[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Прост въпрос

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 12:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Бихте ли работили каквото и да е, ако не ви беше >наложително< да се храните?
Да? 75%  75%  [ 3 ]
Не? 25%  25%  [ 1 ]
Общо гласове : 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2012 8:02 pm 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Ето Бъчи един кат тебе, дето е намерил щастие в живота:
http://www.lentata.com/%D1%87%D0%B0%D1% ... %BD%D1%83/

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2012 4:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Преди не ми отваряше тоя линк.

Тоя човек го разбирам супер много, аз ако бях успял да заживея сам в София, рано или късно това щеше да е и моя живот.

Въпроса е, че аз се превързвам, от съвсем скоро разбрах, че нищо което аз изпитвам не заслужава да му се дава определение "любов" щото на практика съм способен да се лиша от всичко без да ми дреме, а любовта изисква и някаква степен "борбеност" аз нямам борбеност, аз имам "убийственост" но "убийствеността" е твърде изкоренена и поддтискана в съвремения свят за да просперирам на базата на тази си уклонност.

Но да се върна към това, че да аз се превързвам, искам перманентна проститука. Просто винаги да си е там, но да си знае, че е там защото аз искам и докато аз искам и че има 0 право на глас в каквото и да е освен ако аз изрично не кажа друго. Да това е диктатура, да това е тотално против "правата на жените" (да ви сера на правата, не че ще доживея до следващите избори обаче ДПС имат моя глас, жалко че и те са тотално неспособни да променят нещо вече де). Филма е че аз не искам да се "доказвам" както това изглежда на много хора на някой друг мъж... или над 100 човека или над 1 държава. На мен ми е пределно ясно, че аз съм >която и да е съществуваща жена. Просто искам и тя да го знае и да го признава и от там нататък ще е само мед и масло. Но света е твърде деформиран за такава утопия. И повярвайте ми (макар че поне 50% от вас е гарантирано че не могат) това няма да е само моята утопия >върху< нейната мизерия. Това ще е нашата утопия... Ахахха обаче върху чия мизерия не знам. Щото в едно съм сигурен, една утопия дори не може да бъде осъзната като такава, ако няма някаква тотално извратена драма от която да се разграничи. Но дори и това не е така, просто ще има усещане само за щастие и дори няма да се знае значението и съответно няма да съществува негативната версия "не щастие". Ама нещо в тоя свят наистина е ултра зле и то е (винаги ми е обягвала тая дума на български език) (може би сега ми просветна, защото е съставна дума) "propelling" набира инерция. За съжаление не мога да се оттърва от усещането, че разсъждавам библейски, но според мен инерционно и ускоряващо се се отдалечаваме от това което е било добро и айляк и става все по зле и по зле и само тотално изпразнени от реалност индивиди в собственото си въображение си въобразяват, че всичко е добре и ок (което впрочем не е зле) и тия хора се събират заедно в това което се нарича общество и се вижда като параван на това което е една държава и тия хора съвместно налагат илюзията си, че всичко е ок и има смисъл, обаче гарантирам, рано или късно, просто тая колективна илюзия за ОК няма да е достатъчна да компенсира реалността на отвратително врящи и кипящи гомна и тогава точно тия дето са си въобразявали 100тици (буквално) поколения по ред тая измама за ОК, ще бъдат най-брутално шокирани. Съвремения живот на тая планета най-добре може да се опише, ако си представите, че цялата атмосфера е подменена с Гной. >Това< е истината. Но твърде много от вас са имунизирани към нея... то не че има истина. Точно вие сте показателя за това, че истина е това което направиш истина, но също просто ще видите, че това не може да продължава вечно и в един момент обективната реалност ще ебе мамата на всичко много жестоко. Просто гнойста се сгъстява и става все по слузеста, мазна мизерна, заразна и токсична, а всички продължават да го игнорират. Аз кво да направя, че си го усещам точно такака както и да е и не мога да викам на черното бяло...

Също така всичко по-горе (освен нещата които така или иначе са си все така) е невалидно, защото в действителност пак съвсем наскоро разбрах, че дори и потенциално яка жена просто така или иначе не може да измести PCто от живота ми. Suck it Bitches, PCто е по-добра компаньонка и компаньон и приятел и всичко от всички .!.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2012 7:16 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Обмислял ли си да си купиш една гумена секс кукла? Тя ще е само твоя, винаги там, ще прави каквото поискаш, няма да иска нищо от теб, няма да те прекъсва докато говориш и т.н.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2012 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Ако знаех като факт, че вагината наистина може да се симулира адекватно отдавна да съм го направил. Моята собствена ръка 10хПовечето жени и 10 000 секс кукла

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2012 10:37 am 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389
good luck with that

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Съб Авг 11, 2012 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 10:31 pm
Мнения: 1472
Местоположение: Virtù

_________________
Тигре, Тигре, жива жар,
лумнал полунощен звяр,
кой ум вечен разчерта
твойта стръвна красота?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2012 1:48 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
Бъчи, Бъчи, все си мисля, че трябва да постиш терапевт, сериозно! Ще ти помогне да си подредиш приоритетите някак си и да спреш да философстваш толкова много. Не че не ни забавляваш страховито с писанията си, ама сигурно на тебе ти е тегаво, щом си опрял до това да се жалваш тук, където симпатия няма да намериш, само подигравки. Замисли се!

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2012 2:04 pm 
Offline
Зелен и злобен
Аватар

Регистриран на: Пон Май 05, 2003 1:35 am
Мнения: 4234
Местоположение: София
Всъщност, понеже това ми е интересна тема в последната година, няколко книги:
(намират ми се в електронен вид някои от тях, ако някой иска да пише)

http://www.goodreads.com/review/show/347903591
http://www.goodreads.com/review/show/343269561
http://www.goodreads.com/review/show/244866612


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Чет Ное 08, 2012 4:41 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 7:18 pm
Мнения: 37
Ох, горкото то, живо да го оплачеш. Кара бмв, ебе курви, шмърка кока, и реве колко му е скапан живота. Дееба хипстъра му заблуден смотан...

_________________
Onе day They wake me up, so I can live forvever


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Съб Дек 01, 2012 2:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 04, 2005 3:42 pm
Мнения: 857
Местоположение: Hell's Kitchen
Само на мен ли ми е интересно да чета постовете му без да изпитвам нужда да му казвам, че е зле и се нуждае от психиатър.

По-скоро си мисля, че с някакъв такъв характер, ако получи нещото, което иска (което не разбрах какво е, което сигурно и той не знае какво е) по-скоро би си купил някакво огнестрелно оръжие и би започнал да убива хора.

Започвайки с тези, които му се подиграват във форона. :P

Евала, че си толкова откровен. Според мен това заслужава много повече уважение от другите форумни споделяния, които съм виждал. Разликата е огромна. Аз не обичам да чета тъпотии определено, но нещата които си написал ги прочетох и ми беше интересно, понеже прочитам яки неща. Не само яки, а и яко написани в някакви случаи.

_________________
I'm not high, just kinda drunk. All the time.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 10:14 pm 
Offline
Лакпром терорист
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 9:36 pm
Мнения: 5613
Местоположение: над земята, под небето
бъч, ти си в класическа депресия, моето момче. Време е да потърсиш специализирана помощ. Била съм в твоето положение и ми отне време да потърся решение извън себе си. Мислех, че съм силна и мога да се справя с всичко сама, но не би! Пих лекарства, ходих на терапия и се преродих! От сърдитият обезсърчен смърф разцъфнах в прекрасна весела орхидея! Направо животът ми се промени на 180 градуса! Появи се мотивация, любов, удоволствие. Удоволствие от дребните неща, а не такива, които се купуват с пари. Ей Богу имаше един момент, в който изпитах чисто неподправено щастие от нещо дребно - пътувахме към Витоша по мокър път (беше валяло тъкмо) и аз забелязах как шасито на предната кола се отразява във влажния асфалт! Тази картина трая няколко секунди, но ме изпълни с абсолютно всеобхватно щастие, ей така - без причина. Иска ми се и ти да си върнеш способността да се радваш на живота. Стига си се осакатявал, ами ми пиши едно лично (нямам ти скайп) и ще те насоча към перфектен специалист, мога да дойда с теб дори, за кураж и подкрепа. Тамън да ти се похваля колко съм отслабнала и как съм се разубавила хахахха. Моля те, помисли си! Не си ми любима персона (щото не слушаш съвети а само спамиш с проблемите си и мрънкаш, заемаш поза на жертвата!), но не искам да умираш! Всеки сам кове собствената си съдба/щастие! Не можеш да чакаш да дойде извън теб, това е въпрос на нагласа и вътрешен баланс, който при теб очевидно отсъства. Пиши ми

_________________
The Queen of tarts,
she ate some hearts.
The Jack of tarts,
he stole these hearts....

psycho gay rapist werewolf!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 10:40 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Пон Дек 17, 2012 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Еми есенцията де... :-3

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Нед Яну 13, 2013 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 04, 2003 9:05 pm
Мнения: 467


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Прост въпрос
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2013 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Брей не мога да повярвам, как в тоя 10 000 годишен пост се появяват нови мнения.

Аз да си кажа и аз за спорта и без тва бях решил да пиша пак в форума, макар че беше за темата сънища, даже може да го copy/pasteна там, ама на който му е интересно, ще го прочете и тук.

Но преди това: Секи нямаш ми скайпа, щото ти ме махна, щото съм ти бил "Вредно влияние", щото постоянно те крънках, да дойда до София и да те еба. Още не мога да забравя как ми даде >даже ме накара< да ти пипна 1ната от двете силиконови цици с които си толкова горда + мисля, че млечнобелия цвят на кожата ти, на голо бая ще ми допадне. Ся вече дори нямам пари да стигна до София, а и не ми е занимава. Явно пак претърпях няква метаморфоза, щото свикнах да се радвам на удоволствияа доставяни ми от Деси и Лили (респективно дясната и лявата ми ръка) И да оценявам комфорта на просторното ми легло с дебелия ми топъл юрган само за мен. (Честно казано освен мега яки жени които така или иначе имат 0 интерес спрямо мен, не само не бих допуснал, но бих и изпъдил всичко друго, щото една жена ако ме ме радва супер много визуално, предимно и само ми пречи).

А таз вечершния ми сън:

Първо се намирам в няква стая с виенско колело с седалки (ама не е много голямо, ама е фул макс). И над седалките на колелото които се въртят от ляво на дясно ако си с лице към колелото, от дясната страна най-горе има статична седалка, на която можеш да се прехвърлиш от седалките на колелото.
Аз се прехвърлих от колелото на тая статичната седалка, ама не знаех как да сляза от там.
Преди колелото обаче, имаше някъв хотел с вуйчо ми и майка ми и после бях в силно променената стая на 1 познат и аз бях по хавлия и се онасях в сън, а той седеше до мен и ме пляскаше с няква пръчка по задника (аз докато се онасях се надявах да ми даде да му полапам пениса ... ...) ... и на мен ми харесваше... (аз явно съм си Б де ... не действам много по въпроса, ама ... така си е... + Както супер много жени биха ме отхвърлили, аз също искам як мачо с минимум 18 см. и само да го ползвам за удоволстие, .. муах муах муах... да е сервилен такъв, като Кен от куликте Барби)) Та както и да е. Постоянно в стаята му се появяваха нови и нови все различни монитори (поне 1 от които приличаше на малък телевизор) на които само си вървеше диабло 3(това ми е ясно как става, ама няма да си призная :p). Дойде и приятелката му която аз не мога да отрека, че харесвам, ама те двамата са си супер много един за друг(+ приятелката му като всички останали жени има достатъчно интоиция да не се занимава с отрепка като мен дори и да съм последния мъж на света), дано не ги урочасам и дано той си се реализира в кариерата и имат деца и така нататък ... би било айляк, дори и аз да не съм жив да го видя (аз дори предпочитам да не съм жив, щото ще ми е далеч от по-лесно спрямо това да съм жив). Изскачаха и някви негови приятели, които всъщност бяха супер произволни хора, които в действителност не са му прятели, а дори и аз никога не съм ги виждал и помнел съзнателно, а и бяха на над 40. Мъж с къдрава сивкаво черна коса, който май направи някво кафе или накара приятелката му да направи кафе и още 1 тип който само помня че беше там.
След тва бях на това виенско колело за което стана въпрос. Та седя си на тая седалка и не мога да сляза. Идва някъв японец и дърпа цялото колело на страни, към него. то се свива като акордеон, и аз съм на земята. То от тая седалка на която бях до земята не беше повече от 10 ~ 12 метра скок де, да не е било и по-малко. И от колелото изпълзя някво супер малко джудже (ама миниатюрно, колкото палец) и няква японка. Аз от някъде взех някви супер много малки дъски за рязане на хляб и започнах да замерям бягащото на зиг заг джудже в опита си да го сплескам. То се скри обаче в няква дупка в ъгъла на стаята. Аз се обърнах към японката (или азиатката) която беше бая секси, с гръб към дупката на джуджето и то от там ме замери с огнена топка която остана забита (да огнената топка) в гърба ми, ама не ме болеше, то това го виждах от страни, макар че аз бях тоя с японката.
Японката ме хвана за ръка и ме завлече в нещо като килер и започна да ме целува. Езика и през цялото време беше в устата ми и беше много приятено. Пипаше ме за пениса и аз и го пъхах във вагината (с бая реалистично усещане) То пениса ми е бил в вагина без презерватив не много пъти, а и беше бая тясна и в началото суха до болка вагина, ама тая на японката беше влажна (ама не мокра ми смазнаи и нежна) . От някъде се появи Джеки Чан (няма майтап, честно) Който също си извади пениса и му беше бая подобен на моя, но по космясъл с дълги, прави черни косми, типично по японски (макар че той не е) И се опитвахме и той да си го навре в японката, ама тя беше много тясна, а и така прави беше неудобно. Аз му го лъсках с бавни движения, докато го врях в японката и се целувахме език в език и на Джеки Чан, май му беше добре.
После съня продължи с майка ми и поне 5 нейни приятелки и някъв мъж малко по-голям от мен, в няква стая в няква вила където бяхме отишли. Аз си говорих с всичките жени които не бяха майка ми и те се разкараха и остана мъжа и почна да ми разправя за тва как може да ме арестуват за притежание на марихуана, а аз си мислех само как искам да се разкарам от там и да си купя марихуана от същия тоя познат за който говорех малко преди това.
Появи се пак майка ми и ми каза да се обличам, аз си мислех, че за да си ходим ( и тоя другия тип и той се обличаше, а защо бяхме по бель0 не е много ясно), ама майка ми даде някви завивки да се спяло там и сме щели да се ходим чак утре, което много ме издразни, щото аз бях разбрал, че сме отишли в тая вила само за малко. Майка ми ми каза, че разговора ми с тия жени е бил голям провал и трябвало от сега нататък да си мълча и да се покривам. Аз взех да споря нещо, обаче гласа ми заглъхваше. Все едно говорех без дъх, изпълнявах всички нормални движения на гласните струни, езика, лицето, устните за казване на това което казвах, но просто нямаше въздух излизащ от дробовете ми който да генерира вибрациите които на практика са звука който е гласа. Това мен по няква прична докато се случваше усещах, че ме забавлява. Повтарях на майка ми да каже нещо, защото знаех, че и тя по същия начин няма да може. То аз и го казвах, без глас, но знаех, че разбира и се мусеше. После имаше пищене, като от по филмите когато пулса на някой в болницата спре. И бушона на стаята ми ме падна и това ме събуди, щото ми спря PCто и Климатика и станах да пусна пак PCто. След тва заспах и се сетих, току що, че съня в стаята на тоя познат, всъщност се случваше втория път като заспах, тоест след съня с Хотела, Виенското Колело и Вилата, после съм бил в Стаята на тоя познат с всичко което изброих там. .... Еба си съня честно. Аз по принцип сънувам доволно филмарски, неща, ама тва чак на мен ми беше екстра филмарско.

Ако има 16 до 36 годишна аниме фенка от Пловдив, която е прочела това и изглежда добре визуално и се нуждае от пенис, да ми пише лично съобщение, ще и се даде.

Също, наскоро на емайла си който е хакван до момента поне 2 пъти (ама май е било само вирус) получих известие, че акаунта ми в фейсбук (който никога не съм имал) регистриран на тоя email адрес е закрит поради подозрителни дейности ... yeeaah... Според мен всъщност съм толкова популярен, че куцо, сляпо и сакато се опитват да се представят за мен в интернет средите, докато на самия мен не ми пука, че съм аз. Муах Муах Муах. Fuck you all. Best Regards - Me.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов