[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Fuck da what.

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
(Моля някой да прочете :P, прекалено е добро просто да се scrollне като поредната стена от текст. Искам да знам, че някой някъде го е прочел.) Do it.


Колко пъти ви се е случвало / ви се случва, да виждате неща които сте изобщо неспособни да си представите преди да видите, а когато ги видите да се оказват самата реалност съществуваща си в реалността. И последните ми няколко реда не са само игра на думи. Става дума за реалност направена от хора, сгради, мобилни телефони, компютри, пари и други неща от абсолютния физическия свят обаче в толкова странна въртележка и взаимовръзка, че си съществуват в тяхната си реална реалност в останалата реалност на това което масата (която и да е тя) нарича живот. И като продължение на първата мисъл. Когато се докоснете до тази реалност която изобщо не сте знаели (вярвали) че съществува, а тя напълно си съществува независимо от това което си мислите вие (аз), какво ви гарантира, че реалността в която съществувате е реална. Смисъл такъв: Изобщо не си вярвал и допускал, че нещо би могло да съществува и още повече, направо си съществува, а изведнъж то си се оказва, че си съществува. [до тук се разбира, че ти малко или много си бил в грешка, една от възможните дефиниции на грешка е: Ти си мислиш едно, а то е друго - грешка]. Значи това за което вярваш, че е реално, със същия успех би могло да бъде нереално, както реалното за което си вярвал, че е нереално е реално. Това което питам аз е: Къде са гаранциите? Еба си от къде да знам, вече изобщо в какво трябва и не трябва да се вярва. Физичните закони са ОК: Гравитация, сили на привличане, триене, съпротивление, маса, обем. Химичен състав и взаимодействие. Материята от която са изградени нещата: ОК. Ама това ли е всичко? Една празна рамка на абсолютно нищо направена просто от неща които си взаимодействат по определен начин? Ако не е това какво още има? Кой го определя? Как се определя? Как да се достигне до него най-вече?

Ако добавим малко напълно отделни мисли: Малко или много излиза, че всеки сам си дефинира реалността, абсолютно постоянно в реално време и съвсем сам си е гарант на реалността на неговата реалност.

Аз НЕ знам какво да сложа в моята реалност (вече), не знам дали преди съм знаел, но също така знам, че преди на генерално ниво не съм знаел и половината на това което знам сега (нямам също така и представа дали това което знам е всъщност и 1/100 от това което трябва (кое е това? както съм писал и по-надолу) да се знае, но това е предимно и само празна несигурност, в действителност не е от чак такова значение, това конкретно колебание). Проблема сега е, че вече имам чувството, че знам толкова много, че не знам какво всъщност искам да знам и дори кое ми трябва да знам и има ли изобщо неща които не трябва да се знаят и дори дали има неща които трябва да се знаят. Малко или много работата винаги клони към тоталния random което на човешки се нарича --> Лудост. Всичко все повече ми прилича на една широкомащабна лудост. Навсякъде и във всичко.

Единствената константа остава материята и всичко около нея. Знам от какво съм направен, знам как функционирам (на органично ниво) знам как протича всяко едно взаимодействие между всяко едно нещо около мен (на физично ниво). Това е и това което ползвам за момента единствено в въпросната ми собствена реалност. Това е направо да си го кажем... доста малко... и доста ограничено. Какво друго обаче да сложа, като всичко ми се струва супер shit-a.

Харесва ми от време на време, на някое конкретно време и място Пейзажа да кажем. Поглеждам и си казвам "lol" какво от това обаче... мога да го запомня като момент, мога даже и да го запечатам на снимка... Ама голям праз. Харесва ми тук таме и по-някое музикално изпълнение. Харесва ми вкуса на някой конкретни ястия. И пак това ми се струва малко и празно и дори себично (не знам дали тая дума е подходяща да се ползва за Self Centered).

Харесват ми красивите жени... това е от нивото на горните изредени неща. На практика биохимично и физиологично знам точно какво как и защо предизвиква и подстрекава и управлява и направлява въпросните ми нужди и желания и как и защо се развива цялата тая интеракция (до степените и нивата до които успее да стигне и да се развие). Това поне наистина ми се иска. Че не се случва е отделен въпрос.

Че е отделен, отделен е, но във същото време е и >>Въпроса<< За да мога взаимодействам с жени дори изобщо (а и с който и да е на първо време, ако става на въпрос...) трябва първо да имам добре дефинирана и ясна собствена реалност, която в същото време да е прегледна и представителна за страничния наблюдател. Аз малко или много мога да >>>съществувам<<< (като явно малко по-ниша алтернатива на това да >>живея<<) ограничената си реалност на физични и биохимични закони, но отстрани погледната тя на практика е нищо, щото то това е входното ограничение и дефиниращата рамка и базата на всичко на всички така или иначе и в тази си роля, тия неща не означават абсолютно нищо. Трябва да има и нещо отгоре. Единственото нещо което аз мога да си измисля, ако щете дори заради лични ограничености, не способности, не годност дори ако искате (то като нищо в крайна сметка може и това е е еба си) е дълготрайна и пълноценна и удоволетворяваща връзка с красива жена.

Смешно, малко, криво разбрано, колкото и да въртя и да суча, това е което ако ме питат, ще отговоря че искам.

Като прескочим доволно количество излишно празнословие. Това е което искам да постигна, за да го постигна трябва да го искам, ама за да го искам трябва малко или много да съм го постигнал и от тук нататък вече изобщо не се получава. То както и да се върти все си става игра на думи, но и си остава същото нещо.

Просто твърде често вече дори ми омръзва и ми дотяга и направо ме боли да искам толкова много нещо което нямам, но ако не го искам няма и как да го имам(ако вечно искаш неща които нямаш[може би в смисъл да бъдат извън обсега ти, но колко всъщност която и да е жена ми е извън обсега...]тогава определено нещо не ти е в ред, а и така работа не върви). А ако чак толкова много го искам, защо го нямам, най-вероятно защото съм негоден, а ако съм негоден защо изобщо си правя труда да искам нещо при положение, че така или иначе съм негоден и няма да го имам. На практика излиза, че само си губя времето което и без това за никакъв не ми трябва и по-хубаво да взема да се гръмна.

Горе долу това е постоянния път на мислите в главата ми и просто не мога да изляза от тоя цикъл. Имам чувството, че постоянно се пържа в нагорещен тиган с олио. Въртя, суча, ходя тук, ходя там, срещам тоя, срещам ония, тая, оная и най-накрая от цялата афера едно голямо нищо, прибирам се и си лягам аз и себе си. И на сутринта ставам пак въпросния аз и отивам и пак същата работа до следващия път когато си легна и заспя, и ако някой от тия случай вместо да легна и да заспя, падна и умра не знам изобщо дали ще има някаква разлика и най най-лошото е всъщност, че знам и не... няма да има.

Не целя някаква драма или да ми бъде обърнато внимание, макар че естествено това ще ми хареса, ама Fuck Da What, за пореден път взех да не издържам. Точно преди година по-около същото време за предстоящите 3 месеца Март, Април, Май. Изтърпях най-голямото сдухване в живота си до момента. От тогава на сам съм доста по-добре и ми е същото... (доволно wtf изказване, а?, Ама си е така, подозирам, че има нещо общо с поговорката, че като поживееш 10 години в ада и ти той ще ти се стори рай).

Колкото ми беше супер тъпо тогава, толкова ми е супер тъпо и сега, сега поне не ми е супер тъпо, че ми е супер
тъпо.

(Горното изречение, е толкова правилно, че арабия си заслужава отделния абзац).

Не искам да ми е супер тъпо. ... естествено. Искам да ми е яко. Проблема, е че кръга на неща които могат в момента да ми генерират яко, е стеснен до обекти с единична цена над ~250 000$ или красиви жени които да ме обичат... За първото теоретично мога да работя и да доведе дори и до второто. Това са очевидни неща и казвани и повтаряни и преповтаряни 1000ди пъти. Точно това е, малко ми се повръща докато ги казвам, ама няма значение (може и да е щото вчера се разбих). Въпроса е, че тая схема явно не работи за мен. Ако можех вероятно щях да го правя, а не да пиша километрични постове по форумите. Второто нещо само по-себе си съм на път да откажа да мисля, как всъщност се случва.(Но във никакъв случай, не би трябвало първото нещо да е единствената входна точка за второто. Ако се, окаже така, поне наистина, ще имам оправданието, че света е пълна дупка и ще може да не ме ебе на воля.) Пак въртях и пак суках и накрая цялата тая работа пак почва да ми прилича на лудост. Хаос, произвол, безразборност. Примерно дали тия 3 думи не са оправдание за неспособност и неумелост да се въведе и следва ред. Ама чистия абсолютен ред пък е мега скучността и линейността. Остава че съвършенството е в баланса между тези две суровини Хаоса и Абсолютния Ред и пак не стигнахме до нищо ново под слънцето, ама поне маааалко ми поолекна като си понаписах. Сега ще изям един грейпфрут. Ще изгледам някой друг епизод на Californication и после ми остават само около 40 до 60 години да запълня и съм готов... А ако можеше сега да прегърна и целуна 1 красива жена... (точно в тоя момент така ме изби на мъка, че почти ми текнаха сълзи, а следващия ми опит за дума, щеше да е всъщност стон) Но какво е всичко това ако не едно супер типично и най-вече тотално ненужно самосъжаление, което мога да преглътна както си искам (или дори ако искам, мога и да не го изпитвам изобщо) Но то така като се почне не ми се изпитва това, не ми се изпитва онова и се връщаме до същата тая ограничена реалност с физичните и химичните (и биохомичните, които са си просто само клон на химичните) взаимодействия и процеси...

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 1:06 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
спийчлес!

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 1:24 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Еми, Бъчи, или ще се гръмнеш, или ще си пренастроиш стандартите, за да оцелееш. И преди съм ти го казвала - почни с по-лесни за постигане цели. Примерно неща по 250 (вместо 250000) лева и жени, които не са чак толкова красиви. Ти си безкрайно самотен, нереализиран и в конфликт със собствените си стремежи. Избило те е на депресия - това дето го описваш си е диагноза, душа. Хората за това ходят на психотерапия и пият лекарства. Не е шега работа, не е и срамно. Оправия има. Може да ти се струва, че няма и че всичко е лудост и безсмислено, ама не е така. Щастието е въпрос на решение - решаваш да си щастлив и толкоз. Щастлив си. Само че хората са тъпи, не знаят как да решат да са щастливи и си налагат условия, за да станат щастливи. И ако тея условия не се изпълнят, въпросните хора стават нещастни. Ти си си наложил ебати малоумните условия. Сложи си по-реалистични такива и току виж станало нещо по-позитивно.

Поумняваш, бтв, ама явно ще трябва още да те бие животът докато загубиш дебилната си гордост и суета, породена от свръхкоменсации разни и си пренаредиш ценностната система. Пари и красиви жени - може ли да си по-повърхностен тук изобщо? Ми ходи пострадай още малко, белким разбереш кво наистина си струва на тоя свят.

Един пейзаж ако се научиш да оценяваш, примерно, ще си много по-доволен от битието си. С кво е ценен - с това, че го има и че теб те има да го видиш. Щото и зад теб и зад пейзажа стоят милиони години физични, химични и биологични процеси и хиляди тайни и не толкова тайни значения. Щото пейзажът е изумителен по толкова много начини и не ти трябват 250000, 250 или 2.50 лева да го видиш. Без пари става, щото експириънса е безценен.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:38 pm 
Offline
Noble Devil
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 5:37 pm
Мнения: 5131
Местоположение: Eden
fuck... прочетох го.

_________________
The World will be mine...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 2:47 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Да, и аз прочетох (с пропуски) и тая логорея.

В психологията си има елементарна формула за щастие:

поставяне на реалистични цели, т.е. цели, съобразени с това, което можеш в конкретния момент. Ако си грозен и без пари, какъвто е случая, поставяш си цел да станеш а) по-красив - отслабваш, помпаш се, правиш си прическа в стил селски бек и си готов да свалиш някоя булка в някой бар; б) почваш да работиш - не са 250000, а за 500-1000 лв., 'щото с тоя беден ум в момента не виждам накъде повече можеш, развиваш се, и вдигаш парите. И да, с толкова пари няма да намериш натокана чалга певица, ама можеш да направиш добро впечатление на някое момиче, че работиш. Ако искаш чалга певица, стани няк'ъв борец. Имаш заложби и в интелектуално и във визуално отношение (имам предвид, ако направиш от циците-мускули).
Ама за тея неща се изисква да започнеш...
А хората, които виреят в облаците с непостижимите мечти го правят от една елементарна причина - страх от провал. И те разбирам.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Съвсем малко уточнение. Прекалено се хванахте за парите... Това го писах едва ли не образно и имах предвид, съвсем конкретно (докато го писах) че бих се разцепил ако имах един Nissan GTR (или друга еквивалентна или нагоре кола)и не заради стойността му или за да покажа на някой че го имам (това мисля, че или отдавана съм го израстнал като желание или никога не съм го имал), а за да мога да го разпоря, а и себе си, по магистралата. Просто реших да ползвам парите за по-събирателен начин като идея за това какво би могло да ме прави щастлив, а не какво ме прави щастлив. Кефят ме и количките за по 3 лева от бензиностанциите и от време на време си купувам такива...

Не знам защо хората винаги се провалят в това да отъждествяват сумите с лафстайла който протича около тях. Обикновено винаги като чуят конкретна сума си представят не начина на живот до който тя води (или би могла да доведе, щото естествено, олигофрени всякакви), а нещата които те биха си купили с въпросната сума, после си помислят как могат без тия неща или с техния по-евтин еквивалент, заявяват, че хората с пари са сноби или според степента на възпитание може да ползват и далече по невъздържани думи, а и гроздето е кисело и после се захващат с тяхното възвишено дело с невероятно отношение към световния просперитет и развитие.

Не казах яка кола, щото пък 100% щяхте да избухнете, че мисля прекалено на дребно. Сложих 250 000$ като емблема за евентуален начин на живот и дори просто за да има разнообразие иначе наистина вече искам дори само яката жена (ама не мога да се откажа, от факта че трябва да ме кефи визуално) ама така пък изглеждам прекалено вманиечен (което впрочем е възможно да е истината, но в крайна сметка, маниакална цел е по-добре от никаква цел...).

Иначе относително сдържани и доволни мнения. Нито сте се правели на прекалено умни, нито ги има от воле кофите с гнет.

Гордостта ми обаче е нещо което не мога да реша като проблем. Щото определено я има, ама не се появява когато и както трябва нещо не мога дори сам да се разбера в това отношение. (Я ми пояснете свръхкоменсации, щото не ми се googleва).

А иначе за непостижимите мечти и витаенето в облаците, аз от бая време на сам почти не мечтая. Не си поставям никакви изобщо цели или условия или каквото и да е. А това за жената си е направо НУЖДА. Тя си ми е вградена и естествена и просто трябва да си я утоля.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 7:52 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Да бе разбираш го. Нареди го че бил тъп по 3 различни начина, после го разбирала...

Бучо, два варианта: 1. свали летвата малко. Не ти казвам да хванеш беззъбата чистачка на входа. Маааалко. Обикновените средно красиви и сравнително умни жени си имат недостатъци под една или друга форма. 2. Престани да гледаш като удавник - спасителен пояс всяко женско дето попада в графата ти "ебателна". Жените са големи хиени по тоя въпрос, от километри надушват когато си отчаян и НЯМА да ти вържат. Удари го на лека самоирония, дръж се естествено, не на лицето ти да пише с неонова табелка "ИСКАМ ДА ЕБЪ!". Не е нужно да заучаваш "печеливши лафове" или да си променяш външния вид дори.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 8:55 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Свръхкомпенсация е, когато си даваш сметка колко си зле в някво отношение и те избива на бясно самоизтъкване за нещо друго. Примерно, аз свръхкомпенсирам непрекъснато, щото съм дебела и не съм "красива жена". Затова си развивам акъла и непрекъснато го развявам като флаг и го бутам в лицата на околните. И си вярвам, че съм умна, понеже съм си го доказала с някви half-assed методи. Както ти си вярваш, че знаеш много и че си някъв над нещата и много други хора. А реалността далеч не е такава и за двама ни, и ние и двамата го знаем много добре всъщност. :lol:

Няма как, трябва да се оцелява психически. Трябва за нещо да се хванеш, за да се харесаш и да се уважаваш. Гордостта и аз я имам в големи количества и животът още не е успял да я избие от мен. Тя е в големи количества, както казах заради свръхкомпенсации. Досега и ми е помагала, и ми е пречила. Ти си на етап, в който ти пречи и следователно, трябва да я поозаптиш малко.

Мезето ти дава добър съвет - ако ще забиваш жени, особено тия, които ти искаш да забиваш, трябва да изглеждаш и да се държиш по определен начин. Аз не знам защо точно си решил, че ти трябва такава жена - не съм убедена, че тя ще ти даде това, което наистина ти е НУЖНО. А ти е нужна не голяма красавица, която да ти чеше егото и самочувствието с присъствието си до теб и която трябва да поддържаш като скъпа кола или техника, а НЯКВА жена ИЗОБЩО и човешка топлота и искрена обич. Това да не си сам. Да имаш жена до себе си далеч не значи да не си сам бтв. И не съм сигурна, че жените, които са ти таргет са способни да ти дадат това. Търси някое девойче, отчаяно от самотата като теб. Сглабяйте се там двамата и се запълвайте взаимно. Няма да можеш да я демонстрираш като някъв ловен трофей, за да видят околните какъв велик мъжкар си, че си успял да забиеш такава и онакава жена, ма ако нещата сработят както трябва, ще спре да ти пука кво мислят околните, щото ще си достатъчно значителен сам за себе си.

Сиера също ти дава добър съвет - ако толкова ги желаеш тия неща, дето ги желаеш, ще си мръднеш гъза, за да ги изпълниш. Само с празни разсъждения за рамки и т.н. не става. Усилие си трябва, а теб май те мързи твърде. Всичко зависи от теб, не ти е виновен живота, нито пък е безсмислен.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 4:48 pm
Мнения: 1611
Така никога няма да си хванеш "яка жена"... Никой не би тръгнал с толкова отчаян човек, дори и неяка жена...
Адски ми е тудно да си представя, че единственото нещо което би направило даден човек щастлив е да го обича хубава жена... Нямаш ли други по-пълноценни мечти? Като да си намериш хубава работа? Да си щастлив от това, което правиш?! Да се развиваш по някакъв начин?? Така хем няма да си отчаян, хем имаш няккави шансове някоя да за заинтересува от теб.
С тея километрични хленчещи постове до никъде няма да стигнеш. Никой не обича мънкащи хора. Приеми го като съвет.

_________________
I just don't care if it's real!
That won't change how it feels!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 4:48 pm
Мнения: 1611
Работата е средство да изкараш пари, само ако не ти харесва. Ако е нещо, което те прави щастлив, може да осмисли живота ти.
Другото няма да коментирам, защото не виждам смисъл.

_________________
I just don't care if it's real!
That won't change how it feels!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:04 pm 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389
Аз съм 100% убеден, че на всеки(почти, има и ужасни изключения) мъж му се случва да бъде харесван от жени, накоито самия той не обръща никакво внимание или се чуди: "Еди-коя-си май ме харесва." И после веднага:"Не, сигурно ми се струва само."
Според мен има 3 вида жени. Едните са такива, които буквално не искам да виждам. Вторите са такива, че не ме привличат особено, но са симпатични по някъв начин( било то хубави крака, големи гърди или отделни черти на лицето). С други думи нищо особено, но жена, с която бих правил секс. И третият тип, по който с 1 поглед вече отделям доволно количество слюнка.
Та в тая връзка аз бих ти предложил на тоя етап да забравиш за вариант 1 и 3. И да концентрираш мислите и усилията си върху 2.
Пробвай да промениш отношението си малко. Леко по-позитивно да мислиш и действаш. Примерно в транспорта да отстъпиш място на старец/старица. Може да не ти се става, но самия жест се забелязва от околните и дори най големия парцал да си с едно такова действие, всички забелязали ще придобият добро впечатление. Ако се сдобиеш с такива навици в определен момент ще се окажат полезни, за твоя цел. Също е добре да не псуваш всяко второ изречение, да не плюеш и да не се оригваш(колкото и забавно да е), да не си слагаш краката на масата и тн. Дръж се прилично, не по бизнесменски етикет, просто не бъди селяндур. И хич да не те е срам. Промени се малко в положителна посока и бавно ще ти се отплати "животът".
Другото, което можеш да пробваш е да си намериш хубаво хоби. Тва с тревата е подходящо според мен, стига да ти носи удоволствие. Плюс, че ти носи социален контакт. Ако ти писне, си намери нещо друго, с което имаш желание да се занимаваш.
Примерно, анимето ти е носило удоволетворение, същото е било с игрите, сега с тревата и колоезденето.
Аз преди две седмици ходих да се състезавам и след това направо треперех от превъзбуда. От няколко години усещам, че като натискам педала на газта си помпам директно хормона на щастието. Нещо такова си намери и ти. Гледай да не изпадаш в рутина. Днес едно-утре друго.

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:07 pm 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:06 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Принципно идеята е да се опитваш да извлечеш колкото се може повече ползи от това, което работиш. Освен това да задоволиш основните си нужди. Ако имаш нужда от развитие, намираш работа, която ти харесва и си действаш. Да, шансът да не печелиш добре, е голям, поне в Б-я. Ако търсиш кинти, хващаш нещо с кинти.
Оптималният вариант, разбира се, е да ги има и двете неща, но ако ги няма, да си доволен поне частично и да гледаш да намериш работа, която да не те кара да повръщаш от скука.

Аз го знам от личен опит - засега винаги съм се хващала за що годе добри пари и работа, която не е била особено тежка и съм била доволна.

В това отношение едно от нещата, за което трябва да се внимава, е да не попадаш на български работодател. Голяма е тарапана.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Fuck da what.
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 4:48 pm
Мнения: 1611

_________________
I just don't care if it's real!
That won't change how it feels!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов