[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Butch с адски спазъм на десния прасец

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 7:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 28, 2012 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Уаааааахххаааааа-хъъъ-хъ-ъъъъъъх...хааа :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: . Ъъъъъъъъ, Ъъъъъъъ,, ммммм х - х - х *смърк* уаааааааааааааааааа-уаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: ;_; ;_; ;_; ;_; ;_; @_@
Someone hug me the fuck .... @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ @_@ *smirk*

F )*( U )*( C )*( K Youuuuuuuuuuuuuuuu Existence WHY IS IT ALWAYS ME WHYYYYYYYYYYYYYYYYYY......

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 28, 2012 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Що станА сега бе, Буч??? :shock: , ...да не изпадна в близкородствени 'отношения' изневиделица??? :?

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2012 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Честно казано, чак в форум не мога да го кажа... Не че не написах огромната стена от текст в www.wtf.com, обаче от там го bannaха, а се оказа, че дори не съм си safe-ал личното копие на текста и това го приемам като знак поне по форумите да се въздържам. Макар че вече на бая хора разказах, макар че мислех да си мълча, ама твърде насилен се чувствам :sad: .


Off topic. Ама как е възможно да съм толкова огромна путка с пенис :P. Чак сам на себе си се учудвам. Разбира се някой ден целия шибан свят, ще пълзи в краката ми, ама трябва явно през бая да мина до тогава. Включително инцест с меееега яка меееега непълнолетна меееега близка родственица, ама дори и на момента имаше яко възмездие, още от първия оргазъм адския спазъм на десния прасец и разбира се сега мега психичната травма от факта, че както винаги ми се иска, не ми стиска, а не може и не трябва... а всъщност и може и си трябва ама Траааалалалалалаллалалалалалаллалал лсдйкфвсрфкдаийверефйсдф к
а

юсадфхксдфх ийо:хийкасдфхиухилхбОИХЙСЕФХКАВХЕРО;ВЙЕКФКЛСМДГММММММММММММММ,..........ЕЛСАРЙКФИО;ЗСДЛФЛ; .!.

Но как се High Fiveахме с възглас "Hell Yeah".

Честно единствено страха, че баща и евентуално може да ме убие ме спира, което оборва факта, че искам да умра въпреки, че постоянно ми се иска. А излиза, че ми се иска когато не ми оттърва, което е в 99.9% от ситуациите (тоест по всяко друго време, когато не съм език до език преплетен в мега яка девойка... Впрочем в това има бая логика, озовах се в мега яко положение, за да разбера, че наистина има за какво да се живее и веднага след това се върнах в 10 000 пъти по сива реалност на фона на това което имах съвсем за малко. Сега вече още повече от преди знам точно какво искам от живота, но е също толкова непостижимо колкото си беше и преди това. Щото вече супер много време се опитвам да постигна това което постигнах за 1 вечер, ама тая вечер си е 1 и неповторима. А би трябвало да може да става всяка 1 шибана вечер. Момичета по тоя свят има бол яки и що нито 1 от тях просто не иска да живее при мен. И при мен и с мен... Смисъл вече тотално съм се наситил на яденета, пиенета, наркотици, морета, планини ... макар че по веднъж в сезона си заслужава да се иде да море. А за планината си имам еба си яката вила на еба си якото място тъй, че тва е най-малкия дерт... + впрочем кола с която да си ходя до там когато си искам... Но нееее повечето момичета намират за кеф да контролират момчетата, да им точат портфейлите докато ги разкарват по барове и кръчми, за да показват колко са яки и какви жребци са си хванали... което впрочем ако това им е funa и им прави кефа, най-лошото е че го разбирам... Примерно аз обичам да си седя в нас и да си играя League of legends, да си гледал японска анимация, да си ям китайското доставено до вкъщи... Разбира се ако имах момиче до себе си, може би що да не разходка до някъде... готвене, вместо готова храна... все има с какво да се запълни 1 ден, най-малкото нормалните хора поне вече в моя възрастов диапазон би трябвало да прекарват поне по 8 часа на работа, не че някой го прави, освен тея дето имат нужда, пък те ... хмм де да знам сигурно са хората дето водят реален живот където си плащат квартири, храна, ток, вода, телефон и т.н. и те така или иначе не им остава време за нищо друго де освен, да идат да се напият да поспят малко и да повторят цикъла, а това на момичета всъщност не знам как изглежда, смисъл. Де да знам колко време издържат те на тоя ритъм и дали в действителност някой така живее, макар че не виждам друг реален начин. рано или късно.

Не знам сериозно 100% знам какво намирам за удоволствие, вече съм супер сигурен винаги съм бил и винаги ще бъда, просто да си имам момиче с което да правя секс до насита ... буквално. Вместо това мога да ям до насита, да се друсам до насита (макар че от 40 дни не съм пушил марихуана и не смятам да го правя, дори може и повече от 40 дена да се вече), ако ща да си карам колата да ходя всяка събота и неделя на море, ама за какво да правя тия неща... Мога ги но не ги искам, а това което искам, няма как да го правя щото не зависи на 100% от мен като гореизброените дейности, не че те зависят на 100% от мен, но са поне 100% мое решение, не ми трябва чуждо одобрение и поне 70% от дейностите свързани с всичко изброено са нещо което мога да извърша сам, а 30% процента свързани с неща извън мен са свързани с неща толкова лесно достъпни и заменими, че на практика не са проблем, докато интеракцията с момиче/жена е на 100% нейно решение, да или не. Което прави моето 100% Да, просто 50% от това да получа това което искам, а другите 50% до момента точно 3/~25пъти не съм ги плащал... и 2/3 с тотално пияни малолетни (поне първия път и аз бях на 18. Кво се случва с тоя моя живот еба си.

Ииииииииискаааааааам приииияяяятеееееелкааааааааааааааааааааааааааааа

Но има и други реални истини. Мисля, че просто не мога да удържам яко момиче, вероятно или ще се ебе с други хора и после направо ще се изнесе с други хора... пълен ташак... Най-вероятно просто трябва да се придържам към плана си, да събера кинти за по-мощно PC да си купя по-мощно PC да си цъкам League of Legends с кеф и веднъж за винаги да се откажа от това да правя нещо друго то това да живея със себе си за себе си. Да работя за моята храна, да слагам гориво в моята кола която поддържам за моята персона, да си возя собствения обездвижен гъз, да си плащам собствените сметки да си цъкам на компютъра в собственото си жилищно пространство и изобщо да не се занимавам с други хора, щото от мъжете всъщност не искам нищо. Не че вече не бих смукал пенис само за експеримента, ама като знам че някой тъп педераст ще е щастлив за моя сметка и малко ми се отщява, а свестните хора евентуално няма да искат някой >>>тъп педераст<<< (визирайки моята персона в тая ситуация) да ги травмира с тоя спомен за моя дебилен фейс с техния пенис в уста :P. Но няма значение. Може би факта, че най-добрият ми приятел винаги е бил персоналният ми компютър не е случаен. Има и хора които ме радват в реалния живот, но факта е че интеракциите с тях са повече формалност от колкото удоволствие, просто за да не се вкисна съвсем в нас.

Сега вече съм супер сигурен, че нямам Спин или каквито и да е други STDта щото си направих 1 тон изследвания. И освен ако не се получи някаква друга простотия от сорта на рак или нещо такова, скоро няма да умра. Просто ще продължа наистина както си знам, а не както си искам. Аз и компютъра ми + някой от играчките на възрастта ми от сорта на кола... която е единствената реална разлика спрямо от както бях на 16 да кажем + Тогава имаше нещо задължително което трябваше да правя - училището, а сега всичко е мой избор. Разбира се освен факта, че трябва да се храня което прави парите (тоест работата) задължителна, ама поне на тоя етап мога да си позволя да съм господар на работата си и тя да зависи от мен, а не аз от нея, така че .!. Евентуално тъй като това е твърде добре за да е истина, рано или късно сигурно ще трябва по 9 часа на ден да нося табли... ама да си ебе майката, докато не стане няма да е станало, така че. Айляк и LoL не че не ми е супер кеф да си карам BWMто, ама то като няма до къде и защо, дори и не го карам толкова. Също за да не се разкисна съвсем мога да си карам колелото до въпросната вила, макар че дори и там няма какво да правя докато съм сам, тъй че най-вероятно ще е до кръчмата във въпросната вилна зона.

Макар че няма как да е истина, след като се отказах от безцелното скитане из града по барове и кръчми и паркове и градинки и бири и марихуани и други групови младежки >>момчешки<<< простотии (те не че не изскачат и момичета, ама винаги по настъпчивите момчета им се лепват, отчайват ги от живота с това какви безсмислени ненужни олигофрени са и ги изпъждат рано или късно. И тъй като реално все още мисля, че gepime макар че наистина е 21ви век е за тотално отчаяните (не че аз не съм из между тях), ама това е за зле тотално отчаяните (тия дето има причина да са тотално отчаяни (пълни тъпанари), а не са насилени в това състояние като моята персона) (макар че вероятно много хора остават много щастливи от тоя сайт, аз просто знам, че няма да съм 1 от тях). Да продължа след запетайката мисля просто да се откажа от идеята, тя надеждата умра отдавна, дори от идеята, че е възможно някога да бъда с момиче и просто да не бъда. Рано или късно ще е минало достатъчно време за да спре да ми дреме. Не че по улиците дори докато вървя (когато ми се налага) няма да виждам мега яките супер неиздържали девойки. Но в крайна сметка какво от това... преди това ме нараняваше, крайно време е да спре да е така. Това че ги виждам, не значи, че и те ме виждат, а дори и да ме виждат не значи, че дори за 0.5 стотинки им пука, че съществувам, тъй че защо на мен трябва да ми дреме, че съществуват. Щото супер много ги искам и вероятно няма как да спре да е така, но мамка му, ще го направя и това е. .!. Писна ми да ми е мега мъчно писнаааа миии. Купвам си якото PC за стабилния frame rate na LoL и ставам nerd класика. Пускам си канал в own3d.tv цъкам си ranked games без ping delay и без fps delay и това ми е. Работя за да правя това + храна и лукса на това да отивам до работата си с колата си и по-някое друго кино и ресторант по-пържола, бира и тууууй то.

Умрееетееееее женииииииии, умрете и мъжеееееее..... Искам да остана последния човек на тая планета. Честно ще изживея целия си оставащ живот с еба си кефа, ще се храня от каквото където намеря , ще пътувам наляво надясно отново с каквото намеря, сигурно ще си подкарам поне 1 самолет в някакъв момент.. не виждам какъв е проблема. Ще обиколя всеки континент всички, яки места които измисля, макар че то ще е бая ташак де, щото много съоражения като електроцентрали и така нататък далеч не са достатъчни автоматизирани за да оперират не поддържани от хора... ама все тая въпроса е принципен. През целия ми живот до момента всеки който не съм аз 10 000 пъти повече ми е пречил от колкото ми е помагал. Не помня 1 човек да ми е помогнал чистосърдечно без да цели нещо или да има някакъв интерес от това. То и аз никога вероятно не съм го правил, но поне никога не съм твърдял, че искам да го правя, винаги съм си казвал/показвал обратното, че не ми дреме и вероятно няма да направя нищо по никой въпрос който не ме засяга пряко. Мммм изгубих интерес към това което пиша .!. със здраве

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2012 8:50 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2012 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
..то да си онодиш брадчетката е толко безинтересно и никаФ инцест не е за мен,... Happens everyday! :)
бая са тез, дет бая са експериментирали с брадчетки в зората на сексуалното съзряване... :lol:

Мое некоя леля/племенница да е изтряскал, тва е по-интерсното (Усаги ДроП Бъч version) :lol:

Бъч кейс - дроп! ....ако е бадчеТка...

(то нал съм ви разпраала, как на моя дядо първите му брадчетки са деца на първи брадчеди:венчани в католическа църква навремето , че нашта православната мн цензура налагала - 3 девойки, напълно нормал...ней интерсно туй за мен :-3 )

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2012 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Ся понеже бях решил да го напиша и щеше да е дълго словоизлеателно и много точно, ама не ми се занимава, ще го кажа с няколко думи.

Истината е, че дори не ми трябва приятелка, трябва ми сексуална робиня, а повечето момичета които харесвам, не го заслужават.

Доста е сложно, обаче вероятно не мога да понеса целия пакет на красиво младо момиче. Щото винаги ще има някакви други хора. Които ще я искат
и съответно по един или друг начин, ще се конкурират с мен за нея, и под един или друг начин имам предвид като малоумните шибани никога непорастнали дебили които са. А аз не се конкурирам, щото за мен в тоя свят конкуренция просто няма. И съответно самите девойки ще го приемат това много зле като тотална незаинтересованост от моя страна. Трябва ми момиче което да има толкова много акъл, че едновременно да знае, че аз съм най-доброто нещо което може да се случи в живота и и в същото време, да знае как да разпъжда досадните паразити които несъмнено ще я искат. Дори да може да съобразява средите в които ще е айляк да пребивава където съответно тия въпросните недостатъци на природата съществуват.

Просто винаги в това което е в момента реалност, ще изглежда че искам много повече от колкото ми се полага и това което имам съответно е незаслужено, а такова понятие няма, по-добър потребител на всичко което съществува от мен, здраве му кажи и под всичко което съществува включвам и красивите млади дами на които бих могъл да причиня солидно количество сексуално удоволствие смятам, както разбиране, компания, изобщо всичко. Аз съм неразумно добра партия за всяка която ме иска, въпроса е само да бъда поискан.

Още повече началото на това което казах е малко странно... Истината е, че на мен ми трябва МНоооооооооооооооооооого измерен човек.

Не тия тривиалните плоски коне с капаци дето са на принципа "едно си баба знае, едно си баба бае" Щото на едно момиче/жена нищо не и пречи да разбира, че най-доброто отношение спрямо мен е равностоен сексуален партньор и в същото време спрямо който си друг иска да си има какъвто си друг иска начин и модел на поведение. Не е задължително да е просто курва и да няма никакъв друг интерес освен ебането. Може да има каквито интереси иска стига основния и такъв спрямо мен да е ебането и вече веднъж като разбере, че съм не лош сексуален партньор... Заебии... просто не става, жените в тоя живот в момента са в твърде властна позиция... ама ще се оправят нещата според мен. Жените сега имат твърде много право да изискват и твърде малко задължение да дават, докато за мъжете е тъкмо обратното. От тях се очаква само да дават и нищо да не искат... ама ще стане работата, ако не здраве да е.

Просто ако пак тря да се опитам да обобщя освен приятелка ми трябва и среда за приятелката ми и мен извън пределите на дома ми. И тая среда със сигурност не са нарко другарчетата ми, не че са лоши хора, обаче те имат точно толкова задръжки и морал колкото мен... никакви, но за съжаление са много по-добре да лъжат в това, че от тях стават хора, трябва ми момиче което да не се заблуждава лесно от плоска елементарна простотия. А да знае за кво става въпрос, въпроса е, че те тия хора се броят на пръсти и които от тях са жени буквално са overpowered не го казвам нито за пръв нито а последен път и от тоя оverpowered идва, че правят всичко което искат, а това няма как да съм аз щото аз съм всичко което аз искам, а не което те искат и се получава конфликт на интереси който самият свят в момента просто решава в тяхна полза.

Моя начин на живот съм аз. А жената която искам, нейния начин на живот така както го разбирам е нея... И се получава много трудно да просъществува >>нашия живот<< Преди е било лесно щото е било супер ясно кой прави компромиса... ся вече не е грам така. А аз истианта е, че няма на къде повече да правя компромиси, дори самия факт, че още не съм убил страшно много хора е огромен компромис от моя страна, по линия на света живота, съществуването и така нататък...

Не мога повече да се отказвам от себе си, щото освен единия ми келяв живот, не ми остана друго от което да се отказвам изобщо, вече искам само да добавям, и докато преди добавях каквото ми падне с мисълта, че ще доведе до това което в действителност искам да добавя... персонално лично женско присъствие с функция за интимен контакт, сега вече съм сигурен, че не се получава така и ми писна да си слагам в живота дейности и хора дето дори за 0.001 стотинка не ми трябват. Тъй че .!.

Пак се получи дълго и словоизлеателно. Просто не знам как да обясня, че рано или късно някоя жена трябва да се сети, че сама има интерес от това да се задържа около мен, вместо да очаква от мен да си правя труда да я задържам. Това е КО ЛО СА ЛНА грешка на това на къде е тръгнал света. Аз не искам да поддържам "гравитация" аз съм съвсем друг тип обект. Жените се имат за много "вървежни" а.к.а. инертни и ако някой не ги "държи" могат да "хвръкнат" на където си искат. Е да ви еба в курвите хвръкнете в шибания открит космос и си направете отделна цивилизация с много пухени възглавнички и точилки които са до колкото си спомнят 2 от 10те сертифицирани женски патентовани изобретения. Това от което имате Нужда са мъже и не мусколестите деца които си отглеждате няколко поколения а >>реални<< интелекти което е нещо което вие като по-стария модел нещо, няма как за момента да знаете какво е освен, ако не проявите търпение и не го усвоите. Още повече то по-старо и по-ново няма, обаче вие се опитвате да въртите нещата на зад по спомен за нещо което не съществува. Един вид стремите се към бъдеще базирано на спомен който е тотална илюзия. Женския свят е дебилен и безсмислен. Консумирайте повече пениси с усмивка. Точка по въпроса и най-вече не просто пениси, а моят конкретно пенис... искам шибана опашка от кандидатки за сексуален маратон.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
оффф, Бъчи, не мое ли некакси по-сбитичко бе... @_@

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 1:11 am 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Тва беше всъщност доста сбито и ясно като за неговия стил на писане :lol:

Бучо, всичко на теория го говориш. Гледал си филми, сериали, поведение на кифли по заведения и компании. До сега, до колкото знаем, броя на истински връзки които си имал е равен на нула. Като си такъв умствен капацитет за какъвто се изкарваш, опитвайки се да хванеш девойка от форума, що не промениш резултата, вместо да хленчиш отчаяно наляво и надясно, надявайки се на подаяния? Ми ти не знаеш как да си поискаш. С кинти на курва е лесно, връзка с жена е тотално друга категория, тъмна Индия за теб. Писането на стени няма да ти помогне, нито пък превзетите твърдения колко си самодостатъчен. Съвети не искаш, не че не ги прочиташ, но не можеш да си пречупиш девственото мислене. Даже някоя девойка да се смили над теб и да ти пусне за без пари, ти не знаеш кво да и кажеш след няколкото тека "невероятен" секс. Съмнявам се да не си осъзнал до кокал вече, че с всичко което си гореописал няма как да привлечеш точно такава жена, каквато искаш. Що ли? Щот тея жени не търсят такива инфантилни типове като теб.

Ай със здраве, ако не друго, може да откриеш съвсем нова категория за награди Дарвин ;)

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Бучо! Защо си мислиш, че вс жени търсят изгода?? Някои жени, просто си търсят мъж, ама в истинския смисъл на думата. :lol:

Жената(особено по-зависимата) остава при мъж, който показва, че го е ГРИЖА за нея. Дори и най-големия милионер, може да е скръндза, егоист и негрижовен и да не може да си намери половинка, въпреки икономическите си ресурси. Само тук таме забърсва такива заблудени и заслепени от блясъка на златото, дет инвестират малко време, докат го разберат що за стока е и са аут.

Може едно коматче да имаш, но ако си готов да го споделиш с човека до теб, той го оценя. ;) Това е да даваш на някой чувство на надежност и стабилност.
Младите момичета са глупави и не го разбират, докат живота не ги научи. Но пък при някои действа мн силен инстинкт и ги предпазва от грешен избор.
Ако можеш на приятелска основа дори, да покажеш, че някоя значи нещо за теб, ТЪРПЕНИЕ, и тя ще те избере..ще видиш.Трябва да си ПОСТОЯНЕН,да не се отказваш.

Имам един приятел, дет се оженил точно така. Харесал жена си( тя тогава ходила с друг) и в началото приятели, говорили си, кафенца , ала бала.Доста време, ако не години. Тя ходила на аеробика на др край на града и и направило впечетление, че не гаджето и я чакало в студ и мраз пред аеробиката, ми моя приятел. Започнала да забелязва грижата му, вниманието които и отделял и когато дошъл момента да решава кой, ми - него. Той мн добре осъзнава, че не е любовта на живота и, но в крайна сметка я спечелил. In the end he's got the girl.И тя го е оценила, и сега си имат 2 деца и той си прави секс с нея и си му е кефф. А и на нея не и е неприятно ;) ..Когато у жените се пробуди майчинския инстинкт, те мислят главно за поколението, а не за кефа от тръпката с некой малумник, дет след това дори нема дори те посрещне в мразовита нощ, камо ли да ти помага да отглеждаш ревльовци. ( Е, аз не съм точно такъв пример,но това е друга тема... :mrgreen: )

Та зависи кво търсиш: истинската, пълноценна връзка изисква мн търпение..пък и няква стратегия. Тоз мой приятел не е хубавец, но пък мн се поддържа, спортува, изкарва добри пари защото е работлив и е страхотен баща. Жена му никога няма да го зареже и за най-големия Брад Пит, защото това което получава от него като внимание, грижи и любов го е оценила , а и вече се е била разочаровала преди това от егоизмът на предишни връзки.

тя ми е разказвала една случка с един такъв център на Вселената, дет в леглото с него приказка, ама вс друго трагедия: донесла едно домашно сладко и почнала да му маже филии, мазала, мазала...докато сладкото свършило. Той дори не я попитал тя иска ли, яде ли и се, не му хрумнало на синковеца, не му работило захранването в тая насока грам. Това също било мн тежко зърно в каруцата. На пръв поглед нищо, ама за нея всичко.

Така че вс е някакъв баланс и какви са на хората нуждите, какво ценят в другите... Само секс ли търсиш, връзка и нещо истинско ли търсиш...
За секс, и то не на профи проститутки, с пари можеш да се уредиш. Кви ли не студентки търсят спонсори. :mrgreen:

Но с тва реване си за никъде. Не се реве: действа се, мисли се. Бе шапка им свалям честно на онези които първо знаят кво искат и второ аджеба , дори тунинговат и Вселената така да го постигнат. Щото наистина, ако искаш със сърцето си нещо, никой смъртен не мож та спре :wink:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Tоя пост го едитвах 10 000 пъти като първите няколко пъти беше доволно дълъг и всеки път доволно офанзивен спрямо мезето (при това заслужено офанзивен) Обаче има нещо много странно... не искам да бъда офанзивен спрямо мезето

Само искам да добавя, че след няколко невероятни тека има нужда да се каже точно 1 единствено нещо: >Н< >И< >Щ< >О< (най-малкото може да се каже директно с език върху езика на реципиентката >факт<)

Диадора, ти искаш нечие добро "мамино синче" да стане твоето "маминo синче" което не е лошо до толкова до колкото кифлите цял живот ще бъдат кифли, но аз виждал ли съм ти всъщност снимки, за да знам за какво точно говоря и има ли смисъл изобщо да го правя :P.

Да диадора дай ми снимите си.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 2:02 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 2:52 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Нейни много ясно :lol:

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Ore no mitai wa hoshii

Лелеее, ся след като съвсем по stalkerски прехвърлих огромна част от мненията на DiaDora у форумо и мернах едно където иде реч, че е над 30

Спокоооо Диадорчееее, взимам те, страшно няма, ще се почувстваш на 16 като приключа :P

Тъй де първо, все пак трябва да видя снимки, да не взема нещо да се сецна от уплах.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов