[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Близки срещи от третия вид

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 11:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 2:23 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
A, кротки луди - бол - имаше една, която през цялото време ходеше с каска за мотор на главата и една, която си боядисваше лицето розово. Сещам се и за един, който през зимата караше колело бос, по пижама и имаше очила с огледала за обратно виждане.

Колкото до религиозните луди - имах една даскалка, която беше някаква сектантка и носеше някакви религиозни книги и се опитваше да ни ги пробутва. Същата обясняваше как имало все повече гейове на този свят, т.к. жените си изхвърляли дамските превръзки в тоалетната чиния - така попадали във водопровода и т.к. женските хормони не били достатъчно големи, за да се пречистят от филтрите и влизали в питейната вода. И в тоя ред някой мъж като пиел вода, пиел женски хормони и така изпедерастявал.

Имах освен това една учителка по география, която си простираше хавлиените чорапи в класната стая.

Имах и един съученик - Викторчо, който си мажеше сополите върху косите на момичетата в класа (за щастие в/у моята не е смял, т.к. бях доста бойна и знаеше, че няма да му се размине лесно). Освен това момчетата бая го биеха (понякога и аз) и той почваше да пищи като аларма, когато някой тръгнеше с такива намерения. Доста ми е жал за това момче сега, дано се е пооправил - никак не му беше лек животът - баща му го беше бил с колан през лицето.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 7:51 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Бахти, Мезе, стана ми жал за шизофреника. :cry:
И съседката изглежда голяма сладурана. Много готин пост. :)

Сиера ме накара да си спомня още случки.

По бай-тошово време майка ми работеше в СОТ. Тя беше на контролния пулт - следеше дали някъде се е включила аларма и ако се е включила, пращаше полицейска кола на съответния адрес. Та тя ми е разправяла за един от обектите, които имаха - апартамента на някаква особено луда параноичка, която не излизала от къщи без скафандър. Та една нощ алармата й се включила и майка ми пратила полицията там. Оная отворила вратата, била със скафандъра и с пушка в ръце. Не пуснала полицаите да влязат и ги държала на мушка, докато не им изчела всичките документи най-подробно. Тогава вече им позволила да влязат да спрат алармата и им обяснила, че я е включила, за да види дали работи и дали наистина идва полиция като се включи. Веднъж на Аптека видях някво същество, облечено в нещо като скафандър - сигурно е била тая. Не вярвам да са много тоя тип психопати в България.

С религиозни хорица също съм имала вземане-даване. Във времената на IRC се бяхме забили в един канал на протестанти. Идеята беше да се гаврим с тях. Така и започнахме, но след час-два чат на мен вече ми беше ужасно зле - тези хора бяха като роботи. Абсолютно програмирани. Не знам с кво ги друсат на сбирките, които си правят, но явно им прави сериозен брейн демидж. Не мога да си спомня подробности, помня само че ги забивах в цикъл по следния алгоритъм:
- И ако се държиш, както ви казват в църквата какво ще стане?
- Като умра, ще ида в Рая.
- И кво ще правиш там?
- Ми ще живея при Бог в блаженство завинаги.
- Би ли ми описал един ден от тази блажена вечност?
- *забив* Ъъъъ... Ама ще живея при Бог в блаженство завинаги...
Пак в IRC с моята Cruelty имахме канал, който се казваше #lucifer. Нито аз, нито тя сме сатанистки. По това време и двете слушахме много блек метъл и си търсехме подходящо име за канала, в който идеята беше да се събират разни блек метъли. В последствие си остана наш частен канал, в който си лафехме с приятели. А заглавието със същия успех можеше да е и Прометей - ставаше дума по-скоро за митологичното и етимологично значение - Луцифер като носител на светлина и т.н. Та там ни налазваха изроди от два типа - въпросните протестанти (ние след техните визити им инвейднахме канала) и разни сатанисти, които са също толкова малоумни като тях. Та един сатаняга, след като надълго и нашироко му обяснявах защо в България нямаме причини да имаме сатанисти и защо сатанистите са юдеохристияни всъщност, понеже си взимат булшита от същото място, от което и християните, почна да ме заплашва, че ще ми клъцне гръцмуля. И че като сатаната дойдел на земята, той щял да властва завинаги върху планина от черепи. Бе, намерете десетте разлики с олигофрените протестанти, дето описвах горе.

Като казах сатанисти - имахме един такъв в 8ми и 9ти клас в НПМГ. Беше химик, от Перник. Та една нощ отишли с авери да препикават гордо някаква църква и после на гробищата да десекрейтват гробове. Та, паднал му надгробен камък на крака, счупил го много лошо - така че трябваше пирони да му слагат и да лежи по цял ден. В последствие му отне над 3 месеца да зарасне, щото крак само с пиене на алкохол не се оправя. Изключиха го от НПМГ, щото не можа да навакса изпуснатия материал. Видях го години по-късно в един влак - беше станал пещерняк-планинар и носеше хипи символа на врата си. :lol:

А за луди съученици от началното даскало... Ох, ужас. Имахме една Валя - тва от 1ви до 7ми клас. Някъде в 5ти я сложиха да седи до мен, щото бяха сдобили гениалната идея да групират двойкари с отличници, за да може отличниците да им помагат. Това беше нема такъв психотрилър - Валя не беше лоша, ама постоянно измисляше някакви простотии. Веднъж ми надраска гумата с химикалка, аз й казах да я изчисти, тя ми я върна с дебел слой плюнка отгоре. Няма да забравя как веднъж стана в час по английски, отиде на подиума, клекна до госпожата (една кротка женичка, на която й се качвахме на главата целия клас) и започна да се опитва да я запали със запалка...
В седми клас съвсем изтрещя и успя за една година да сътвори 3 гигантски простотии:
- избяга от къщи и я нямаше цяла седмица. Оказа се, че й скимнало да хване рейса и да отиде при няква своя пралеля на село. Като й писнало да седи там, се прибрала. Родителите й се бяха побъркали от ужас.
- подстрига даскала по рисуване. Оня беше някакъв таман завършил висше младеж. Не можеше да казва л и затова казваше зеуено и виууетово и настояваше да ни вика коуеги. На нас - дет сме на по 13-14 години пикльовци. Та той имаше къса коса с изключение на едно малко кичурче точно отзад. В един час по рисуване Валя стана и си излезе. Никой не й обърна внимание, щото го правеше постоянно. След малко се върна с една огромна шивашка ножица (очевидно от кабинета по трудово), Промъкна се тихо зад даскала, който ни рисуваше типовете човешки лица на дъската и позиционира ножицата. Ние, бидейки малките гадни копеленца, които бяхме, мълчахме и гледахме с интерес. И изведнъж ЩРАК - и малкото опашленце на оня падна на земята, а той се обърна и взе да заеква изумено:
-А-а-ама коуежке, к-какво правите!
- последната й постъпка почти я докара до изключване. Пак бяхме в час по рисуване. Валя си обля ръката с червена боя, нарисува си мъничка черна чертичка - като раничка, от която излиза кръвта и хукна из цялото училище, пищейки "Помощ! Умирам!". Тогава на директорката явно съвсем й писна от нея, ама я остави да си довърши след голям молебен от родителите й, щото и без това седми клас беше към края си.

Години по-късно пътищата ни се засякоха пак. Оказа, че Валя се е сдобила с дъщеричка - даже е клиентка на майка ми сега. Изглежда доста по-нормална вече.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2010 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 5:38 pm
Мнения: 74
Изображение

_________________
котараци на рояци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 1:11 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Още, а?
Айде, ето ти още една форумна драма, с която да наваксаш - нали си новак във форума.

Става дума за лицето Пом-Беар - уебмастър на сайта на тогавашния аниме клуб Фуметсу. Беше доста неадекватен, с безумен изказ и още по-безумно чувство за хумор. Имаше идиотската приумица да пише произволни думи от изреченията си с главна буква. В един миг се ядоса на СилвърБот за някви псувни и реши да му "хакне модема". Впоследствие хакна грешен модем, заплаши мен и АлДим (които се гаврехме с него) със смърт, съобщи, че ако пожелае, ще изчезне от мрежата за броени секунди и никой няма да узнае кой е, беше разконспириран малко след това и накрая наистина изчезна и се невидя повече. Всъщност, ето я и самата тема - тя говори достатъчно сама за себе си. Почва малко бавно, но после набира скорост (завръзката е на 3та страница, кулминацията - на 6-а):

viewtopic.php?f=46&t=6938&st=0&sk=t&sd=a

Мисля, че не съм имала по-забавен случай в този форум. :lol:
Сега ще си я препрочета да се посмея.

ПП. Слагам тук линк и към темата на Ишизон - да са ни на едно място колекционирани психопатите.
viewtopic.php?f=39&t=8818&start=0

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 4:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 05, 2009 8:12 pm
Мнения: 698
Местоположение: where angels fear to fly
What's up with CeBepuH and some of the old cool guys

He used to post nice pics :/

_________________
I found a flame in the burnt out ashes... burn out, burn out!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 5:00 am 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
Ми получиха живот?!?!?

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 5:38 pm
Мнения: 74
> Става дума за лицето Пом-Беар

Ибааа... Не знам к'во точно да кажа тука.
Там дето ще ви хвръкнат главите е много яко :о

> Ми получиха живот?!?!?

снимки или не се е случило

_________________
котараци на рояци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 09, 2003 2:50 pm
Мнения: 3882
Местоположение: София - Варна
аз знам кво стана с него бтв....около нова година ми писа в скайпа и се оказа, че е имал доста неприятни преживявания, жената с която планирали да се женят, поради недоразумения и някакви простотии от страна на собствените му родители, скъсала с него, после от отчаяние хакнал някаква игра от тея на Мтел със смс-сите и го хванали, и понеже решили че е добър програмист, в момента работи в Чехия в най-големия технологичен парк на Източна Европа към IBM. Иначе е добър човек, просто е много странен *_*

_________________
Silverbot: понякога докато чета форума съм пред сърдечен одар
Maniax: Единственото интересно е да го гледаме колко низко може да падне :)

Българският косплей портал -
AniBG.info - гледай анимета онлайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 2:36 pm 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 21, 2010 5:38 pm
Мнения: 74
_)_

_________________
котараци на рояци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 3:11 pm 
Offline
Зелен и злобен
Аватар

Регистриран на: Пон Май 05, 2003 1:35 am
Мнения: 4234
Местоположение: София


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 10:19 pm
Мнения: 38


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2010 9:49 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 12:55 am
Мнения: 347
Още не съм дочел тая тема (адски интерсна: бтв тоя Моргот пише ли някъде сега?) ма стигнах до поредния пост на Амели някъде на предишната страница и реших, че трябва да и отговоря.
Та, Амелия, Канада е наистина адски сдухваща страна - значи, за моя брейн демич, нанесен ми там няма кво да коментирам, той и без тва е неописуем.
Хубавото е, че аз май леко се отървах - други хора се върнаха оттам пристрастени, тъй че кво да ти кажа - има и нещо на тая страна, добре, че не си учила там, за да видиш как учениците там (все едно от каква раса и с какво социално положение са) прекарват огромна част от времето. И наблюденията ми не са ограничени - 3 различни училища в 2 града. Чудно ми е кво ли правят тия хора сега в свободното си време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 3:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 12:55 am
Мнения: 347
Хммм прочетох цялата тема дотук, и пак имам питане към Амели:
По бай-тошово време майка ти е работила в центъра за СОТ на полицията???
Че тогава нямаше полиция, сот-а беше само за държавни учреждения - никога за частни домове - а частните домове, в които живееха личности, които си струва да бъдат пазени си имаха една будчица с униформен на входа, както сега са посолствата, дори и да става въпрос за кооперация с 15-20 апартамента, от които само в 1 да живее такова лице. Тъй че не може това да се е случвало преди 91-92г. :wink:

сори за двойния пост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов