[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Близки срещи от третия вид

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 4:34 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Случва се баш по бай-тошово време - майка ми напусна малко след 89-а и си направи бизнес. А тая е била от Голямото Добрутро - наследница няква на някой партиен борец. От ония - по-равните равни. :lol:
Доколкото съм чувала от нея, имали са и някои частни лица като обекти - и то не само дипломати от Кариерата, дето си имаха блокове с чичко в тях.

За Канада - аз уча в университет и водя упражнения на първокурсници. Та занимавам се с пострадали от местната образователна система (и сама страдам от нея). Горе-долу ми е ясна картинката. Не сме единствените пострадали от страната - Александър също е имал някви драми. Сигурно е типично за емигрантите - културен шок някъв. И като се насложи и дългата зима и става една...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 10:18 am 
Offline
-|- Safeguard -|-
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2004 3:02 am
Мнения: 7580
Местоположение: ||| NetSphere |||
Някой ще напише ли и за магнитар в тая тема?

_________________
It's not you, it's me... I don't like you.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 10:19 pm
Мнения: 38
Преди няколко дни ми link-наха е това:
http://neviana.com/storybg.htm
може да се кръсти "Ишизон след 5 години", примерно :)
Не можах да го прочета цялото, прекалено потрошено е това същество автора и не ми понася. Голяма мистерия е как още никой не го е отстрелял - не толкова от яд, колкото от съжаление.

Може и да е някаква реклама, не знам. Ако е - още по-лошо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:23 pm 
Offline
hikikomori
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 08, 2004 6:50 pm
Мнения: 5472
ПБ-то е живо, ей сега гледах презентация за анимес АМВ контеста и бая добро отваряне за АМВ съзтезанието е направил, има го в на трансър профила

_________________
"The real question is not whether machines think but whether men do. The mystery which surrounds a thinking machine already surrounds a thinking man." — B. F. Skinner


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 30, 2005 1:04 am
Мнения: 2786
Местоположение: goatze paradizo

_________________
Аз съм един много прост човек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2010 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 12:55 am
Мнения: 347


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 1:20 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 9:38 am 
Offline
20th Century Boy
Аватар

Регистриран на: Пет Май 09, 2003 4:35 pm
Мнения: 1791
Местоположение: Jiānghú, the Wuxia paradise
От готините типове. Дето много си вярват, оспорват всеки чужд източник, но не могат да аргументират свястно едно свое изказване. Някъде в Пратчет имаше за това как човек е готов да повярва на първия срещнат в кръчма, отколкото на родната си майка подкрепена от документ, два-три жреца и божество.

_________________
Then, as tears of bubbling pitch stream down my face, my dark work will begin. I will open one of my six mouths, and I will sing the song that ends the Earth.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 15, 2010 2:27 am
Мнения: 14
Значи, сигурно би било най-логично да пиша за оня, дето Амелия го мери (той имаше и от горните изцепки, освен от мъжкарските), ама ми е някво съвестно, а и съм забелязала чрез самонаблюдение, че започвам да плюя като говоря за него.

Та затова ще разкажа за едно същество, което някога срещнах случайно и дълбоко ме сдуха.

Значи, беше един пролетен обед, слънцето точно беше почнало пак да действа по техническа спецификация, дърветата се пробваха да цъфтят, всичко изглеждаше като че ли ще тръгне добре. Та, заседнах си аз на спирката при нас да чакам 94. По едно време към мен се приближи някакъв млад брадат субект и ми рече"Здравей". Аз отвърнах, от една страна, щото точно тоя ден бях дружелюбна, от друга, защото не бях сигурна, че точно тоя брадат тип не го познавам. С брадатите е така - със сигурност се отличават от тълпата, но пък си приличат един с друг. Та завързах някакъв разговор от куртоазия с него, по време на който той успя да ме пита как ми беше името, какво учех и разни такива основни неща, които съвсем случайно не си спомнял, въпреки че ме познавал. На мен ми стана малко нервно и реших, че няма да чакам рейса, а ще вървя до следващата му спирка на НДК. Оня субект, твърдящ, че се нарича Михаил, рипна да ходи с мен. За около 6-те минути ходене от Хемус до НДК, нещата станаха груби. На около втората минута ходене, оня ми казва, че ме обича. Аз, тотално ошашавена, автоматично си измислих гадже, което нямах. Последва адски логичният отговор, че той бил сигурен, че гаджето ми не ме обича толкова, колкото той, както и (разбира се), че Бог е решил да сме заедно. Аз безуспешно се опитах да приложа някаква логика, но онзи си знаеше само едно - колко ме обичал и как трябвало да сме заедно, както и повтаряне на името ми след всяко просто изречение. Мисля, че това ме психира най-много тогава - непрекъснатото повтаряне на името ми с неговия хленчещ глас - "Ние трябва да се заедно, Милена, разбери, Милена, писано ни е, Милена, моля те, Милена, моля те, Милена, защо си такава, Милена". Мамка му, не знаех, че името ми може да е психотронно оръжие. Докато оня ми се жалваше, автобусът бавно ни подмина. Това беше моментът, в който той изпадна в бяс и започна да ми се кара как изпуснал автобуса заради мен и ако аз не съм го била накарала да вървим пеша, нямало да го изпусне и колко съм виновна. Аз казах нещо за това, че по същия маршрут може да вземе и тролей и той моментално кротна, подхвана старата песен и отново се опита да ме прегърне през рамо. Това беше моментът, в който не ми издържаха нервите. Имаше нещо много извратено в треперливото му домогване. Та, буквално му наредих да стои на два метра от мен. Мислех, че съм го видяла бесен. Явно не бях. Започна да ме проклетисва и анатемосва, да вика (нещо, което и мен ме изкушаваше). Хората ни загледаха. Сигурно тогава трябваше просто да си тръгна. Вместо това, аз като образцова идиотка го попитах как така започва да сипе върху ми проклятия (това не е евфемизъм за псувни, бяха си класически пролятия от ония, които те плашат почти подсъзнателно) щом нещо не му хареса. Отново се укроти за секунди, взимал си бил думите назад, много съжалявал и пак ме обичал. Нататък имах едно мъчително пътуване с тролей, при което аз седнах и се правех, че той не съществува, а той ми седеше до главата и нареждаше. Той се разплака, на мен ми посиняха ръцете от притеснение (не е метафора, просто тогава ръцете ми посиняваха от какво ли не). Аз му дадох кърпичка, той се опита да ми хване ръката, малко се стресна... Баси картинката. Както и да е, на университета най-накрая слязох и буквално избягах от него.

Ок, знам, че всъщност когато мъжете по улиците почнат да ми се обясняват в любов, би трябвало да направя парти или поне да не се впечатлявам много. Само че... трудно е да се обясни, но го чувствах не като обяснение в любов, а като някакво душевно изнасилване и се чудех що все на мен ми лепят тези. Трябва да се отчете и че бях млада, невинна и такова чудо не ми се беше изсипвало. Известно време дори ме беше срам, че един вид не съм се справила със ситуацията и може би с нещо съм я предизвикала. Сега това ми звучи доста кретенски, но тогава явно имах вкоренено чувство за вина за глобалното затопляне и глада в Етиопия, та не виждах така нещата.

В следващия епизод на Сънчо ще разкажа за моя съученик от гимназията Димитър -история, влючваща отново пениси, нелюбовни триъгълници и камео на известен мой и на Амелия преподавател - Игов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 12:55 am
Мнения: 347
@ Леара - в Етиопия не е имало скоро (около1/2 век) глад, или поне не в такива мащаби, че някой да чуе за него... :wink:
Сомалия е името, което търсеше май...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 6:42 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
А аз ще ви разкажа за съученика си Камен, от същото даскало, от което се е пръкнал и Димитъра на Леара. :|

Морви :shock:
Тва е плашещо някво, особено за девойка като теб, която и няма как да набие психопата ако й скочи.
Иначе разкажи и за лицето с пениса, аз ще допълня личните си наблюдения от него.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 6:49 pm 
Offline
Котката на крокодила
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 9:12 pm
Мнения: 2997
Местоположение: в кучешката колибка
magnitar - FAIL!!!


_________________
Screw world peace, I want a PONY!!!!

http://z0r.de/63


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 8:14 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Между другото - и аз съм имала такъв случай, но с...негър (в последствие разбрах, че това била стандартна практика, но тогава яко си изкарах акъла). Беше в един летен ден - извеждах си кучето като пич и минава този покрай мен да ме пита на развален английски къде се намирало еди какво си. Обяснявам му с думи прости, ама той по прост и от тях и хич и не зацепва. Тръгнах да го водя натам, защото ми беше на път. Пътьом изникна едно кафе пред нас и той ми вика "хайде да поседнем малко - аз млада и невинна и не зацепвам пъклените му намерения). След две минути разговор ми се обясни в любов на счупения си английски. Аз леко се попритесних и му казах, че трябва да се прибирам, защото имам много спешна работа. Той каза, че ще ме изпрати, при което аз се панирах. За щастие (или може би не) видях 2ма приятели на спирката и им обясних ситуацията, като помолих единия да ме придружи към нас. Стигнахме почти до нас и аз му обяснявам, че няма нужда да идва чак до нас, щото е много далече. Дадох му и фалшив телефон. Той ми целуна галантно ръка и след това ме накара и аз да му целуна галантно ръка... :D

С приятеля ми минахме по обиколни пътища, за да не ни проследи тоя и се прибрахме. Аз се успокоих и почнах да си върша мои работи. По едно време на звънеца отдолу се позвъни - аз погледнах и го виждам същият стои пред вратата и звъни ожесточено. Притесних се много. Понеже вратата долу не се заключва той се и качи до нас и ми звънна направо на вратата.

Оказа се, че другият ми приятел (тъп като гъз, очевидно) му казал къде живея...После трябваше да моля един познат да го сплашва - той беше бивш военен и го сплаши с пистолет, та ония не се е връщал.

После се оказа, че и майка ми бил свалял... :lol:

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 10:24 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Хахаха! Малееееееееее, тва с негъра и на мен ми се е случвало. Два пъти. Единия път в България. Отидох посред нощите в един денонощен да си купя някви гризалки и тоя ме налази. То аз сама си го натресох - видях, че се опитва да си купи кисело мляко и понеже не говореше български, но говореше английски, му помогнах. Та изчака ме да си напазарувам и се завлачи след мен да ми обяснява как иска да ме опознае и колко много ме обича. Помня, че му казах да се прибере в къщи, да си заключи вратата и да не излиза по улиците по нощите, щото България е опасна. И че жените в България също са опасни. Явно схвана заплахата и се разкара. :lol:
Та тоя не ме изплаши.

Втория път бях в Париж. Съвсем сама, горе на хълма при Сакре Кьор катедралата. Помня, че се бях убила от ходене, беше горещо, а аз влачех некво дебело яке с мен и освен това имах пълна торба с аниме боклучета, купени за приятели от един гигантски и много як аниме магазин на Бастилията.
Та седнах в градинката зад Сакре Кьор да си почина. И изведнъж до мен се тропна някъв негър. Поседях малко, тоя взе да се приближава към мен по пейката и да ме заглежда. Аз гушнах торбата (мислех, че иска да я открадне) и реших да си ходя, щото наоколо нямаше много хора, нищо че беше посред бял ден. И щото съм много умна, тръгнах по някви задни улички, където нямаше ептен никой. А оня тръгна след мен и взе да ми разправя, че ме обича. Питаше ме за името ми, обясняваше ми колко съм хубава, искал бил да сме заедно... Je t'aime та Je t'aime. Аз му казах с колкото там френски разполагах, да ме остави на мира. Оня продължи да се влачи след мен. След това пробвах с добре изпитаното средство, което до тоя момент винаги ми е вършило работа - заплаха. Казах му, че ще го ударя. За мое изумление, оня вместо да се махне обаче, се изцъкли щастливо насреща ми и взе да крещи "ДА! ДА! УДАРИ МЕ!". Таково не ми се беше случвало до тоя момент и определено ме разбалансира. Кво ти разбалансира - изкара ми шибания акъл! От нямане кво друго да направя хукнах по калдъръма надолу към една от по-централните улици и му изкрещях, че ще извикам полиция. Това подейства - не ме последва.
Та тоя ме изплаши. Определено.

Леле тая тема кви неща изравя от паметта ми, не е истина. :lol:

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 26, 2010 12:12 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Ми не им се връща в Сомалия на хората :lol: Друго си е някоя бяла кака да си хване, да си урежи животеца >_<

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов