[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Какво са гейовете? фенимизирани мъже или онеправдани бисексуали?

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Съб Юни 01, 2024 6:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 10:31 pm
Мнения: 1472
Местоположение: Virtù

_________________
Тигре, Тигре, жива жар,
лумнал полунощен звяр,
кой ум вечен разчерта
твойта стръвна красота?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 3:28 pm
Мнения: 3690

_________________
SPRING BREAK!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 12:45 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Отговорът на въпроса ти е лесен - процентно хомосексуалните в България са много по-малко от турците. Да не говорим, че в световен мащаб расовата дискриминация е много по-стара концепция съответно много по-осъдителна от дискриминацията полово, която все още е в процес на признаване в далеч по-цивилизовани страни от нашата.

До 89 година много от хомосексуалистите са репресирани, една шепа от тях са склонни да признаят, че харесват хора от същия пол. Самият факт, че могат да те вкарат в затвора за това, че правиш секс с човек от твоя пол, най-вероятно ги е ужасявал. Сключват се фиктивни бракове между гейове и лесбийки. Представи си сега как някой на средна възраст ще тръгне да лобира за правата си при все, че 40-ина години е живял в страх и сянка и освен това може да загуби работата си и да влезе в едни много обтегнати отношения с близките си.

Затова, за да има организация, която да защитава правата на хомосексуалните, трябва да има млад човек насреща, който да не е бил репресиран - демек поне 10-ина години след това може да има първи напъни за защита на хомосексуалните. Между другото е и имало, но са били доста скромни поради нежеланието на повечето хомосексуалисти да се ангажират.

Ние тука с тебе си чешем зъбите, ама представи си, че имаше роднина или близък приятел гей. Ако отношението ти към него е толкова негативно, а повярвай ми, аз знам за родители, които низвергват децата си, като разберат, че са хомосексуални (и то сега, а не преди), представи си колко има да губи тоя човек, признавайки, че си пада по същия пол. Още повече да го афишира. Да не говорим, че това му става стигмата за цял живот, ако е обществено лице той става "тая мръсна лесбийка" или "тоя гнусен педал" (за второто ти си много ясен пример, защото на теб все гейове ти се "навират" в очите).

Да не говорим, че това, че перестройката е почнала през 89 година, далеч не означава, че моралът ни се е променил толкова бързо. Това дали ще казваш на някого Мария или Айше, смятам, че далеч не би те притеснявало. Даже шансът да кажеш на някого Айше, смятам ,че е бая минимален. Друго си е да видиш "педали" да се хванат за ръце публично явно.

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:27 pm
Мнения: 2037

_________________
hell storms, rush over the earth
bestial invasioooooooooooon


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 04, 2011 8:30 pm 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
Хаха, ебати въпроса, чудя се, ако хетеросексуалността беше подсъдима, колко ли хетеросексуални щяха да отстояват, че са такива? Да ти имам и тъпите въпроси. Да не говорим, че ти си, смятам, достатъчно възрастна, за да знаеш колко гейове си отстояват правата, когато има шанс да ги пратят в затвора.

Ако ще ти стане по-хубаво, доста от хомосексуалните са били пращани и в лагери през Втората световна.

Освен това изказването ти, че гейовете са едни гърди напред е малко смешно. Най-малкото, защото ако падне инкриминирането на инцестните връзки, съответните ще могат да се женят, защото са мъж и жена, нал се сещаш? Освен това в случая мен не ме засяга дали Вуте е по-зле, а дали на мен ми е добре.

Наистина сериозно се учудвам как жена, която лобира за инцестата, може да е толкова тесногръда ;).

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
хехе, то в арабският свят и днес си отиват директно на бесилото(а не по некви лагери), без дори мн да ги съдят ако ги сбарат...

но все пак арабският свят не функционира по правилата на европейския и кат гледам, там гейовете не смеят да шукнат, щот ще им фръкнат главите... :mrgreen:

Ако ще ти стане по-хубаво, доста от хомосексуалните са били пращани и в лагери през Втората световна.

що да ми става по-хубаво?? "аз ли грешно се изказах, ти ли грешно ме разбра"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Нещо драга не си разбрала, аз нямам лично негативно отношение към гейовете и даже някои любовни мелодрами са ми доста любими, така че не напдай съскайки молим та, там дет няма закво...

...просто ми е чудно, ако правилата бяха едни и същи за вс отклонения от хетеросексуалната норма, а не само за някои, тогава кво. В този ред на мисли в тоз жесток хетеросексуален западен свят, хомосексуалистите са си извоювали достатъчно права. Могат да са заедно, без закона да ги преследва. Това ,че голяма част от обществото не ги приема , си е негово право и никой не може да го задължи да ги приема. ? на избор.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

...всеки си лобира квот си му е сладко,. :-3 :-3

...а по ?-са за гръдните обиколки може и да си права, откога си мисля да си забуча един силикон да оправя размера на диаметъра >_< :lol:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Последна промяна DiaDora на Съб Фев 05, 2011 1:20 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 1:20 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Последна промяна Amelia на Съб Фев 05, 2011 1:28 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 04, 2007 10:31 pm
Мнения: 1472
Местоположение: Virtù

_________________
Тигре, Тигре, жива жар,
лумнал полунощен звяр,
кой ум вечен разчерта
твойта стръвна красота?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 2:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 4:23 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Големо страдание с двете деца. Живи да ги ожалиш. Съдба, по-тежка от смъртта е това.

Ако на тоя тип не му се налагаше да живее дискриминиран и да трябва да се преструва на хетеро, за да си намери място в обществото, тея деца нямаше да ги има да страдат.

Дорче, нема да е зле да не обясняваш дали трябва да има или няма брак за тоя и оня на базата на собствения си отрицателен опит. Опцията трябва да я има за всички. Вече, който иска - да я ползва, който не иска - да не я ползва. На мен ми се наложи да се омъжа, заради администрация. Щото канадците рекоха: "Кур. Кат искате да идвате и двамата тука да ставате некви, требва да демонстрирате дукимент." Дукимента можеше и да не е брачно свидетелство, ами комън-лоу тапийка няква + общи банкови сметки + общи декларации за собственост на къщи, коли, прочее стъф. Ма ние при 3 години лонг дистънс рилейшъншип нямахме с кво да докажем, че сме "заедно". На едната гола романтична либоф немаше да ни земат за секи случай. Немаше и да дадат на Александър разрешение да бачка в страната, ако не ми беше легално некъф. Или щяха да му дадат, ама за целта трябваше да се минат 7-те кръга на Ада. По 7 пъти. Е, българския гей ко праи в тоя случай? Като няма дукимент за демонстрация?

И е хубаво бтв да продължавам да съм омъжена, щото така се радвам на разни административни екстри - врътки с данъци, семейни тарифи за осигуровки и услуги, това-онова. Също така се радвам да знам, че като ме сгази кола, Александър ще може да се разполага с трупа ми и погребението ми, както намери за добре. И ако не съм умряла още, ама вегетирам на системи, ще може да вземе решение да ми дръпнат щепсела. И няма да се наложи да се съди с нашите за имуществото ми.

И екстремно много ме радва идеята, ако един от нас се спомине, евентуалните ни деца да не попадат при баби и дядовци, а да може другият да си ги гледа, щото са негови по закон. Това по повод осиновяването и родителските права.

Некой друг тъп въпрос или пример ще снесеш ли тука? Като ти гледам включванията по темата почвам да се чудя с кой точно орган мислиш.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 6:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
Е то не може и вълкът сит и агнето цяло.То ако можеше...ехехеееее. Немаше и тази тема да я има... 8) , отвреме навреме се прави избор.

И не му е виновно обществото или дискриминацията на тоз 'татко' , а неговата собствена слабост да направи избор когато е трябвало.

''Ако не му се налагаше'' - и кой му го е наложил моля??

Некой му е наложил с декрет свише (:mrgreen:) , да се закове в общество дет не харесва.
Кат не му 'аресва ами да ходи някъде да постави основата на друго общество, ако това не му оттърва. Или да приеме, че е различен с все последиците му, да се бори за реформи дори...
Но той кат повечето малодушни душици се е настанил фалшиво,но удобно в лоното на нормата, без да мисли за последиците.
Резултатът от слабостта му е --- две ама мн объркани деца, особено по-малкото, което е момче.

Но теб кво те грее всъщност, за некви си там деца на гей с 'лека' психична травма от това... Не си стува даже и да ги жалиш.Да приемат релността и да не хленчат. Без тва се работи усърдно по въпроса да не са единственото гейско потомство, да не се чувстват изолирани, а групичката да им се нараства и пребъдва.
И така колкото по-голяма, толква по-приета в това общество на тези гадни, тесногърди хетеристи.
Нали в крайна сметка не са гладни сомалийчета или деца на агресивни алкохолици или в попаднали некой забутан дом за сираци в Родопите ..... историята знае къде къде по-тежки случаи. Така, съвестта е изпрана с Ариел, накисната в омекотител и ухае на свеж пролетен бриЗзззз..

–––––––––––––––––––––––––––––––––
Хехе, и аз така тръгнах. Море по мойте стъпки вървиш, АмелиОО, внимавай. Администрация. Трябваше ми виза за САЩ преди декада време. Розови облаци и сапунени замъци...еххх . Вълк и агне. Аз - ела вълчо изяж ме, той - ми щом настояваш па толко... ХРУСС МЛЯСС...
20 години.
Сега се питам, аз ли бях или не бях. Ама и да се питам и да не, и камилата и камиларя ги нема вече.. :mrgreen: :mrgreen:

Да ти кажа пуста И виза (да си одя и аз при либето без проблем) през всичкото дупки ми излезе, а през една даже и дети се пръкна. Единственото доказателство,че розовият замък някога е бил...

Ми не е трябвало да ходим в US. Трябвало е друг да ни е пътя. Съдбата ни е насочила, ние не- Америка.На ви Америка сега.
Тва да се жениш по административни причини е най-голяма тъпота, но признавам, удобно е като съществуват кретенски държави кат САЩ, а Канада - кат гледам и тя същата работа...
Относно облагите - ми нормално е обществото да иска всячески да запази структурната си единица семейство(която както знаем е в голяма криза и нон-стоп се разпада) с разни бенефити. Одобрявам.

А съденици за имущества са запазена марка именно на такива легализирани семейства, доколот знам. Или поне така съм чувала от мой близък приятел нотариус дет палат си построи от сестри , братя,стринки и лели, дет се съдят и не им дреме окото, кой бил женен и на кой по право се полагало имуществото. :lol: :lol: :lol: Така че ако си мислиш , че един брак е як бодигард на ценното семейно имане, или дечурлигата или квот било си в длибооока заблуда. Ако некой реши да иска да вземе нещо, което си мисли, че му принадлежи, ще се съдите до дупка и нема измъкване. :lol: :lol:

Немам въпроси засега. Да видим бъбреците ми кво ще снесат кат включване за по-нататък.... 8)

П.П. Обаче със Сиерка доста се разсъскахте, nature calls...Мн ме радвате :D :lol:

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 8:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 11:55 am
Мнения: 846
Изключително ще ми е забавно да те видя в някое приятно мюсюлманско общество, ама така от по-забатачените, дето ако покажеш лице пред хора, е десет камшика на голо, а за глезен - сто. Тогава да те видим как ще ходиш някъде да поставяш основа на друго общество или да приемеш, че си различна от другите жени, дето така им изнася... :lol:

Нищо не е по-важно от личното щастие. Да, дори "объркването" на двете бедни деца на оня пич не е толкова важно, колкото това той да живее живота, който иска, вместо тоя, дето австралопитекското бг-общество му е наложило. Страшно ми е забавно как се раздават присъди и с лекота се отрежда как "като не ти харесва, ходи на самотен остров" за други човешки същества, които с нищо никому не вредят, но на тях всячески им се вреди ей така за спорта...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 8:14 am 
Offline
Warrior of Love and Justice
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 8:05 am
Мнения: 6179
Съжалявам, че сърцето ми не може да закърви от чудовищната трагедия, сполетяла семейството на "обратния" татко, обаче квотата ми за съчувствие към дечица - жертви на хомосексуалност, се запълни със седемте самоубили се в края на миналата година поради дискриминация в САЩ.

Има и такива. Всяка година. По целия свят. Незаслужено си отиват млади хора ей така. Представи си каква тотална безизходица трябва да ти се струва живота, че да си посегнеш по тоя начин. И си дете. И имаш нужда от обич и приемане, щото сега растеш и си толкова крехък психически. И светът ти вместо да ти окаже подкрепа ти обяснява къв си мутант и те бие в училище. И не смееш да кажеш на никого, щото си толкова сгрешен, че нямаш право да си жив. И на родителите си не смееш да кажеш, щото си толкова сгрешен, че нямаш право да си им дете. Опитай се да се поставиш на мястото на тея деца. Ей така, представи си ирационалната омраза, която те залива отвсякъде, просто щото си различен. Не си бръкнал в нито един хетеросексуален гъз, поне да знаеш що те мразят. И въпреки това тормозът е нон-стоп, страховете са нон-стоп. Силно не желая това да се случва с други деца. НИКОЙ не го заслужава. Особено в тоя случай - без вина виновни хора.

Ма те нямат и право да живеят, тия малодушни душици, след като не ходят някъде да поставят начала на общества... Все едно всички хетеро-индивиди са с нема такавата сила на духа и характера. Все едно е ДЛЪЖНО да си с нема такавата сила на духа и характера, че да ти се позволи да живееш. Кво е тва - човешко общество в 21 век или няква джунгла?

Съдебни дела тръгват след разпадане на легализирани връзки, щото тогава хората имат възможност да си търсят правата. Това е доказателство, че има някво равноправие и справедливост. Грозна история са, но без тях ще е още по-грозно.

_________________
And that, is without a doubt, that.
,


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов