[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Писаници без край.

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Яну 24, 2012 9:47 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Днес от скука взех че хванах и прочетох стената :lol:

Ама и за писане на толкова глупости накуп се иска талант, и ти го имаш! Напиши за някой твой някой мокър сън, вкарай нещо свръхестествено в историята (примерно вампири/зомбита/Бате Бойко [история с него ще е бестеслър дори без да има секс, само трябва да включиш тупаник {всъщност тупаника не е никак лоша идея, заеби ебането, да не те обвинят в сексизъм} и някви типични негови лафове, имаме цяла тема за цитати тук, може да ползваш на килограм {само пускай цитати от къде си ги взел, после да не те съдят за авторски права /което ми напомня, ти що не си се регнал в Creative Commons, утре някой с IQ -1024 ще сваля девойки с твойте лафове и те ще му връзват?!/ щото света днес се е побъркал с тея авторски права \абе колко скоби вече отворих, загубих си мисълта. Както и да е\ та не е лошо да се застраховаш} каквото си поискаш, пък и той непрекъснато вади нови и нови] но не Чък Норис или Дянков, хората нямат чвуство за хумор когато им бият шамар с крак или с данък; може да пробваш и с някой друг супергерой, модерни са напоследък), украси го с лирични отклонения за чувствата на главния герой, на съпътстващите герои, на героите които се появяват за 5 минути (те са особено важни {Ха! тук пък няма да напиша нищо .!.} защото придават пълнота на фабулата), разбира се както ти си знаеш: вкарай всякакви теми от личния ти житейски опит; накрая докажи че главния герой е пълен загубеняк и се е блъскал за нищо, изпускайки поне 256 златни възможности и още 2048 сребърни и 65535 бронзови, отнеми му едничката радост която е имал в живота (така показваш на читателите че именно life's a bitch and then you die) и го разболей с някоя гадна незаразна болест от която се умира болезнено и дълго, без никой да иска да те види, и в никакъв случай не си позволявай да го самоубиеш! Остави отворен край за да можеш да изкараш и поне още 3 тома с мъки и страдания + полюции + курви + бело (които няма как да бъдат употребени естествено) и си готов :)

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 24, 2012 10:04 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
The Meze made a point.
About the brackets. :lol:

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 24, 2012 10:06 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
фуцк, забравих тези: < >

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 24, 2012 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
пхахахаххаха.....Meze made my evening ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Бъч, виж къв хаос си , Мезето мн добре изпунктира... :mrgreen: >_<

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 25, 2012 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 04, 2003 9:05 pm
Мнения: 467
Копелеее видях в поста да пише ЯПОНСКА АНИМАЦИЯ на едно място. Там ми беше интересно ама иначе не ми се беше случвало пръстите ми да се уморят от ФАКИН СКРОЛВАНЕ!! Иначе евала трудно има случай като твоя(какъвто и да е той).

Що тия неща не ги правиш на нещо като аудио-подкаст?

От друга страна що ли те питам, не е като да изглеждаш зает с нещо важно и без това...

В смисъл лайк сириъсли, докато скролвах гледах да пише някви неща за коли и дискотеки и някви купони нещо....айде няма нужда.

Ти правиш един и същи номер тук години наред. Играеш картата на дълбокия емоционално богат, но с липса на късмет(с жените) добродушко, който си излива страданията и очаква някой да му КАЖЕ какво не му е наред. Всъщност те мързи да дишаш или да направиш каквото и да е, за да си подобриш положението и тайнички се надяваш някой(или по-точно някоЯ) да ти върже.

Всъщност ти самия не искаш да се промениш, отчасти понеже ти харесва да нямаш отговорности към други хора, отчасти понеже не ти се занимава да направиш някаква крачка напред....се там.

Често си мисля напоследък, как аз лично бих се аргументирал в сериозен разговор с дебил, който започне да ми говори как насилието в игрите и и-нета като цяло влияе зле на хората. Все повече започвам да си мисля за принципа на естествения подбор.

На този свят всеки може да постигне всичко, но на практика малко хора успяват, а една голяма част от тези, които не им връзва са си виновни сами. Супер грешно е да има въздушни възглавница за всеки при всички ситуации. Някои хора просто са идиоти и/или не стават за определено нещо, докато са живи могат да се променят сигурно, но в момента на нещастието, което имат точно тия хора са си виновни сами за всичко. Никой не трябва да бъде заклеймяван централно, но пък и копринения пашкул не е оферта.

Не ми е приятно да ти пиша лопи неща сякаш по презумция излиза, че аз съм по-голям гъзар и успял от теб, но престани вече с тоя пунтаж, сигурно има маса народ по света, че и даже в бг дето са в хиляди пъти по-неизгодна позиция от теб(каквато и да е тя, няма да ти чета поста) и се справят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Яну 29, 2012 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 09, 2003 2:50 pm
Мнения: 3882
Местоположение: София - Варна
Отдавна не бях влизала в тоя форум, но последните излияния в тая тема наистина ме изненадаха, признавам си... значи Бъч... ако си стигнал до там да плащаш на курвите за да спиш с тях... що не ползваш гепиме??? Там май става и с доста по-малко финанси цялата работа, освен това си говориш и с девойките, осъществяваш някакъв контакт с тях допълнителен, може пък и да изскочи нещо... има и още други такива сайтове и напоследък оставам с впечатлението, че адски много хора ги ползват било за сексуални връзки, било за емоционални, било за завързване на познанства с цел бизнес и какво ли още не... Гледам че си отслабнал, я пусни една актуална снимка да видим накъде вървиш в това отношение.
Иначе доста от нещата, които си писал са абсолютно непонятни, ако говориш по тоя начин с жените не се учудвам защо не се е появила кандидатка досега, просто звучат като мислите на някой шизофреник на моменти - пълна липса на логика и връзка между отделните части на изречението.
Винаги съм се чудела какво точно търсиш в една жена, ето например онази дето се оказала барманка - еми това е от онея знаци на съдбата, дето буквално ти се навират в очите и ти ги забърсваш с лека ръка, щото си мислиш някви олигофренични глупости. Ти говори ли с това момиче?? Опита ли се въобще да проявиш някакъв интерес към него??? От разказа ти стигнах до убеждението, че някакви неща ти се случват, ти правиш някви пълни глупости и накрая излиза, че жените са ти виновни за всичко.
Искам да ми обясниш как по дяволите според теб се сваля една средностатистическа жена, ама честно как си го представяш, и как си го правил досега?? Струва ми се, че филмите са само в главата ти и от толкова много разсъждения дето те тровят ежедневно, просто наблюдаваш живота на околните и не поемаш абсолютно никаква инициатива от страна на твоето АЗ....
Аз ти казах моя съвет, пробвай със сайтовете за запознанства, чати си с някви мацки, виж ги какво харесват, поне малко ги уважавай, щото извинявай, ама ако мразиш нещо толкова много, как е възможно да го искаш толкова много в същото време??? И най-вече имаш нужда от разнообразие в живота си, ти си зациклил яко като те гледам, а това точно на теб ти се отразява в безумни бълнувания на тема вселената-кучка, IQ 0 и тем подобните простотии. Бачкаш ли нещо? Някакви хобита имаш ли? Кво правиш аджеба по цял ден?? Искаш да правиш нещо полезно, има много начини... какво обичаш да правиш?? Има ли въобще все още нещо такова, дето ти харесва ама наистина?

_________________
Silverbot: понякога докато чета форума съм пред сърдечен одар
Maniax: Единственото интересно е да го гледаме колко низко може да падне :)

Българският косплей портал -
AniBG.info - гледай анимета онлайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 12:10 am 
Offline
Котката на крокодила
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 9:12 pm
Мнения: 2997
Местоположение: в кучешката колибка
Прочетох го !!!
ТА-Да-ДА-ДАААМ!!!! :sad:

_________________
Screw world peace, I want a PONY!!!!

http://z0r.de/63


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 12:32 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Eliks
Put that cookie down! Now! Who told you to feed the troll?

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 03, 2012 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Nom, Nom, Nom, Nom.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 14, 2012 1:26 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Изображение

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Ta да си донапиша значи батко.

Изскочил ми той още през марто на вънка и де да ходи де да ходи, едно аверче му дължало целия тоя кинтаж състоящ се в цифром и словом 2 (словестно) Два лева, от предишни нарко сделки разбийш ли... И среща с той с аверчето и аверчето такова. На ти два лева и аз (бил той, ама май съм аз) такъв от кеф, пък и времето хубаво такова. Ама аз забравих де, та тръгнах да влача с това другарче и той ми залепя видиш ли тая ми ти Мартница и вика "Желай си ся нещо" И аз кво да правя кво да правя "Желая си нещо" - "Да ебаааа"... И минало се не минало. Двамата лирични герой се напушили (накъдили за по словоохотливите) напили се с руйно буйно червено вино. Вилняли ми ти по Барове и пили бири та се засинили. (Аз бях с 1 черен и 1 бял чорап тоя ден). И след бара батко, вече аз тоест... ама то това вече май беше тоя към който се обръщах или нещо такова. Та омръзна ми на мене, викам си пак за пореден път:

"Аз съм еба си балъка, че нищо няма да забърша и да еба, няма, ми по-хубаво да си ходя у дома да се самосъжалявам като болната кучка която съм"

И тръгвам си аз и естествено бая ми се ебе както през целия ми живот от както се помня и си викам, ся да ходя на Курво, там пресен пресен със заплато, да ми олапа патката та да мирясам и да си ходя. Ама заеби пред последно курво дето бил съм писал тука ми ти в некаква си такава стена от тексто, цел кур ми извади та барем, чак в устата си исках да го сложа. Ама заеби Куро, ми спино, тоз ти Трансексуален 30 годишен мангал, я го имал я не ми после и таз ти другата нехайна шаврантия дето даже не ме изпразни... Бе както и да е с тоя Спин, Сифилис, Хепатит Б филмо направо ПРЕМИЕРО БРАТ МИ, премиро. Та 26 лева се бръкнах за тия тестове и барем дано точни са били щото викат нищо ми било немало, ама то Стресо си седи.

Та Цялата история или поне естествено частта от нея която ви пресъздавм, оди ми се на Курво, ма не ми се занимава после с притеснения за венерически болести и лайна, та всъщност реших повече на курви да не ходя. Да ама не, та въря си аз след баро пийнал подпийлнах щото бех решил да оставя BMWаро да не абя бензина, че ми тря за убер ценни неща - честна скаутска. Тъй де BMWаро в къщи, аз си пия като за без него и си тръгвам аз по сред бяла нощ a.k.a. ~5 сутринто в ЦЕНТЪРА на Пловдив. И не щеш ли вървя си вървя си и зад мене некой ми свирка, обръщам се гледам - КУРВОООО.

И аз такъв, ВЪЙ МЪРИ МАЙКО ко и туй курво ко и туй нещо от де изскочи да ме дебне. Дет се вика аз не ща да се завлека при курво, щото вече ма я гнъс (а впрочем наистина последната курва която ебах след мангала, беше чиста, яка и мега секси, ама туй отделно въпросо, щото даже не благоволи на куро кеф да му стане...), та курво зе че се довлече от нищото при мен. Пък нали такова марто, аз си бях пожел да еба 1, друго.

Ама се пак таз курва не много яка, такава грозновата, ама пусто очите и същия цвето ала мойте, ама се едно те ама у гадна курва + долен ляв златен кучешки зъб. И тя вика "Тука нещо да направим ала бала". Ама аз срам, то центъра на градо, таз грозна пък и тоз ми ти Спино, Сифилисо, Хепатито, се мега неприятните лайна дето 2 супер ти ебават тялото и теоретично се оправят, едното те изпраща дикретно през Аспарухов мост. Викам

"Въййй не - сакън" Арабийската си го казах, ама тя такава "Аре бе 2 лева свирка ша правим" И аз такъв нали вече тя ме пипа одървен, яка не яка за 2 лева иска да си сложи пениса ми в устата си. Не можах да удържа на сделко. Викам ОК. И отиваме малко по-нагоре (малко под магазин 101 балона) Тя първо искаше направо на шибаната улица, ама аз такъв поне малко от малко да е закътано, да не смущавам хората с гигантския си куро, че който го види после от него човек не ще да става вече.

И отиваме такива в 1 такова ала преход към вход на сграда със ълби и аз искам по вътре, тя не та не, ама аз такъв пиян пък и тя колкото и да е курва, жена, малоумно същество, знам ли кви са и на нея дертовете, пък и колко да ми дреме къде ще е където кура ми ще бъде излапан. Направо свалям панталоно, пък и тя го сваля и си мисля, че всеки момент ще клекне и ще се залавя за работа. Пък тя такава нещо се офлянква таква, пипай ме пипай ме и още повече ми сваля панталоно до глезено. Аз съм впрочем с 1 зелени гащи дето има шанс да са ми подарени от човек (момиче) съвсем на близо живеещо,за 1 Гергьовден, ама то туй тоталния офтопик, само интересно съвпадение да знаете за коя изродия се комуникира в конкретния момент.

И вече такава "да се обръщам ли ала бала" аз имах 1 презервативо в джобо, чаках я чаках тя да ползва нейн, ама слабо баце, требеше по туй да се сетя, те реално курво без презервативо не мърда, туй по-зло от курво, само краде без да ебе, ама той май spoilero изскочи. Аз такъв къде бързал, не бързал вече бях си извадил веднъж портфейла от задния джоб в който седи да си и дам 2та лева, че туй установено процедуро, колкото и да не е се едно 20тина пъти туй курво у курвенски усти е пребивавало. И + аз предпочитам първо да ми плащат и после ако може изобщо да не работя, ама това е отделен въпрос. Та аз съм и дал 2 метални левчета, тя я ми пипне кура я не нещо там ми обяснява, ама мое панталоно до глезено. Даже 1 врата имаше, аз такъв я затварям, тя се отваря викам ибах туй магия ибах туй чудо, а то не магия ми Мангал било, ама това друго история, ама съвсем същата.

Та по едно време вече такъв, много публично ми станало с тъй голямо куро по голо заднико баш до улицо, 5.10 скоро минувачи ала то в туй Събота сутрин знам ли аз кво става след толкова алкохоло... ама ... ама ... амааа ;_; та дааа.. май казвах нещо аз. И викам все пак да се преместим там на по-навътре та по да ми е айляк при свирко дето съм си платил чак за нея. И почваме да се местим, аз се навеждам да си дигна панталоно от глезено, да мога да движа и гледам портфейло на земята, ама викам паднало е и просто си го слагам пак в джоба. Местим се там по на върте, тя пак такава се офлянква по мене вика "гали ме ала бала" ма тя не много яка просто искам да ми яде пениса не да се занимавам. Чак "Нямаш ли нещо апартаментче нещо, там кво готино ще ни стане" (Тва си го спомних по-късно впрочем, чак на скоро, ама имало в Пловдив някъв дето завел няква курва в апартамента си и после нахлули някви там и го ограбили, та тая курва май и аз я познавам, ама както и да е де...). Ама аз къде ти туй грозно курво освен за моя кур с презерватив в нейната уста за друго не става. И мина се не мина време, аз такъв "Аре че не искам слънцето да изгрява" и тя пак само се разтакава еба си про туткавата псевдо-курво-джебчийка, даже не ме изпразни от цялата тая работа. Та по едно време вика "Чакай малко", става тръгва си и вика "Хасанеее" не че "Хасан" каза, ама някво такова мъжко джипси име. И аз викам то че туй курво никво нема да я свървши нема, пребирам куро у зелени гащи, сещам се за презервативо, свалям го, оставям го закачено срещу вратата на сградо да зарадва живущите там на сутринта. И си тръгвам и гледам срещу мен извършено финансово-порно-престъпление, ми не порно престъпление а чисто ебане у Газо. 115 лева на хубави пресни пресни български банкнотки ги нема, 20ка номизматични ливали банкнотки дето ги показваха наскоро по телевизио и тех ги нема (да ги еба таз курво как чак до телевизио ги е докарала идеа немам, пък може и да е била някоя от другите 2500 такива банкноти, ама това е по-малкия шанс де) 5 Евро и тех ги нема. Изобщо изпразнен като куро ми дето не беше изпразнен.

И тва ми ти казвам много кофти тръпка беше, обаче после мина се не мина такова някво време, зимам аз пак ми ти заплата, нали се сеш, че то таз история край нема, ама то туй вече тия дни бло има нема да не е преди 3 дена. И пак ми ти с тез бял и черен чорапо, ко и туй да ви кажа, ще ви кажа ама вий горе долу около никога не ще ме разберете. Та бил съм си аз с тез чорапи.

И видиш ли карам си BMWаро и се кефя като путко на голем кур на мъж дето мрази. И карам си туй BMWаро карам си го и си се лъзгам и си дигам 160 покрай патрулко, ама то нали само с каране не става, викам чай да ходя да дам някви пари на таз държавица мизерна, че да не фалира нещо щото после кой ще ми оправя дупките по пътя... то то и тя една оправия хубава ама нали в България се случва, та вие и сами се сещате. Ама се тая де. Та отивам дарявам 236 лева я с ДДСаро я и без него на институциите на КАТ, ама май баш ДАНС си беше де ама то тия пари от нищото идват, в нищото и си отиват и само се трепем за тоя дето духа в процеса, ама колко ли да ме е ебе от това де... Имайки се в предвид колко ме боли портфейла, почти колкото ануса на добросъвестна курва, явно има и някво ебане в цялата работа, та за това го споменавам това, не примерно за да се оплача.

И вече даже на мен почна да ми писва. Та удариха ми BMWaро тотално без мое знание и участие в задно ляво калнико, та да може в горна мъртва точка на супер яките ми 235/35 новинки новинки на 19ките на батко дето го няма (тъй де сам съм си) направо си упира туй ми ти крива ламарина и ядей туй скъпо та пре скъпо гумо и туй един вид за да ви събера 2 и 2 което вече в нормални обстоятелства от давна прави теоретично някъде около 18. Пак ми удари така в портфейло, че на мъртво предрънча, та ся тука кво става некво резуректо пак да скрепи може и да стане, ама като цяло ебах цялата тая шибана мъка. 3 Милисекунди Щастие ви се равняват на поне 9 адска скръб ей тва е равносметката от всичко.

И сега за да ви отменя да четете некви отживелици дето даже и авторите им отдавна са умрели, ама иначе може и да се казваше Йордан Йовков може и да не беше, още повече аз може и да съм го чел може и да не съм.

Ама нещо за няква Жица ставаше въпрос, барем LAN кабело требе да е било "Боже Божееее, колко мъка има по тоя свят", туй то от целото четене на света, де кой що е прочел всъщност се туй е видял.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 6:21 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
Брат, тебе ти се случват ега си историите, не е истина. Или траверс мангал ще ти лапа, или някви продавачки ще те мамят или курва ще те обере. Не знам, вселената май ти изпраща знак да режеш вени вече :)

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Еми само да намеря китките на вселената, какво да ти кажа...

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Бъч, този път вече направо ме развинти от смях....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


бегай у некое издателство и си дай житието и битието да го публикуват...

и ще ти го лапат м'нкенки докат се усетиш..

хит ше си, ша знайш :mrgreen: 8)

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 20, 2012 12:08 am 
Offline
Котката на крокодила
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 9:12 pm
Мнения: 2997
Местоположение: в кучешката колибка
И ако не го беше писал по тоя супер смотан начин, едвам едвам да се чете....

Написано в такъв стил бих казала, че е направо НЕЧЕТИМО. Не е готино, нито е оригинално. Тъпо е...

Поне на мен не ми харесва грам.

ако не беше това нещата щяха да са поносими.

_________________
Screw world peace, I want a PONY!!!!

http://z0r.de/63


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов