[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
anime.ludost.net • Виж темата - Коментари, мнения и отзиви от Анивенчър 2008

anime.ludost.net

Anime Ludost
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:54 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 04, 2003 9:05 pm
Мнения: 467
Тъй значи, чисто извън организацията като събития аз видях и участвах в горе-долу половината анивенчър и в часност това, което ставаше на 1 етаж. Имайте предвид това.

Първо мисля, че всички организатори от клуб НАКАМА се справихме по най-добрият начин със задачите си и с промените, които настъпваха в плана, и околната среда.

Видях изключително много приятели и познати, случайни хора и въобще голям интерес към всички събития. Както разбрахте дойдоха и VIP гости в лицето на културното аташе на Япония госпожица Такахаши и преподавателката Митсуи-сан от 18 у-ще. Те присъстваха на официалното откриване, което е един от важните положителни прецеденти, които бяха постигнати на този анивенчър.

СЪБОТА ДЕН 1ВИ

По време на турнира на Soul Calibur4 зa PS3 се случиха всякакви малки, малоумни дребни неприятности. Беше планирано турнира заедно с награждаването да завърши в 17-17.30. Уви това се случи чак към 19.45 някъде. Накратко техническите проблеми бяха свързани с:
-Проблеми с HD и SD, тъй като уговорката ми с games.bg беше те да записват срещите с кепчър карта + целият ивент в замяна на което да получат реклама представяне на сайта и да ползват след това материалите за собствени цели на сайта си (това не означава, че този материал няма да ни го дадат и на нас). Те обаче искаха да записват на HD с компютър, който струва повече от 3 бона, а за съжаление проектора не беше HD(щото много пари). Оттам трябваше да се случват много превключвания от SD за проектора на HD за ТV-то и то стана една...
-Games.bg дойдоха малко късничко и за това се получи малко напрежение и забавяне точно в момента когато имаше най-много народ. Представете си как PS3, HD-TV, laptop и SD проектор си слагат едни на други кабели, който на когото му попадне в един доста дълъг период от време. Аз не съм технически факир, но бях сигурен, че не е възможно PS3 да предава HD и SD едновременно и хем да се гледа на проектора SD, хем да се записва HD oт телевизора. Именно защото не вярвах достатъчно на личната си преценка оставих на доверието на по светнатите, които смятах, че ще се справят с това някак си особено с този нечовешки комп, който донесоха там.

-Специалният коментатор, който бях предвидил за срещите и целият 1ви ден закъсня след, което ми каза, че няма как да се заеме с това. В крайна сметка аз трябваше да коментирам срещите и същевременно да вкарвам яко комерс...после ще обясня защо :)

-Не ми хареса особено много разположението и вниманието на охраната, така че реших да си оставя по важните неща, както и нормалните дрехи в една от стаите в страни от входа. Налагаше ми се често да отскачам до там. Проблема беше, че малоумният портиер-пазач вместо да ми остави ключа, искаше да му го връщам всеки път, а често пъти той самият беше неоткриваем.

-Записването и участниците. Срока за записване за турнира беше до 15ти. Някои го спазиха други не. Бях достатъчно великодушен за да направя резервен списък на другите желаещи изпуснали срока, защото знаех, че от записаните няма да се явят всички. Имаше обаче и такива, които се явиха направо там на място!! Изгубих изключително много и ценно време да питам по микрофона кой е тук и кой го няма само и само да няма сърдити после. Ненормалното записване на нови, махане на стари никове както и провикването, и търсенето отнеха доста време.

-В крайна сметка турнира почна с около 15 минути закъснение. В крайна сметка реших въпреки по-лошото качество да записваме срещите на SD и проектора, но да могат да гледа всичката маса народ, която се изсипа на 1 етаж час и нещо след откриването.

-Отначало всичко вървеше добре, но в следващият момент понеже отново исках всичко да е прекалено добре и участниците да бъдат максимално улеснение, както е навсякъде по света се оказа, че съм допуснал грешка. Нека обясня. Според условията играчите имат право да ползват (моят) преходник за PS2 контролер, който да ги услеснява и да им предоставя възможност да играят както са свикнали и на макс от възможностите си. Оказа се обаче, че новите 2ки играчи, които сядат да играят срещите си тенденциозно хващат различни от контролерите, който е ползвала предишната 2ка и следователно не могат да почнат ведната. Аз съм сравнително далеч около сцената където говоря глупости и не мога да реагирам навреме. Добре че беше съдията и FNC_Tool (той стана 2ри) че да се справя бързо. Въпреки това често време губехме минути преди старта на следващата игра. Допълнително забавяне внесе и паузата, която беше нужна за спиране и пускане на кепчър картата.

-Поради всички тези обстоятелства представянето на бг гейм сайтове закъсня с около час почвайки в 15.30. Тогава свърши и 1 кръг на турнира след, който останаха 16 човека.

-Бяха представени общо 6 сайта, като ги бях предупредил да гледат да се сместят в 5-6 минути говорене заедно с P.Point и/или филмче и цялото нещо да продължи около 35 минути. Очаквах някой да си превиши времето, но не очаквах да има 15-20 минутни както направиха от 3DZONE (те са готини хора иначе) презентации. Също така някои от представителите на сайтовете не ми беше дал видео или P Point предварително, а ги носеха там на място на флаш - сиреч изискваше се присъствието на Mezeto. На него пък му се наложи да се върне до тях за вземане на някакви допълнителни работи сред, които и материалите за сайтовете. Представянето на всичките 6 сайта отне към 50 минути някъде. След това трябваше да дадем някаква почивка защото бая хора включително и съдията си ги поискаха.

-Не помня точно кога почнаха да се играят осмина финалите, но беше след 16.30. През цялото това време от началото на 1 етаж имаше маса народ. От този момент нататък беше очевидно, че турнира ще се засече с AMV контеста на 2 етаж предвиден за 17.00 часа. Лекциите са свършили в 15.00 (аз не знам не съм бил там). Не знам какво се е случвало до началото на AMV контеста. Чух че имало някакво шоу с фокуси?

-Мезето ме пита кога ще свърши турнира и след него иска да насоча хората нагоре, за да гледат AMV контеста. Не помня точно какво му отговорих, но в крайна сметка турнира завърши към 19-.19 и нещо, AMV контеста почна към 18.30 някъде май.

-През цялото време на турнира, до колкото ми беше възможно, като начинаещ коментатор и водещ се оптивах да вкарвам разнообразие в "ритъма" на самият турнир, в по-нататъшните му кръгове, за да подържам интереса на публиката. На 2-3 пъти правих интервю с някои от по-добрите и атрактивни играчи.

-В Събота не можах да гледам нито лекциите нито AMV контеста, на практика на 2 етаж бях само за откриването, което правихме от клуб Накама сутринта.

По-късно ще напиша за Неделя.


Q&A КЪМ СЛАВИ

Q: Слави, защо през цялото време и 2та дни беше толкова комерсиален в ролята си на водещ?

A: В Събота някъде в периода между 12.45-13.20 в залата в дошъл баш-шефа на ozone - нашите спонсори. Това по някаква много неприятна случайност съвпадна с участието в турнира на едно момче от games.bg. След като съм го представил, по време на играта и след неговата загуба (той отпадна в 1ви кръг) съм казал името на games.bg 3 пъти. След това ми направиха специална забележка за това. Оттам нататък, за да бъде всичко наред и без да поемам излишни рискове реших да споменавам името и предмета на занимание на спонсора оzone при всяка по-удобна възможност.
Сигурно има хора, които като чуят думата "спонсор" и си представят някви гадни хора с много пари, които узурпират тежкият труд на хората. Мога да кажа абсолютно откровенно и сериозно, че Ozone по никакъв начин не са правили опити да се намесват в съдаржанието и структурата на Анивенчър2008. Не е лесно да се намери спонсор за нещо такова в средата на Август месец, но ние се справихме, а Ozone реагираха сравнително навреме и адекватно.

Q: Защо Слави участва на турнира при условие, че е организатор?

A: Щот съм IMBA :lol: (ще дам много подробен, разбираем отговор по-нататък)

Q: Кои бяха 3те героя от коспея ти 1вия ден?

A: Ммм не знам :) Все още може да отговаряте :)

Q: Какъв беше въпроса по време на четвърт финалите от турнира свързан с общото между Soul Calibur4, мангата Jojo no Kimyouna Bouken и поредицата Street Fighter Alpha

A: Ами аз дадох отговора не знам дали някой си го спомня. Но ако искате мога да го повторя.

Какво имаше на Анивенчър2008, което не е постигано до сега?

-Провеждане на събитието в столицата.
-VIP гости от японското посолство в лицето на културното аташе.
-Осигуряване на финансова подкрепа от страна на спонсор.
-Официално участие на animes-bg.com в събитието.
-Пезпрецедентно голяма рекламна кампания, обхващаща едни от най-големите и посещавани бг сайтове като arena.bg и sportal.bg, размяна на банери с много други, както и отпечатване на флаери и плакати.
-Медийно присъствие.

Всичко това беше предшествано от регистрирането на официален клуб за отаку-бунка Накама. Това беше първата най-важна крачка!

Толкова от мен за сега. Сега кажете ВИЕ какво мислите за Анивенчър2008 :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2003 12:57 pm
Мнения: 1229
Местоположение: Велико Търново
Кофти, че пропуснах всичко, но имах адски много работа във Велико Търново.

Бтв, кое е тва момиченце?

http://picasaweb.google.com/ablaze.star ... 5263667570

_________________
Subaru Impreza WRX STI 2.5 DOHC 16v 280bhp/5,600rpm 0-100 Km/h - 5.0 sec. AWD!
Светофарно хайку:
Цигане на светофар, налита то да мие.
Шамарът литна като пеперуда!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 8:37 pm
Мнения: 391
Местоположение: The Dungeon Dimensions
Ти си нинджа :) трябва да можеш всичко :)

Иначе супер беше :) вече писах в другата тема и няма смисъл да се повтарям а и пак ще са само суперлативи

_________________
Dobbelju Ti Eff


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 10:49 pm 
според мен си е нормално да играят всички, които са ДОБРИ. просто е тъпо без конкуренция


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 09, 2003 2:50 pm
Мнения: 3882
Местоположение: София - Варна
е как ве, нима забравихте любимото си лоли от конкурса за мис Анимес-бг???

_________________
Silverbot: понякога докато чета форума съм пред сърдечен одар
Maniax: Единственото интересно е да го гледаме колко низко може да падне :)

Българският косплей портал -
AniBG.info - гледай анимета онлайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 10:59 pm
Мнения: 1
Първия ден беше супер, въпреки че имаше пречки (ако не бяхте ги споменали, нямаше да ми направят впечатление). Мисля, че главното представление първия ден беше турнира. Организацията си беше на ниво, нормално е да има спънки, когато в цялата работа участват толкова много хора. Кофти стана в началото, заради това, че някои хора не бяга записани, въпреки че бяха са обадили, но всички бяха пичове и нещата се оправиха, за което благодаря. Надявам се по-често да се правят такива гейм състезания... Друго не успях да гледам, защото нали бях участник и ми беше много интересно.

*Вдигнати палци* за ВСИЧКО!!! Единствената забележка е за дето Слави ми обърка името 15 пъти :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 9:19 pm
Мнения: 27
Беше супер. Първия ден мина доста бързо и незабележимо, като се има в предвид колко хора имаше и как неможеха да се поберът и в двете зали :D Турнира беше доста забавен (кофтито е, че Слави неможеше да си намери минута почивка), обаче в началото доста проблеми изникнаха и то наведнъж :? Във втората зала лекциите бяха забавни и интересни. Магическото шоу, което спомена Слави беше интересно, но кратко (през повечето време докато долу се играеше турнира горе хората измираха от скука добре, че пуснаха 2-3 AMV-та да разведрят полужението). Втория ден беше доста интересен като развитие. Нещата не бяха толкова напрегнати колкото в първия ден, но пак си беше претъпкано. В неделя доста се наблягаше на новите запознанства и лафенето между феновете. Презентациите бяха доста добри и изчерпателни, но все пак кратки и затова имаше доста свободно време. Демонстрацията по Кендо беше интересна, но поради малкото налично място не беше най-добрата възможна (не критикувам никой, просто искам да кажа, че ако имаха повече място пичовете щеха да направят по-добро шоу ;)). Арт contest-a беше много добър всички участващи рисуваха ненормално красиво и според мен до края си беше трудно да се реши кой е победител. След това дойде заветния Cosplay, който беше върха на айзберга, като се почна от гъчканицата, която се причини заради това, че всички искаха да седнат стълбищата бяха окопирани от феновете :D По време на Cosplay-a всички се забавляваха супер много и купона беше на максимални обороти. Като дойде време за края обаче на никой не му се искаше да си отива, всички искаха да останат и да се повеселят поне още малко, но уви всичко хубаво си има край :) Според мен тазгодишния Aniventure е тотален успех :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 13, 2007 3:31 pm
Мнения: 159
Както казах анивенчъра беше страхотен, пожелавам ви все по як и по як да става :)
и шоуто и косплеърите и лекциите и магазинчетата си бяха на ниво, хората се притесняваха хаха но това е нормално :)

ето мойте снимки:

ден първи:
http://picasaweb.google.com/ablaze.star ... ENTUREDAY1

ден втори (в момента се качват още, общо са 306 снимки, любимите ми малк по обработенки :)):
http://picasaweb.google.com/ablaze.star ... ENTUREDAY2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 12:07 am 
Offline
Noble Devil
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 5:37 pm
Мнения: 5131
Местоположение: Eden
направихме си УБСЕ Турнамент първият ден, не ме ебе за друго !!!

аре малко по-дълго ....

Турнира - ТРЯБВАШЕ МАЛКОТО МОМИЧЕНЦЕ ДА СПЕЧЕЛИ !

АМВ Контеста - Гледах ги амв-тата вкъщи и не ме нарадваха, но аре имаше и някои не зле

УБСЕ Турнамент - РУЛЗ !@!

Косплея - Абе имаше добри попадения, ма имаше и някои яко ЗЛЕ, някои хора бяха просто жалки !


ООООО и спечелих наградата за НАЙ-ЩЕ БЪДЕ НАРИТАН ПОТРЕБИТЕЛ !!! Аре някои ако иска може да се пробва !

_________________
The World will be mine...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 7:57 pm
Мнения: 659
Мноо яко си изкарахме двата дена или по скоро първия.
Гейм турнира беше добър. Успях да поиграя с доста добри играчи, макар че обстановката смърдеше. 100 човека се ръгат и навсякъде пот и смрад ма караи.
Слави е ИМБА, но само на видео игри (комерсиалното мнение). Действията му, по време на мача ми реванш с Ицо, бяха педалски и в реалния живот бая ще си изпати заради подобни постъпки.
Турнира в двора също радваше. Даже да не си го признават, хората проявиха по-голям интерес, от всички останали евенти. АМВ контеста го изпуснахме, но надали е имало нещо, което да си е струвало повече. Вечерта се смазахме от ядене и пиене (благодарности на Транса, дано не е имало перманентни щети :-3 ).
Косплеарите с изключение на няколко човека бяха зле.
Като цяло съм мноо доволен :grin:

_________________
Yippee-ki-yay, motherfucker.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 2:30 am 
аз купувам протектори за крака, ръце и глава и в задния двор ще правим убсе-сбивания!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 7:41 am 
Offline
Силвия
Аватар

Регистриран на: Пет Май 06, 2005 6:02 pm
Мнения: 9389
И направо ще те омотаем в 3 дюшека и ще скачаме отгоре.

Q: Кой би на турнира и ти колко пари взе ?

ПП: А мацката на входа кви крака имаше ...

_________________
May God have mercy upon my enemies, because I won't!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 8:37 pm
Мнения: 391
Местоположение: The Dungeon Dimensions
Оставия мацката на входа... Това момиче 2 дни не седна :shock: Стана ми жал за нея направо, поне 1 стол да и бяха дали :?

_________________
Dobbelju Ti Eff


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 10:38 am 
Offline
ИдЕот Гимнастик
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 04, 2005 2:36 pm
Мнения: 1767
Местоположение: Atlantis
Всичко беше супер ,браво на организаторите че дадоха всичко от себе си за да направят първия офицялен аниме конвеншън ,трябваше малко повече рисунки да има на излогбата но да не издребняваме толкос...
за косплея макар че имаше някой който не бяха едно към едно но все пак като цяло беше супер,за демонстрациата по кендо малко ме издразни че имаше такива истръпнали гогутки от зад дето не спраха да се хилят на киай-а на хората,но като цяло както вече казах всичко беше супер яко,аиде пъ дръгата година да е още по яко и да има още повече хора и да имаме още повече спонсори ,и благодаря на съфорумниците за номинациата :grin:

_________________
You make me feel...like I had a heart. It's kind of...funny...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2008 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 09, 2004 9:06 pm
Мнения: 309
Еми и аз да си кажа,а...

От мен да го знаете, ако организаторите са доволни - няма да има недоволни изобщо.

Този Анивенчър беше важна крачка, най-много защото трябваше да запушим устите на всичките му противници, и мисля че ако те са били там сме го направили.

За мен Анивенчър беше много повече от 2 дена кеф! Беше 2 месеца обсъждане, 1 месец оправяне на документи и глупости, 2 седмици подмазване на хората от залата и т.н. и една серизона седмица безсъние, за да стане всичко в срок.

Не можах да присъствам на всички събития, изпуснах повечето лекции, гейм турнира само го чувах от време на време, и си имах доста работа честно казано. Като не броим и оставането до късно и разчистването и прибирането вчера вечерта.

Иначе изложбата и конкурса, за които главно отговарях минаха супер, с изключение на това, че не очаквах чак толкова много хора да искат да се включат, но това много ме зарадва де!

Сувенир шопа беше успех, радвам се че стана така!

АМВ-тата , жалко че имаше толкова малко български , и само 1 награда остана у нас,но догодина повече!

Коспея - видях нови лица, смноого добри костюми и това много ме зарадва. За сценката незнам, тъй като видях само половината - Биги ми сктиваше по-голямата част от гледката smile.gif Радвам се че Искрен спечели, макар че много исках оня Бякуя. Но 10 човека беха гласували за мен, уау, при положение че косата ми беше a mess! (Аз бях Робин Сена) Emoticon__Noodle_sweatdrop____by_StarTitanGirlfire.gif

Най хубавото обаче беше, че виждах много усмихнати лица (познати и непознати), всички бяха доволни, и най-важното - не сме на минус с парите! smile.gif

А за това момиче, то беш еот страна на спонсорите, беше адски неразговорлива, но и на мен ми стана малко тъпо за нея.

Айде догодина пак,и искам много снимки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов