anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
(Suck it Bitches) [Съжалявам]

http://s17.photobucket.com/user/Butcher ... =3&page=13

Гледайте от 13та страница на татък (би трябвало да е отворен account, ако има проблем с достъпа пишете да видя кво се случва)

Коментирайте, туй онуй, пък като се наспя ся, щото днеска кацнах и ся ми е ~40тия час буден (последните снимки са правени още от преди да спя изобщо, като изключим предремванията в самолетите на връщане), може и да понапишя някое друго впечатление и мисъл от състоялата се ситуаця.

Един вид аре народе на прясните та прясни (още парят) снимки от япония, барабар с мен на тях ...

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:40 pm 
Offline
Twisted Angel
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:00 am
Мнения: 12765
Местоположение: В хладилника на УБСЕ до бирата
Невероятно. Браво.

_________________
"И кенеф да е, на по-скъпия ше седна!"©
Chainsaw gypsies from hell!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 29, 2013 11:31 am 
Offline
Спор-тистка
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 25, 2003 10:42 am
Мнения: 6262
За пръв път да не се оплачеш!

_________________
今でも会いたいよ、愛しくさせるよ
今でも聞こえて来るよ あの love song
こぼれる涙は 花びらのよう
散って行く風とともに memories


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 29, 2013 11:41 am 
Offline
Котката на крокодила
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 9:12 pm
Мнения: 2997
Местоположение: в кучешката колибка
Мда. сега остава и да разкажеш как се случиха нещата с тва пътуване.

_________________
Screw world peace, I want a PONY!!!!

http://z0r.de/63


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 31, 2013 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Беше умерено тривиално и нещо не ми се занимава да го описвам. Смисъл представям си нещо което на мен ще ми е скучно да напиша, на вас колко ще ви е интересно да прочетете. Може би след някво време като ми доскучае съвсем и се чудя кво да правя.

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 05, 2013 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 7:57 pm
Мнения: 2218
oOooO ... o.O


(мойта спонтанна реакция в момента :mrgreen: )

очаквах стена, а то -снимчици, и то симпатични...

браво Бучони сама, още искаме >_<

_________________
REBORN!@
_________________________
ciaоssu :*


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 05, 2013 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
-chan ... Why u ppl no attention for the attention whore :( . Why you no attention ... attention, attention, attention ...

I want to nom nom nom nom nom attention :P . (Шегата на страна, просто де да знам пише ми се нещо, явно така се получава.)

Явно скоро ще генерирам и съотвентата стена от текст, от първата японка която срещнах на летището в Доха, през арабката в самолета, до 40 годишната плевенчанка която ми ангажираше вниманието в япония (повече от самата япония о_0). То бива бива да са ми дето се вика "слаби ангелите" ама мойте направо явно някъде по пътя съм ги оставил, или те са си тръгнали. Не че оплаквам де... Ама поне да бях по настъпвателен.. ама сяка ситуация си е сама за себе си. С тая японка дето седя до мен на трансферния терминал даже не си поговорих, а по няква причина останах с впечатлението, че това беше японското женско аз. Стойката и, излъчването и, часовника и, нещата в ръцете и. Бахти направо ме теглеше като черна дупка. Ама то не е като да е единствената с тоя ефект де, аз просто съм си инертен, след тва една арабка в самолета от Доха до токио дето седеше до мен, с нея поне си поговорих.

Тя се оказа на 25 завършила архитектура и от тва лято щяла да зима по 2к $, а сега отиваше към Токио явно да види кво се случва там. На летището като си излезе с куфара на колелца от вратата си мислех, че никога повече няма да я видя и на първия храм на другия ден където беше мойта група беше и нейната. Ама аз само и казах "Sup" (буквално, тъй де буква по буква) Тя вика "How are you" аз викам "The pillows in the hotel were very comfortable", което към дадения момент си беше самата истина, the sincere truth. Щото точно за това мислех и точно това беше което усещах, удоволствието от мега удобната възглавница в първия хотел. И после туй то след тва вече наистина не я видях и както мнооооого мноооого мнооого други хора в тоя живот... няма да я видя никога.

С тва си изчерпах 80% от нещата които исках да кажа за япния а това са пътуването и ден 1 :P На татък както вече казах имаше няква лелка от плевен, дето в началото точно така я видях, малка черна (макар и не мургава) дружелюбна лелка, то в съмолета сме били в 1 самолет, ама чак на разтоварването вече се групирахме повече българи на куп. Ама де да знам поне "интелектуално" каквото и да значи това много ми допадна, дето се вика, отпуснах си душата на воля и и излях де що мисъл имах в таз глава, предимно спонени и впечатление от близкото и не чак толкова близко минало и някой съответстващи разсъжения за това което предстои. Имаше "хитър вид" и тялото и определено много ми подобри мнението за 40 годишните. (Не че съм го виждал без дрехи), но примерно ръцете и (горната страна на дланите, нямам идея как се казва това) дето най-много издават възрастта на една жена, щото почти не подлежат на никва корекция, си изглеждаха супер ок. Изобщо целите и ръце бяха много хубави (ахахха пу пу пу да не им е уруки) и задника поне през панталона си беше задник като на 20годишна и то класна. Това кеото ме притесни и е как си паднахме (поне тя на мен, ама и аз на нея май май) по-манталитет. Смисъл разбирах се чудесно с 40 годишна almost лелка s 10 0000 доход (естествено тва е в сверата на нейните твъдения, ама добре си ги подлатявъше въпросните ... твърдения), а кво ми остава за наборките.

Ама при наборките проблема ми е друг. Тия които могат да ми партнират и като бързина на реакция на мозъка и в същото време са и визуално привлекателни, са направо като от друга вселена, те ако не правят когато и каквото поискат, няма кой да го прави. А очевидно аз не съм из между нещата които те искат да правят . По-скоро си мисля, че именно те им е много забавно с 40 годишни "чичковци" с изградени "животи". А.k.a. стабилен, солиден и сигурен месечен доход, и докато на мъж (в случая аз до толкова до колкото с пениса и 2те си бая едри (не че се хваля) топки се класирам в тоя параграф) му е противоестествено с по-възрастна жена да се ангажира. На 25 годишната с 40 годишния стига да я обгрижва според възможносите му (които в тоя етап ако изобщо въпросния човек има смисъл да се споменава са > спрямо 25 годишен представител на същия пол) си и е вероятно мега айляк. Аз може да се "изхвърлям", щото реално имам 0 право на предстоящото твърдение, но с 40 годишна жена, дори да се абстрахираме от 8 годишната и дъщеря и съпруг, макар и вероятно приятно, би ми било все пак неудобно. Тва е оооооотвратителен критей да дискриминираш хора по-възраст или външен вид, ама така си е ...

А Япония иначе си беше Япония, то по снимките се вижда. Ако още нещо ме напъне от вътре, ще разкажа, ама то това по принцип дори не трябва да се казва, ама безаварийните пътувания, няма много кво да им се опише, освен че са били пътувания (тва е все едно да си прося за инциденти, да се еба в глупака). Не знам, дори се опитвам да си помисля какво би могло да стане и нищо не мога да измисля, ама то така и си трябава особено при групови мироприятия. Имах/имам един познат, сирак до колкото разбрах, от 13 годишен. Та той един ден каза нещо, много елементарно, което обаче на мен до тоя момент не ми се беше формулирало в главата по тоя начин. А и не знам кво място има тая мисъл тука, но явно има. "Мъката е за тия които могат да я понесът". До колко това е положително или отрицателно умение си е вече спорен въпрос...

edit:
*сЪмулета ... СЪМУЛЕТА БАЦЕ ... дори няма да го оправя това, аз естествено след като го поснаh, си го чета, за да се опиянявам от себе си, обаче бая съм станал неграмоте, не че някога съм бил във висините на грамотността, но все пак... Ама то гледам 4твъртокласницте ся били на дъното от не май си колко години на сам, та и аз да съм в крак с времето, да не изоствам от младежта, тря да внимвам да не го давам прекалено грамотно (което на моменти ми е по-лесно от очакваното, дори и се появява като нежелан ефект, в други моменти, ествествено когато не е необходимо ... да ... както и да е).

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 05, 2013 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 2:56 pm
Мнения: 2346
Местоположение: Винаги съм се чудил от къде се въвежда това
Edit2: (докато се къпех се сетих за още някви неща.) (Тва си е като edit3, но не ми дава да си editна горното мнение, wtf)

First and foremost, не знам какво се случва в тоя форум или с моята машина обаче, пиша по 5 думи буквално (не букви, съвсем думи) и ми излизат на екрана 5 секунди след като са влязли през клавиатурата, това е и част от причината горните абзаци да са толкова неграмотни, щото за 10 букви backspace може да си посторя макет на Токио от лего ...

А по темата, аз имах мини лична авария и то горе долу "интригуваща" Пред един храм (единствеяния такъв храм в Япония) с 2 пазителя от пред с отворени усти (което символизира 2 начала за разлика от нормалните 2 животни, съответно с отворена и затворена уста). Като излязохме от него (след като го разгледахме и впрочем това е една от малкото атракции в които не участваха всички, щото явно някой ги домързя). Аз говорен нещо доста против мобилните комуникации, GSMите в частност, и как не са напълно нужни. И още същата вечер се >самозаблудих<, че съм си загубил мобилния телефон и съответно SIM картата вътре с номерата които нямам никъде другаде (не че реално тез които ползвам не мога да възстановя по-един или друг начин, но все пак ... аз дори мислех изобщо никога повече да не си вземам мобилен телефон само за да видя кво ще стане, то вероятно поне на настоящата ми възраст и ситуация, вероятно така или иначе щяха да ми вземат друг със същия номер и т.н., но все тая де). Но въпроса е, че интересно "стечение на обстоятелствата". В последствие се оказа, че ми е торбата с употребяваните вече дрехи, където е паднал от джоба на късия панталон който прибрах там (съответно аз при първоначалното търсене проверих въпросния джоб, като една от най-вероятните локации, ама той вече е бил паднал и естествено без обхват и батерия (уж имах роуминг, ама моя апарат поддържа само 1/3те честоти така че...). Ама закъснявах за уговореното време за вечерната разходка и цяла вечер си мислех, че нямам вече мобилен телефон, е и много други неща де... Дори първоначалния шок (който аз по принцип винаги отричам и пренебрегвам) все пак си е бил бая, щото излязох от стаята си без очилата си... Това съм забелязал ми се случва, само когато (то си е и kind of obvious де) само когато мозъка ми е preocupied (макар и аз да си мисля, че държа "свободна" "честота" на мисълта, явно все пак някви background процеси (като например "сложи си очилата" биват overideнати от "нямаш мобилен телефон, кретен". Не че днеска не си тръгнах от бензиностаницята с накрайника за зареждане на газ върху колата... но...

_________________
Животът е един постоянен опит да се раздели десет на три.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 04, 2003 9:05 pm
Мнения: 467
Евала че си отишъл там, ще ти прочета постовете като имам време. Хев фън :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов