[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Писаници без край.

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 1:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Та такаа. Преди бая време вече още ми се искаше да пиша в тоя форум, ама нали такова грам не ми се занимава та и не го направих. Защо исках да пиша тогава и защо пиша сега, ще разберете евентуално ако преглътнете колосалната стена от текст която ви предстои, но ви обещавам, че към края ще LoLвате на MAX. Също така не чийтвайте копеленца недни, да прочетете само края за LoLа и да ми оставите воплите не попити. + Преди малко в темата "Вицове" прочетох вица за мега грозната принцеса с шилото в гъза, а и граматиката е едно от най-малко ебящите ме в момента неща във вселената, така че грам не смятам да се съобразявам с нея.

Нов абзац: Та такаа, преди известно време точно след като минаха празниците ме налегна онова особено за човешкия род състояние наречено отчаяние. Смисъл: Исках да си продам старата кола (Nissan Primera 1.6 90к.с.) и да си купя друга (BMW 320 2.0 150к.с. - задно предаване) това го направих. Имам и снимковия материал да я покажа, ама на него е с кюстендилските номера и летните мега запазени нископрофилни гуми на гигантски джанти 19`ки, а сега си е с доволно запазените зимни гуми на оригинални BMW 15`ки. Въпроса е, че като всяко друго чудо и това за към 10~15 дена, после ми остана само увеличения разход на гориво въпреки наличния Газов Инжекцион (тва го написах нарочно с големи букви в началото, за да може поне хората дето имат представа за какво става въпрос, да ги пофламена малко, ама то мен както ме изпалва тая кола на бензино-газстанцията по-добре да си мълча и после пак да си мълча, ама е на... ) Цялата ми мисъл е - Исках го- направих го. После исках като се състои това с BMWто по някое време нали да са ми останали все пак някави кинти та да не съм пълния мизерник (а то аз съм особено по-душа, ама това по-късно) да мога да пребутам Новата Година.

Новата година я минах у Шопияланд в Спейсер и съм имал някъв мизерен шанс да се разпиша с не 1 а 2 екс колежки (на 1та преди това и бях пращал снимки на пениса ми и тя каза цитирам "Masterpiece" ама понеже съм бруталния Looser който съм (и да сигурен съм че да се самонареждам страшно помага, ама някой неща които са истина са истина до там, че чак на мен ми се иска да не са истина) Изобщо не се свързах с тях, ми вместо това поденсих малко на дъб-степ (аз дори не обичам да денся) в тоя Spacer и после гледах как 3ма охранители бяха на път да убият 1 типаж дето по принцип го влече към физическо насилие спрямо мен (да на тия години - 24 това все още ми се случва, както ми е тръгнало от гимназията нищо особено не се е променило, освен че тогава бях 110 килограма и имах увереността, че в крайна сметка така или иначе ще убия който трябва и само дето ще трябва да лежа после в затвора, а сега съм 83 килограма със зор и дори въпросния 95 килограмов човек ми се струва почти непреодолимо препятствие. То тоя човек Ще става въпрос за него и по-късно така че го запомнете. Като цяло мнението ми за него е че е чисто прост. До степен където е толкоав прост, че ситуацията сама му влиза в главата и му се решава там, без той дори да се сети, че това трябва да се направи или да го прави или че се случва. Което в интерес на истината е втория вариант на това да си умен... ако някой ме разбира - браво, ако не .!. . Тоя абзац взе да става дълъг до степен където ме съмнява, че ще го прочетете ако не започна следващ, ама кво ли пък ми дреме. Та можеше и да се намеся, след като собствената му простотия беше рефлектирала до толкова върху въпросните 3х110 излишни на света парчета месо, че вече да го ритат на земята, смисъл не е като да исках целенасочено да се стигне до там, но със сигурност щеше, при не намеса, пък аз и със сигурност не исках да се меся. Жалко че след първите няколко екстра оскърбителни удара някакъв произволен добър самарянин се намеси и другото момче от компанията взе да го хваща и да го удържа нашия 0 интелект герой (Тук трябва да спомена, че ако аз бях тръгнал да го удържам 100% щеше да удари мен, толкова нелепа е ситуацията) и приятелката на тоя типаж с учудващия хуманизъм дето взе да го възпира също пусна някоя друга добре преценена и театрална сълза на 1 от охранителите та цялата работа се разсъхна. Аз после тръгнах с Госпидин IQ 0 щото такъв е света и живота и после имаше и още after film и после бая посредственост и после обратно в Пловдив като цяло Нова Година като всяка друга.

Аз всъщност тая въпросната Нова Година исках да я оцелея не за друго ми за да мога все пак криво ляво да изпразнувам и рождения си ден който е 4 дена след Нова Година. И да и това направих станах на 24. Исках да си направя татуировка след рождения ден, но това все още не съм го направил, не бях готов с това което аз виждам като design щото го отлагах твърде много също като ей тоя пост дето сега го пиша без абсолютно никаква цел или идея освен заради това да пиша нещо.

Та да се върна там от където щях да почна ако тоя пост го пишеш миналата Неделя да кажем. Взех си Нова Кола, Стана Нова Година, Станах на 24 всичко мина и всичко си остана горе долу същото. Вярно трябва да отбележа, че приятелите ми и познатите ми от мъжки пол са се поувеличили. Баяяя народ познавам вече, а в по ранни етапи на живота ми наистина бях бая анти социален, сега пак съм, ама поне се движа малко по-айляк в обществото което грам не харесвам, ако изобщо това което казах е възможно. Мисълта ми е От всичко дето трябваше да е толкова голямата работа някак си нещо трябваше да ми пука, да ми задреме, де да знам. Пък то всичко мина и после пак Работа, храна, екскременти, сън - repeat. Аз както винаги продължих наистина да обичам 1 персона във вселената - себе си. А така искам някакво момиче което да обичам, това би било истинското разнообразие, но въпреки всички неща/лайна които върша просто това не се състои, което ме навежда на ИСТИНСКАТА причина за отчаянието ми- >>>Има ли причина изобщо да правя нещо, ако всичко което правя не води до това което искам<<< Но истината е и друга това е мнооого tricky пиниза. Че за 1 истина има 2 истини. Че правя бая много неща е самата истина, но и че ако в ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ някое от тях беше ПОНЕ малко насочено към някое не заето (макар че какво е това незаето еба си, то няма такова животно честна скаутска, може би сега го Осмислям това нещо, ми трябва момиче заето със >>>Себе си<<< толкова колкото съм аз зает с МОА и просто да си разменим центровете на Света... това би било айляк и явно това е което искам ама, нейсе...) момиче и можеше и да стане. Но пък и какво всъщност е дейност насочена към момиче? Смисъл да си купя кола със сигурност не включваше много интеракция с жени. Има няма 3 нотариуски по над 30 и те са вече статични същества - бюрократичен обслужващ персонал - както и да е това не е съвсем правилна мисъл просто исках да го напиша.

Празнуването на Нова Година предразполага към веселие и интеракция със щастливи жени търсещи развлечения или мен, щото то аз би трябвало да съм от женска гледна точка до толкова развлечение колкото самата девойка би била за мен.
Е нейсе и на нова година за пореден път бях в това което най-добре може да се опише (дано не звучи обидно щото не се опитвам да е така, а просто реално) комуна за нарко зависими. И фактите са че и аз не съм там без причина де. Смисъл за да го видите и вие така както го видях и аз: Апартамент доста момчета 1 момиче приятелка на 1ния типаж там и за да не решите някви вече съвсем зле неща - Мариуана, алкохол и сега това е жалко - Пико (което забележете колкото е забавно аз изсмърках под заплаха от физическо насилие... за да сте спокойни ако беше хероин нямаше да го направя, но все пак филм. То аз така преди време на 8ми декември при 1 игра накарах девойка която може би не искаше да пуши мариуана, така че горе долу бая съм се сетил как функционира всичко, но това е твърде извън всичко друго на тоя текст) После вече Спейсър и филми, ама като цяло де да знам. То се твърди, че в спейсера имало няква до мен дето "се заглеждала в мен" Но еба си тва явно изобщо дори няма значение, щото ми писна да пиша по въпроса. Като цяло с една дума - Зле. На теория толкова много искам нещо на практика правя всичко друго освен нещото което искам, ама и то пак какзвам дали изобщо става с правене е бааяяя под въпрос.

Дори не знам защо се върнах на Нова Година. Смисъл това е което казах Нова Година като Нова Година (от моя гледна точка, тоест аз отивам да си търся жената, празника минава и аз съм си без жената, то това е всичко което винаги си се случва в моя живот, щото то това че съм без делници не означава изобщо че съм без празници... макар че имайки се в предвид как тая седмица съм в Неплатен Отпуск може и да се промени това и естествено към нищо по-лесно, ама то аз си спомням че в 1 Японска анимация се казваше- Ако Живота ти е Лесен, значи Не го правиш Както Трябва. Шибани японци... вече карам европейска кола .!.

От рождения ми ден между другото жени не очаквах, бях си поканил 7 момчета, бяха дори 8. Беше си добре, ако не друго поне по оживено от други години ако направя кратка статистика на броя гости спрямо минали години тя ще изглежда ето така 22 - 3ма човека с мен включително Аз и 2мата ми най-стари приятели момчета (Аз по принцип празнувам в заведение и наистина не каня произволни хора) 23 - 5тима човека Аз, същите 2ма човека най-новия ми добър приятел (който познавам от малко дете де, ама сега за първи път се бях запознал с него в неговата вече що годе порастнала 20+ форма) + неговата приятелка която вече не му е приятелка. А тази година Wooo Hoooo 9 човека Аз + същите 2ма +Тоя типаж + IQ 0 + други хора :P.

Тука вече явно е настъпил неизбежния момент да обясня интереса си към IQ 0 доста е просто макар и никак даже + още от сега осъзнавам че това което ще кажа е ако не невярно то съвсем не пълно и въпреки това доволна истина. + Може и да е намесена малка лъжичка гордост. Но все пак Условно. Ако тоя тип е IQ 0 аз определено съм IQ Infinity, Кофтито е че има 3ти медиатор който се казва Вселена и в момента въпросната Вселена е с поведението на малка тъпа курва и винаги е била и винаги ще бъде (докато не бъде брутално анално насилена- евентуално) фенка на IQ 0. Или както е казано в библията - Блажени са Невежите (IQ 0 за другите от типа), а останалите да Духат супата (сега естествено това няма да ви го напишат черно на бяло, но ти трябва точно IQ 1 за да го разбереш ...)

Като цяло понеже вече стана дума. Чистата мисъл е нещо много могъщо. А чистата мисъл е просто мисълта лишена от предубеждения. А това което поне за момента ние разбираме като знание е всъщност нищо повече от предубеждение. Ако трябва да го кажа по друг начин, знанието е паразитния шум в чистотата на мисълта. Като имаш знание за нещо ти си вече предубеден за това нещо и то му е почти неизбежно освен да отговори на въпросните ти предубеждения, става малко матришки филм, ама арабия лъжиците съществуват само защото ние всички знаем за съществуването на лъжиците. И е време и само да обадя за Адам и Ева и ябълката заради която са яли дървото от малката мома не нащипана за която говорех преди не много време. Но аз лично естествено изобщо не съм съгласен с нищо от предишните абзаци де, смисъл .!. Аз искам да знам и да бъда всичко... ААААЗЗЗЗ ... ... ... а може и да не искам да не го знам де но все тая. Просто искам ако някъде изобщо съществува някаква чиста мисъл това да е МОЯТА чиста мисъл :P. МОЯТА. Като цяло мисля, че просто нямам друг избор точно заради IQ Infinity макар че ужасно много като цяло няма никакъв проблем пак да бъде просто друга форма на 0 и от тая гледна точка IQ 0 e и IQ Infinity и IQ infinity e IQ 0 и пак за да щях да кажа "обезобразя",а всъщност думата е "онагледя" става въпрос за онова клише за 2те лица на 1 монета, където монетата е Цялата Вселена и 2те и лица са винаги от 2те и страни, просто няма как да има 2 лица от 1 страна. Но от друга страна това е в простата 3D измерна вселена иначе нещата са Свери не Монети и нещата стават брутални, като цяло мисля, че доста ядрени физици биха срали кръв ако можеха да надникнат в моята глава, но точно и за това моята глава си е моя глава... Изобщо има солиден шанс да съм се родил да издухам толкова много супа колкото никой друг не би могъл, ама това си е бая хипербола и бая страшна преспектива та чак мен почва да ме хваща макар че на теория единственото нещо което генерира страх е самият страх. Въпроса е че може да се спори дали дори и страха не е по-добре от нищо... пфф по-добре мразя сравнителните степени. + Де да знам ся в крайна сметка ако си роден в африка за да умреш на 7 от глад след брутално изнасилване и вероятно genetal mutulation... хммм. Но това е проява на изключителна жалкост това изречение, щото е опит да се самонакарам да се чувствам по-добре с мисълта за нечие друго по-зле един вид мега проявата на дребнавост - Злорадост. Има и следния спор - дали изобщо има смисъл да има тия 2 лица, но иначе би било някак си само монета което вече не е монета, а парче метал, някак си странно е. Това което искам да кажа е, че винаги съществува теоретичната възможност за merge и escalate as a result, ама това явно е някак си unstable shit и пак води до същото.

Целия горен абзац ако и 1% от прочелите го осмислят пак еваларка. Та ако евентуално това беше поста ми бих точно ей сега (а то това си и е поста ми) бих попитал, абе тука има хора май май вече дето трябва да приближават 30така, пък и съм виждал и други такива хора, даже наскоро... и за това за съжаление (аз страшно много мразя съжалението и мразя да ползвам думата съжаление, щото според мен съвсем наистина това нещо не съществува и никой никога наистина не е изпитвал съжаление освен бруталните олигофрени за които им е присъщо и тоталните лицемери и всеки път когато съжаляваш или казваш изобщо думата "съжаление" не правиш нищо повече от това да докажеш, че си 1 от двете неща: Брутален Олигофрен - Тотален Лицемер и в интерес на истината 1ното е добро, другото не е и аз със сигурност не съм брутален олигофрен... ама е на .!. . Заеби почва чак разума да ми се поизплъзва, ама това е само бушон. Тъй де а лицемер поне не искам да бъда макар че то просто се случва - буквално меря лица - виждам 1 лице и знам от 0 до 100% от това което се случва зад него и в 2та случая знам всичко. В единия просто виждам себе си в другия някой тъпанар :P. Тука има хиперболка де в общия случай. Та да КАК the fuck сте живи, смисъл за къв? Ама в интерес на истината от както тоя въпрос исках да го задам, сега вече мисля че имам някаква форма на собствен отговор. Примерно знам следващите ми 3 месеца относително как ще минат, макар че и всъщото време изобщо не знам (И това може да звучи като двойнственост и едва ли не шизофрения, но това е така само заради ограниченията на това което до момента сме си изградили като средства на комуникация иначе мисълта ми си е съвсем 1...)

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Та такаа. Сега тука трябва да изговоря малко клиширан офтопик само като прилюдие, пък и офтопик оф топик колко да е оф топик, то всичко е все така или иначе на 1 и същи топик. ... Хммм в интерес на истината се получи нещо което не бях очаквал. Почнах да пиша това което исках и разбрах, че не искам да го напиша и го изтрих и вместо това ще напиша друго нещо пък вие ако искате си разберете от него как седи света и живота в момента.

IQ 0 като цяло по неговите думи води живота който аз бих искал. Смисъл от негова гледна точка той не е тъп като галош, защото всичко му се подрежда. Смисъл и той страда и той не иска някакви неща от нещата които му се случват и той не е цъфнал и вързал, но пък за сметка на това има успеваемост с жените което го държи движещ се в живота. Това (това всичко са си мои мнения за друг човек де) макар че според мен дори той не го осъзнава е опорната му точка в живота и причината изобщо да има нещо което хората наричат самочувствие (един вид още не си е пръснал мозъка) Жените наистина го харесват и той понеже има 0 интелект възприема тяхното влечение към него като негово собствено влечение към себе си, точно това се получава. Тоя човек някак си е другата възможна крайност на мен. Мисля че в някаква дълбока и мизерна своя основа жените ме мразят и ненавиждат и то всички изобщо (освен някой които буквално биха се самоунищожили в мен, което учудващо странно аз не искам да понеса) защото сега е просто техния момент да могат да мразят и ненавиждат и аз съм самото олицетворение на този им обект. Поне гарантирано в дългосрочен аспект на нещата и те пак ще гризат бая дърво, ама може и да не е така което вече наистина би било(е сега ще ползвам думата дето не харесвам, без да има друга по-подходяща която да мога да се сетя) жалко. Еба си пак зех сам да спирам себе си да пиша, това е много нереално щото вече бих писал неща от които настина би струяло бая от покъртителната ми лична злоба, а явно дори и моята злоба колкото и да е правилна пак не е правилна... Другия филм арабия е, че Вселената е неизбежно на страната на IQ 0 от което излиза, че Вселената е както вече казах жена, което си е бая голям ташак... .!.

И тоя Петък реших да се уверя за пореден път в нещата които мисля, че са реалност за да мога на воля да се отвратя от реалността де, не за друго, Смисъл не че бях решил конкретно това, но конкретно това се случи... Отидох до офиса на IQ 0 в който той си представя, че работи докато разцъква 1 от тия компютри за умствено изостанали Apple MacBoook (иначе реалния му money sorce е майка му и да писаното на това изречение е злоба на дребно, ама някой неща трябва да са реални). Поговорихме си и както винаги се убедих, че на него му връзва безумно имайки се в предвид как няма капка мозък. После се забъркахме с някакъв 3ти индивид студент по медицина от Варна, който ползвахме не за друго ми за да ни свърже с някаква марихуана. Пихме бири на ляво на дясно. Имаше и малко мой филм където 1 дето я бях видял по-рано през деня и мислех, че тоя ми ден би бил много по-як ако на място и веднага я бях заговорил, та тая същата изскачаме в 1 случайно заведение и хоп тя там барманка, ама мен тва веднага ме респектира твърде много по-скоро ме отблъсна, щото значи, че е бая самостоятелна, намерила си е работа на айляк място и си прави каквото си иска, а аз знам като факт, че това което искат жените не включва мен. Ако искаха мен все някоя до сега щеше да е с мен .!. мамка ви вееее. Все тая тва е ташак по който дори не ми се мисли, макар че сигурно е едно от малкото смислени за мислене неща. Пфф та така. След заведението където беше тая отидохме в друго заведение и там тоя типаж IQ 0 (вече много го преекспонирах това и ще почнете да си мислите, че съм в състояние на wishfull thinking, смисъл само да ми се иска да е така, е НЕ Е< но също така не забравяйте че то IQ 0 според зависи се препокрива и с IQ Infinity...) се заговори с някаква дето може и там на място да я е видял, може и от преди това да му е приятелка, не знам но не ме и учудва, щото съм го виждал да забърсва успешно бая девойки. Аз бая айляк избичих в това заведение. Просто седях и грам не ме ебеше което е едно от оптималните ми състояния на последък. Поне дори не не измъчваха някви неща като надеждата за това да не бъда тотално самотен. Точно сред абсолютно пълното заведение в което бях, бях спокоен в самотата си. Всеки си мислеше, говореше, забаляваше, евентуално тъжеше, дето се вика всеки с проблемите си, а аз си седях като полицай след баня. Явно това е бил моя момент за IQ 0.

Преместихме се към 3то заведение и там видях 1 приятел от София и изобщо бая се раздвижиха нещата. IQ 0 в това 3тото заведние му изгубих следата. После се състояха неща които не ми се описват особено по причини които също не ми се описват особено, но за пореден път със съжаление което не изпитвам трябва да призная, че през носа ми минаха и 2 линии амфетамини което е нещо което от бая време бях решил изобщо да не ползвам и все още съм го решил това нещо + В момента макар че вие надали го усещате вече говоря и леко оправдателно към себе си, макар че реално дори няма кой знае каква нужда да се оправдавам изобщо, май.

Таа после пак се засякох на входа на 4то заведение (между другото това не ми е някакъв особено екстремен ден като се абстрахираме от края за който предстои да ви разкажа де, смисъл наистина се троша в опита си да открия някъде тая където я искам, че и чак иска и тя мен, ама за момента само трошенето ми остава и мангалски пениси... момент... да ... мангалски пениси, but hooold it.) с IQ 0 и изгората му. При което всъщност истината е че всичко отново се подреди ТОЧНО какткто би го искал IQ 0, смисъл: Той излиза от заведение с новата си (или може и от преди това да му е де, щото той разправя нещо) изгора и иска 2 неща: Транспорт до местоживеенето на въпросната девойка и марихуана. Аз точно преди това супер случайно видях 1 от тия доста много типажи дето познавам и той естествено кво друго може да направи освен да ми продаде марихуана. Смисъл сигурно и други неща може, ама това се състоя. Той искаше да продава билки, аз исках да си купя. В момента ви говоря за късмета на IQ 0 ... аз просто минавам :P. Макар че друга истина е, че таз марихуана естествено и аз си я исках, ако не я исках нямаше да я купя, доста очевидно. Другото е, че бях и с колата си. Въпросното BMW от началото на историята и по принцип грам не обичам да карам пил, но когато съм пил и смъркал амфетамини очевидно ми е през кура... Смисъл дори не само през моя... wtf. Та както и да е. Аз бях тръгнал към това 4тото заведение да се пре пресъединя към типажа и неговата компания (който впрочем е и новогодишния типаж с приятелката - тука вече всичко става странно до степен където звучи нагласено, но реалността показва че не е защото просто не е в капацитета на никой да нагласи подобни съвпадения...те се самонагласят според прищявките на гадната малка мома не нащипана - вселената), но още на входа изскочи IQ 0.

Кво става ала бала е ясно, имах и съставката която му трябваше + транспорта, аз също естествено не отказвам компания (в повечето случай) при консумация, пък и филма си продължаваше с естествения си ход. Та отиваме до колата ми аз IQ 0 и изгората, имаше тънък момент до степен, че чак е твърде тънък за описване, но като цяло пак аз се самосъботирах (това е най-точната дума която намерих, макар че в действителност не се състои точно това и точно в същото време се състои и точно това...). Вътре навихме финалния фишек за вечерта и съответно го запалихме и потеглих и си беше фън. Откарах ги до Кичука където живееше тя и ги оставих. И така се уверих, че всичко е точно така както си мисля и в същото време някак си се получава така че съм прекалено много страничен наблюдател в собствения си живот.. (Това беше дълбокичко и го изкарах ей ся смисъл, извършвам реални активни действия които не водят до нищо кои знае какво за мен, макар че пък тук идва момента, че чак аз не съм способен да оценя всъщност какво и за кой е добро- честно до степен където вече дори всъщност не вярвам че има добро и все пак го виждам и само ме наранява еба си .!.а както и да е).

Някак си това е странното, че всичко до тук беше по-скоро филм на IQ 0 смисъл както е тотално безмозъчния човек, така и от до си му тръгна и си му свърши както трябва. Излезе си, напуши си се, напи си се, смя се и си тръгна с приятелка с която евентуално е спал, това не отигох да го проверя, а трябваше, щото можеше и аз да я boneа ама тя не беше особено привлекателна ако става за въпрос. Смисъл по-добре от нищо, но ако трябва 3 дена под ред да и гледам сората на 4тия вече ще си тръгна сам, а то точно и за това на мен не ми се получава де щото съм способен да си тръгвам сам... .!.

Целия горен абзац беше отлагане на предстоящия: Щото моя филм почна след това и моя филм на вас ще ви е комичен мен явно ме е потресъл до толкова че да изпиша всичко до тук. Реших, че тъй и тъй IQ 0 ще такова. Аз може да отида да си потърся труженичка (Може и да съм писал тук преди може и да не съм, че имам уклон към курвите и съм ебал доста много от тях (мисля че е възможно вече бройката да приближава към 20 щото подозирам, че има и такива дето не помня, че се е състояло).

Като също с 1 единствено изключение което беше бая яка 25 годишна румънка таковам предимно ниско бюджетни из между които между другото също има някой буквално учудващо приятни за окото, други са си били бая плашещи (вече тия ги пропускам де, изобщо дори докато ги пиша тия неща изпитвам някакви изблици на срам, ама кво да се направи). Били в смисъл тях вече ги avoidвам, пък и аз като цяло бях решил от 2012 да не си пъхам пениса в ниско бюджетна курва. Защото истински плашещото нещо в тях са венерическите болести и в частност СПИНа. Спина арабия ме плаши, тва е еба си ташака 100%ова смърт от нещо срещу което не можеш да направиш нищо и то смърт след тотално изнемогване на тялото ти от диарии, екземи, настинки изобщо първо си развалина после си труп... Еба си гадното нещо. Та аз и се изследвам за СПИН всеки път след като реша че има повод, тоест 3 седмици след като си навра пениса там където не трябва или поне не би трябвало a.k.a. някоя курва. То е с презерватив, ама еба си все пак... И малко преди края на 2011 си бях правил изследване в което пишеше, че СПИН нямам и ми беше айляк и не исках да си развалям айляка, ама нейсе...

Та качих 1 курва да ми духа - 15 лева и понеже бях пиян, напушен (като никога много, поне 3 различни пости за 1 вечер) и чак и амфетамини бях вентилирал и явно наистина отчаян от живота след като от първа ръка се уверих, че жените целенасочено си селектират хора с 0 IQ за развлечение и че това винаги е било истина и винаги ще бъде истина, тоест истина е от известно време(щото е имало период в който реално никой за нищо не ги питал), но точно сега е тенденция и едва тепърва ще почне да избуява резултата от това да се поощрява малоумието сред мъжете (то сред жените е константа, аре .!. естествено и сред вас има интелигентни, но те са точно изключението както сред нас все още са властните 0 IQтата (тия дето са под протекцията на гадната курва която е съдбата, щото и отърва единствените които могат да и се опълчат - мъжете да се олигофрени) ама нещата се обръщат с бясни темпове и МНОГО супа ще бъде издухана... ама не обичам да пророкувам щото има 2 варианта или като предричам предначертавам (а не искам все пак да бъда поредния клиширан и въпреки това прав пророк на апокалипсиса, а втората причина е че когато наистина искам да бъда прав, както е сега в желанието си Жените да страдат от това колко прости овце са (ама то филма, е че цялото човечество ще го отнесе в това число и аз, ама то аз вече си го нося де...) (+ то и те съм сигурен, че си имат индивидуалните начини за страдание) и като цяло има шанс да бъда солидно опроверган и всички без мен да бъдат щастливи... Хммм с което изречение естествено се прецаквам УЖАСЯВАЩО защото дори и аз мога да стигна до там, че да знам, че моето индивидуално страдание си заслужава ако е щастието на всичко останало. А .!. .!. .!. това просто не се съчетава с факта че в същото време аз бих бил щастлив, ако ще и целия друг свят да е нещастен. Ама явно прекалявам и не става така. Трябва просто да се съглася с колективното щастие което в момента е щастието на жените, а аз не съм жена няма и да бъда.

И докато тая курва ми духаше без презерватив... щото аз исках така де, винаги съм искал качествена свирка без презерватив, а до момента съм правил не повече от 6 пъти секс без презерватив- първия ми път и 5 други път с доста не веща в изкуството да се борави с пенис жена. И exploreвах гащите... В тези гащи имаше... пенис. Тва е... Беше мангалски травестит... Духаше много добре, но еба си най-много СПИН има сред гейовете и наркозависимите, а до толкова до колкото 1 човек е гей и мангал има солиден шанс и да е наркозависим гей мангал... (Ако щете ми вярвайте докато писах точно последните думи имах и все още имам усмивка на лицето... защо е еби му майката не мога да го обясня).

И сега малко тотална нелепост за екстра пикантерия. Ама първо трябва да обясня някви други неща де. Смисъл следващите 3 месеца (щото след толкова време е 100% акуратния тест за СПИН, ще ми е бая филм, ама аз 3 години съм си мислел, че имам спин, така че сигурно това няма да е кой знае колко филм). Фактите сочат, че това че имаше пенис ме забавли. Беше малък и хигиеничен на допир и забележете (още от сега мога да кажа, добре че не се състоя, щото щях да бъда арабия деформиран психически, сигурно щях да имам някакъв доста груг feeding disorder) исках да му духам, но той ми поиска още Пари... Поиска ми ОЩЕ пари за да >>му духа<< на него... е wtfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff... Разбира се странно е, че исках да правя фелацио на друг мъж, но реших, че тъй и тъй то по абсурдно почти нямаше как да стане освен ако и не бях лапал пенис и сигурно точно щото реших, че трябва да стане, не се състоя. То така протича всичко в живота ми напоследък всяко мое реално и първично желание (лелее това как прозвуча, се DENYва DENY DENY DENY. Сега някой не особено интелигентен човек точно в тоя момент докато чете това си мисли със задоволство (а той всъщност просто е простак) Хмм: "Първичните желания на Butchera са да консумира пенис", а аз си мисля : "Хммм, първичното ми желание беше да бъда с Жена, а получих .!. идиот". Та както и да е. Стана ми интересно интересно дали мога да накарам въпросния мангалски травестит да свърши, щото определено имам увереност в способността си да боравя с пенис (моят собствен). И сега тука вече буквално ще се извратя за да кажа следващите редове, но той ме и целуваше... след като вече знаех че е мъж и беше добре, целуваше се добре... .!. искаше да му бъда постоянен клиент и повтаряше че имам як пенис... omg... ... Как ви е след като прочетохте това а? Как ви е? Та както и да е. В опита си да го изпразня аз самият се възбудих бая и свърших, след което разбрах, че е на 30 години и той си тръгна.

Аз обаче все пак имах нужда от Вагина и затова след известни перипети си намерих и няква труженичка която да не е грозна (чак красива няма да кажа) след като я питах дали е жена и тя се смя бая след като и отговорих защо я питам я качих и нея. И да жена си беше имаше вагина - това за което платих, ама тя самата се оказа немърлива и незаинтересована и не успя да ме изпразни дори и след допълнителни 15 лева (с тях 30 общо) за ебане, вече с презерватив (и свирката и преди това щото тя не искаше да ми духа без де... а моят пенис със сигурност е по-чист от нейната уста, но както и да е). Смисъл това което тя се опита да представи за ебане беше буквално отбиване на номера, поне и пенисът ми беше във вагина за първи път от около сигурно над 6 месеца което е ултра цялото женско население щото те са тези които изтърват, на мен просто ми е мъчно от факта, че съществувам, пък то това така или иначе е нормалното състояние на съвременния човек. И си тръгна без да ме изпразни, чак искаше да праща няква друга да се опитва за още 15 лева... Бахти филма, честна скаутска направо не знам кво се случва, виждал съм супер старателни и трудолюбиви курви, виждал съм любезни курви, а вече съм виждал немървлива и незаинтересована курва коятно не знам защо най-много ми заприлича на всички останали не трудещи се в занаята жени.

Сигурен съм, че тоя Петък вечер имаше къде къде по-благоприятни развития, а аз как се овътрих... Защо трябва да оставят възможности които само и единствено могат да бъдат пропуснати и като заебем всичко това. Нямали някъде по тоя свят за мен нещо различно от мангалски пениси и ако има аз от къде да знам дали аз трябва да стигна до него или то до мен и от къде на къде няма да се разминем или да не сме се разминали и изобщо кви са сички тия нелепи простотии ве МАЙКА ви дейба, арабия. ( и отново наистина трябва да отбележа, е че ако имам в действителност предвид нещо то не е нечия индивидуална майка ми така да се каже колективната световна майка е искам тая която искам да изпържа зверски и без абсолютно никаква друга причина освен тази, че мога... а в действителност... не не мога... не не не мога не... .!. на теб Марио Скуркински или както там ти се пише дебилната фамилия)

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 8:51 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
не. просто не.

може би след няколко дни.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
aз ще се понапъна.... и без тва нит един ферман не съм му чела, та мисля да се пробвам с този...


напънът започва...СЕГА!


:-3

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 9:32 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Фъкин' хел.

Бъч, самотен и нещастен си, защото така ти харесва. Тоя цикъл твоя го гледаме вече от години тук - ако си искал да се оправиш до тоя момент, си щял да се оправиш. Освен това не те интересуват мненията ти и съветите ни - пишеш просто щото искаш да се концентрираш за пореден път в себе си и в собственото си величие и падение, от които толкова се опиваш. Вселената не е длъжна да ти помага, а и ти дори не знаеш кво искаш и още по-малко - кво ти трябва, че да разбереш дали ти помага или ти пречи Вселената.

Нужна ти е професионална помощ, щото тук никой не може да ти помогне. Сериозно. Вместо да харчиш пари за БМВ, алкохол, марихуана, Пико, амфети, мангали травестити и истински хетеросексуални мангалки, иди на психиатър.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Oхо, и аз го прочетох...... имам няколко изрезки от това велико писание за My thought of the day ! :mrgreen:


Бъч - съгласна съм с Амелия. Имаш проблем и той само се задълбочава. Отиди на професионален консултант да си поговориш с него.

Очевидно е,че нямаш вродения талант на IQ 0 да привлечеш ЛЕСНО половинката си и това ще те унищожи.
Нещастието от самотата ти те самоизяжда.

Т.е. какво ли не би дал да замениш своя интелект за таланта на IQ 0 нали, само и само да ти се лепяха девойки... Еххх.... Но тогава Бъч, пак нямаше да си щастлив, щото пък нямаше да имаш акъл да разбереш коя ти е половинката. Така че бъди търпелив, тя ще се появи... Стига страда и стена и се друса и спа с мангали... Карай си БМВ-то със здраве и вярвай в себе си, а тя - ще дойде..

И озаптявай завистта си към хората, за нещата които те имат , а на теб ти липсват!!!! Завистта е гаден бумеранг и ако не я контролираме лошо посича нас самите.

Хора, дайте да му намерим на тоз Бъч една девойка бре ! :(

Жал мий за младежа...

________________________________

За тези дет не им се чете кратък обзор -
1.Бъч си е взел ново(старо) БМВ,

2. Има 'приятел' дет мисли за тъп и го нарича накратко IQ 0, но се движи в негово обкръжение,щот му завижда за способността да се харесва на мадамите

3. друса се с амфетки

4. Попада на проститутка, която се оказва проститут. Появява му се желание да му духа.

5. И все пак Бъч геройски остава от правилния бряг на реката и продължава да чака сломен момичето , което един ден ще стопли сърцето и леглото му.

Какво друго научихме от поста : Бъч има рожден ден на 4ти януари, Козирог, една мн хубава зодия според мен...

Няма СПИН и възнамерява пак да си прави тест след 3 месеца след сблъсъка с другия пол.
____________________________________________________________

Някои от писаниците тъкмо придобиваха некакав интересен, шантав завъртул и опааа, се отичаха в безкрая. Ако се постараеш и си рафинираш хаотичния стил, би станал един завиден писател от теб. :D

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 22, 2012 10:40 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Не го жали младежа. Не е сакат, грозен, тъп и т.н., че да не може да си хване свястна жена. Проблемът му е, че иска манекенка, която да го обожава, и понеже такива не се намират лесно, пропуска шансове за нормално човешко щастие с нормални женски същества. Нека седи сам, докато не си научи житейските уроци и не си овладее малко тщестлавието и гордостта. Сичките сме го минали тоя път. Нали го интересуваше как се живее на 30? Ей така - кат направиш обратна връзка с планетата Земя и си понамалиш малко претенциите, щото осъзнаваш, че нямаш нужното за тях покритие. Оттам насетне щастието е въпрос на лично решение. Решаваш и си щастлив. Толкоз. Нямаш нужда от условности - за да стана щастлив, трябва да се случи това и това и ако може Вселената сама да ми го направи... Щото Вселената си нема друга работа, та ще се занимава с някъв мизерник като теб. Това му го намилам всеки път, ама той понеже не реве тук щото иска да му се помогне, а просто щото иска да си пореве, няма особена продуктивност начинанието.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Единствено от всичко до момента искам да се заям с Амелия, но като цяло това няма да доведе до нищо добро... Някак си точно така се получава и не за друго, а защото го искам и би ме развеселило. Всъщност това което иска Амелия (макар че не съм сигурен дали го осъзнава е да се заям[поне не може да не се усещаш, че е принципа ping-pong и ти ме флеймиш доста, не че няма нужда, просто ако се науча да не рефлектвам това би било края на това аз да бъда аз, което подозирам е целта на всяка една жена {да те обезличи за сметка на това да наложи себе си върху теб, a това просто е не .!.}, естествено тука е мноого слабата хава, а в реалността наистиан си фейлвам щото според мен има и други начини] с нея и като цяло дори и вниманието до момента отделено пак е твърде много де, ама харабия макар и кратка има история ахаха. Нея бая съм я харесвал като човек (от постовете ти, арабия бях увлечен от начина по който разсъждаваш и прочие) и дори това, че съм я виждал на живо почти не успя да ми развали впечатлението, после пораснах и се опомних де ама... И от гледна точка на това, че заяждането с нея би било това което иска и съответно за нея добро (а аз не искам особено да причинявам добро на Амелия по причини които... хмм генерална омраза към добродушните, но не визуално привлекателни жени... което е дребнаво и форма на дискриминация и всъщност шибания ми урок, че даже и аз трябва да се съобразявам с някакви неща, ама Грррррр... (буквално) Примерно Алдим евентуално е научил тоя урок и сигурно в момента е поне 3хпо-щастлив от мен, но аз изобщо не искам да съм Алдим в този или който и да е било друг момент ако става за въпрос... За други моменти всъщност не знам, но от както е с Амелия съм 100% сигурен :P

Което пък ме навежда на другата ми мисъл. Всъщност грам не завиждам на IQ 0 просто ме е яд че съществува. С удоволствие бих систематично премахвал от вселената всеки 1 човек като него и в една по-съобразена с мен вселена точно това и бих правил или поне бих го потискал точно така както аз сега се чувствам потиснат от него, ама нейсе Вселената както вече казах пък и Амелия го повтори, че и аз съм съгласен - НЕ е съобразена с мен. Още повече най-лошото (или от друга гледна точка ако трябва да съм напълно обективен най-доброто) е че във всеки 1 realm впрочем който мога да си представя IQ 0 така или иначе по един или друг начин би имал своя шанс срещу мен. Въпроса е че сега имам чувството, че печели някак си в много forced обстоятелства(+ печели в 1 аспект на живота и то всичко са битки в безкрайна война) НАЙ-забавното е че и ДВАМАТА сме преебани в крайна сметка в полза на съвсем другия отбор - жените. Аз повече, той по-малко, но арабия тепърва предстоят да се осъзнават неща. Разбира се има шанс той да продължи да си осъзнава, че си е щастливец, така да си остане така и да си умре, а с мен кво може да се случи направо не искам да знам, щото имам изключително богато въображение и реалността винаги е успявала да ме надскочи в начините си да ме уязви. Мога направо да сложа снимка на най-бруталния от тях до момента, но по някаква причина просто не искам да го направя. Само ще кажа, че става въпрос за съвсем наистина манекенка...

Друго нещо което исках да кажа е, че от едно определено събитие насам (всъщност от въпросната екс-манекенка) не ми се плаче, но точно сега бях на кино и се случи нещо странно. В началото на филма си мислех как няма да си забравя 3D очилата, щото бях на последния ред. И като излизах ги забравих и това да се върна да си ги взема и да ги дам при положение, че айляк бях тръгнал да си ходя ме натъжи до толкова че ми се плачеше, смисъл за коя емоционална нестабилност говорим, това би казал някакъв психиатър. Но на мен ми е странно какво елементарно нещо колко ме афектира. То вече почти не ме интересува на коя емоция ме избива, щото и без това повечето са тотално не на място и просто ги игнорирам (макар че това сигурно не е много айляк, ама иначе пък сигурно ще ме приберат в някоя психиатрия и без мое желание)

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 2:07 am 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
ба си, ти си способен да отегчиш всеки човек до смърт. Разсъждаваш на празен ход за някакви абсолютно безсмислени неща и го правиш адски многословно, което кара хората и, предполагам в частност жените, да не умират от желание да бъдат в компанията ти. Освен това съм сигурна, че миришеш на самосъжаление и отчаяние от 500 метра, а това отблъсква жените, които имат антени за тия неща. Запиши се в сайт за запознанства, ега си, почни да чатиш с някоя жена, като вместо да й надуваш главата с многословните си неща, се поинтересуваш от нея, заниманията й и личността й. Така шансът да те хареса се увеличава с 25%, повярвай ми. Поговорете няколко пъти и й предложи да се видите. Поговорете малко и на живо и атакувай. IT IS THAT SIMPLE!

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 3:39 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Ей тва имах предвид Дорче, кат казах, че лицето не е тук, за да ни слуша съветите и да търси помощ. :lol:
Реве колко му е зле и колко е отчаян, ма не иска да спре да е Аз, така и не е ясно що, след като с тоя си Аз явно не пробива наникъде в живота. На такъво не мож му помогна, а нема и нужда.

Бъчи, ашколсун, бабо, машаллах! За пръв път ме наричат добродушна, честно! :lol:
Иначе, така като те гледам имаш две опции:
1. Добродушна, но не визуално привлекателна жена
2. Алкохол, наркотици и секс с елемент на изненада на всеки 6 месеца с проститут(ка) от ромски произход, последвани от тест за СПИН и 5 стени некохерентен хленч в някви форуми.

Не се иска IQ по-голямо от на оня с 0-та, за да направиш смислен избор. :lol:

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 3:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
От какво тогава произтича този яд?

От жените? Просто не ми харесва избора който правят, ако става за въпрос дори не ми харесва, че изобщо избират нещо... ама това вече си е при всички положения прекалено. Просто бих искал ако е възможно да им riggна чойса до 1 >>аз<< ама така не би било "fair" ама то уж и живота не е "fair" а и наистина не е...

Но сега вече си е редно да кажа и още няколко неща... възможно е съвсем наистина все още да не съм способен на много от това което минава за добро... но как да съм способен на нещо с което не съм съвсем съгласен (още не мога да назова 1 универсална ценност за която да кажа 100% "да така е")... само дето то няма нещо с което да съм все още напълно съгласен, може би би трябвало първо да намеря това нещо, а това може и да отнеме време и после чак трябва да съглася и всички останали, че съм прав, а надали ще съм първия който е опитвал точно това... е те и бая хора са успявали, но всичко почва да става прекалено хипер и ултра... и въпреки това хора пак успяват, ама вече няма дори сигурност за мащабите на ситуацията.

Също така това вече може би in the grand scheme of things е егоизъм, но аз всъщност дори не искам да съгласявам всички хора с нищо, аз искам да съглася 1 конкретна жена и после вече да гледам кво става...

Трябва да се каже и че това дето го е казал чичото на Питър Паркър е до голяма степен голяма истина, с голямата сила идва и голямата отговорност. Във всеки 1 момемент в който си мисля, че съм толкова умен колкото съм, се чувствам и длъжен да направя нещо равно по степен на интелигентността ми което да е полезно. Но на пук на цялата ми тази интелигентност нямам абсолютно никаква идея за това кое е полезно в съвмренения свят, щото когато се чувстваш безбожно умен няма как да не изпитваш и нуждата да извършиш и нещо грандиозно, но ако нещо ще е грандиозно то би трябвало и да е поне с някаква положително насечена полезност, но кое е положително ДНЕС, чесно? Повече Хора?, Повече Храна за вече наличните хора? (до къде ще ги докара тази повече храна.. до повече хора? По-добър мениджмънт на настоящата храна (разпределение) Как? С по-сурово оправление? С по-масово управление? С по-интернет ориентирано управление? Интернета сближава ли ни или ни отдалечава? За или Против Него? До къде с тия 100 000 000 човека дето прекарват по 18 часа от деня си в някоя MMORPG вселена? Тия хора Avangarda на човечеството са или Отпадъка !? Ако съм с Infinity IQ трябва да мога да мисля и по тези теми и аз го мога и го правя и единственото до което стигам след предъвкване с Въпросния си колосален интелект (пхех нали...) е само и единственото си собствено лично индивидуално щастие от където почва и свършва всичко и дори до толкова до колкото аз съм хипер индивида .!. пак просто не мога да отрека нуждата от поне 1, а по възможност и повече сродни души и от там нататък се почва и това, че и те трябва да съществуват системата (в) която съм аз и от там нататък се почва пак това че съществуваме всички и как трябва да съществуваме всички щото не може да съм само аз и моето индивидуално щастие. Някак си трябва да има и чуждото такова и как да се състои това при положението, че като цяло колкото и да се върти и да се суче, щастието пак е някаква суровина която ако щете дори и да е безкрайна, пак има и разлика в капацитетите на усвояване и пак всеки би искал повече капацитет и новото щастие би било капацитета на (скоростта) усвояване на щастие... Винаги има някаква надпревара (ако го наречем с миролюбиви спортменски термини, а то в действителност си е брутално меле по правилата на войната (тоест без правила) А на практика интегрална част от надпреварите, едно от нещата които ги характеризира е това че има: Победители (Победител) и Победени. Евентуално най-оптималната игра така погледнато (и странно до сега не се бях замислял, че е така а то е елементарно да се види) която да устройва огромната част от всички е Всички да са победители и 1 да е победен... (ама представете си какво би било на тоя 1 вечен победен, което впрочем би могло да мине за съчувствие което е друга дума за съжаление, което значи, че се поизпържих сам :P). Дори да се "измисли" някаква игра където абсолютно всички да са победители, то просто всички ще са 1 и тогава ще е като първото нещо от което почнах да говоря... Просто >>>>все някой<<<< трябва да е победен за да може чрез него да се дефинират победителите като такива. И дори честно казано това според мен е брутална грешка на всичко, но сигурно вече от както за себе си съм го осъзнал това, а това дори не знам кога е, но не е много от скоро не мога просто да измисля начин покрай него. Как всеки едновременно да знае, че е победител и че е себе си в едно и също време. Без да има някой загубил от който победителя да знае, че е победител и тогава примерно в какво изобщо ще е победител. Ако няма победители и победени, какво има изобщо, какво би останало. Още от големия взрив, ако изобщо така са почнали нещата, материята е победила анти материята и сега ние сме остатъците от тая схватка, ама някой пита ли анти материята... не Историята направо не само се пише от победителите, Победителите са историята и дори Историята е победител с това, че изобщо е останала на фона на всичко това което е било забравено, а със сигурност като се има предвид колко дребен storage capacity има индивидуалния човек бая е било забравено. Логиката която впрочем е пълен ташак също като науката на която е производно - математиката, тълкува че щом Това е останало като История, значи това е трябвало да бъде ама .!., на мен например не ми харесва, но някой пита ли ме - не, има ли алтернативи - не. Всичко в настоящия момент е супер линейно по-причини които не мисля, че са айляк, мисля че сме супер ограничени, а АЗ не искам да съм. .!. И да мисля че поне за момента обвинявам някак си жените, не съм виждал до сега по-адекватна причина от тях.

Edit: Само искам да отбележа как Amelia ми налага избори чак от Канада? Сериозна ли си? Май май и ти много виждаш, та чак ми предлагаш някаква версия на себе си или еба си кошмара. Само явно ми остава да се надявам, че кошмарите ще насират от мен, ама също така, това надали е за добро, ама вече казах... кое е тва добро?

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 9:55 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Чакай сега да те светна за нещо, което още не си прозрял. Т.е. седни някъде, че ще е животопроменящ експириънс.

Батенце, ти всъщност НЕ си особено умен. Тръст ми - не си. Ти си в най-добрия случай средноинтелигентен и на това отгоре се наслага някво средняшко ниво на образованост. Ти ако беше толкова умен, колкото си мислиш, нямаше да имаш такава мъгла в главата и разни елементарни неща за самия теб и за света около теб щяха да са ти ясни. И животът ти с околните щеше да е по-лесен. И от писанията ти нямаше да лъха на посредствена и ограничена мисъл. Абе, на кака философчето! :lol:

Иначе аз не ти предлагам да си намериш няква моя версия, щото ти на такава жена няма да има кво да й предложиш, че да я задържиш до себе си. :mrgreen:
Нещо доста по-непретенциозно и добродушно ще ти трябва...

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 6:19 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Изображение

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 11:03 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Бъчка, колко още писания ще минат, докато разбереш, че си гей? Знаеш ли колко ще ти е хубаво при гейовете - секс на екс, не са ужасяващи същества, готови да изпият малкото мозък, който ти е останал като жените, само си ебат. Пък да знаеш к'ви траверси има хубавки, не можеш да ги различиш от женички, чак аз съм се заглеждала.

И това горе не го казвам с укор, не го разбирай погрешно. Просто си го мисля, 'щото познавам немалко хомосексуални (по логични причини), та знам как мислят ;).

В случай, че тая идея не ти допада, Секи удари в десетката - за к'во й една жена мъж, когото ще дондурка цял живот, мъж, който няма никаква самоинициатива? Жените си търся алфа мъжки, а не последна дупка на кавала в парично, визуално и емоционално отношение. На всичкото отгоре и тая логорея като няк'ва, сдала мозъчния багаж бабиера... С толкова пропуснати параграфи, пак ми отне много време да прочета к'во пише. Освен това на една жена не й трябва мъж със самочувствие като балон- не стига, че е всеобхватно и въздух под налягане ами - боц и е спаднало като оная ти работа в п*ката на оная проститутка...

Та, моите съболезнования. Разбирам що се друсаш. Аз ако така се самоизживявах и аз щях да се друсам.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов