[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Днешните жени не могат да готвят

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кво правят жените в кухнята?
Бъркат казана всеки ден (като Нанди - гадостта) 20%  20%  [ 3 ]
От време на време спретват някоя мусака 53%  53%  [ 8 ]
Пукат пуканки в микровълновата 20%  20%  [ 3 ]
Минават транзит 7%  7%  [ 1 ]
Общо гласове : 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 8:39 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Написано е изрично, че витамините намаляват в туршиите - числа не са дали, ма статията не е научна, че да й трябват числа.

Канадска кухня НЕ съществува, тъй щото и канадската култура НЕ съществува.
Иначе всичките типове кухня, които са ми попадали са зловещи - китайската е мазна, пържена, пълна с теста и захар и натриев глутамат. Корейското и тайванското ми мязат на китайското. Индийските са мазни и мега люти. Там поне мазнините са от растителен произход, щото имат страшно много вегетариански ястия, ама пак - требва си здрав стомах да им издържиш подправките. Персийското е като нашето - може би с малко по-малко сол. Гръцкото и то е кат нашето. Руското - и то - там картофи, теста, ебало си е майката. Повечето балкански страни ядат като нас. Турците прекаляват със захарта. Французите правят секс с храната си - там чревоугодието е довело освен до странни много мазни и вкусни разлагащи се сирена и до разни други гениални доста тежки манджи. Италианците ползват твърде много теста. Немците набиват най-вече червени меса и скорбяла. Датчаните и изобщо скандинавците набиват картофи, мазни сирена и морски продукти, с които не трябва да се прекалява, щото има бая тежки метали в тях. И опушват разни неща - канцероген бая вкарват в себе си. Северна Америка разчита на полуфабрикати, сереали и мазни сосове, бъргъри, сандвичи и захар във ВСИЧКО. Ядат по кръчмите едни пилешки крилца - това е голям хит, бая бира попиват.
Японското е някак по-леко и не особено мазно и солено, ма не може да се яде толкова много ориз нонстоп, а и те също имат разни мазни и сладки ястия с месо и разни спагети. И те като скандинавците прекаляват с рибата (включително пушената такава). Етиопска храна съм яла само веднъж, но включваше огромни количества леща и някъв странен клисав хляб, дето мязаше на палачинка. Африканците като съдя по разговори с тия моите двама в групата (от Гана и Кения) имат изключително оскъден набор от неща за ядене - ядат ориз и некви варени зеленчуци, леща, такива ми ти работи. И месо хапват, морски продукти разни, ма не им е особено разнообразно менюто, а и нямат западния навик да се лигавят с храна, нали.

И т.н. Ето, като не готвя сама в нас, ям манджи от целия свят. :lol:

И суровоядството си остава най-здравословната алтернатива. Това ако желаеш да се храниш правилно. Ако искаш да ти е и вкусно и интересно - ще си готвиш и ще се простиш с някой друг витамин и минерал, ще се примириш с някой друг канцерогенен радикал в храната и така...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 9:54 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Да, определено прираста на населението на Китай и Индия се дължи най-вече на супер качествената им здравословна храна. Тотално. :lol:

Аре сега, на лекарствените препарати си пише съдържанието. Там поне са се постарали да го има - за съжаление по храните не слагат много подробни етикети все още. Мога да проверя тука балканските туршии, които се продават в Канада по канадски стандарти кво съдържание имат - те там пишат някой друг витамин и минерал понякога. Другата седмица, като ида да купя зелевите листа в буркан за сармите, ще погледна. Измерват се тия неща, това че в България не са седнали да го правят, не значи, че не се прави.

Иначе ти си пий спокойно витамин Ц-то, с него не можеш да предозираш.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 12:26 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Всъщност кое от балканската кухня, като изключим туршиите, киселото зеле и киселите краставички, на които им видя сметката и като си говорим за скара в умерени количества, е вредно? Мусаката вредна ли е? или гювеча? чушките? Пиле с ориз?

Пропусна да споменеш испанската кухня, паелята или ризотото сигурно е адски вредна (ако са испански де). Това суровоядство ми звучи като религиозен фанатизъм, само че вместо Исус е в името на Витамин.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 12:50 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
С испанската не съм запозната. Малко от мексиканската съм яла - и там е ужасно люто, даже нашата мексиканка не може да различава някои вкусове вече, щото си е утрепала вкусовите рецептори. И ядат бая царевица - и разни неща направени от царевично брашно.

Нашата ли кухня що е вредна???
Щото ядем супер солено, супер мазно, пържим много, ядем червени и тлъсти меса в големи количества, тъпчем се с бял хляб и картофи и прочее и прочее. Мога да се сетя за доста по-здравословни неща за ядене от мусаката, в която има картофи и мазна кайма + неквито там яйца в заливката.

Нещо не си ме разбрал добре. Така като ме гледаш, знаеш много добре, че не съм от хората, които се хранят здравословно. Моята диета е 40% джънк фууд и си е ебала капаците. На мен ми е през центъра за това колко здравословно се храня - тук имам нова мания, наливам се с диетична кола и пепси, на които Сашо им вика "cancer in a bottle" заради канцерогенните подсладители, с които са тъпкани.

Просто казвам как са нещата - здравословното хранене е суровоядство + добре обработени животински продукти + обработени растителни продукти, там където няма как без обработка. И тая обработка трябва да включва най-вече варене, по-малко печене и най-малко пържене. И по-малко сол. ТОВА Е ЗДРАВОСЛОВНОТО ХРАНЕНЕ. Може да стане фанатизъм, само ако хората решат да го практикуват фанатично. Фактът, че ТОВА Е ЗДРАВОСЛОВНОТО ХРАНЕНЕ е просто факт - той не е фанатичен сам по себе си.
Готвената храна (там, където няма нужда да се готви, за да се усвои) е по-малко здравословна и готвенето изобщо не е толкова нужно, колкото хората го изкарват, а си е до голяма степен лиготия. Затова и размислите ми по темата за готвенето, което далеч няма за цел да те нахрани с хубава за здравето ти храна. И за слагането на туршии и компоти, което е отживелица. Просто да се има предвид, щото е няква масова самозаблуда как готвената храна била полезна. Еми по-полезна е от чипса или кебапчетата в хлебче, които ще си купиш на пазара, ама не е най-доброто, което можеш да вкараш в организма си, определено. А най-доброто е на една ръка и едно измиване и обелване разстояние...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 19, 2010 8:17 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Мхм, живеем в средата на огромен илюминатски заговор, където ни промиват мозъка, за да ни тласнат по ню-ейдж пътя и да ни продават разни неща - като книги за суровоядство. :lol:
Тва си е нов human instrumentality project направо!!!

Пръче! :lol:

Това, че готвената храна има по-малко полезни вещества в нея се знае от доста отдавна. Както се знае и това, че пърженето води до образуване на разни радикали, наситените мазнини в храната водят до повишаване на холестерола и т.н., и т.н.

Иначе и гледането на аниме е лиготия, много ясно - затова като трябва да избирам с коя лиготия да си запълня следработната вечер, избирам тая дето ми е кеф да правя. :lol:

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 2:01 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Ми не съм навит да ръфам зеленчуци като заек. Както е установено, човека е еволюирал, щото е ял месо. Ако го караш само на събирачество и набиване на ядивни зелениши, може да видиш на какво ниво би стигнал, като изгледаш някои от филмите за коренните жители на африка, амазонската и още няколко джунгли по света.
На човек му трябват и протеини и мазнини, колкото и да ги оплюват, човешкото тяло има нужда от мазнини и то не само растителни, ами и животински. И начина да не си лепнеш някоя тения или нещо от сорта е да сготвиш месото, колкото и дивото да те зове да го изръфаш сурово. До къде го докарахме, бре Христино, народ без история и кулинария да ни казва как и какво да ядем...

в баланса е истината. ял съм и хипер мазна и пресолена мусака, ял съм и напълно нормална. Хората са измислили писмеността, ама много съвременници (-чки) са твърде нависоко, че да прочетат всеки път шибаната рецепта колко сол и колко мазно да сложат. Добре приготвена, българската готвена храна е кулинарно богатство, което нито едни пържени картофки, хамбургер и чипс не могат да изместят. Пърженето не е толкова застъпено примерно, щото повечето ни манджи са или варени или печени. пикантерията се изчерпва с една проста люта чушка, не някви кърита с по 30 различни съставки дето като ходиш в тоалетната след това, сереш по-шарено и от еднорог.
Предците ни да не мислиш че са маали пържоли с канцери всеки ден? Нито са имали много пари за блажно, а солта се е ценяла като златото, та надали са прекалявали също.

А какво имаш против картофите не мога да разбера?

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 3:28 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Кой народ те учи на кво????? :shock: :shock: :shock:

Бате, аз явно съм според вас таен агент на канадското ДС, пратен да ви научи как да ядете като канадци! :shock:

ФФС! Това, което казвам е на базата на собствените ми знания за хранителните вещества (от квото съм учила по биология, химия и биохимия) и човешкия метаболизъм. И собствения ми опит с няколко различни типа кухня. И с няколко различни диети. Ползвам го нахално в защита на собствения си мързел да сготвя - като някво недоклатено оправдание, че не готвя и като ебавка с джихада дето се заформя тук в защита на родните манджи. Изобщо не ми е цел българите да заядат като канадци. Те ако заядат като канадци ще е много, много печално, щото канадците имат почти нулева хранителна култура.

Кво имам против картофите? Нищо, обожавам ги. Обективно погледнато обаче, те са много богат източник на скорбяла, която се усвоява лесно от организма и от нея се дебелее добре. И съдържат някои опасни вещества ако позастареят и им прораснат корените. По-добрата алтернатива да си вкараш въглехидрати в организма са разни неща базирани на целулозата, а не на скорбялата - зеленчуци, зелени листнати растения и т.н. Има едно нещо наречено гликемичен индекс - той нарежда храните в зависимост от скоростта, с която се усвояват въглехидратите в тях. Картофите, белият хляб, белият ориз, царевицата имат висок или среден гликемичен индекс. Тоя на картофите е ДОСТА висок. То е почти кат да пиеш чиста глюкоза. И повечето плодове имат висок/среден гликемичен индекс. Зеленчуците са с нисък гликемичен индекс, щото целулозата се усвоява много малко от човешкия организъм. И понеже въглехидратите са това, което ни прави дебели (а не мазнините, както местните очевидно си мислят) е хубаво да не се прекалява с тях, ако искаш да си здрав и да не си дебел.

Мазнините се метаболизират трудно, но пък веднъж метаболизирани доставят градивни елементи за най-различни мастноразтворими витамини, клетъчни мембрани и прочее важни вещества в организма. И за добрия и лошия холестерол. Дневната доза мазнини, която ни трябва не е кои знае колко висока - това, което си причиняваме в българската кухня ВИНАГИ е НАД нея. Говорим за кухня, в която има ястие като нарязано бяло сирене (мазно само по себе си), ПОЛЯТО С ОЛИО и наръсено с червен пипер. Или ястие като циганската баница. Ние наистина ядем УЖАСНО мазна храна. А дет се вика, с едното олио, с което си поливаш салатата си готов вече с дневната дажба, няма нужда да пържиш нещо, за да си набавиш мазнините. Да не говорим, че в месото, което ядем винаги има някви мазнини. Во кратце - ще видиш бая зор да се недохраниш с мазнини. Тук е хубаво да се ядат ненаситени мазнини - това са течните мазнини от растителен характер. Наситените, дето са в животинските продукти са по-вредни, щото влизат в състава на лошия холестерол. Затова не трябва да се прекалява с мазно месо като свинското примерно, което е една доста основна съставка в нашата кухня.

Протеините и аминокиселините са тухлите на организма - там е доста трудно да караш без месо и животински продукти, заради разни незаменими аминокиселини. То има и незаменими мастни киселини като стана дума - особено богати на тях са разни по-мазни риби, като сьомга примерно, та е хубаво да се яде такава храна, отново без да се прекалява. Та протеините - можеш да си ги набавиш от разни бобови растения (соята е доста тъпкана с тях), ма те трябва да се готвят. Аз по тая причина с вегетарианството си съм си правила невъобразими глупости с организма. Сред тях фигурира една безкрайна анемия, която влача от години без да я забелязвам изобщо - само яко бия клинци на студения климат. Тая зима, след като вече ям месо от няколко месеца, не ми е толкова студено, може да ми е минала анемията. Не е виновно самото вегетарианство за това - просто аз не си бях направила труда да си направя добра комбинация от храни. По-лесно е като ядеш месо - там наготово ти идва всичко, без да се зориш много. И пак, като ще ядеш месо - наблягай на пилешкото, на рибата. Не прекалявай с червени и мазни меса. Печи го и го вари - не го пържи. По-добре го печи на фурна, отколкото на тефлонова скара. Сготвяй го добре, да му избиеш всичката вредна микрофлора - не го яж сурово като изродите на запад с малоумното им алангле и смъртоносните ешерихия коли.

И прочее и прочее. В баланса му е майката, ма ако ще балансираш добре с мисъл за здравето си, няма да ядеш мусака, а ще си направиш салата със зехтин и ще си хапнеш малко печена риба. Няма да ядеш туршия и компот, ми ще си вземеш малко суров карфиол, моркови и зеле да поръбаш и някоя-друга ябълка. Няма да ядеш сирене с олио, а ще ядеш само сирене, което можеш да си обезсолиш във вода, ако е много солено. Няма да ядеш половин комат бял хляб, а ще ядеш една филийка пълнозърнест хляб. Няма да ядеш мазна свинска пържола, а ще ядеш бяло месо от пиле. И т.н.

Това ако желаеш да се храниш здравословно, нали. Ако това меню ти е скучно - готви си, нема лошо. На тоя свят има твърде малко храни, които обичам повече от добре осолена свинска пържола на тефлоновата ми скара или топъл краешник от заводски хляб, а ако има кой да ми сготви няква нова манджа всеки ден, няма да се дърпам, а ще ям та ще ми пукат ушите - така че ще те разбера. Ма не ми идвай тука с претенции колко здравословно ядеш, колко здравословно готвиш и колко ни е здравословна националната кухня, просто щото не е, дори като не й сложиш обилните количества сол, които й слагаме.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 12:29 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Прочетох квото ми беше нужно, преустановявам споренето.

И къде съм твърдял че аз готвя здравословно не знам :lol:

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 3:47 pm 
Offline
Noble Devil
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 5:37 pm
Мнения: 5131
Местоположение: Eden
прочетох темата... така или иначе всички ще УМРЕМ, зависи само кога и от какво, така че яжте каквото ви душа сака :P

да и ДНЕШНИТЕ ЖЕНИ НЕ МОГАТ ДА ГОТВЯТ !!!

_________________
The World will be mine...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 9:01 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Дек 20, 2010 10:48 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Аз спирам, щот така или иначе си призна че те мързи да готвиш, и зарад това се обясняваш.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 21, 2010 12:18 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
А все още ли мислиш, че българската кухня е здравословна? :lol:

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 76 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов