обясни 3-4 политика дето бяха от управляващите тогава какви били и какво правели.
Друг път се заговорих с религиозна бабичка. Почна да ми говори че само с вярата ще се спасим и т.н. неща, някой испански мисионер сигурно би започнал да си води бележки :lol:

Друг път, докато се рядяхме на опашка за минерална вода пред Халите (тогава чешмите бяха все още зад джамията) един тип застана зад чешмите (доста удобна позиция, всички са обърнати към теб и няма къде да мърдат), извади няква книжка и започна да проповядва. Един-двама го изпсуваха, но той невъзмутимо продължи да си говори, явно с опит и от преден път, че никой няма да си остави мястото, че да го гони. Дудна към 10-тина минути, напсуваха го още 2-3 пъти и си замина.

Иначе в блока на баба ми си имаме една комшийка с недоразвит акъл. С прошарена коса, видимо на над 50 години. Но много бръчки няма, щото предимно се усмихва. Тя е потвърждението на поговорката че лудите Господ ги пази. Живееше с майка си, но тя почина преди 10-15 години някъде. От тогава дойде брат и да живее при нея, който е инвалид мисля 1 клас. Получават някви мизерни пенсии, жилището им е дадено от държавата. Мизерията им е голяма, но всички от входа им помагат - някой даде храна, друг пари на заем, трети нещо дето иначе би изхвърлил (стар телевизор, печка, хладилник). Та номерата на Цеца (така се казва) са следните: Идва вечерно време, звъни по вратите на хората, носи си съдинка и иска следните неща: захар, боб, два домата, зимно време кисело зеле, абе всякви провизии е искала от нас - каквото се сетите като основна храна - искала го е. Някой път иска пари на заем от името на брат си, но винаги са ги връщали и то в срок. Най-редовно седи на пейката пред входа на блока и гледа кой какво прави. Като ме види и поздрави, винаги ми задава един и същи въпрос - къде е брат ми. Отговарям и, а втория въпрос също е стандартен - "кво прави, спи ли?". Ако не и кажа къде е, пък казва че съм го продал някъде :lol: Ако кажа къде е, ама че не спи, пита що не спи. Иначе е голяма хитруша. Преварвала ме е за асансьора, вика "абе чакай, чакай" и ми затваря вратата за да се вози тя. След малко сдърпване с децата на други комшии, няколко пъти симулираше че е наранена и ревеше, комшиите пращат децата за кафе и тя като го получи - ухилва се до уши :lol: А Господ я пази, защото преди няколко години я бутна кола и счупи крак на 1-2 места. Естествено нямаше пари да и слагат пирони, доста месеци лежа, баба ми ходеше да я гледа, носеше и постоянно храна. След това започна да прохожда, първо с патерици, после с онея проходилки дето е като масичка с две дръжки, сега е само с бастун. Здрава като бик...

За лудия братчед на шефа в първата ми работа мисля че съм споменавал. Той си беше освидетелстван параноиден шизофреник. Но кротък, не е буйствал никога, и беше на свободен режим. Живееше в болницата, но не беше надежден за нощни дежурства, та с няколко колеги се редувахме да сме нощна, а той ни правеше компания. Разправяше някакви истории, но без да спира, говори ти два часа, докато вечеряш, гледаш телевизия, оправяш си леглото за спане... Будуваше доста нощно време, будил ни е доста пъти с някви неща дето прави - примерно да се бръсне на мивката, да се къпе в банята и да прави наводнение, да отвори вратата където спиш, за да види колко е часа или да закусва с наша храна от хладилника. Много обичаше да хапва каквото има в хладилника, без оглед негово ли е или чуждо. Като го хване някой, се извиняваше и обещаваше че ще го възстанови, после наистина ходеше и купуваше нова храна от близката БИЛЛА. Голяма душа беше като цяло, никога не е мислел злото на някой, но с тези навици доста дразнеше. Шефа, който беше по-нисък с две глави от него, от време на време го поступваше като непослушно дете... По едно време му бяха забранили да идва в болницата, но той се познаваше с всички пазачи и те го пускаха. Веднъж беше дошъл в 10 вечерта, по домашни пантофи, с някво кепе на главата, на което беше наденал мрежесто чувалче от лук, и като емблема отпред - малка кутийка лустро за обувки. Обичаше и да се облича с гащеризоните на колегите и да се прави на работник от фирмата, което изкарваше шефовете от кожите им (а те и без това си бяха кибритлии)... Накрая го правиха на лечение в 4 км., върна се доста по-сдържан от там, някак си наплашен. Няколко седмици по-късно се преби в блока му. Според очевидци, поставил дъска между балкона и прозореца на съседната стая и тръгнал да ходи по нея, но по пътя загубил равновесие и паднал, от височина някъде 5-6 етажа. Почина на място, главата му се сцепила зверски.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов